6352 відвідувача онлайн
2 497 23

Зеленський призначив Карасевича послом України в Нідерландах

нідерланди

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про призначення Олександра Карасевича послом України в Королівстві Нідерланди.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на  Офіс президента.

"Призначити Карасевича Олександра Олександровича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Королівстві Нідерланди", - сказано в повідомленні.

Раніше Карасевич обіймав посаду генерального директора Директорату з питань зовнішньої політики та стратегічного партнерства ОП. Також був призначений до складу робочої групи з опрацювання питання створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії проти України.

Топ коментарі
+7
Або там нема чого писати ні про освіту, ні про кар'єру.
Може він "мулом" працював на лінії Нідерланди-Україна. І це стало вирішальним фактором.

Сподіваюся, що журналісти розкопають, що це за дивна істота така.
показати весь коментар
11.05.2023 18:02 Відповісти
+6
До роботи в ОПЗЄ повна порожнеча у біографії цього типа.

Мабуть дерев'яними членами до 2019 року десь торгував. 😁
показати весь коментар
11.05.2023 17:45 Відповісти
+4
А цей вже де обісрався? Чи теж сексолог-гінеколог?
показати весь коментар
11.05.2023 17:39 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
хм..дивно...ніякі курси не вів?!
показати весь коментар
11.05.2023 17:39 Відповісти
Його взагалі до ЗЄ наче не існувало.
показати весь коментар
11.05.2023 17:46 Відповісти
мабуть зачистили...
показати весь коментар
11.05.2023 17:58 Відповісти
Або там нема чого писати ні про освіту, ні про кар'єру.
Може він "мулом" працював на лінії Нідерланди-Україна. І це стало вирішальним фактором.

Сподіваюся, що журналісти розкопають, що це за дивна істота така.
показати весь коментар
11.05.2023 18:02 Відповісти
сподіваюсь що хоч курси з мін'єту не вів)))
показати весь коментар
11.05.2023 18:04 Відповісти
Наркокур'єр - не набагато краще.

Чувак двічі намагався пролізти в депутати від різних партій. Двічі пролітав.
Але це означає, що політичних переконань у нього нуль. Чувак за гроші готовий на все.
показати весь коментар
11.05.2023 18:38 Відповісти
А цей вже де обісрався? Чи теж сексолог-гінеколог?
показати весь коментар
11.05.2023 17:39 Відповісти
Сантехнік-гінеколог, мабудь..з МЗС
показати весь коментар
11.05.2023 18:18 Відповісти
Ще один з клеймом ОП!
показати весь коментар
11.05.2023 17:40 Відповісти
До роботи в ОПЗЄ повна порожнеча у біографії цього типа.

Мабуть дерев'яними членами до 2019 року десь торгував. 😁
показати весь коментар
11.05.2023 17:45 Відповісти
Точно, а ДЕВКА - послиха в Болгарии их на себе испытывала.
показати весь коментар
11.05.2023 20:28 Відповісти
показати весь коментар
11.05.2023 17:46 Відповісти
Балотування

2015

мажоритарка 45

Херсонська обласна рада 7-го скликання: https://www.chesno.org/party/131/ ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "НАШ КРАЙ" - мажоритарка 45

Не обрано

2006

Верховна Рада 5-го скликання: https://www.chesno.org/party/202/ Блок "Наша Україна"

Не обрано

Це все, що відомо про Карасевича.
Чувак з 2006 року ліз у ВР хоч живцем, хоч тушкою і ніяк не вдавалоя.
Але час пройдисвітів прийшов у 2019.
показати весь коментар
11.05.2023 17:51 Відповісти
а чего не карася?
показати весь коментар
11.05.2023 17:52 Відповісти
Був головним консультантом Головного управління міжнародних відносин Адміністрації Президента України, членом Експертної комісії з підготовки проектів міжнародних договорів України про правові відносини та правову допомогу у цивільних, кримінальних справах[2].

Був завідувачем сектору міжнародно-правових питань Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України, членом делегації України для участі в переговорах у рамках Форуму ОБСЄ із співробітництва в галузі безпеки, Спільної консультативної групи та Консультативної комісії з відкритого неба[3]

До призначення на посаду посла працював генеральним директором директорату із зовнішньої політики та стратегічного партнерства Офісу Президента України[4]. Брав участь в робочий групі з розробки та підготовки пропозицій щодо створення спеціального міжнародного трибуналу щодо злочину агресії РФ проти України[5].

10 травня 2023 року - призначений Надзвичайним і Повноважним Послом України в Нідерландах[

В общем нигде кроме ОПы не блистал...
показати весь коментар
11.05.2023 17:54 Відповісти
Сумніваюсь щоб ЗЕбіл призначив людину професіонала, хочби не ФСБшний стукач, то вже добре
показати весь коментар
11.05.2023 17:55 Відповісти
В каких талантах этот кадр земечен? И чем же ценен этот поц? Уж если он не есть сексолог, возможно ласковый и нежный он проктолог жОПы, величайшеееего средь всех народов и времен...
показати весь коментар
11.05.2023 18:00 Відповісти
теж вебкамщиця? або колишній коррупціонер? в ОП і взагалі в зебілів інших немає
показати весь коментар
11.05.2023 18:07 Відповісти
Може Карасьов, є такий фрік-політолог зелененький...
показати весь коментар
11.05.2023 18:20 Відповісти
Запускай Скумбриевича...
показати весь коментар
11.05.2023 19:13 Відповісти
На все руки от скуки... короче - нихера, нигде, никем.
показати весь коментар
11.05.2023 22:43 Відповісти