9349 відвідувачів онлайн
1 536 21

Захист Труханова подаватиме апеляцію на рішення ВАКС

труханов,геннадий

Рішення оскаржуватимуть через "необґрунтованість підозри та відсутність ризиків", а заставу в розмірі 13 мільйонів гривень Труханов вносити не буде.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Суспільне з посиланням на адвоката Труханова Олександра Лисака.

"Звісно, рішенням не задоволені. Є право оскаржити - і це добре. Це ж не те, що було попереднє рішення, де не можна оскаржити. Хай апеляцію подивляться, чи були підстави для зміни запобіжного заходу і застосування такого запобіжного заходу найсуворішого", - розповів він.

Нагадаємо, сьогодні 4 травня міського голову Одеси Геннадія Труханова ВАКС узяв під варту у справі щодо заводу "Краян". Альтернативою визначили 13 млн грн застави.

Нагадаємо, НАБУ та САП підозрювали очільника Одеси та ще декількох місцевих чиновників у заволодінні 185 млн грн з міського бюджету: будівлі заводу "Краян" для мерії було придбано за завищеною вартістю. Пізніше суму оборудки зменшили вдвічі.

У липні 2019 року Малинівський райсуд Одеси виправдав усіх фігурантів "справи Краян", зокрема мера Одеси. Однак Антикорупційна прокуратура подала апеляцію. А в лютому 2021 року ВАКС скасував виправдувальний вирок Труханову.

Топ коментарі
+6
Сколько можно разсусолевать эту тему!!Вор труханов должен сидеть в тюрьме уже лет семь минимум!!
показати весь коментар
04.05.2023 19:02 Відповісти
+4
Заставу він внесе, але після апеляції. А поки нехай посиде біля параші бо малюська вільних віп камер не має.
показати весь коментар
04.05.2023 19:00 Відповісти
+4
Він же не патріот, значить, скоро випустять.
показати весь коментар
04.05.2023 19:13 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Ну так, ти ж труха , при бенє та його квартальними живьош... Так шо, або фсьо віддаси бенє, або сядеш. Думай_тє...

показати весь коментар
04.05.2023 19:15 Відповісти
Пане Миколо, можна якось ясніше висловлюватись?! Бо не всі ж подолякською володіють
показати весь коментар
04.05.2023 19:41 Відповісти
Ти щє третій "Майдан" згадай, клоуне 🤡🤡🤡
показати весь коментар
04.05.2023 19:42 Відповісти
Заставу він внесе, але після апеляції. А поки нехай посиде біля параші бо малюська вільних віп камер не має.
показати весь коментар
04.05.2023 19:00 Відповісти
Сколько можно разсусолевать эту тему!!Вор труханов должен сидеть в тюрьме уже лет семь минимум!!
показати весь коментар
04.05.2023 19:02 Відповісти
Трухан, бєрі прімєр з гепи. Той і накрався, і в тюрмі не посидів.
показати весь коментар
04.05.2023 19:07 Відповісти
Він же не патріот, значить, скоро випустять.
показати весь коментар
04.05.2023 19:13 Відповісти
Roland Deschain

@Rolandirebyata

·

https://twitter.com/Rolandirebyata/status/1654130876618518530 1 год

Місцеві тг-пабліки пишуть що суддя Богомолова, яка в Бердянську співпрацювала з руснею, а потім в Полтаві керувала судом, і яку нещодавно пов'язано СБУ, вже на території "ДНР". Домашній арешт був, панімаєтє лі...
показати весь коментар
04.05.2023 19:21 Відповісти
У нього досі є кошти на заставу та адвокатів?
показати весь коментар
04.05.2023 19:34 Відповісти
Ні, тільки на хот-дог залишилось. Придула, де збір на попоїсти бідному труханУ?!
показати весь коментар
04.05.2023 19:48 Відповісти
Ні, він голий босий... Нехай придула із стерненком призиває скинутися йому на хот-дог. Вкроїнчики останнє віддадуть, а придулі - крута автівочка! І всім харашо!
показати весь коментар
04.05.2023 19:55 Відповісти
показати весь коментар
04.05.2023 19:48 Відповісти
Ну, зельцман жеж нє ф курсі. А тоб...
показати весь коментар
04.05.2023 19:59 Відповісти
Труханов злодій це однозначно!
Його стройки коло моря не зупинялися під час війни.
А спектакль для виборців від кварталу ДБР та ВАКС це під питанням.
показати весь коментар
04.05.2023 19:52 Відповісти
прикидається типу в нього нема 13 млн,
мабуть всі 130 млн накрав