9967 відвідувачів онлайн
2 450 37

В Україні буде розроблено Національний план запобігання злочинності

поліція

Комплексний стратегічний план реформування системи державного правопорядку, затверджений 11 травня указом президента, передбачає розробку Національний план запобігання злочинності.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

Документ містить стратегічні пріоритети реформування системи правопорядку України: дієвість та ефективність органів правопорядку та прокуратури як невід'ємної складової сектору безпеки та оборони, послідовна кримінальна політика, оперативність кримінального провадження з дотриманням міжнародних стандартів та принципу верховенства права, система управління, комплексна цифрова трансформація, а також відкритість , прозорість, підзвітність та незалежність.

Крім того, указ містить пункт про розроблення, затвердження та введення в дію Національного плану щодо запобігання (превенції) злочинності, розрахованого на три роки, на підставі якого за активної участі громадянського суспільства приймаються щорічні регіональні та місцеві програми запобігання (превенції) злочинності. Передбачається створення міжвідомчої Координаційної ради щодо реалізації політики запобігання (превенції) злочинності.

Також документ передбачає розвиток альтернативних заходів вирішення кримінально-правових конфліктів (diversionary measures, transactions), які будуть застосовуватись на досудовій стадії кримінального провадження при розслідуванні окремих видів кримінальних правопорушень, насамперед фінансового характеру, запровадження відновного правосуддя, а також удосконалення правового регулювання інститутів звільнення кримінальної відповідальності, пробації, угод про примирення та медіації у межах кримінального провадження.

Водночас передбачається впровадження інституту детективів у діяльність органів досудового розслідування як частини правоохоронних органів.

Топ коментарі
+17
судову систему iменi портнова вже маємо. ще буде полiцейська система iменi татарова та диктатура iменi єръмака. ze-кономiка iм. бенi i його слуг - все це тепер навiки. кровi вони не бояться i на ростов не втiчуть.
показати весь коментар
12.05.2023 01:34 Відповісти
+15
Уже есть это "альтернативное", но для избранных.

показати весь коментар
12.05.2023 01:10 Відповісти
+11
Влада і силові структури самі не дотримуються конституції, у цьому головна проблема. Риба гниє з голови
показати весь коментар
12.05.2023 02:19 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Уже есть это "альтернативное", но для избранных.

