4052 відвідувача онлайн
3 911 15

Передача F-16 Україні є "дуже чутливою темою", - прем’єр Нідерландів Рютте

f16,польща

Прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте, коментуючи можливу передачу винищувачів F-16 Україні, заявив, що у цьому питанні немає табу.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на ЄП.

"Ми працюємо з такими партнерами, як Бельгія і Данія, Велика Британія, щоб довести це питання до кінця", – зазначив Рютте.

Він назвав можливу передачу F-16 Україні "дуже чутливою темою" і додав, що такі вагання вже були раніше з іншими видами озброєння, але врешті-решт питання було вирішене.

Топ коментарі
+2
Дак **** яйца чухаете???
показати весь коментар
04.05.2023 15:29
+2
західним політикам мабуть страшно, що західні технології у вигляді збитого літака можуть потрапити до кацапів..., це страшніше за те, що в нас кожен день гинуть звичайні цивільні, яким повністю байдуже до тих технологій, тому що в них відбирають життя..., а може вони розмірковують над тим, що можна зняти з того літака, аби він хоч літав після цього..., щоб воно не потрапило до ворога...
показати весь коментар
04.05.2023 15:38
+2
Рішення Печерського суду , на користь бабломойского є самим " вірним рішенням"зелезрадників" на користь того,щоб Україні не давали не тільки літаки, а й мабуть багато ще якої новішої зброї в тому числі дальнобійних ракет.В США І НАТО.добре знають "благочинність бабломойского на благо 3,14рації " і його заяви,про 180лярдів доларів від рашиста і рашистські танки на границі з ЄС .як і його спонсорські внески для "майбутнього зеленого президента" котрий починаючи з 2016року піарився лише на тому.що обгаджував і висміював Україну і все українське.Американці прагматичні люди і побоюються такого ж варіанту в Україні , як в Афганістані,де вони залишили зброї понад 80млрд.Дай зброю,а "зелень"ляже під рашиста ,озброєна до зубів американською зброєю...???
показати весь коментар
04.05.2023 16:09
Коментувати
Сортувати:
Нашиз людей вбивають. Це є чутливіше за всі теми. Чому вони це не хочуть акцентувати таким іином. Може ми не люди такі як їхні виборці, можна ж сказзати і таким чином.
показати весь коментар
04.05.2023 15:22 Відповісти
Потому что наше правительство палец об палец ничего не делает для безаварийной работы Ф-16 на наших аэродромах.
показати весь коментар
04.05.2023 15:27 Відповісти
Чутливо для всіх війна закінчиться за три доби..
показати весь коментар
04.05.2023 15:24 Відповісти
Шось Байден тяне резину, поки Британія перша нам не дасть, США не дасть
показати весь коментар
04.05.2023 15:26 Відповісти
в Британій немає Ф-16
показати весь коментар
04.05.2023 15:59 Відповісти
У дуже близьких країн, є Ф-18, який є і в штатах
показати весь коментар
05.05.2023 11:59 Відповісти
Та все чутливе -- за снаряди насилу добазарились .
показати весь коментар
04.05.2023 15:27 Відповісти
Дак **** яйца чухаете???
показати весь коментар
04.05.2023 15:29 Відповісти
західним політикам мабуть страшно, що західні технології у вигляді збитого літака можуть потрапити до кацапів..., це страшніше за те, що в нас кожен день гинуть звичайні цивільні, яким повністю байдуже до тих технологій, тому що в них відбирають життя..., а може вони розмірковують над тим, що можна зняти з того літака, аби він хоч літав після цього..., щоб воно не потрапило до ворога...
показати весь коментар
04.05.2023 15:38 Відповісти
Літаку вже 45 років, загалом зроблено біля 4500шт.
експлотують понад 30 країн, наразі мають більше 2500 шт.
що ще треба, для того,щоб Україна отримала захіст
наступаючих війск від повітряної загрози.
Істрія мала багато прикладів, коли штурмова авіація
знищувала атакуючи порядки супротивника.
Треба закрити повітряний простір перед наступом.
показати весь коментар
04.05.2023 16:05 Відповісти
Ну його досі у 2023 випускають малими партіями, нам не треба літак 45 річной давнини. Треба посвіжішого випуску.
показати весь коментар
05.05.2023 12:09 Відповісти
росія сіє зло по всій планеті. Нас розстрілюють ракетами щодня. Хто зупинить зло росію?
показати весь коментар
04.05.2023 16:08 Відповісти
Рішення Печерського суду , на користь бабломойского є самим " вірним рішенням"зелезрадників" на користь того,щоб Україні не давали не тільки літаки, а й мабуть багато ще якої новішої зброї в тому числі дальнобійних ракет.В США І НАТО.добре знають "благочинність бабломойского на благо 3,14рації " і його заяви,про 180лярдів доларів від рашиста і рашистські танки на границі з ЄС .як і його спонсорські внески для "майбутнього зеленого президента" котрий починаючи з 2016року піарився лише на тому.що обгаджував і висміював Україну і все українське.Американці прагматичні люди і побоюються такого ж варіанту в Україні , як в Афганістані,де вони залишили зброї понад 80млрд.Дай зброю,а "зелень"ляже під рашиста ,озброєна до зубів американською зброєю...???
показати весь коментар
04.05.2023 16:09 Відповісти