10115 відвідувачів онлайн
5 091 54

У Новинського забрали право користуватися надрами

новинський

Відповідний наказ №232 від 4 травня опублікований на сайті Держслужби, повідомляє Цензор.НЕТ.

Рішення ухвалили через запровадження проти Новинського санкцій. Ліцензії зупинено на 5 років.

Тепер користуватися надрами не зможуть такі компанії:

  • ТОВ "Аркона Газ-Енергія" - геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою і видобуванням природного газу й конденсату родовища Свистунківсько-Червонолуцьке (Полтавська область);
  • ТОВ "Пром-Енерго Продукт" - видобування газу природного, конденсату родовища Васищівське (Харківська область);
  • ТОВ "Азов Петролеум ЛЛС" - видобування газу природного на шельфі Азовського моря (південна частина акваторії Азовського моря), ділянка Білосарайська, включаючи Морське родовище та структуру Невелика;
  • ТОВ "Смарт Граніт" - видобування граніту родовища Передаточнинське, ділянка Лівобережна (Запорізька область);
  • ТОВ "Смарт Граніт" - видобування граніту родовища Андріївське (Донецька область);
  • ТОВ "Смарт Видобуток" - видобування граніту родовища Ахтовське (Миколаївська область);
  • ТОВ "Віджи Продакшн" - геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою питних підземних вод (Черкаська область);
  • ТОВ "Віджи Продакшн" - геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою питних підземних вод (Черкаська область);
  • ТОВ "Віджи Фармінг" - геологічне вивчення з дослідно-промисловою розробкою питних підземних вод (Черкаська область).

Після цього рішення газова компанія Новинського Enwell Energy повідомила, що припиняє роботи на Васищівському родовищі, яке забезпечувало приблизно 12% видобутку групи. Роботи на ліцензійній ділянці Свистунківсько-Червонолуцького родовища були призупинені раніше.

Топ коментарі
+25
Хто б ще забрав таке право у Шухрича? До речі, що там з його фотографуванням блок-постів? Пошуміли трохи і все замовкло. Вава своїх не здає?
показати весь коментар
05.05.2023 10:45 Відповісти
+21
АФІГЕТЬ! А він мав право?? Боже, українці такі терпіли...
показати весь коментар
05.05.2023 10:43 Відповісти
+19
Усі надра є власністю народу....якого народу?????? хотілося б знати..... за 32 роки я не відчув себе власником....А ВИ?????
показати весь коментар
05.05.2023 10:45 Відповісти

Завантаження...