10366 відвідувачів онлайн
17 079 68

Сили ППО знищили 29 крилатих ракет, всього рашисти запустили 30, - Залужний

ппо

Сили протиповітряної оборони Україні під час ракетних атак росіян збили 29 крилатих ракет.

Про це повідомив головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний, передає Цензор.НЕТ.

Так, із 21:00 17 травня по 5:30 18 травня рашисти здійснили кілька хвиль ракетних атак із різних напрямків.

"Загалом випущено 30 крилатих ракет морського, повітряного та наземного базування.

Із літаків стратегічної авіації: двох Ту-160 та восьми Ту-95 випущено 22 крилаті ракети Х-101/Х-555.
Із кораблів у Чорному морі – шість крилатих ракет "Калібр".
А також дві крилаті ракети "Іскандер-К" із наземних оперативно-тактичних ракетних комплексів.

Силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил, у взаємодії з іншими складовими Сил оборони України, знищено 29 крилатих ракет", - йдеться в повідомленні.

Також збито два ударних БпЛА Shahed-136/131 та два розвідувальних БпЛА оперативно-тактичного рівня.

Сили ППО знищили 29 крилатих ракет, всього рашисти запустили 30, - Залужний 01

Топ коментарі
+25
Спасибо Вам, Дорогие!
показати весь коментар
18.05.2023 09:13 Відповісти
+24
90% эффективность ПВО Украины.....учитывая размер территории ,охренительный результат.
показати весь коментар
18.05.2023 09:13 Відповісти
+14
Ефективність ППО 97%. Дуже файно )
показати весь коментар
18.05.2023 09:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
В борг вже пускають ракети?
показати весь коментар
18.05.2023 09:12 Відповісти
Х-101/Х-555 у них ще доволі дофіга
показати весь коментар
18.05.2023 09:13 Відповісти
Нажаль
показати весь коментар
18.05.2023 09:20 Відповісти
а що пан Залужний також стає воєнкором ????? ((
показати весь коментар
18.05.2023 12:32 Відповісти
В мене є версія, що його використовують, щоб було більше довіри в інформацію про збиті ракети та один прильот з 50 пусків
показати весь коментар
18.05.2023 13:29 Відповісти
Країна вдів та сиріт.



Сьогодні вночі до Одеського неба прилетіло від «старших православних братів» - москвитян, вісім крилатих ракет. 6 «Калібрів» та 2 «Іскандера».

Одесити збили над морем усі «братні подарунки». Мінус майже п'ятдесят мільйонів доларів (вартість ракет) з російського бюджету.

У зв'язку з мобілізацією чоловіків та дебілізацією

глядачів «зомбоящика» у сніговій Нігерії «всесвітня бензоколонка» та «китайська лісопилка» перетворюється на країну вдів та сиріт.

Щоб підняти бойовий дух народу та розпалювати ненависть до жителів України текст патріотичної пісні часів Другої світової війни, (плагіат української пісні «Повстань, народе мій» (1919 р.) був відредагований і виглядає зараз так:

«Вставай страна огромная,

Вставай в последний бой.

С фашиздской силой темной,

С Украинской ордой!».

Судячи з втрат «другої армії у світі» (вже загинуло понад 200 000 особового складу Збройних Православних Сил) в Україні за півтора роки у Спеціальній Військовій Операції кремля цілком імовірно, що автор відредагованого тексту мав рацію: атаки на українські позиції під Бахмутом для амністованих російських «зеків» стануть останніми в їхньому кримінальному житті.

Казах виклав на Ютубі відео нового військового цвинтаря на кількох гектарах у глухій, малолюдній місцевості на кордоні московії та Казахстану з однаковими хрестами та вінками ПВК «Вагнера».

Схоже, що міністр нападу, руйнування та могилізації РФ Сергій Хуже нетович Шойгу отримав вказівку від Верховного Головнокомандувача у найкоротші терміни перетворити імперію зла на країну вдів та сиріт.



показати весь коментар
18.05.2023 11:16 Відповісти
міністр нападу, руйнування та могилізації РФ Сергій Хуже нетович Шойгу...

