9356 відвідувачів онлайн
2 272 16

Довічне ув’язнення загрожує експоліцейському з Харківщини, який зрадив присязі та працював на ворогів за 70 тисяч рублів

дбр

Працівники ДБР завершили досудове розслідування стосовно колишнього правоохоронця, який допомагав окупантам в Куп’янську Харківської області.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляє Державне бюро розслідувань.

"Після початку російського вторгнення до України фігурант добровільно погодився працювати на загарбників у складі так званого конвойного загону, який повинен був функціонувати на базі окупаційної міліції Куп’янська.  За вказівкою росіян чоловік охороняв незаконно затриманих українських громадян, учасників АТО. Відомі випадки, коли він бив та знущався з затриманих", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що зрадник навіть отримав посаду тимчасового начальника групи конвойної служби, а потім обійняв іншу – командира одного із відділень охорони окупаційної міліції в Куп’янську. Після втечі окупантів з Куп’янська чоловік залишився у місті та спробував переховуватися. Проте його затримали.

 Колишній правоохоронець обвинувачується у державній зраді, вчиненій в умовах воєнного стану (ч. 2 ст. 111 КК України).  Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацію майна.

Топ коментарі
+1
А на зоні він випадково тюремною баландою захлинеться... Навіщо цього виродка довічно годувати?
показати весь коментар
10.05.2023 09:14 Відповісти
+1
А скільки ще таких...
показати весь коментар
10.05.2023 09:18 Відповісти
+1
В минулу війну теж були поліцаї. Це їхній нащадок.
показати весь коментар
10.05.2023 09:34 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А на зоні він випадково тюремною баландою захлинеться... Навіщо цього виродка довічно годувати?
показати весь коментар
10.05.2023 09:14 Відповісти
Дмитрий Анатольевич?
показати весь коментар
10.05.2023 09:26 Відповісти
А скільки ще таких...
показати весь коментар
10.05.2023 09:18 Відповісти
На Донбасі зрадили 20 000 ментів.
показати весь коментар
10.05.2023 15:13 Відповісти
В минулу війну теж були поліцаї. Це їхній нащадок.
показати весь коментар
10.05.2023 09:34 Відповісти
У зрівнянні з рашистами - кацапами німці були ще людьми.
Звісно за виключенням СС
показати весь коментар
10.05.2023 12:26 Відповісти
Мені розповідав колись чоловік який був тоді ще пацаном. Каже кремезні, під 2м ростом у красивій чорній формі.
показати весь коментар
10.05.2023 12:30 Відповісти
Гімлєр відбирав кращих з кращих по "арійському" принципу і будував СС по принципу Ордену Єзуїтів - чітке фанатичне підпорядкування старшим до смерті. Гітлєр називав Гімлєра "це наш Ігнатій Лойола". По духу кацапи подібні до них - начальства бояться більше ніж смерті.
показати весь коментар
10.05.2023 12:39 Відповісти
Гілка, а не довічне!
Немає гидотнішого за зраду!
показати весь коментар
10.05.2023 09:34 Відповісти
мусор - дуже влучна назва для таких...
показати весь коментар
10.05.2023 09:42 Відповісти
От дурак! А міг змитися і працювати за 150 000 рублів ( ~ по курсу)😁плюс хабарі! Чи не встиг?
показати весь коментар
10.05.2023 09:46 Відповісти
А скільки їх і далі до сих пір служить у поліції!? Потім ветеранами будуть на парадах. Світ не змінюється, він постійний, люди кожного разу наступали, наступають і будуть наступати на ті самі граблі.
показати весь коментар
10.05.2023 09:52 Відповісти
А ермаку,клоуну,баканову и зешобле сколько и когда