10178 відвідувачів онлайн

Влада готує програми з відновлення України після війни, - Зеленський

зеленський

Президент України Володимир Зеленський заявив, що влада працює над програмами відновлення України після війни уже в черні їх планують презентувати партнерам.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив під час свого відеозвернення 10 травня. 

Зеленський зазначив: "Провів сьогодні доволі змістовну нараду з урядовцями щодо програм відновлення нашої території та українського життя після бойових дій та війни загалом. Ми опрацьовуємо всі аспекти відновлення, і кожен з них – у новому безпековому форматі. Економіка та промисловість, ОПК, енергетика, інфраструктура, освітня галузь, соціальна сфера, медицина, зокрема реабілітаційний компонент… Усе те, що має бути побудовано, те, у що готовий інвестувати світ, те, що дасть Україні й українцям надійний захист і впевнений розвиток нашого соціального капіталу.

Зараз, протягом травня, доопрацюємо конкретні пункти цих державних програм, і вже в червні вийдемо на практичну роботу з партнерами щодо наших планів. Того, що стосується як відбудови тут і зараз – критичних систем, так і стратегічної трансформації нашої країни. Впевнений, наш проєкт відбудови дасть поштовх для розвитку як мінімум усьому нашому регіону – услід за Україною, та всім нашим партнерам, хто буде співпрацювати з Україною.

Саме тут, в Україні, світ бачитиме, на що здатна Європа. Тут, у нас, в Україні, буде максимум Європи у Європі – максимум можливого з того, на що здатні європейські цінності, на що здатна європейська та глобальна співпраця.

Крок за кроком на основі тих ресурсів, які маємо зараз реалізовуємо й програми поточного відновлення нашої країни. Зокрема, сьогодні запрацював державний сервіс "єВідновлення". Це підтримка людей, які потребують ремонту будинків або квартир після пошкоджень війною. Вже за цей день маємо значну кількість заявок у "Дії". Загалом ідеться про сотні тисяч пошкоджених об’єктів. Причому ми маємо відпрацювати це завдання й щодо тих наших людей, хто зміг своїми силами відновити пошкоджене житло. Рівність у допомозі – це дуже важливо, і відповідний алгоритм потрібен. Наступний крок – відшкодування за втрачене житло. І це буде".

Топ коментарі
+33
V 2.0???
показати весь коментар
11.05.2023 00:27 Відповісти
+31
Ще війна не закінчилася,а влада вже бабло на відбудову готується красти.
показати весь коментар
11.05.2023 00:28 Відповісти
+31
показати весь коментар
11.05.2023 00:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
V 2.0???
показати весь коментар
11.05.2023 00:27 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 00:39 Відповісти
...а де смартфон для кожного пенсіонера?
показати весь коментар
11.05.2023 00:42 Відповісти
Хтось отримав??)))
показати весь коментар
11.05.2023 00:49 Відповісти
...в обидві руки
показати весь коментар
11.05.2023 00:52 Відповісти
".а де смартфон для кожного пенсіонера?"
той "смартфон для кожного пенсіонера" - то банальний троянський кінь, або вудилище, яким Зєлупу планували затягнути вдруге на трон шляхом "електронного голосування".
показати весь коментар
11.05.2023 14:33 Відповісти
Я вже якось писав, що до війни клоуни користувалися Seo оптимізацією мізків люмпену. Тобто постійно вкидували у ефір, якийсь махровий популізм, який заходив тій чи іншій категорії бидлоелохторату73%. Таким чином кожен імбіцил73% чув від влади рівно те, що хотів почути. Хоч для людей з мізками, ці клоунські заголовки викликали виключно кров з очей.
показати весь коментар
11.05.2023 10:14 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 14:54 Відповісти
Велике кралівництво йде повним ходом! У Києві на пр Івасюка старі бордюри замінюють на старі бордюри демонтовані з іншого місця! І ніхто ані адміністрація ні поліція не помічають!
Думаєте це старі бордюри? - Ні це нові бордюри які встановлюють!
А це вони вже встановлені
показати весь коментар
11.05.2023 00:52 Відповісти
Ще війна не закінчилася,а влада вже бабло на відбудову готується красти.
показати весь коментар
11.05.2023 00:28 Відповісти
Так лозунг зеленой пошести неизменен