пану Василию респект за шикарный сарказм по поводу Хуженетовича...
показати весь коментар
18.05.2023 13:29 Відповісти
Спасибо Вам, Дорогие!
показати весь коментар
18.05.2023 09:13 Відповісти
Низький уклін
показати весь коментар
18.05.2023 10:11 Відповісти
Пишаюсь нашими хлопцями. Найкраща армія у світі. Хай вас Бог береже!
показати весь коментар
18.05.2023 12:07 Відповісти
90% эффективность ПВО Украины.....учитывая размер территории ,охренительный результат.
показати весь коментар
18.05.2023 09:13 Відповісти
29 з 30 ракет це 96,6%, а 6,6% це багато, що до ракет, бо і 1% може наробити багато горя
показати весь коментар
18.05.2023 09:21 Відповісти
В світі не має ПВО із 100% кпд, 96% - це 11 балів по 12бальній шкалі.
показати весь коментар
18.05.2023 10:15 Відповісти
Є - і не 100%кпд а 100%ккд ( ядерне ППО - воно було але загуло, ну заборонили його розброєня такі справи).
показати весь коментар
18.05.2023 10:51 Відповісти
Єдина незбита ракета розщіпилась на дві (в Одесі арилетіло і на Хмельниччині)? 🙄
показати весь коментар
18.05.2023 09:14 Відповісти
Збиті крилаті ракети, про балістични не має інфи
показати весь коментар
18.05.2023 09:22 Відповісти
та щось з цифрами каша якась. Всього випущено 30 крилатих ракет: 22 Х-101/Х-555 та 6 калібрів. А збито 29 КР
показати весь коментар
18.05.2023 09:31 Відповісти
ще було 2 іскандери-к
показати весь коментар
18.05.2023 09:35 Відповісти
Так. зразу не звернув увагу що іскандер не з балістичними, а з крилатими ракетами
показати весь коментар
18.05.2023 10:01 Відповісти
і ще 2 ракети Іскандер-К. то разом і буде 30.
показати весь коментар
18.05.2023 09:37 Відповісти
дві крилаті ракети "Іскандер-К Джерело: https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9E%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B2%D0%BD%D0%BE-%D1%82%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%B0_%D1%80%D0%B0%D0%BA%D0%B5%D1%82%D0%BD%D0%B0_%D0%B7%D0%B1%D1%80%D0%BE%D1%8F оперативно-тактичних ракетних комплексів
показати весь коментар
18.05.2023 12:09 Відповісти
а шахіди вже не вибухають ?
показати весь коментар
18.05.2023 09:36 Відповісти
Кацапи намагаються довести, що їхні ракети кращі за "імпортні" системи ППО.
показати весь коментар
18.05.2023 09:15 Відповісти
якби деякі посадовці і фелдмаршали поменьше світили своїм обличчям на тв розказуючи що у нас є тепер таке ПВО, а ось тепер таке, ніхто б нічого не доводив.
показати весь коментар
18.05.2023 13:05 Відповісти
Ефективність ППО 97%. Дуже файно )
показати весь коментар
18.05.2023 09:16 Відповісти
Данілов! Буданов! Так скільки ракет у козломордих?
показати весь коментар
18.05.2023 09:18 Відповісти
каци кожного місяця можуть виробляти по кілька десятків крилатих ракет - калібри, х-101, х-555.
показати весь коментар
18.05.2023 09:39 Відповісти
Скажіть данілову про це. Будь ласка
показати весь коментар
18.05.2023 09:46 Відповісти
у нього свої інформатори є. )
показати весь коментар
18.05.2023 10:04 Відповісти
На 30 менше і Слава ППО, що 29 з них збито.
показати весь коментар
18.05.2023 09:57 Відповісти
Так ще раньою весною казали шо все - останній залп. При цьому не рахують, шо впк рашистів працює у три зміни, на відміну від нашого.
показати весь коментар
18.05.2023 10:22 Відповісти
