8990 відвідувачів онлайн
5 339 77

Необхідно якнайшвидше відновити офлайн-навчання в школах, де є укриття, - Лісовий

укриття

Навчання онлайн не сприяє соціалізації, тому важливо якомога швидше повернути учнів до шкіл, де це дозволяє безпекова ситуація.

Про це в інтерв'ю порталу "Освіторія" повідомив міністр освіти та науки Оксен Лісовий, інформує Цензор.НЕТ.

"Навчання в онлайні протягом тривалого часу позбавляє підлітків живого спілкування, ми ризикуємо отримати покоління молоді, яка не соціалізувалася і не сформувала цілу низку м’яких навичок. Тому наше завдання - якомога швидше повернути дітей до шкіл там, де дозволяє безпекова ситуація", - сказав міністр.

Лісовий зазначив, що облаштування укриттів у навчальних закладах є болісним інфраструктурним питанням. Необхідно негайно розв'язувати проблему фінансування освітньої субвенції на їх облаштування.

"Це справа технічна, а отже, реалізувати її реально. А от що робити з такими проблемами, як емоційне виснаження вчителів чи підліткова самотність - питання куди складніше", - зазначив Лісовий. 

Він додав, що  навчання офлайн має вплив на економіку: у містах і селах, де працюють школи, залишаються батьки учнів і розвивають громаду.

Топ коментарі
+11
Баран ти безмозглий. Ти навіть уявити своєю тупою макітрою не можеш, скільки сил і здоров`я витрачають педагоги , щоб спочатку в ковідному карантині, потім під час повоцінної війни, навчати дітей, в яких батькі такі телепки, як ти.

Заявляю це відповідально , як батько школярів і чоловік в якого дружина педагог.
показати весь коментар
26.04.2023 11:04 Відповісти
+9
Отправить детей в сырые подвалы? Что бы они все переболели? Что бы чинуши могли опять деребанить деньги и делать поборы с родителей? Мы все знаем как делают ремонты чиновники.
К тому же укрытий по площади не хватит что бы обучать всех детей. Значит в классах учиться будут. При тревоге представьте как одна учительница с третьего этажа пытается 30 первоклашек провести в подвал школы. Представили? Если попадет ракета они все погибнут.
Бред. Если нормальный учитель, то и дистанционка проходит нормально. А очно после войны.
показати весь коментар
26.04.2023 10:59 Відповісти
+7
А навчання офлайн то яке?! Оф - вимкнуто, лайн - лінія. Буквально - лінія вимкнута, зв`язок розірвано, дроти обірвано... І як в такому випадку, коли відстуній звязок, можна вчити когось? Навчання можливе очне, тобто, коли і вчитель і учні дивляться одне одному в очі і спілкуються безпосередньо в одному приміщенні і дистанційне. От дистанційне може бути онлайн, коли зв`язок встановлено, і офлайн, коли вітер дроти обірвав, блін..
Ну хто ж таких дебілів допустив освітою керувати?
показати весь коментар
26.04.2023 10:45 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
За рік хоч в одній школі облаштували, побудували, створили хоча б одне бомбосховище? А за інфу про соціалізацію дякую вам, кеп.
показати весь коментар
26.04.2023 10:37 Відповісти
Ніяке бомбосховище не витримає пряме влучання ракети з бойовою частиною в 1кТ, як в Х-22 (900кг), тому не потрібно наражати дітей на небезпеку! Навіть якщо бомбосховище витримає удар, діти отримають травми та переляк на все життя.
показати весь коментар
26.04.2023 10:55 Відповісти
напишіть свою претензію кепу Лісовому. я не змушую нікого вчитися в школі, хоча я за нормальне навчання.
показати весь коментар
26.04.2023 14:11 Відповісти
Все верно. Ну разве что 1 кТ = 1000 т, не кг =)
показати весь коментар
26.04.2023 19:03 Відповісти
А навчання офлайн то яке?! Оф - вимкнуто, лайн - лінія. Буквально - лінія вимкнута, зв`язок розірвано, дроти обірвано... І як в такому випадку, коли відстуній звязок, можна вчити когось? Навчання можливе очне, тобто, коли і вчитель і учні дивляться одне одному в очі і спілкуються безпосередньо в одному приміщенні і дистанційне. От дистанційне може бути онлайн, коли зв`язок встановлено, і офлайн, коли вітер дроти обірвав, блін..
Ну хто ж таких дебілів допустив освітою керувати?
показати весь коментар
26.04.2023 10:45 Відповісти
Згоден Лісовий тормознув з терміном .
показати весь коментар
26.04.2023 10:53 Відповісти
Прочитай статтю ще раз.
показати весь коментар
26.04.2023 11:10 Відповісти
Рекомендую це саме зробити й тобі .
Термін Лісовий вжив не вірний. Він говорить про очне навчання , а вжив термін офлайн.

