8360 відвідувачів онлайн
8 386 22

Міноборони пропонує знизити граничний вік для призовників до 25 років

призов

У Міноборони, реагуючи на звернення Збройних Сил України, спільно напрацювали пропозиції змін до законодавства щодо зменшення граничного віку перебування громадян на військовому обліку призовників з 27 до 25 років.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на пресслужбу міністерства.

"Дані зміни продиктовані тим, що під час дії правового режиму воєнного стану відсутня потреба в перебуванні громадян на військовому обліку призовників до 27 років. 

По-перше, необхідність їхнього щорічного прибуття до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, у тому числі для проходження медичних оглядів, призводить до додаткових фінансових витрат, навантаження на медичних працівників та збільшення черг для проходження ВЛК. Тоді як призов на строкову військову службу під час воєнного стану не здійснюється.

По-друге, тривале перебування на військовому обліку призовників під час дії воєнного стану призводить до того, що значна кількість придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов’язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації", - йдеться в повідомленні.

У Міноборони зазначили, що "всі ініціативи Сил оборони України, спрямовані на зміцнення обороноздатності держави, є обґрунтованими, погодженими з іншими урядовими і безпековими структурами та мають на меті виключно оптимізацію процесів задля наближення нашої Перемоги!".

Топ коментарі
+6
почати з призову дупутатів суддів прокурорів
показати весь коментар
04.05.2023 18:31
+6
В мене у товариша син закінчує школу. 17 років. Майже всі хлопці в червні після отримання атестата звалюють за кордон. Хтось вчитись, хтось на роботу. В неньці залишатись до 18 років ніхто не хоче. Навіть не знаю чому?🤷
показати весь коментар
04.05.2023 18:56
+4
У новині , взагалі, не про добровольців йдеться.
"...значна кількість придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов'язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації".
показати весь коментар
04.05.2023 18:45
Коментувати
Сортувати:
А може для початку дозволимо служити тим хто хоче.. а потім вже можна і касапам на зло..
показати весь коментар
04.05.2023 18:18 Відповісти
А що, в Україні на сьогодні заборонено бути добровільно призваним в ЗСУ ? Ви з якого болота зайшли на форум Цензора?
показати весь коментар
04.05.2023 18:32 Відповісти
Можно кажеш?? Бо місяців 8 назад навіть за гроші брати не хотіли..
показати весь коментар
04.05.2023 18:48 Відповісти
Це зменшить кількість військовослужбовців.
показати весь коментар
04.05.2023 18:19 Відповісти
Це треба було робити ще рік назад.
показати весь коментар
04.05.2023 18:24 Відповісти
В Україні не заборонений добровільний призов в ЗСУ після 60 років
показати весь коментар
04.05.2023 18:36 Відповісти
У новині , взагалі, не про добровольців йдеться.
"...значна кількість придатних до військової служби громадян, які не мають статусу військовозобов'язаних, не може бути залучена до військової служби за призовом під час мобілізації".
показати весь коментар
04.05.2023 18:45 Відповісти
почати з призову дупутатів суддів прокурорів
показати весь коментар
04.05.2023 18:31 Відповісти
Весна прийшла - помруть всі
показати весь коментар
04.05.2023 18:40 Відповісти
Помруть всі кацапи ,
так буде краще
показати весь коментар
04.05.2023 21:02 Відповісти
Це мабуть тому що "1:10"?Ну якщо,так все блискуче,і все "йде згідно плану",нащо ці танці з суспільством з намаганнями засади напів шишечки?Давайте одразу знизьте гранічний призивний вік до 18,і покінчимо з цим.
показати весь коментар
04.05.2023 18:40 Відповісти
толя поцілуй мою *****.. ти такий розумний бо дупутат?
показати весь коментар
04.05.2023 18:40 Відповісти
Новостворені бригади комплектуються волонтерами. Ви не можете забезпечити навіть наявне військо. Нахіба це робиться, для додаткового заробітку воєнкомів?
показати весь коментар
04.05.2023 18:42 Відповісти
В мене у товариша син закінчує школу. 17 років. Майже всі хлопці в червні після отримання атестата звалюють за кордон. Хтось вчитись, хтось на роботу. В неньці залишатись до 18 років ніхто не хоче. Навіть не знаю чому?🤷
показати весь коментар
04.05.2023 18:56 Відповісти
Отак прямо всі хлопці звалюють ??

Чоловіче , краще іноді промовчати , чим нести брехню в маси 😠
показати весь коментар
04.05.2023 21:06 Відповісти
Свіже м'ясо..
показати весь коментар
04.05.2023 18:57 Відповісти
Куплю напевно віскі, замаринуюсь трохи
показати весь коментар
04.05.2023 19:17 Відповісти
Призовники не потрібні взагалі. Строкова служба відстій.
показати весь коментар
05.05.2023 00:58 Відповісти
А до 25 років війни немає? Це цілком дорослі громадяни. Дивно , що в 59 років аоювати можна а в 24 роки ні !!!
показати весь коментар
05.05.2023 05:15 Відповісти