4594 відвідувача онлайн
12 913 26

Вибух біля Петербурга: на місці покинутої ТЕЦ утворилася шестиметрова вирва

санкт-петербург

В ніч з 26 на 27 квітня в Павловську біля Петербурга пролунав гучний вибух. На місці закинутої ТЕЦ утворилася вирва діаметром 6 метрів та глибиною 1,5 метри.

Про це пише місцеве видання "Фонтанка", інформує Цензор.НЕТ.

За його даними, минулої ночі весь Санкт-Петербург почув звук вибуху. На ранок з’ясувалося, що його епіцентр знаходився в Павловську на місці закинутої ТЕЦ.

Там тепер є вирва від вибуху, але слідів вибухового пристрою не знайшли. "Фонтанка" пише, що натомість слідчі знайшли закопану діжку та забрали її рештки для дослідження. За іншою версією, вибухнути міг боєзапас часів Другої світової чи сховок чорних копачів.

Слідчий комітет РФ повідомив, що на території ТЕЦ розвірвався невстановлений пристрій. Справу розслідують за статтею про незаконне зберігання вибухових речовин. Зараз слідчі оглядають місце події.

Раніше Цензор.НЕТ повідомляв про гучний вибух в Санкт-Петербурзі.

Топ коментарі
+18
ПетерБУХ...
показати весь коментар
27.04.2023 14:40 Відповісти
+7
Резніков закупить. Дарма показали)
показати весь коментар
27.04.2023 14:56 Відповісти
+6
показати весь коментар
27.04.2023 14:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
ПетерБУХ...
показати весь коментар
27.04.2023 14:40 Відповісти
Это скорее от бухло)
показати весь коментар
27.04.2023 14:44 Відповісти
З бадуна, Пітєр і непомітить, що знову в Європі...
показати весь коментар
27.04.2023 14:49 Відповісти
А в ******-пить!
В ******-пить!
показати весь коментар
27.04.2023 14:56 Відповісти
показати весь коментар
27.04.2023 14:58 Відповісти
плювати, от якщо б вирва на 200км та 3км вниз...
показати весь коментар
27.04.2023 14:46 Відповісти
зараз расєйська пропаганда роздує цей "вибух" до розмірів кратеру на Марсі
показати весь коментар
27.04.2023 14:50 Відповісти
Вам не шкода Фінляндію і країни Балтії?
показати весь коментар
27.04.2023 15:18 Відповісти
спочатку, хоча б на глобус час потратьте.
показати весь коментар
27.04.2023 15:23 Відповісти
Петербург вирва 200км в діаметрі і 3 км глибиною а тепер запитання на логіку - якою силою вибух може утворити таку вирву і до чого тут Фінляндія і країни Балтії ( хоча після такого вибуху в Європі зачепить практично всіх і не тільки перераховані країни), глобус - а без глобуса ніяк ?
показати весь коментар
27.04.2023 15:35 Відповісти
при бажанні, можете й електричного стовпа домагатись, якщо є час та натхнення?
показати весь коментар
27.04.2023 15:41 Відповісти
Досвідом поділитися ? А то судячи з ваших дописів досвід у вас в подібних речах є.
показати весь коментар
27.04.2023 15:53 Відповісти
Самі ж підірвали, а тепер розслідують. Треба ж показати свою потрібність і ФСБ, і слідчий комітет і прості мусора. Бо ще на війну відправлять, от вони і "працюють"
показати весь коментар
27.04.2023 14:50 Відповісти
Хоч би не наші прорахувалися в підготовці нового сюрпризу для кацапів.
показати весь коментар
27.04.2023 14:50 Відповісти
Не по темі, але просто цікаво
показати весь коментар
27.04.2023 14:50 Відповісти
Резніков закупить. Дарма показали)
показати весь коментар
27.04.2023 14:56 Відповісти
Він мідний - мабуть тому...доречі - нічого корисного у тому, щоб варити варення у міді немає...мені від дідуся такий дістався, я почитав про це...краще у нержавійці чи емальованому посуді це робити...
показати весь коментар
27.04.2023 15:12 Відповісти
..та то упоротий ватнік з айфона прочитав "новини з фронту"
показати весь коментар
27.04.2023 14:51 Відповісти
показати весь коментар
27.04.2023 15:06 Відповісти
вот что пишет русня про Николаев - СИМФЕРОПОЛЬ, 27 апр - РИА Новости Крым. Российские силы в ночь на четверг высокоточным оружием большой дальности морского базирования нанесли удар по пунктам дислокации резервов ВСУ. Об этом сообщает Минобороны России.

а на самом деле попали в частный сектор и многоэтажный жилой дом
показати весь коментар
27.04.2023 15:15 Відповісти
Если денег нет, то нет. Большинство из нас не очень донотят зсу. Жизнь в тылу тоже требует денег. Коммуналка, лечение, одежда и др. Зп не очень болит шие у большинства.
Я не знаю зп военных в тылу. Говорят 30 тыщ. Норм. Ну если доплачивать можно ещё 5 тыщ. Норм.
показати весь коментар
27.04.2023 15:46 Відповісти
в тылу 14 тыс
показати весь коментар
27.04.2023 15:53 Відповісти
В Питере новая фишка: трупы уже не расчленяют, а взрывают....
показати весь коментар
27.04.2023 15:54 Відповісти
гебня русню запугивает
показати весь коментар
27.04.2023 16:06 Відповісти
То було "китайське" попередження
показати весь коментар
27.04.2023 16:28 Відповісти
ТРЕБА ЩОБ 600 МЕТРОВА БУЛА !)
показати весь коментар
27.04.2023 22:23 Відповісти