5260 відвідувачів онлайн
24 418 56

РФ може оголосити про черговий "жест доброї волі" під приводом техногенної катастрофи у себе в країні, - Резніков

путін

Через поразки на полі бою РФ може озвучити черговий "жест доброї волі" під приводом техногенної катастрофи на території своєї країни.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв'ю Інтерфакс-Україна, передає Цензор.НЕТ.

За його словами, у Кремлі вже шукають варіанти можливих сценаріїв, як можна виправдати всередині свого суспільства черговий успіх української армії.

"Якщо вже поспостерігати за низкою публічних висловлювань на російських ресурсах, то можна побачити, що вже звучать фрази, мовляв: "Треба напевно закінчувати СВО", "треба переходити до оборони", "треба утримати наші "прибулі" території". Адже в разі чергового успіху української армії, який абсолютно очікуваний і для них, потрібно зрозуміти, як "продавати" у себе всередині, як подавати це народу? У них теж перегріті були очікування: Київ за три дні і т.зв. три тижні. І хоча пропаганда в РФ працює чудово, але з кожним разом все складніше", - сказав Резніков.

Міністр припустив, що в Кремлі вже шукаються варіанти сценаріїв, як це "відіграти", і не виключено, що буде "жест доброї волі" під виглядом якогось катаклізму.

"Це не мій прогноз, а роздум, але все ж таки я не здивуюся, якщо у них з'явиться в сценарії якась проблема, серйозного катастрофічного вигляду, техногенного, на території Росії. Скажімо, щось станеться з електростанцією, гідроелектростанцією, АЕС, з'являться ризики для населення, і це вимагатиме негайної уваги уряду, акумуляції ресурсів, у тому числі солдатів, і вони нібито зможуть пояснити людям, чому закінчують активні бойові дії в Україні, тобто їм доведеться озвучити "жест доброї волі" під виглядом якогось катаклізму на території РФ", - додав Резніков.

Топ коментарі
+20
Резнікову більш нічим займатися?
показати весь коментар
02.05.2023 12:45 Відповісти
+14
Любой катаклизм, даже самый страшный, произошедший в путлеровской недостране нам только

на пользу, пусть эти уроды горят, тонут, плавятся, исчезают в кратерах вулканов и тонут