термін офлайн (офлайн-навчання, навчання в режимі офлайн) відповідає асинхронному режиму взаємодії між суб'єктами дистанційного навчання, під час якої учасники взаємодіють між собою із затримкою у часі, застосовуючи при цьому електронну пошту, форум, соціальні мережі, цифрові ресурси тощо.https://znayshov.com/News/Details/onlain-navchannia_ta_oflain_navchannia_vzhyvaiemo_zapozycheni_terminy_pravylno#:~:text=%D0%9D%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D1%96%D0%BD%20%D0%BE%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%20(%D0%BE%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%2D%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F,%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%20%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6%D1%96%2C%20%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96%20%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8%20%D1%82%D0%BE%D1%89%D0%BE.
показати весь коментар
26.04.2023 11:22 Відповісти
"Навчання в онлайні протягом тривалого часу позбавляє підлітків живого спілкування, ми ризикуємо отримати покоління молоді, яка не соціалізувалася і не сформувала цілу низку м'яких навичок. Тому наше завдання - якомога швидше повернути дітей до шкіл там, де дозволяє безпекова ситуація" - тобто повернути дітей у класи з живими вчителями, а ти це зрозумів, як навчання по інтернету без інтернету.
показати весь коментар
26.04.2023 11:26 Відповісти
Заголовок ти вирішив опустити?
Необхідно якнайшвидше відновити офлайн-навчання в школах, де є укриття, - Лісовий Джерело:
показати весь коментар
26.04.2023 11:33 Відповісти
На фото зображено те саме офлайн.
показати весь коментар
26.04.2023 12:09 Відповісти
Про яке фото мова, вкотре пояснюю, що термін , який вжито в заголовку вжито не вірно.
В описовій частині мова йде про очне навчання , а термін в заголовку -офлай
показати весь коментар
26.04.2023 12:26 Відповісти
Сумніваюся що заголовок сам Лісовий написав, заголовок вже приписав той, хто робив з цього матеріал.
показати весь коментар
26.04.2023 22:39 Відповісти
плуги запустив той, хто писав заголовок це або Цензор або та Освіторія, де він давав інтерв"ю.
показати весь коментар
26.04.2023 22:43 Відповісти
Ты не выделывайся, умник. Термин, конечно, корявый, но формально правильный. ОНлайн - общение ИЗ линии (связи), ОФлайн - общение БЕЗ линии (связи)
показати весь коментар
26.04.2023 18:18 Відповісти
Чукча нє чітатєль, чукча пісатель...
Навчання онлайн не сприяє соціалізації, тому важливо якомога швидше повернути учнів до шкіл, де це дозволяє безпекова ситуація. Джерело:
Ще раз, чукча, мова не про дистанційне, а про ОЧНЕ навчання, в приміщенні школи. То яким хером то без лінії? Online/offline то режими роботи лінії зв`язку. В online режимі йде обмін даними в режимі реального часу, режим offline передбачає вимкнуту лінію зв`язку. Наприклад, вже отримане повідомлення на меседжер (в Телеграмі чи у Вайбері) не потребує ввімкнутої лінії. Тому ще раз, яким то все боком до занять учнів в класі? Як вже, курва, задовбали ті недоучки з трускавецької академії. Само в школу офлайн ходило, диплом купило, а тепер інших офлайн вчити збирається.
показати весь коментар
26.04.2023 18:43 Відповісти
Офлфйн зараз прийнято називати те що протилежно Iнтернет-конференцiям.

