6558 відвідувачів онлайн
6 424 21

Колишнього "вагнерівця" Медведєва судять у Норвегії за бійку

андрій,медведєв

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на Reuters.

Медведєв визнав, що 22 лютого зчинив бійку біля бару в Осло та заважав поліцейському виконати свої обов’язки. Але у спротиві поліції він себе при цьому винним не визнає.

"Він розуміє, що втратив у той вечір контроль і випив надто багато алкоголю, і що мала місце бійка з людьми біля бару. Але він не визнає насильство проти поліцейського. Це непорозуміння. Він не торкався поліцейського", - каже адвокат росіянина Брін’юльф Ріснес.

Читайте: Дезертира із "Вагнера" Медведєва, який утік до Норвегії, заарештували в Швеції

Росіянин каже, що йому "надзвичайно соромно" через те, що сталося. Він пояснює свої дії інстинктивною реакцією тіла на біль, який відчув, коли його витягали з поліцейської машини.

Проти Медведєва висунуте також звинувачення в тому, що 14 березня він приніс в публічне місце пневматичну зброю. В цьому звинуваченні він визнав свою провину - каже, купив зброю для самозахисту, бо йому погрожували.

Також дивіться:  "Вагнерівець", який воював під Бахмутом, втік до Росії та просить врятувати його від ПВК: "Бросали нас на мясо, на танки с автоматами". ВIДЕО

Суд має оголосити вирок до 2 травня. Якщо Медведєва визнають винним, його не обов’язково мають висилати з країни. Паралельно колишній "вагнерівець" дає Норвезькій кримінальній поліції показання про військові злочини росіян в Україні.

Як раніше повідомляв Цензор.НЕТ, Андрій Медведєв уклав контракт із "ПВК Вагнера" у липні 2022 року, але через кілька місяців звільнився, за його словами, через незгоду з "безглуздою війною і беззаконням командування". 13 січня він перетнув кордон у Мурманській області і попросив політичного притулку в Норвегії.

Топ коментарі
+19
креще відсидіти 3 роки за гратами в конфортабельній тюрмі Норвегії, ніж бути страченим своїми з допомогою кувалди - гарний хід цього кацапа ...
показати весь коментар
25.04.2023 16:06 Відповісти
+15
Травмат, пьянство, драки с полицейскими. Совок приехал в Норвегию.
показати весь коментар
25.04.2023 16:10 Відповісти
+7
Да отправить его на паРашу и забыть... У кацапов, дикарство в ДНК заложено в виде лишней хромосомы
показати весь коментар
25.04.2023 16:13 Відповісти

Завантаження...