9927 відвідувачів онлайн

Танки Abrams передадуть Україні на початку осені, - Остін

абрамс,abrams

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Україна отримає танки Abrams на початку осені, тоді ж мають завершитися і програми тренування українських військових для роботи на них.

Про це повідомляє "Голос Америки", інформує Цензор.НЕТ.

"Ми робимо все можливе, щоб пришвидшити постачання цих танків. За нашими прогнозами, це відбудеться на початку осені. Тим часом ми перемістили кілька танків на тренувальний полігон, щоб українці почали навчання. До того часу, коли навчання завершаться, танки будуть доступні для використання", – заявив міністр оборони США на слуханнях у Сенаті у четвер.

Відповідаючи на запитання сенаторки-республіканки Сьюзен Коллінз про те, чи можна пришвидшити постачання 31-го танку Abrams Україні, шеф Пентагону додав, що терміни пояснюються тим, що американські військові не лише відправляють ці танки в Україну та готують українських військових для роботи на них, але і створюють інфраструктуру, яка буде підтримувати роботу цих танків, які є новою технікою для українців.

"Як вам відомо, ця техніка суттєво відрізняється, зокрема, турбінним двигуном та іншими достатньо складними системами. Але ми намагаємось якнайшвидше передати цю техніку українцям. Вони точно матимуть усе в наявності до початку осені", – сказав Остін.

Топ коментарі
+21
Шерман добил нацизм, Абрамс добьёт рашизм.
показати весь коментар
12.05.2023 06:41 Відповісти
+15
Саме Ваші слова і можна розтлумачити як скигління. Тут кожна новина про зброю обов'язково супроводжується коментарями, подібними Вашому. "Асфальтом треба стріляти", "а скільки ми зробили свого", "а де наші розробки" і т.д. і т.п, І тим, хто їх пише, навіть не спадає на думку, що ТУТ і ЗАРАЗ вже нічого не змінити. А від нескінченого повторювання цього всього наша зброя з повітря не матеріалізується. Особливо в умовах війни, ледве дихаючої економіки, тотальної неастачі грошей, зруйнованої інфраструктури, знищених підприємств оборонно-промисловго комплексу та масової міграції. От не доходить до людей, що це ТУТ і ЗАРАЗ неможливо. Тому і продовжують товкти воду у ступі і скиглити...
показати весь коментар
12.05.2023 07:44 Відповісти
+13
Краще вже на початку осени, ніж ніколи...
показати весь коментар
12.05.2023 06:35 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
Почитайте, будь ласка, тут здається є всі про таїландське замовлення у 2011 році і виконання контракту у 2018 році https://ru.interfax.com.ua/news/economic/494636.html https://ru.interfax.com.ua/news/economic/494636.html

показати весь коментар
12.05.2023 20:33 Відповісти
Откажитесь! Начните петицию к Бонэвтику, нехай не берет эти танки. Мол если меньше чем триста даете, принимать не будем!
показати весь коментар
12.05.2023 23:50 Відповісти
Тарапиться не надо, а то Украина еще раньше виборов победит)))
показати весь коментар
12.05.2023 07:12 Відповісти
пнх, Ифан
показати весь коментар
12.05.2023 10:09 Відповісти
Три десятка... Може бути.... Потім... Якщо захочимо!!!
показати весь коментар
12.05.2023 07:19 Відповісти
Можно параллельно наших танкистов обучать в Украине !
Что на "Subaru Impreza WRX STI" турбина, что на "Абрамсе" турбина - какая разница !
Прёт что та, что тот...
показати весь коментар
12.05.2023 07:59 Відповісти
Під осінні дощі то саме те що потрібно.
показати весь коментар
12.05.2023 08:15 Відповісти
Їх на платформах будуть тягати: підвезли на позицію, стрельнули і поїхали
показати весь коментар
12.05.2023 08:37 Відповісти
Лойду Остіну вірити можна - в тому, що він хоче для України.
Дивіться на світ ширше.
показати весь коментар
12.05.2023 08:37 Відповісти
показати весь коментар
12.05.2023 08:45 Відповісти
то для параду на красной площі
показати весь коментар
12.05.2023 09:03 Відповісти
Дивно мені знайомий сказав що борг його до війни він цієї осені віддасть
показати весь коментар
12.05.2023 09:06 Відповісти
Почти как производство новых - которые обещали через год в начале 2024, теперь на 3 месяца раньше.