Два типа урокiв - вiдеоконференцii (онлайн) та уроки в реалi (офлайн).

Приклад: урок онлайн - урок по Iнтернету. А офлайн урок - урок коли вчитель за вами фiзично в одному примiщеннi.

А те що промiж ними - наприклад, коли домашку вислали в чат - це теж онлайн. Так це зараз називають, хоча так, трохи нелогiчно.

Головне, що онлайн це коли нефiзично.

А офлайн - це коли фiзично.

Тобто, якщо навчання через комп, смарт, чи планшет - це онлайн (тобто домашка чи голос вчителя приходять до вас через пристрiй.

А якщо ви з планшетом прийдете у фiзичний клас - то це вже буде офлайн.

Одразу скажу, що менi vse odno sho vy dumayete pro tse, bo ya tse pyshu dlya tupyh sovkiv yaki komp vklyuchayut raz a tyzhden i potim nesut yeres.
показати весь коментар
27.04.2023 00:48 Відповісти
А офлайн - це коли фiзично. (с.)... То шедеврально! Психіатри просто плачуть, то ж скільки пацієнтів, і, головне, зовсім не совків, а просто ідіотів...
показати весь коментар
27.04.2023 10:01 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2023 11:19 Відповісти
Дорогой друг, если ты заглянешь в переводчик гугл, то ты узнаешь, что слово "offline" переводится не только как "выключенный", но и "не в сети". Не в сети, а в классе - что ты имеешь против?
показати весь коментар
27.04.2023 09:53 Відповісти
https://znayshov.com/News/Details/onlain-navchannia_ta_oflain_navchannia_vzhyvaiemo_zapozycheni_terminy_pravylno#:~:text=%D0%9D%D0%B0%D1%82%D0%BE%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%82%D1%8C%20%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%BC%D1%96%D0%BD%20%D0%BE%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%20(%D0%BE%D1%84%D0%BB%D0%B0%D0%B9%D0%BD%2D%D0%BD%D0%B0%D0%B2%D1%87%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F,%D1%81%D0%BE%D1%86%D1%96%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D1%96%20%D0%BC%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B6%D1%96%2C%20%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D1%96%20%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B8%20%D1%82%D0%BE%D1%89%D0%BE.
показати весь коментар
01.05.2023 11:18 Відповісти
Вчителі будуть різко проти - зараз їхнє життя це річка меду з кисельними берегами.

Заявляю це відповідально як батько школярів
показати весь коментар
26.04.2023 10:53 Відповісти
Баран ти безмозглий. Ти навіть уявити своєю тупою макітрою не можеш, скільки сил і здоров`я витрачають педагоги , щоб спочатку в ковідному карантині, потім під час повоцінної війни, навчати дітей, в яких батькі такі телепки, як ти.

Заявляю це відповідально , як батько школярів і чоловік в якого дружина педагог.
показати весь коментар
26.04.2023 11:04 Відповісти
ну ось і доказ у твоїй особі - вчителі будуть проти
показати весь коментар
26.04.2023 11:09 Відповісти
Особисто я не педагог, а вчителі в своїй більшості за повноцінне очне навчання. А те , що є такі телепки, як ти це факт, які вважають, що навчання це лише турбота вчителів, а батьки в стороні. Віддав дитину в школу- хай їх вчителі навчають, а самі в кущі ... Так це не працює.
показати весь коментар
26.04.2023 11:16 Відповісти
мої навчаються на добре і відмінно, тому що мені з дружиною доводиться в'їбувати за лінивих вчителів які примудряються половину уроків онлайн проводити "асинхронно"
показати весь коментар
26.04.2023 11:21 Відповісти
Не потрібно всіх судити по якихось винятках.
показати весь коментар
26.04.2023 11:26 Відповісти
які винятки?

