9746 відвідувачів онлайн

Успіх контрнаступу матиме велике значення для продовження підтримки України союзниками, - Резніков

резніков

Успіх українського контрнаступу матиме велике значення для продовження легкості підтримки з боку партнерів.

Про це заявив міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна", інформує Цензор.НЕТ.

"Мої партнери на всіх зустрічах, у телефонних бесідах і на "Рамштайні" завжди говорять одну й ту саму річ: "Ми з вами до кінця, скільки б це не зайняло часу. І кінцем ми бачимо вашу перемогу". Це важливо. Безумовно, вони всі політики, за ними стоять парламенти, які погоджують або не погоджують якісь речі. А за парламентами стоять виборці. Тому, звісно ж, їм буде легше адвокатувати нові пакети допомоги Україні за наявності успішних кейсів", - сказав міністр оборони.

За його словами, цілком природно, що союзники "хочуть інвестувати в успіх", і для них дуже важливо, щоб передана ними зброя і допомога приводила до результату.

"Тому, звичайно, наш успіх матиме велике значення для продовження такої легкості підтримки", - зазначив Резніков.

Топ коментарі
+11
Та закрийте це рондомне мовлення яйцеголового. Як ти дістав вже базікало. Йди розберись з закупками міниая як за лосося ціна.
показати весь коментар
02.05.2023 12:40 Відповісти
+8
Шо з яйцями?
показати весь коментар
02.05.2023 12:40 Відповісти
+6
В стране столько уважаемых людей, а вы казнокрада по 20 раз на день цитируете
показати весь коментар
02.05.2023 13:03 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Та закрийте це рондомне мовлення яйцеголового. Як ти дістав вже базікало. Йди розберись з закупками міниая як за лосося ціна.
показати весь коментар
02.05.2023 12:40 Відповісти
Шо з яйцями?
показати весь коментар
02.05.2023 12:40 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2023 12:48 Відповісти
БИДЛОМАРАФОН ********** ...
показати весь коментар
02.05.2023 12:52 Відповісти
МІВІНА БОНЕВТІКОСТІ ,,,
показати весь коментар
02.05.2023 13:24 Відповісти
З яйцями? У Бахмуті через одного спорядження і розходник за свій кошт купляють. Досі.
показати весь коментар
02.05.2023 12:52 Відповісти
вся армия за свои бабки покупает экипировку
показати весь коментар
02.05.2023 13:06 Відповісти
ХТО НЕБУДЬ , ЗАБЕРІТЬ У МАРОДЕРА МІКРОФОН !!!!
показати весь коментар
02.05.2023 12:42 Відповісти
Не перегрейте публику цим наступом,бо если шото потом пойдёт не так.....
Или они психологическую атаку на орков каждый день гонят....чтобы генералы руснявые не выдержал и побежали ещё до наступа)
показати весь коментар
02.05.2023 12:42 Відповісти
Мародеру віри немає.🖕
показати весь коментар
02.05.2023 12:45 Відповісти
Потрібно закінчувати якось війну, бо ці дивани разом з штабними та бтг монако 'воюватимуть" вічно.
показати весь коментар
02.05.2023 12:49 Відповісти
Якби політики які при владі в тих країнах які нас підтримують думали в тих рамках які окреслив міністр то ніхто б нам і допомагати би не починав. Невже якщо контрнаступ не відповідатеме їх сподіванням то вони скажуть: ой хватить, більше підтримувати Україну не ьудем, дамо можливість москалям перемогти, відчути смак перемоги, і чекатимемо їх завтра у себе, завтра.
показати весь коментар
02.05.2023 13:02 Відповісти
В стране столько уважаемых людей, а вы казнокрада по 20 раз на день цитируете
показати весь коментар
02.05.2023 13:03 Відповісти
Матиме .
показати весь коментар
02.05.2023 13:12 Відповісти
Звісно. "У перемоги багато батьків, лише поразка завжди сирота"
показати весь коментар
02.05.2023 13:37 Відповісти
Заблокуйте цьому крадуну доступ до сайтів жовтої преси! Немає сил слухати довбня(((
показати весь коментар
02.05.2023 13:50 Відповісти
Здохніть, жиди! Ненавиджу жидів, більше ніж кацапів!
показати весь коментар
02.05.2023 14:16 Відповісти
Підтримую. і так це не стосується порядних євреїв...