И опять не сходится. 30 выпустили - 29 сбили. Но есть прилеты в Одессе (судя по видео не один) и в Хмельницком районе... Это уже начинает напоминать "сводки кокашенкова"
показати весь коментар
18.05.2023 09:21 Відповісти
Вони ж не пишуть де саме збили, а також тип і кількість збитих ракет. Просто надають загальну інформацію. І це дивно. Тому що кацапи точно знають що і куди запустили.
показати весь коментар
18.05.2023 09:27 Відповісти
шахіди?
показати весь коментар
18.05.2023 09:37 Відповісти
нееее кокошенков єто отдельный вид искусства,мы может до 10%-15% ***********,а там 95% *******)))) когда было из 18 ракет сбили только 8,а могли написать 17 с 18)))
показати весь коментар
18.05.2023 09:25 Відповісти
Американцы в Твиттер вчера писали что кацапы потратили все деньги на войну чтобы поцарапать Пэтриот. И что Пэтриот спас сотни жизней вызвав огонь на себя. Они вообще не в курсе сколько и как стреляют по Украине.
показати весь коментар
18.05.2023 09:26 Відповісти
вони спостерігають ШОУ,і не тільки американці...Для всього світу це реаліті -шоу...так як грали на компах в танчики..Навіть заходив на японські ресурси,зараз переважно обговорюється Бахмут
показати весь коментар
18.05.2023 09:34 Відповісти
Для неуважних читачів. Йдеться про крилаті ракети. А ще літали "Шахеди" і "Орлани". По відео з Одеси не видно, що саме прилетіло. Не треба бз..ти.
показати весь коментар
18.05.2023 09:27 Відповісти
Ну що за муйня?
По-перше, хто сказав, що наступу ще немає? Бо ми не пробігаємо в день по 50 км? А хто сказав, що будемо?
По-друге, хто сказав, що якщо десь в якомусь напрямку почнемо просуватися на 50 км, то рашисти не будуть обстрілювати всі інші населені пункти України, куди лише зможуть дотягнутися?
показати весь коментар
18.05.2023 10:04 Відповісти
Саме це вони й будуть робити, не сумнівайтесь.
Але це не має абсолютно ніякого сенсу. Тупа кровожерливість заради тупої кровожерливості. Кожна обісрата ракета це мінус будинок, максимум два, якщо дуже "повезе". Ніяких ракет не вистачить, щоб в принципі зрівняти з землею навіть один райцентр, не кажучи вже про столицю...
показати весь коментар
18.05.2023 11:04 Відповісти
йди до лав ЗСУ, і вперед - очолюй наступ на локальній ділянці
показати весь коментар
18.05.2023 10:59 Відповісти
Тепер б'ють по областях. там де склади, звідки надходить зброя.Тернопільщина ,Хмельниччина..
показати весь коментар
18.05.2023 09:31 Відповісти
ВЕЛИКА ШАНА ТА СЛАВА РОЗРАХУНКАМ ППО!
показати весь коментар
18.05.2023 09:35 Відповісти
Молодці ППО !
показати весь коментар
18.05.2023 09:50 Відповісти
Мерзота в пабліках цілу ніч радіє, що вони тероризують Україну.
показати весь коментар
18.05.2023 09:53 Відповісти
А їм підігрує місцева звиздота, яка вправляється тут, в коментах, в арифметиці. Намагаючись "улічіть" Залужного в приховуванні "успіхів" їхніх соотєчєствєнніков-кацапів.
показати весь коментар
18.05.2023 09:59 Відповісти
Ми самі звинувачуємо рашистів у брехливості, то чому повинні потурати власній?! Чи українців так же легко "розвести" як роССіян?! Ти "Vsevolod Marchenko" прям як роССійські нацисти бачиш у кожному хто вказує на помилки, або невідповідності поспішаеш назвати "ворогом" який "дескритетує армію"! То що, будемо робити так, як це роблять на Московії (т.з. "роССії")?! Тоді чим ми кращі???!!!
показати весь коментар
18.05.2023 10:07 Відповісти
Dyakuemo🙏
показати весь коментар
18.05.2023 09:59 Відповісти