показати весь коментар
11.05.2023 01:08 Відповісти
Бенямарафоном щось відновлювати? Ми знаємо яки програми у вас - підім'яти усе під єрмачню.
показати весь коментар
11.05.2023 00:30 Відповісти
"Влада готує програми з відновлення України після війни, - Зеленський" - Тобто беня уже всім розписав - хто з чого годується.
показати весь коментар
11.05.2023 00:33 Відповісти
"беня уже всім розписав - хто з чого годується."
"Травневі шашлики"(с) Зєлупи виявилися бути отруйними.
показати весь коментар
11.05.2023 14:39 Відповісти
Відновлювати Україну будемо з іншим президентом! Буде на часі!
показати весь коментар
11.05.2023 00:35 Відповісти
А точніше - з Порошенко!!!
показати весь коментар
11.05.2023 14:55 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 00:35 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 00:37 Відповісти
правильно у армiї треба грошi ********, шоб собi на "вiдновлення" було. мародери.
показати весь коментар
11.05.2023 00:38 Відповісти
Шмигаль озвучував 700 ярдів, але "урезали осетра". Після війни будуть прорабити. А зараз покажуть чорновики як ОПа буде "будувати" свої НьюВасюки. Бо за кордоном не повелися на понти.
показати весь коментар
11.05.2023 00:39 Відповісти
Це ж сидить купа дармоїдів над бумажками, рахують-вираховують де, що, коли ***, отримують платню з бюджету! Ти б чмо першочергово ********** виро***в би, щоб хлопці на фронті не боялись лишній снаряд пульнуть в рашистів. І зарплату їм не урізав би. Воно рахує по чім кубометр яєць буде після перемоги, чи скумбрія за десяток? Ібанько!
показати весь коментар
11.05.2023 00:41 Відповісти
А це буде відразу після зарплати в $4000 вчителям? Чи після кінця епохи бідності?
А взагалі то, заради недобудованих автобанів імені Володимира Великого забили болт на армію, тепер з проектом відновлення знову повторять всі "геніальні" рішення попередніх років його правління? Шашлики 2.0 попереду? Чи Вова вже навчився?
показати весь коментар
11.05.2023 00:41 Відповісти
ну чого ви отак відразу,ви краще гляньте на прекрасний ліс з млрд дерев...
показати весь коментар
11.05.2023 02:07 Відповісти
Аха..ото дивлюсь у віконце..та й думку гадаю...з яких х@їв весь ліс вирубали у Дарницькому лісопапковому й хріноетажні ЖК нафігачили??? Ото занафігом всі до Києва пруться..ну не а йс же..
показати весь коментар
11.05.2023 02:23 Відповісти
Який ще Володимир Великий??? Він був один і не з цієї епохи..

А цей - то Боневтік Оманич, або Боневтік І.
показати весь коментар
11.05.2023 02:20 Відповісти
Не дай Бог!!!
показати весь коментар
11.05.2023 00:43 Відповісти
Воровская власть будєт піліть бабло!
показати весь коментар
11.05.2023 00:53 Відповісти
Ой ні...після перемоги першочергово треба буде ввдсторонити від влади мародерів, арештувати їх майно й рахунки. І нунах когось з них до грошей на відновлення допускати.

Треба ще й конфіскувати ото все награбоване..