Так система працює у всій країні.

І зверни увагу що я простий смертний - не вчитель, і не з сім'ї вчителя як ти спілкуюся з тобою ввічливо хоч ти просто своїм хамством напрошувався на посилання тебе нах👆
показати весь коментар
26.04.2023 11:30 Відповісти
Ти всю країну відмоніторив ?
показати весь коментар
26.04.2023 11:47 Відповісти
каюся - не всю

Тільки шкіл десь 22-25 по різних областях України де навчаються діти моїх друзів і знайомих і то це не професійне опитування, а їхній плач у розмовах десь живою, десь телефоном
показати весь коментар
26.04.2023 11:55 Відповісти
Замість плачу не пробували діточок самим навчати ?
показати весь коментар
26.04.2023 12:53 Відповісти
так і намагаємося робити, але не у всіх як у мене є можливості - багато родин через різні причини не можуть замінити школу і вчителів повністю
показати весь коментар
26.04.2023 13:10 Відповісти
Якщо батьки будуть навчати, то навіщо тоді потрібні взагалі вчителя яким із держбюджету оплочується зарплатня за це та ще я б не сказав що прям там маленька?
показати весь коментар
26.04.2023 18:35 Відповісти
а як ще забезпечити щоб всі діти проходили шкільну програму а не сиділи в комп"ютерах чи росли на вулиці як трава. Батьки-то теж різні як і вчителі.
показати весь коментар
26.04.2023 22:41 Відповісти
yak zabespechyty? Daty batkam kuchu groshey ne repetytoriv. Shkola - to tyurma dlya ditey bidnyh batkiv. Bidnyh = bez groshey na repetytoriv. Ya kazhu pro povnu zaminu vsyh uchyteliv na repeptytoriv - tse bude gigantska suma. Ot tomu naymayut ognogo-tryoh repetytoriv - tomu sho groshey nema, a potim inshi predmety hudo-bidno dayut zabesplatno u shkolah-tyurmah.
показати весь коментар
27.04.2023 00:54 Відповісти
Пан мабуть жодного разу не пробував провести урок в зумі з 30 малолітніми бармалеями, раз несе таку херню.
показати весь коментар
26.04.2023 12:04 Відповісти
ось прямо зараз у моєї доньки (5й клас) заняття онлайн - вона сидить в 4-х метрах від мене за прикритими дверима.

У її класі десь 30 учнів і є - урок проходить нормально та вивірено. Урок англійської - вчитель підготувався і не лінується.

Таких відповідальних у нашій школі відсотків 30 не більше - інші ліниві бестолочі намагаються зіпхнути на ансихрон за будь-якої можливості
показати весь коментар
26.04.2023 12:13 Відповісти
Ви не зрозуміли посилу, що й не дивно.
Зусилля, які треба прикласти вчителю для проведення успішного уроку в зумі, і зусилля, які треба прикласти для проведення звичайного уроку - це абсолютно не тотожні величини. Будь-який притомний вчитель ридатиме від радості, коли ця вакханалія з віддаленим навчанням скінчиться і можна буде повернутися до нормального очного навчання. А не навпаки.
показати весь коментар
26.04.2023 12:19 Відповісти
так давайте вип'ємо за притомних вчителів які відчувають свою відповідальність за майбутнє діток - щоб таких вчителів було більше!🍾

А за не притомних не вип'ємо.

