11269 відвідувачів онлайн
2 174 31

Деякі запчастини для західної військової техніки вже виготовляють в Україні, - Резніков

резніков

Україна почала виготовляти деякі деталі для наданої західними союзниками військової техніки.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЛІГА.

За словами міністра, однією з ключових тем під час переговорів із партнерами, зокрема у форматі Рамштайн, є обслуговування військової техніки та забезпечення запчастинами.

Нині Україна налагодила три лінії обслуговування і ремонту техніки. 

Поточний ремонт роблять безпосередньо на полі бою – українські екіпажі навчені та знають, як це робити. "Наша задача – забезпечити їх запчастинами. Деякі запчастини ми вже навіть виготовляємо на українському ринку для західної техніки, наші підприємства, і не тільки державні, а й приватні, фантастично навчилися робити деякі речі", – зазначив очільник Міноборони.

За словами Резнікова, він особисто тримав у руках одну із таких деталей для американської самохідної гаубиці М109, яку виготовили українські фахівці. Вона, запевнив глава Міноборони, була "кращою, ніж оригінал".

Друга лінія ремонту – складніша, але яку можливо робити на українських підприємствах не зовсім далеко від лінії фронту, – в тих містах, де є індустріальні можливості. Потрібні запчастини, креслення. Перемовини щодо дозволів, ліцензії тощо теж постійно ведуться.

"Третя лінія – це складний ремонт, наприклад електроніки, ми змушені відправляти за кордон. Для цього збудовано декілька хабів у країнах-партнерах", – пояснив Резніков. Наприклад, для ремонту танків Leopard 2 у Польщі за сприяння Німеччини вже підписано меморандум. Найімовірніше, там будуть ремонтувати й Leopard 1, припустив міністр.

Топ коментарі
+15
Дуже добре, а тепер сфоткайся на фоні цього заводу і Г+Г не забудь.
показати весь коментар
01.05.2023 20:10 Відповісти
+11
Коли він вже заткнеться!? Всі бачать, що та як він робить! яйця по 17, яблука по 51, а скумбрія по 9.
Нагадує зебіломарафон - ярмак-бубочка-ігнати-рєзніков-подоляк!

де та що завезли, де та що виготовляємо, що вже на чергуванні!

Волю полковнику Червінському. Зрадники за все будуть відповідати!
показати весь коментар
01.05.2023 20:10 Відповісти
+8
****! Давай тарабань більше. Тріпло Резніков та Буданов - що за нафіг медійні особи?
Заткніть пельки!
Дебіли дзьобані. Замість якогось сюрпризу для рашистів - пиззять.
показати весь коментар
01.05.2023 20:20 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Наліпки "Зе", але поки дорогувато...
показати весь коментар
01.05.2023 20:08 Відповісти
На вбиральнях нехай вішають,лахудри зельоні.
показати весь коментар
01.05.2023 20:59 Відповісти
Дуже добре, а тепер сфоткайся на фоні цього заводу і Г+Г не забудь.
показати весь коментар
01.05.2023 20:10 Відповісти
Господи, забери з України цих блазнів з 95-го - більше нічого не прошу.
показати весь коментар
01.05.2023 20:50 Відповісти
показати весь коментар
01.05.2023 20:10 Відповісти
і лотки для яйцебомбера.
показати весь коментар
01.05.2023 20:10 Відповісти
схоже понеділок рєзніков зафрахтував..
показати весь коментар
01.05.2023 20:10 Відповісти
Щось його сьогодні багато. Знов щось *******.
показати весь коментар
01.05.2023 20:13 Відповісти
Це напевно болти і гайки, але може я помиляюсь і це лише шайби
показати весь коментар
01.05.2023 20:15 Відповісти
Мабуть маладая жена сказала йому :
"Я шо якась простачка ? Іди і без яєць по 17грн/шт не повертайся "
От він сьогодні і біситься , золотих яєць знайти не може так думає може хоч своєю маячнею нам насолить ))
показати весь коментар
01.05.2023 20:16 Відповісти
Он бы еще координаты производства выложил в сеть.
показати весь коментар
01.05.2023 20:19 Відповісти
****! Давай тарабань більше. Тріпло Резніков та Буданов - що за нафіг медійні особи?
Заткніть пельки!
Дебіли дзьобані. Замість якогось сюрпризу для рашистів - пиззять.
показати весь коментар
01.05.2023 20:20 Відповісти
заткнить ему пельку и увольте его
показати весь коментар
01.05.2023 20:22 Відповісти
полезный идиот для русни
показати весь коментар
01.05.2023 20:23 Відповісти
рєзнікова понесло! бухає, мабуть. як дімонайфон, на майських шашликах.
показати весь коментар
01.05.2023 20:28 Відповісти
Айфон на Маска обиделся , говорит что Твиттер под Украину прогнулся
показати весь коментар
01.05.2023 20:33 Відповісти
Все вже розповів, що і де виробляють, може вже пора, щоб йому язика прикусили.
показати весь коментар
01.05.2023 20:33 Відповісти
І руки відрубати, бо писати буде.
показати весь коментар
01.05.2023 21:07 Відповісти
А що там з фінансуівнням наших захисників? Вже відновив? Забезпечення їх паливом, формою (відповідно до сезону), продовольчим забезпеченням з доставкою від постачальника до споживача (на що ти, падло, посилаєшся, виправдовуючи високі ціни) вже працює? "Спеціалістів" по закупівлі через "Прозорро" вже навчив?
До речі! А де селфі на тих заводах (з геолокацією, звісно)? Чи ти не поважаєш подляка з хламідією, безумну, ДБР, журналістів "єдиного аналу" та де-яких інших "патріотів"? Роби як вони! Добий те, чого в тебе вже немає - свою репутацію!
показати весь коментар
01.05.2023 20:42 Відповісти
саморізи?
показати весь коментар
01.05.2023 20:47 Відповісти
Та харе вже
показати весь коментар
01.05.2023 20:49 Відповісти
********л знахідка для ворога!
показати весь коментар
01.05.2023 20:51 Відповісти
вопрос простой - кто этих придурков понаходил и повставлял в правительство... абдрыстович на абдрыстовиче... кто этого вора яйцапо17заштуку" тянет за его грязный язык? ты падел проедь по кладбищам и посмотри на преступную бездеятельность власти... вот вы все и выпускаете видосики шмурдявые, потому что знаете - после победы спросят за все - от какая разница по улице в с каким названием ходить до сдачи Херсона, Мариуполя и т.д.
показати весь коментар
01.05.2023 21:00 Відповісти
..вчора купив яйця по 3.5грн
показати весь коментар
01.05.2023 21:06 Відповісти
...у звичайному магазині
показати весь коментар
01.05.2023 21:07 Відповісти
слава найвеличнішому! щоб ви могли купляти яйця по 3.5 грн. - найвеличніший повелів рєзнікову продавати їх в армію по 17 грн.!
показати весь коментар
01.05.2023 22:40 Відповісти
I це виробництво знаходиться в маєтку Рєзнікова.)))
показати весь коментар
01.05.2023 21:08 Відповісти
А мали робити для своеї. Але не перепродаш з відкатом.
показати весь коментар
01.05.2023 21:11 Відповісти
А чи не в Павлограді воно було? Як бісить оця їхня " пізнання ".
показати весь коментар
01.05.2023 21:15 Відповісти
рєзніков вирішив підкорегувати москальські ракети.
показати весь коментар
01.05.2023 21:44 Відповісти
Слухати Резнікова-себе не поважати.
показати весь коментар
01.05.2023 22:28 Відповісти