Доречі, сьогодні така інфа дішла - фонди соцстраху спецом тендери на закупівлі товарів та послуг самі зривають-відміняють..або фірми свої підігнати не в змозі, або акумулюють бабло для виведення..
показати весь коментар
11.05.2023 00:56 Відповісти
"Можна будєт нармальна прібарахлітса, внукам хватіт." (с)
показати весь коментар
11.05.2023 01:03 Відповісти
У Києві близько двухсот недобудов, ппокинутих житлових комплексів, де є багато вільних квартир, люди багато років бігають по всім інстанціям та судам та просять Кличко, Непопа, шуляк, допомогти провести аудит вільних площ та надати забудовника, але КМДА при підтримці, Геращенко, Шуляк на недобудовах розплодили незаконно створені кооперативи, які шляхохм шантажу та залякувань по другому кол узбирають з людей мільйони гривень але за 6 років не завершили будівництво та не здали в експлуатацію ні один ЖК, голови цих кооперативів завжди бажані гості в КМДА
показати весь коментар
11.05.2023 01:10 Відповісти
У Вінниці, переселенці з Дніпра побудували будинок на 105 кВ, за -+60 мільйонів гривень, місто виділило землю і кошти, міліон на документацію.
Це все робилося при співпраці з Європейським фондом розвитку, тобто, сценарії відновлення і вартості робіт вже прораховують,
Цікаво що придумають ці оманські віслюки, щоб і собі щось урвати....
показати весь коментар
11.05.2023 06:29 Відповісти
Вообще копейки по цене. 61млн грн.

Однако 14 августа 2022:
Переселенцы, потерявшие жилье еще восемь лет назад, самостоятельно построили себе многоэтажку.

Стоимость постройки дома оценили в 61 млн грн. В настоящее время не хватает 7 млн грн. Их планировали покрыть с продажи коммерческих помещений, объясняет глава кооператива. Но из-за войны покупателей нет.

Чтобы завершить строительство, недостаток решили распределить между пайщиками.
показати весь коментар
11.05.2023 06:58 Відповісти
61 млн гривень, це яка площа будинку, скільки квартир?
показати весь коментар
11.05.2023 12:48 Відповісти
105 квартир, поищите. про него много писали.
показати весь коментар
11.05.2023 12:52 Відповісти
Наработки и задачи на будущее. За год до выборов просто так это не делается. Значит вероятность второго Президентства большая. Это радует. По крайней мере сейчас на горизонте другой кандидатуры нет
показати весь коментар
11.05.2023 01:10 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 01:16 Відповісти
Поділитесь приводом для радості? Підкажете, що хорошого зробив Бубачка, та його зЕкоманда за чотири роки моновлади для України?
показати весь коментар
11.05.2023 01:16 Відповісти
ух слабо раб слабо,лижеш)))
показати весь коментар
11.05.2023 02:08 Відповісти
Приїздіть сюди й тут радійте.
показати весь коментар
11.05.2023 02:24 Відповісти
Підлиз зарахований, йди отримай цукерку,
і не забудь почистити зуби...
показати весь коментар
11.05.2023 06:31 Відповісти
.

хто здав пiвдень ?
показати весь коментар
11.05.2023 01:38 Відповісти
Це не він. Може Зінка?
показати весь коментар
11.05.2023 05:38 Відповісти
А може ти? Ти за нього голосував - ти за нього відповідаєш.
показати весь коментар
11.05.2023 06:42 Відповісти
Мій кандидат у другий не прйшов
показати весь коментар
11.05.2023 07:07 Відповісти
Ой не бреши, Ванятко! Тут люди всі при пам'яті
показати весь коментар
12.05.2023 19:07 Відповісти
Якщо Квартал-95 щось готує, то ховайтесь у пивницю...
показати весь коментар
11.05.2023 04:55 Відповісти
А чо? Хоть поржем...
показати весь коментар
11.05.2023 07:57 Відповісти
Дороги, Зєля! Дороги! Але вже дорожче. Не в Три рази, як раніше, а у П'ЯТЬ, ДЕСЯТЬ РАЗІВ ! ! !
Бо ти ж переможець, а переможців не судять
показати весь коментар
11.05.2023 05:34 Відповісти
Що то я уже очкую
показати весь коментар
11.05.2023 06:31 Відповісти
Это уже без зе-мародеров.УКРАИНЕ НУЖЕН ПОРОХ !
показати весь коментар
11.05.2023 06:32 Відповісти
знову ті ж граблі ?
показати весь коментар
11.05.2023 13:04 Відповісти
Руки чешуться, так хочеться почати нові розпили
показати весь коментар
11.05.2023 06:39 Відповісти
Шоубизес восстановит экономику и страну,как же,верим и надеемся.
показати весь коментар
11.05.2023 06:58 Відповісти
А гральний? Гральний бізнес монобільшість звільнила на 5 років від податків, але опосля!!!...
показати весь коментар
11.05.2023 07:23 Відповісти
то вже краще без вас слуг урода
показати весь коментар
11.05.2023 07:07 Відповісти
Це чудово, головне про дороги не забудьте!...
показати весь коментар
11.05.2023 07:10 Відповісти
Безтолкове чмо провело "доволі змістовну нараду"...
показати весь коментар
11.05.2023 07:14 Відповісти
Продавец иллюзий.
показати весь коментар
11.05.2023 07:25 Відповісти
Я не зрозумів, хто єдине джерело влади в країні?
Як для мене без мене приймають рішення?