в огненной лаве, всё это будет карой Божьей, за все их преступления, да будет так, аминь!
показати весь коментар
02.05.2023 12:42 Відповісти
+11
Да они могут и нашествие инопланетян продать,пипл все схавает.Нам пох,лишь бы ******* за поребрик.
показати весь коментар
02.05.2023 12:42 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Так нехай тайгу спалять і крємль заодно
показати весь коментар
02.05.2023 12:40 Відповісти
Спалення всієї тайги може вплинути на планету в цілому. Не пощастило Землі за таким народом, а Україні - додатково з сусідами.
показати весь коментар
02.05.2023 12:56 Відповісти
це ви запізнилися - тайгу вони палять останні років тридцять.
https://www.ventusky.com/?p=61;66;1&l=pm25&t=20210804/1500
в Африці і в більшій частині Китаю ці пожежі більш сезонні, і значно зменшуються у холодну пору року, а у кацапів так горить продовж всього року. Кацапія - найбільший забруднювач повітря, тому краще для планети було би, якщо б Карське море затопило ту тайгу від Норільська до Байкала.
показати весь коментар
02.05.2023 13:22 Відповісти
показати весь коментар
02.05.2023 12:42 Відповісти
подохла бледная моль ПЕйтеРская чем не ХАХАСТРОФФА...
показати весь коментар
02.05.2023 12:42 Відповісти
Да, балет "лебединое озеро," лучше всего подействует на кацапню
показати весь коментар
02.05.2023 13:24 Відповісти
о сдохших свиноцабаках...
показати весь коментар
02.05.2023 13:45 Відповісти
зачем мне на тебя ********* свинорылого писать Админу...?
вы свиноцабаки здесь и так ненадолго задерживаетесь...\день - максимум два...\
вы трахнутые кадыровцами такие возбуждённые - поэтому и видны...!
показати весь коментар
02.05.2023 13:52 Відповісти
да ты пидарок шмелиный даже не оригинален...)))
показати весь коментар
02.05.2023 13:53 Відповісти
и да шмель ты свинорылый - который месяц вы берёте у Бахмута...?
показати весь коментар
02.05.2023 13:58 Відповісти
Да они могут и нашествие инопланетян продать,пипл все схавает.Нам пох,лишь бы ******* за поребрик.
показати весь коментар
02.05.2023 12:42 Відповісти
Мародеру віри немає....👎👎👎
показати весь коментар
02.05.2023 12:43 Відповісти
ну вот видишь свинорылый шмель ты трахнутый - даже и час не можешь здесь продержаться...
показати весь коментар
02.05.2023 13:55 Відповісти
На жаль в Росії у пропаганди не так багато проблем, як може здаватись. Телезомбі за Путлєра. А якщо навіть і стане важко щось пояснити, то вони використають старий і перевірений засіб - знизять на пару рублів ціну пляшки горілки і біомаса буде любити Путлєра і Ко ще дужче.
показати весь коментар
02.05.2023 12:43 Відповісти
там одна проблема - Україна, а те що живуть в лайні - їм звично. не міністр а 3,14зд@бол. ще й мародер
показати весь коментар
02.05.2023 13:12 Відповісти
...дєдуля, а яйця по 37 рублів - це для русні техногенна катастрофа чи ще ні?
показати весь коментар
02.05.2023 12:44 Відповісти
37 за шт не питаня,якщо пенсія 500.000,і катастрофа при пенсії у 74.
Питаня не в ціні,а в кількості яєць на середню пенсію!
Коли дійде до 2шт. за ВСЮ пенсію може й буде,а може й ні.
показати весь коментар
02.05.2023 12:59 Відповісти
Видел вчера за десяток, он видимо про эти говорит.
Но на фото там С2, С0 вероятно подороже немного.
показати весь коментар
02.05.2023 15:49 Відповісти
Не знаю. Для меня это пустое. Снова "НЕ имеет значения цыфра на ценнике! Имеет значение сколько и чего из еды может купить гражданин после оплаты условий цивилизованного проживания!"
И какие культурные потребности он сможет удовлетворить. Ведь поездка в парковую зону и кругосветный круиз - одно и тоже,но с разными возможностями.
показати весь коментар
02.05.2023 21:42 Відповісти
Резнікову більш нічим займатися?
показати весь коментар
02.05.2023 12:45 Відповісти
В якості " жесту доброї волі " Путін міг би добровільно склеїти ласти ))
показати весь коментар
02.05.2023 12:45 Відповісти
Шо з яйцями?
показати весь коментар
02.05.2023 12:48 Відповісти
Висять. Поки що.
показати весь коментар
02.05.2023 12:53 Відповісти
Оце чеше. Красень.👍
показати весь коментар
02.05.2023 12:48 Відповісти
Абдрєстовіч підірве воронєжскую АЕС?
показати весь коментар
02.05.2023 12:50 Відповісти
«Зараз я вам розповім….» (с
показати весь коментар
02.05.2023 12:50 Відповісти
"Тобі б романи писати, начальнику"
показати весь коментар
02.05.2023 12:58 Відповісти
Хотів би(
показати весь коментар
02.05.2023 13:00 Відповісти
якась бздура...на рашці "техногенна катастрофа" і війна . як це звязано? Що армію виведуть бо хтось на рашці всрався? .Там ліси горіли що аж з космосу видно було,затоплення сіл було... і нічого ..щось белендить аби белендіти.
показати весь коментар
02.05.2023 13:00 Відповісти
Це дуже малоймовірно, про це навть і думати не варто, на фронті тим більше нічого не вказує про такий сценарій - ворог окопався та вичікує. І взагалі, так само можна вигадати привід для втечі наприклад через катастрофу на окупованій або прилеглій частині, наприклад на ЗАЕС, так би мовити "відвести війська подалі від неконтрольваної загрози". Останнім часом Резніков забагато фантазує у публічному просторі.
показати весь коментар
02.05.2023 13:02 Відповісти
Дурни думкой богатеют. А Резников вообще розумовый калека.
показати весь коментар
02.05.2023 13:03 Відповісти
Просто цитата:"И тут Остапа понесло . . . " . . .
показати весь коментар
02.05.2023 13:06 Відповісти
Відео -- https://www.youtube.com/shorts/b8hyFjJ8hYc Чому у США сміються над російськими пілотами?
показати весь коментар
02.05.2023 13:07 Відповісти
не міністр, а стендапер... жест доброї волі буде коли отримають нормальних 3,14здюлєй
показати весь коментар
02.05.2023 13:08 Відповісти
Це не мій прогноз, а роздум. У зелёных расстройство психики и словесный понос, и это хорошо. "Не скажу"(Ссаныч зеленский)
показати весь коментар
02.05.2023 13:08 Відповісти
Мели Ємеля -- твоя нєдєля .
показати весь коментар
02.05.2023 13:10 Відповісти
Этот, походу, уже победил где-то. "У себя в голове", наверное. Потому что я никак не пойму его вот этих победных реляций в последнее время при продолжающихся отщипываниях наших позиций в Бахмуте и Марьинке. При каждодневном расхерачивании КАБами Орехова и Гуляйполя. Ничего не понимаю.
показати весь коментар
02.05.2023 13:15 Відповісти
Они своей тупорылой информационной политикой создали из зрителей марафона сектантов и теперь стали заложниками своего писдежа. Теперь если остановить арестовичевско-марафонный писдежь общество может впасть в уныние. Мало того, общество быстро привыкает к марафонному писдежу и дозы должны быть все больше и больше, поэтому говорящих клоунов на экране все больше и больше, а их высказывания все гормче и громче
показати весь коментар
02.05.2023 14:41 Відповісти
> Скажімо, щось станеться [в раші] з електростанцією, гідроелектростанцією, АЕС