Амінь
показати весь коментар
26.04.2023 12:29 Відповісти
ya zhe krasyvo vse pysav, poku pro buhlo ne pochav. 🤢 Krashe vapor kupy
показати весь коментар
27.04.2023 00:56 Відповісти
Цей пан цього не розумів і ніколи не зрозуміє. Як наприклад педагогам часто доводиться проводити змішані уроки, як приклад частина дітей навчаються очно в класі, а частина онлайн, бо батьки залишили дома,переживають за безпеку,а хтось за кордоном. Не зрозуміє ,як проводити уроки в різних програмах, в зумі і тімсі наприклад , як не просто перевіряти роботи ,які приходять на ноут, чи телефон. Як втрачається зір, коли щодня по 7-8 годин дивитись в монітор, пану також не цікаво. При всьому цьому всі необхідні техічні засоби педагоги звісно мають купувати звісно ж за свій рахунок. Так що таким т. зв. "панам" (як кажуть видно Пана по халявах), які ляпають язиком про вчительські " річки меду з кисельними берегами" Ви нічого не поясните, що й не дивно.
показати весь коментар
26.04.2023 12:49 Відповісти
Біднесенький вчитель, купа народу по 8-10 годин в моніторі сидить, а є ті хто на 2 роботах і....ть, а є ті хто з 1 виходним і без відпусток. А ось що є насправді - 70+ відсотків вчителів з ковідобесія досі не навчилися програмам для роботи, і при кожній нагоді зливають онлайн. А ось фонди вони не забули
показати весь коментар
26.04.2023 13:48 Відповісти
На рахунок 70+ відсотків, всіх по собі не суди, "роботяга"
показати весь коментар
26.04.2023 13:58 Відповісти
що, за жінку боляче? "Дятле" ти кумедне, самі вчителі це говорять, особливо віком 50+, перевчатися боляче , бабла от цього більше не стає, а старі грамоти від директора вчительроку 1996 не працюють.
показати весь коментар
26.04.2023 14:06 Відповісти
Дурню, ти всіх по собі судиш , як і свою округу 50 +,мов перевчатися боляче, щоб ти розумів в Києві ( і не тільки)ти не будеш працювати вчителем в школі, якщо не вмієш працювати в відповідних програмах , можливо в твоїй Забурбелівці інші порядки, так це залежить від керівництва освітньго закладу і тормознутості тобіподібних , хто розповідає , що "перевчатись боляче"
показати весь коментар
26.04.2023 14:18 Відповісти
за жінку мабудь все ж вірно моя "забурбелівка" знаходиться в Україні,як і Київ, ну а то що працівники ніяки - так то повсемісно, не столицею єдиною міряється вся країна. Де ж взяти то тих кмітливих та молодих, як усі в столиці Якщо чесно, розмова як з москалем, мов а от у нас москві .. Йди ти нах, ви там по Київу зовсім ох... ли , для таких як ти мабудь і новина що горячої води в містах нема з радянського періоду, нах ти ото всю країну під столицю рівняєш?
показати весь коментар
26.04.2023 15:27 Відповісти
Дурню , не в Києві справа, а в тому , що якщо ти тупорилий , то будеш таким хоч в столиці, хоч в Забурбелівці і ніякий педагог тобі клепки не добавить ,бо нікуди добавляти ! А про москаля , це ти самокритично.
показати весь коментар
26.04.2023 20:24 Відповісти
Як вчився в Полтаві, ходив на «зустрічі» до педагогічного институту, розважатись. Педагогіні любили курсантів. Можу сказати лише те, що було добре, і що туди йшли дівчата, які не знали ким бути чи не поступили в інші внз. Це було у 2000-них, щоб розуміти про яке покоління йде розмова.
тож, спілкувався зі старшими людьми теж - мають ту саму думку.
показати весь коментар
26.04.2023 18:44 Відповісти
Вчителі в нас поголовно совкові. Навіть коли приходять молоді, то мають стати такими самими чи піти.