Мое рішення гнати ссаними ганчірками цих кварталівцев та притягнути до відповідальності за зраду, крадіжки, тотальну брехню виборцям.
показати весь коментар
11.05.2023 07:29 Відповісти
До війни ****** вже підготувались
показати весь коментар
11.05.2023 07:36 Відповісти
розпил стартує
показати весь коментар
11.05.2023 07:52 Відповісти
Велике відновлення.
Велике нове оновлення-відновлення марафону.
Велике оновлення заборони каналів Порошенка та інших опозиційних каналів.
Велике оновлення для сприяння бізнесу Коломойському та підтримка його активів з бюджету України.
Велике оновлення кварталу95 для виходу у міжнародний етер за підтримки бюджету України.
Велике оновлення-збільшення податків з компанії Рошен та заборона використання коштів Рошен і особливо власних коштів пана Порошенка на допомогу ВСУ.
Велике оновлення Конституції для введення нової вищої державної посади для пана Єрмака - "головний керуючий" з підпорядкуванням йому всіх державних установ.
Велике оновлення для відновлення морального та фізичного стану президента 12 раз на рік після його напруженої роботи на користь держави.
показати весь коментар
11.05.2023 07:57 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 14:52 Відповісти
Nu vsio , darogi budut čto nado.....
показати весь коментар
11.05.2023 07:59 Відповісти
Це буде Велике крадівництво 3.0. Велике крадівництво 2.0 триває зараз, під шумок війни.
показати весь коментар
11.05.2023 08:14 Відповісти
влада готує... поки країною не стане керувати той, що пройшов війну та визволив Україну - то на нинішню владу можливо лише зі сльозами дивитись... бо після перемоги ті, хто встигнуть - втечуть, а хто ні - ну а кто не спрятался, так я не виноват...
показати весь коментар
11.05.2023 09:21 Відповісти
Ещё одно из множества пустых и глупых "... содержательное совещание..."
показати весь коментар
11.05.2023 09:33 Відповісти
Відновлення України після війни, має бути без клоунів у владі!
показати весь коментар
11.05.2023 10:10 Відповісти
Вже планують велике крадівництво 2.0
показати весь коментар
11.05.2023 10:42 Відповісти
Ще не все вкрали?

Астанавитесь!!!!
показати весь коментар
11.05.2023 14:51 Відповісти
Лето август 2021 года по всей границе с Украиной русские войска, до полномасштабного вторжения россии в Украину остается 6 месяцев - никаких действий никакой подготовки к вторжению, середина января 2022 года директор ЦРУ Уильям Бёрнс тайно приезжает в Киев чтобы рассказать о планах России, до вторжения остается 2 недели января и почти целый февраль - от власти никакой подготовки к войне, дословно слова Зеленского Байден нагнетает, строим дороги готовимся к шашлыкам и мне нет основания не доверять нашей разведке Баканову другу детства президента и кошелька квартала, Наумову и крыше ОПЗЖ Дерьмаку который Зеленскому читал каждый день мантры что русня не нападет и не надо готовится. Где Баканов и Наумов мы знаем, а где Ермак и ОПЗЖ (Они же Видновлення Украины)? ОПЗЖ под надежной крышей Дерьмаком и его замом Татаровым который при Януковиче был замом главного следователя Украины и шил дела на активистов Майдана а сейчас эта связка вяжет дело полковнику Червинскому судьей которая отмазала в свое время Татарова...