9532 відвідувача онлайн
652 10

Формат ради Україна-НАТО можуть оновити на саміті у Вільнюсі, - Стефанішина

стефанішина

Про це журналістам заявила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на Суспільне.

"Наразі є пропозиція щодо оголошення на саміті у Вільнюсі про створення Ради Україна-НАТО у форматі 32, а не 31+ 1 як передбачає Комісія Україна-НАТО, яку ми зараз маємо.. Ми розглядаємо створення Ради як інструмент для підготовки, обговорення рішень до Саміту Альянсу у Вашингтоні до 75 річниці створення НАТО", - сказала вона.

Стефанішина додала, що зараз триває робота над створенням Спільного центру Україна-НАТО "для підготовки, тренування, аналізу ситуації, обміну досвідом".

"Центр є нашою спільною з Польщею ініціативою. Однак для нас важливо передбачити переміщення Центру в Україну, коли дозволить безпекова ситуація. У межах Саміту також очікуємо оголошення посилення підтримки України у рамках комплексного пакета допомоги", - сказала вона.

Топ коментарі
+2
НАТО буде після зміни влади в країні.
показати весь коментар
04.05.2023 09:37 Відповісти
+1
Справа не в форматах, справа у відсутності реальних дій з боку України як до війни так і зараз.
Війська тренувати то добре, за відповідність стандартам військових загалом питань немає. От по лінії МО «багато питань».
Крім того політичну частину виконувати прийдеться. Суди, корупція, децентралізація та багато іншого.
Зе дуже би хотів на виборах використати козир «ми вступили в НАТО», але не вийде.
показати весь коментар
04.05.2023 09:44 Відповісти
+1
Бігла строка дуже надихає )
показати весь коментар
04.05.2023 09:46 Відповісти

Завантаження...