не поважаю українських вчителів. Навчаю дитину виключно з розрахунком на репетиторів. Школа в нас - це марна трата часу, ще й вимагають якоїсь зайвої уваги до себе.

Агресивне зле бидло.
показати весь коментар
26.04.2023 18:33 Відповісти
Сашко, в чому питання, є приватні школи, платиш нормальні кошти навчають твого учня . А про бидло, це ти самокритично також, майбуть твоє

" курсантство" так і не привело тебе до лейтенантства, воно й не дивно.
показати весь коментар
26.04.2023 20:30 Відповісти
bilshist uchniv ne mayut vyboru okrim yak hodyty v shkolu, tomu sho batky nebagati. Yaka ty nepysheny, kyivsky mazhor, nepryyemna lyudyna. Day pluynu tobi v glaz 💉 za te sho ty vvazhayesh Zaburbelivku girshe Kyiva. Mozok vin mozok sho v Kyivi, sho v Zaburbelivtsi. Yak i napyshenyi mudak - vin i v Kyivi mudak.

A os z tym sho treba vchytysya yak pratsyuvaty za kompom - tse pravda. Sovky vzhe tuporyli zadovbaly
показати весь коментар
27.04.2023 01:06 Відповісти
Ти я дивлюсь самокритичний , воно дійсно , якщо мозок є то він є , а коли немає , то не купиш , ти так і не зрозумів , що мова не про географічно де ,як навчають, а про те, що якщо ти не вмієш працювати з програмами, тобі ніхто не дозволять навчати дітей, так зрозуміло ?
показати весь коментар
01.05.2023 11:30 Відповісти
А будет ли желание у детей,особенно постарше,учиться и потом соответственно работать?Мы имеем потерянное поколение войны и это скажется потом...
показати весь коментар
26.04.2023 12:22 Відповісти
Чому саме воно потєряноє? Як на мене, краще за моє, 198Х. Зараз хоч є можливість для хороших вчителів преподавати і жити тільки репетиторством. Загальна освіта в нас в країні сосе.
показати весь коментар
26.04.2023 18:48 Відповісти
не тільки війни! до 24022022 було якесь навчання????
показати весь коментар
26.04.2023 19:50 Відповісти
shkola - to tyurma dlya ditey bidnyh batkiv. A bidni zaraz 90% batkiv. Os vony pashut, a dity v tyurmi, shob hatu ne vsorvaly, ta trohy nahvatalysya znannya, bo na repetytoriv ne vystachyt!!! Yaksho naynyaty garnogo duzhe profesiynogo repetytora, to na odnogo repetytora pida usya zarplatnya odnogo batka. Os i maeyemo kolonii dlya vypravlennya nepovnolitnih. Shkoda malyh...
показати весь коментар
27.04.2023 01:13 Відповісти
Ойдаладно, середина 80х- середина 90х не потерялась, а сейчас дети и умнее и целеустремленее, будет конечно % , не не так критично, сейчас и возможностей и направлений больше.
показати весь коментар
27.04.2023 08:55 Відповісти
Сільські школи областей які не дотичні до зони бойових дій сидять на дистанційні. Середина Полтавської області третій рік сидить на дистанційному. Дибблд
показати весь коментар
26.04.2023 10:55 Відповісти
показати весь коментар
26.04.2023 10:59 Відповісти
Дивлячись що називати укриттям! Запхати у підвальне приміщення без вентиляції і туалетів кілька сотень учнів буде вважатися укриттям?
Чи новому очільнику не звикати до псевдопонять, адже очолював МАН, де у більшості випадків звичайні реферати вважалися науковими працями?
показати весь коментар
26.04.2023 11:03 Відповісти
СОЦІАЛІЗАЦІЯ - це те, що не може дати нікому (а насамперед дітям) спілкування/навчання онлайн. Тільки живе, наочне спілкування. Як з вчителем, так і з ровесниками.
показати весь коментар
26.04.2023 12:33 Відповісти
u nyh ye Discord
показати весь коментар
27.04.2023 01:15 Відповісти
Ніякий Discord не замінить живого наочного спілкування, з потисканням рук, обіймами і т.ін... Це те, що і називають СОЦІАЛІЗАЦІЄЮ (навіть обмін бактеріями, про який не кажуть, і який є сильним важелем у розвитку імунітету у дітей)
показати весь коментар
27.04.2023 11:20 Відповісти
за год можно было в каждом доме построить бомбоубежище, не то что в школах и дет. садах. местные власти работают плохо, не хватает рабочих рук в то время как на бирже труда числятся тысячи трутней и получают выплаты
показати весь коментар
26.04.2023 12:38 Відповісти
Як можна побудувати бомбосховище у будинку де фактично немає підвалу?!
показати весь коментар
26.04.2023 17:45 Відповісти
очень просто, выкапывается котлован и заливается бетоном. спроси у строителей
показати весь коментар
27.04.2023 09:35 Відповісти
Все это сказочки и балачки. С повидлы большество учителей так и не научились работе в онлайне (напомнить сколько время прошло?) , %30 работать могут нормально + разработали свои методички в предмете ( эти люди могут и работают удаленно репетиторами). Убежища - что можно сделать под банальной 2-3 этажной панелькой 80х+ годов???? Подвал как его не назови остается подвалом. НО бабла конечно под это освоить можно немеряно.
показати весь коментар
26.04.2023 14:01 Відповісти
Він додав, що навчання офлайн має вплив на економіку: у містах і селах, де працюють школи, залишаються батьки учнів і розвивають громаду.