Для сравнение, Буря в пустыне

2 августа 1990 - Ирак вторгся в Кувейт

2 августа Совет безопасности ООН принял резолюцию

29 ноября СБ ООН разрешил применть силу

17 января 1991 - многонациональные силы начали операцию

24 фефраля 1991 - наземная операция

Наземные силы МНС насчитывали 16 дивизий (до 800 тысяч человек), более 4000 танков, свыше 3700 орудий и миномётов. Армейская авиация имела около 2000 боевых вертолётов.

Т.е. всего за 3 месяца, смоги собрать 4000 танков, создать инфраструктуру, логистику и топливо в пустыне

А в Европе, где есть инфраструктура НАТО - собрать 31 танк, смогут только за 9 месяцев.

Президент США - Буш (республиканец) 20 января 1989 - 20 января 1993

Потом

Клинтон (демократ) - надавили на Украину, чтобы отдала ЯО

Обама (демократ) - не стреляйте в Крыму, запрет на поставку оружия в Украину

Трамп (республиканец) - санкции на СП2, снял запрет на поставку оружия в Украину

Байден (демократ) - снял санкции с СП2, закрыл посольство, дал 3 дня, предложил руководству Украины покинуть страну, отказывается исполнять закон о лендлизе

Итого при республиканцах в Белом доме - ООН работало, резолюции сразу, за 3 месяца собрали группировку со всего мира, и обеспечили ее всем в условиях пустыни

при демократах - ООН не работает, резолюций нет, год не исполняют принятый закон о лендлизе, через 1.5 года, может соберут 31 танк.
показати весь коментар
12.05.2023 09:21 Відповісти
Ви забули, нам ще й авіація виявляється не потрібна. Генерал армії, що постійно воює в повітрі запевняє, що авіація це не так і важливо.
показати весь коментар
12.05.2023 09:35 Відповісти
Трамп (республиканец) - санкции на СП2, снял запрет на поставку оружия в Украину
Байден (демократ)предложил руководству Украины покинуть страну, отказывается исполнять закон о лендлизе

Чістокровна мєтодічка з Лахти - Трамп наш чєловєк (людина кгб по саму маківку)
показати весь коментар
12.05.2023 10:56 Відповісти
Сравнение не личностей, а партий демократической и республиканской когда они управляют из Белого дома.

Получается, что

демократы - "попросили" отдать ЯО, сняли санкции с СП2, во время АТО запретили давать оружие, не исполняют лендлиз, предложили покинуть страну, сейчас против Украины в НАТО

республиканцы - санкции на СП2, начали поставки оружия во время АТО, предложили лендлиз, перед бухарестом были за Украину в НАТО

Что неверного с методички, из того что произошло?

Например, что мешает исполнять принятый закон о лендлизе - демократической администрации? Есть хоть какоето объяснение?
показати весь коментар
12.05.2023 12:19 Відповісти
Ну так договрюй вже - Трамп наш чєловєк ©️
показати весь коментар
12.05.2023 20:04 Відповісти
Щось так сильно вихвалюють республіканців... А якби зараз були у владі республіканці хвалили-би демократів...

Все набагато простіше - все залежить від НАРОДУ УКРАЇНИ.

Суспільство не дуже хотіло воювати в 2014, крім добровольців і патріотів - тоду Україні сильно ніхто не хотів помагати, навіть ті-ж найкращі (зараз) Польша, країни Балтії і Чехи.

Такщо демократи-республіканці - все не важливо бо є НАРОД Америки який їх вибирає.

Як тільки суспільство України консолідувалось і потужно дало опір - відразу всі захотіли помогти і бути на стороні сильних і сміливих українців.
показати весь коментар
12.05.2023 21:14 Відповісти
Так, обидві партіі проголосували за лендліз, котрий запропонував республіканець в січні 2022 - тобто до початку війни, щоб допомога була ДО, можливо тоді нічого й не було би.