Це резніков спеціально для західного споживача робить такі вкиди?
Щоб гарантовано не дали літаків і ракет.

Зараз війна: що б не трапилось на параші, спихнуть на нас. А заяви резнікова відпугнуть і без того боязливий Захід, який сситься, щоб не дай боже нічого не сталося з мирним населенням параші.
показати весь коментар
02.05.2023 13:15 Відповісти
Не дає спокою "слава" Арестовича
показати весь коментар
02.05.2023 13:17 Відповісти
Коли оголосять-тоді і будеш п.здіти,мародер .баний
показати весь коментар
02.05.2023 13:18 Відповісти
Коли міністр оборони переказує казочки з телеграм каналу Генерал СВР, то йому краще застрелитися.
показати весь коментар
02.05.2023 13:46 Відповісти
Кто бы этого лысого зачехлил...
показати весь коментар
02.05.2023 13:58 Відповісти
Вже не знають, яку чергову фантазію видумати, щоб пересічний український посполитий це хавав і не задумувався над тими вже незліченними зашкварами зе-влади.
показати весь коментар
02.05.2023 14:01 Відповісти
Лайфхак для кацапів: щоб закінчити "сво" в Україні потрібно підірвати на московії два житлових будинки і напасти на Чечню
показати весь коментар
02.05.2023 14:32 Відповісти
Россия готовится объявить об окончании войны с Украиной. А Украина только начала и будет воевать до полного освобождения своих территорий. Если необходимо то до полного развала России, до исчезновения с политической карты мира России как государства.
показати весь коментар
02.05.2023 15:05 Відповісти
То Резніков їх попереджає, щоб не робили «жест доброї волі», і самі не звільняли від себе наші території?
показати весь коментар
02.05.2023 15:36 Відповісти
Пиз-бол....
показати весь коментар
02.05.2023 17:19 Відповісти
Неделю назад это было озвучено в телеге Генерала СВР или как его там.
Там была утечка с секретного совещания Пуйла где Пуйло предложило устроить катастрофу на одной и рф АЭС чтобы народу как можно больше пострадало и далее по тексту. Спрыгнуть хочет плешивый
Кстати это сообщение с телеги цитировалось и в комментах на цензоре.
Сейчас его нарочто громко и пубоично озвучили и совершенно правильно сделали
показати весь коментар
02.05.2023 20:36 Відповісти
обратите внимание как резко реагируют маскирующиеся под украинцев кремлеботы и сепары в комментах. Занервничали
показати весь коментар
02.05.2023 20:38 Відповісти
Ідіот... Тьфу(с).
показати весь коментар
02.05.2023 21:19 Відповісти
Навіть якщо прикидається, то все одно перебор. Ху...й, але все ж міністр, а не Фіма з Привозу.
показати весь коментар
02.05.2023 22:22 Відповісти
Міністр все яйця хоче забалакати.
показати весь коментар
03.05.2023 05:52 Відповісти