показати весь коментар
12.05.2023 01:10 Відповісти
ЄнтА другоЕ!
То наочне підтвердження того, що корупціонерів в Україні не зосталось.
Боневтік просто змушений підтримувати гинучу популяцію
показати весь коментар
12.05.2023 08:40 Відповісти
Навіщо так усе ускладнювати ? Достатньо буде відрубати десятці кишенькових злодіїв руку - вони зникнуть. Теж саме тим, хто мухлює з налогами, деклараціями та інш. - бюджет спухне миттєво.
показати весь коментар
12.05.2023 01:19 Відповісти
У мене є лайфхак з цього питання - ПРИМУСОВА національна здача народом іспитів на знання Конституції і мінімального знання нормативного врегулювання діяльності 😼. Рівень правопорушень гарантовано впаде на порядки! А поки дітям в селах вчмтелі ставлять в табелі "3" чи подібне тілтки за те - що вони були присутні на уроках - нічого не зміниться. Не дарма ж 30% дітей наших біженців в європах "внєзапно" відмовилист ходити в школу. Ага, там раптом вимагають вчитись, падонки.
показати весь коментар
12.05.2023 01:19 Відповісти
Влада і силові структури самі не дотримуються конституції, у цьому головна проблема. Риба гниє з голови
показати весь коментар
12.05.2023 02:19 Відповісти
Риба вона або гнила, або ні. Нарід толерує корупцію, якщо так скаже телевізор. Це вони дивлячись канали коломийських, медведчуків, фірташів.. шукали де їм порох в штани наробив. А тепер всьо карпційоу побідили у себе в головах не дивлячись на весь той швах що коїться.
Згоден із автором, населення треба освідчувати, і до права я би додав ще економіку аби розуміли що ціну на газ встановлює не президент,філософію аби могли все "розкласти по поличкам", і історію України аби бачили наслідків дій своїх пращурів.
А доти нарід так і буде загаядати до рота популістів і обирати клованів і зрадників.
показати весь коментар
12.05.2023 07:21 Відповісти
Ви напевно не зрозуміли до кінця мій посил. Ну буде народ знати напам'ять Конституцію і історію і все інше. А влада не буде все рівно цього дотримуватись, бо "неначасі". Ви ще спочатку спробуйте Зеленського з Єрмаком випхати від корита
показати весь коментар
12.05.2023 13:01 Відповісти
А на пам'ять і не треба, треба базис і вміння робити висновки. І тоді той нарід і відіпхає від корита і Єрмака і інших. В Європі політики чесніши від наших не тому що вони якісь особливі, просто населеня освідчиніше і меньше ведеться на брехню і популізм.
Це ви мене не зрозуміли..
показати весь коментар
12.05.2023 13:22 Відповісти
Це паралельні історії. Одне іншому не заважає. Якщо дочекатись поки кожен вивчиться, то Єрмак навіки вкорениться.
показати весь коментар
12.05.2023 13:45 Відповісти
Наразі, все так, як написав дописувач знизу. Ти можеш бути 100 разів правий по конституції, але тебе упакують і закриють рота.
показати весь коментар
12.05.2023 13:46 Відповісти
Так, довго, але іншого шляху немає, або нація стане освідчінишою, або будемо тих Єрмаків жерти до скону.
показати весь коментар
12.05.2023 19:58 Відповісти
Чи ви гадаєте що хтось прідьот і порядок навідьот? Чи може американці, чи європейці за нами будуть із палкою стояти? Ні не будуть, це не їх методи.
показати весь коментар
12.05.2023 20:01 Відповісти
Я натякаю на майдан, якщо Зеленський захоче змінити конституцію і стати довічним президентом, як пуйло, або лука.
показати весь коментар
13.05.2023 01:40 Відповісти
Та я розумію...Ну майдан (хоча наступний майдан швидше за все переосте в громадянську бійню), далі що? Після минулого, так деякі зміни відбулися, але виправдав очікування? Ні! І не зміг би, бо народ від самого факту втечи керівництва держави не порозумнішав. Так, значна частина суспільства стала більше цікавитись політикою, але чи перестали слухати популістів, перестали вірити в брехню, про зменшення ціну на газ в два три рази, долляр по вісім і про те що завтра можна зажити як в европі і так само заробляти? Ні! Населення наслухавшись каналів коломойського, медведчука, пінчука, фірташа і інших. Обрало під час війни клованів, майстрів простих рішень у котрих, не те що б небуло певної політичної програми, але й навіть будь яких, мінімально необхідних знань в будь якій сфері.
Можна хоч всіх керівникив розвісити на деревах, але все знову повторится, люди знову оберуть популістів бо не здатні додати 2+2.