Підписав президент від демократичної партії - 9 травня 2022

І тепер вже рік закон за який проголосував НАРОД Америки не виконується

через півроку він втратить силу

Спочатку допомоги не було, все робилось навпаки

Якщо би керівництво країни втекло, як пропонували - то не було би ніякої допомоги, так як не було би з ким домовлятись.
показати весь коментар
12.05.2023 23:08 Відповісти
Зараз в США знову постало питання дефолту - тобто не хватає коштів на все.

Проте замість лендлізу, котрий передбачає поставку готової техніки, виділяють транші, котрі йдуть у вигляді грошей.

Закон про лендліз ще буде діяти до 1 жовтня 2023, а потім транші якшо будуть кошти, або ...
показати весь коментар
13.05.2023 00:08 Відповісти
Надеюсь, пушки с двигателями оставят.
показати весь коментар
12.05.2023 09:24 Відповісти
А було б бажання велике, якщо Брити дуже хотыли бути першими к всьому то їх танки Челенджер уже в Україні, якщо хотіли дати ракети великої дальності "Шторм Шадоу" то і вони вже в Україні будуть смажити тили росіян. Так що головне в житті це мати бажання а не створювати багато проблем , Чи не так любі друзі)?
показати весь коментар
12.05.2023 09:45 Відповісти
показати весь коментар
12.05.2023 10:53 Відповісти
Кого воно лякає газотурбінним двигуном? https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A2-80
показати весь коментар
12.05.2023 11:29 Відповісти
"Воно"? А не боишься, что "воно" за такое отношение может и ***** послать?
показати весь коментар
12.05.2023 23:54 Відповісти
Ти, певно, вже усіх їжаків розлякав?
показати весь коментар
13.05.2023 06:06 Відповісти
Якої, осені , якого року
показати весь коментар
12.05.2023 11:50 Відповісти
Дожили.Одна з кращих "танкових" Держав,завдяки тупому миролюбству влади, ходить з простягнутою рукою по Світу з проханням дати танки.
показати весь коментар
12.05.2023 12:33 Відповісти
Агент еремля "Клоун" з завданням справивися блискавично і продовжує працювати непокладаючи рота 🤡
показати весь коментар
12.05.2023 20:06 Відповісти
Я вам зараз таку новину повідомлю не повірите .На четвертий рік президенства Зеленського його уряд вирішив таки замовити для ЗСУ вітчизняні танки оплот.Джерело:сьогоднішня заява міністра Резнікова.
показати весь коментар
12.05.2023 15:31 Відповісти
Короче, зрозуміло. Війну всілякими способами відтягуватимуть поближче до президентських виборів в США. Швидкої перемоги України не буде...
показати весь коментар
12.05.2023 16:31 Відповісти
А як ще "95% озброєння вже поставлено в Україну". Хтось забрехався.
показати весь коментар
12.05.2023 19:15 Відповісти
От якраз 5% - то і є Амбрамси
показати весь коментар
12.05.2023 21:17 Відповісти
Хм, якщо 31 танк це 5% тоді допомога еквівалентна 620 танкам, а це не так і багато...
показати весь коментар
12.05.2023 21:34 Відповісти
Так і була тут інфа що десь 550 танків дали - так що все збігається.

А багато це чи мало - час і ЗСУ покажуть.
показати весь коментар
12.05.2023 22:11 Відповісти
Шановні панове коментатори!
Зброю надають НАРОДУ України і Збройним Силам а не політикам.

Підписи під документами можуть ставити і "виконуючі обов'язки", якщо що. Згадайте 2014 - яник втік але були люди що лишились і втримали ситуацію і управління.

Була інфа що Залужний сказав - він задоволений військовою допомогою і сказав ...що ЗСУ получають навіть більше ніж давали запит західним партнерам...

США просто сказали що ...потрібен час для навчання управління і обслуговування... - значить так і є. Все таки техніка дуже ******* і напевно є багато технологічних ньюансів про які не кажуть - секрет.

Українці чудові кмітливі люди і швидко навчаються. Такщо вони скоротять цей час. І як тільки США це побачать танки будуть в Україні.

Спасибі народу і уряду США за допомогу!
показати весь коментар
13.05.2023 12:13 Відповісти
Сторінка 2 з 2