6190 відвідувачів онлайн

У Росії заявили, що безпілотник атакував адмінбудівлю в Брянській області

брянщина,брянськ,брянская,брянська

Губернатор Брянської області РФ Олександр Богомаз стверджує, що безпілотник обстріляв адміністративну будівлю у місті Стародуб.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це Богомаз написав у  телеграмі.

"Українським безпілотником здійснено обстріл адміністративної будівлі в Стародубі", - зазначив він. 

 За словами російського губернатора, внаслідок атаки БПЛА ніхто не постраждав.

Топ коментарі
+13
показати весь коментар
11.05.2023 01:46
+10
В підвалах гексоген..пересідит и не вдасться))
показати весь коментар
11.05.2023 02:13
+6
Толи еще будет)))) Готовтесь шакалы!!!!
показати весь коментар
11.05.2023 01:13
Коментувати
Сортувати:
Толи еще будет)))) Готовтесь шакалы!!!!
показати весь коментар
11.05.2023 01:13 Відповісти
"Стреляющие" беспилотники? Это что то новенькое...
показати весь коментар
11.05.2023 01:23 Відповісти
То вони "Сі-Ес-Ай Нью-Йорк" надивилися!
показати весь коментар
11.05.2023 05:27 Відповісти
Ваша дрімучість зашкалює.
Такі поставляє Іран кацапам, ноші умільці теж клепають.
показати весь коментар
11.05.2023 07:55 Відповісти
Щодо "дрімучості" - "не за адресою"Ту "дрімучість " шукай у дзеркалі Навіть при пуску ракет літальний апарат повинен мать відповідну масу - щоб компенсувать динамічне зрушення з курсу при ньому Коли ведеться стрільба з кулемета чи автоматичної гармати - тим більше З-за віддачі при перезарядці та досиланні наступного **********, ЛА теліпатиме в повітрі Саме тому кулемети на винищувачах ставляться або вздовж продольної осі ЛА або "спарені - на протилежних ділянках крила Поляки колись пробували на стару модель Мі-2 (вони спеціалізувалися у "ВД" їх випуском) замість зовнішнього паливного бака по борту поставить один блок НУРС - УБ-16 Хотіли зробить версію "ударного ЛА" Так при залпі вертоліт поперек курсу ставило
Тому або БПЛА повинен буть масивним - щоб "стрілять" і його маса повинна гасить віддачу, або може скидать лише невеликі бомби Але це - НЕ "СТРІЛЬБА", а "БОМБАРДУВАННЯ"
А щодо американського серіалу - там в одній з серій злочинець запускає міні-вертоліт з кулеметом і прицільними чергами вбиває жертв Я ще тоді дивився і плювався від "дрімучості" сценариста
показати весь коментар
11.05.2023 08:18 Відповісти
Рот закрий - гімно летить!
показати весь коментар
11.05.2023 08:46 Відповісти
Стародуб - це Україна
показати весь коментар
11.05.2023 01:40 Відповісти
СтародуП Та й Богомаз - українське прізвище.
показати весь коментар
11.05.2023 05:47 Відповісти
Була Україна. Як і вся Стародубщина.
Але тепер - ні. В будь якому разі поки Стародубська Народна Республіка не зробить абсолютно чесний - за повної відсутності української адміністрації та військ, та визнаний ООН референдум за воз'єднання з Україною.
показати весь коментар
11.05.2023 06:17 Відповісти
У Украины настолько много боеприпасов что вместо уничтожения позиций оккупантов в самой Украине она атакует разные свинарники, туалеты и флагштоки на территории российской мудерации?
показати весь коментар
11.05.2023 01:42 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 01:46 Відповісти
В підвалах гексоген..пересідит и не вдасться))
показати весь коментар
11.05.2023 02:13 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 03:42 Відповісти
Будуть, ****, будуть.
показати весь коментар
11.05.2023 05:48 Відповісти
Це не прозріння. Це з циклу "а нас то за что?"
показати весь коментар
11.05.2023 06:54 Відповісти
Після того як ФСБшники самі підривали житлові будинки з громадянами Росії , щоб "сплатить народ перед угрозой врага", ці вибухи "адмінбудівель в нічний час (коли там нікого нема), викликають тільки сміх...
показати весь коментар
11.05.2023 05:26 Відповісти
Ага. Нам нема чого робити от і вирішили сєльсавєт розбомбити.
показати весь коментар
11.05.2023 06:56 Відповісти
Якщо би розбомбити, так ні, "абстрєлять" ))
показати весь коментар
11.05.2023 09:32 Відповісти
Цікаво, а кулі теж були українськими?
показати весь коментар
11.05.2023 06:29 Відповісти