Чому бідні? Бо дурні! Чому дурні? Бо навчатися не бажаємо. От і всьо.
Новому міністра освіти доречі, привіт! Який маладец, знижує навантаження на бідних деточек, котрі так втомлюються від навчання, що не дай Бог могли вирости освіченими і розумними! Ні цього допустити не можна! Хай в тіктоках і інстаграмах краще відпочивають..
показати весь коментар
13.05.2023 09:53 Відповісти
З цим повністю погоджуюсь)
показати весь коментар
13.05.2023 10:21 Відповісти
ідеаліст і мрійник
показати весь коментар
12.05.2023 06:36 Відповісти
Ти можеш бути сто раз правий по конституції, але тебе все рівно упакують й осудять, якщо їм так буде треба. Тому, оце все "планов громадьє" - черговий пшик.
показати весь коментар
12.05.2023 06:47 Відповісти
судову систему iменi портнова вже маємо. ще буде полiцейська система iменi татарова та диктатура iменi єръмака. ze-кономiка iм. бенi i його слуг - все це тепер навiки. кровi вони не бояться i на ростов не втiчуть.
показати весь коментар
12.05.2023 01:34 Відповісти
Зебидло, котре тут било себе пʼяткою в груди "ми єво винєсєм, еслі что!" виносить їх не буде, вони досі соплі пускають на бубачку. Буде рашка #2.
показати весь коментар
12.05.2023 01:40 Відповісти
рашка2 не буде, бо своїх грошей на самоутримання в Україні у найближчі 5 років після перемоги не буде. Ми будемо нахлібниками у ЄС і США весь цей час. А Західні платники податків не дадуть грошей авторитарній диктататурі. а без грошей в бюджеті - клоуна винесуть на вилах його ж мусора.
показати весь коментар
12.05.2023 06:25 Відповісти
Та дай бог, бо перспектива і далі мати у владі оце небрите рило і банду зелених злодюг і зрадників мало радує, мʼко кажучи.
показати весь коментар
12.05.2023 12:04 Відповісти
*банькам нема спокою. Влада злодіїв і п*здаболів.
показати весь коментар
12.05.2023 01:35 Відповісти
Маячня не більше.Доки не буде смертної кари за тяжки злочини що кримінальні що фінансові це все маячня.
показати весь коментар
12.05.2023 01:54 Відповісти
У нас у Конституції записаний курс на ЄС, шановний. Зі смертною карою та з такими настроями нас туди і на порог не впустять
показати весь коментар
12.05.2023 02:18 Відповісти
туда треба прийти з уже повішаними і розстріляними злончинцями
показати весь коментар
12.05.2023 06:37 Відповісти
видно що не обтяжений інтелектом...
зе-виборець?
показати весь коментар
12.05.2023 02:26 Відповісти
А судді і прокурви - хто? Ті самі, що не бачать держзради у баканова? Чи ті хто закривали справу по татарову? І ще, ти просто поцікався скільки невинних людей було вбито поки посадили чєкатіло.
показати весь коментар
12.05.2023 06:28 Відповісти
Є-план, чи Зе-план?) Або Великий план?
показати весь коментар
12.05.2023 02:17 Відповісти
Всі адвокати знають, що безліч справ не розслідуються. Відсутнє швидке, оперативне реагування. Де статистика поданих заяв? Що з тими заявами? Де вони? Справи закриті, відкриті?
показати весь коментар
12.05.2023 02:36 Відповісти
Що там повсякденні справи. Зараз на весь загал олігархічні холуї, що узурпували державну владу, незаконно звільняють від кримінальної відповідальності і відпускають на територію агресора найбільших злочинців, кураторів всієї цієї злочинної системи - високопосадових державних зрадників, московіцьку агентуру, що діяли в органах державної влади, стратегічних підприємствах впк, т.з. правоохоронних органах з метою знищення України.
показати весь коментар
12.05.2023 12:04 Відповісти
Чергова утопія
показати весь коментар
12.05.2023 06:44 Відповісти
очередное издевательство и имитация работы
показати весь коментар
12.05.2023 07:41 Відповісти
Лозунги, програми, міропріятія... Совок... Нашим ментам і абвгдейкам, що не пропиши все одно буде лайно! Поки не витравимо з себе совок, ніякі програми не допоможуть!
показати весь коментар
12.05.2023 08:13 Відповісти
Забороніть ломбарди і злочинність зменшиться наполовину.
показати весь коментар
12.05.2023 08:29 Відповісти
Реформировать полицию без реформы судов смысла нет. Уже пробовали.
показати весь коментар
12.05.2023 08:35 Відповісти
План дасть зеля, у нього самий забористий.
показати весь коментар
12.05.2023 08:39 Відповісти