Джерело:

Слухай ти , економіст , де ти бачив щоб школи піднімали економіку в селах ? В селі роботи нема !! На все село працює один - два магазини ! Все !!де робити батькам цих дітей? За що їх годувати ? Кордони закрили , чоловіки не можуть виїхати , щоб заробити гроші для своєї родини от такі дебіли як оце , підіймає економіку навчальними закладами . Де ви такі ідіоти взялись на нашу голову ?
показати весь коментар
26.04.2023 16:12 Відповісти
ya znayu odnogo batka yakyi vyroshuye malynu u seli i zaroblyaye desyatky tysyach. ALe vam napevno treba ofis?? Chy zavod u seli??
показати весь коментар
27.04.2023 01:18 Відповісти
НУ ЕСЛИ ВЫ УКРЫТИЕ НЕ МОЖЕТЕ СДЕЛАТЬ ТО НАХЙ МИНИСТЕРСТВО !!!???
показати весь коментар
26.04.2023 16:32 Відповісти
Міністерство укритій. Ахахах 🤣🤣🤣
показати весь коментар
26.04.2023 17:46 Відповісти
Учеба в данное время - это одна из самых сложных проблем. По любому надо находить выход из ситуации. Учеба on line имеет и недостатки и преимущества. Главное, чтобы дети учились.
показати весь коментар
26.04.2023 16:35 Відповісти
Ага. Просверли дырочку и понаблюдай, как учится ребёнок онлайн, если родителей нет в комнате.
показати весь коментар
26.04.2023 18:20 Відповісти
krashe kameru postav i skashy sho do 18 dytyna pid opikoyu batkiv
показати весь коментар
27.04.2023 01:19 Відповісти
Вы напрасно иронизируете.
1. Если нет возможности ходить в школу по причине безопасности, то как быть?
2. Если ребенок учится on line и что-то ему непонятно, то всегда можно прослушать материал снова.
3, Если родители дома, то всегда можно провести беглый опрос по материалу.
4, И, конце концов, это, все таки, лучше, чем ничего.
показати весь коментар
26.04.2023 19:04 Відповісти
здогадувався, що нормальна людина не піде працювати до зеленої кодли(((