...кацапи вирішили ганьбити свої вундервафлі на міжнародному військовому ринку вже до по-бєдного *****?
показати весь коментар
18.05.2023 10:02 Відповісти
Якщо приведена статистика відповідає дійсності то яким чином відбулося щонайменше оде попадання саме ракетою у Одеському районі, щонайменше одне таке ж по Хмельницькому, та вибух боєголовки ніби збитої ракети (хоча спеціалісти стверджують що у збитих ракет боєголовки не спрацьовують) на Кировоградшині?! Щонайменше один випадок якось у статистику не вкладаєть. То було більше ніж 30 ракет, чи було менше ніж 29 їх уражень???!!! Результативність ППО це добре, а от невідповідність бентежить, бо не знаєш чи варто довіряти офіційній інформації?!
показати весь коментар
18.05.2023 10:03 Відповісти
Буває, що не детонує, а бува що детонує, де ти брехню побачив, це що десять впало та зірвалося у тебе на очах. У кацапів дійсно все попало, а ми вже руки підняли, щоб здатися. Ну, то нехай *******, у них територія брехні.
показати весь коментар
18.05.2023 10:23 Відповісти
Як ОДНА не збита ракета могла вибухнути й в Одесі, й в Хмельницьку, бо 30 - 29 = 1. Звідки взялась друга?! Ти нічого не помічаєш???!!! А щоб ми були впевненні у своїй правоті ми НЕ можемо допускати того, що надає можливість пропаганді ворога ловити нас на невідповідностях (помилках) та кричати - "Бачите, бачите - вони брешуть!"!!!
показати весь коментар
18.05.2023 10:33 Відповісти
Може збита здетонувати, може шахід. А дезинформація, це також боротьба з ворогом. Зараз все їм викладемо, авжеж, хріна лисого.
показати весь коментар
18.05.2023 10:41 Відповісти
Тоді б написали як у кіровоградському варіанті - "детонувала боєголовка збитої ракети". Яж не для того пишу аби "поглузувати", а для того щоб ті, хто надають невідповідну інформацію керівництву помиляючись, або НАВМИСНО, аби давати привід рашистам звинувачувати нас у "фальсифікаціях", бо з таких "дрібниць" вони розкручують свою пропаганду яка й так зробила з роССіянців українофобів нацистського готунку!!!
показати весь коментар
18.05.2023 10:53 Відповісти
Ой дурний.... отак прямо тобі взяли і розказали правду під час війни... "більше всього брешуть перед виборами і під час війни", не чув класика? та й дезинформацію ніхто не відміняв... ти мабудь з тих блохерів, які фільмують прильоти і розповсюджують?
показати весь коментар
18.05.2023 11:06 Відповісти
Щоб ми, або хтось з інших демократичних країн, не робили, як би не вмовляли насєлєніє **********, воно буде до нас відноситися вкрай негативно, бо це ідеологічний ворог помножений на тоталітарного диктатора. Тільки залізний паркан, зміна ідеології, або знищення.
показати весь коментар
18.05.2023 11:13 Відповісти
Збиття повітряної цілі за допомогою ракети ЗРК складний процес з непередбачуваними наслідками. Підрив бойової частини ракети ЗРК може пошкодити будь-які системи і агрегати повітряної цілі: електронну систему керування і навігації, бак з паливом, турбореактивний двигун, систему керування польотом, бойову частину, або декілька перерахованих одночасно. Відповідно що станеться після пошкодження цілі спрогнозувати неможливо, може вона пролетить два кілометри і впаде на землю, при цьому змінивши курс; можливо бойова частина здетонує у повітрі, можливо при ударі об землю, можливо не здетонує; може ціль розвалиться у повітрі на шматки...
показати весь коментар
18.05.2023 10:30 Відповісти
По Кировоградшині можу погодитись, ймовірність вибуху боєголовки таки є, а що стосовно визнаних офіційно "прильотів" по Хмельницьку та Одесі в той час як ОФІЦІЙНО вказано що НЕ збитою була лише одна ракета?! Про це й написав словами - "Щонайменше один випадок якось у статистику не вкладається"!
показати весь коментар
18.05.2023 10:36 Відповісти
Велика подяка країнам яким керують "якісь дурачки" , подяка їм що надали ППО для України, хоча дороги в їх не ідеальні й Єдиного ТелеЛохоФону некрутять.... ну "дурачки якісь" не те що "найвялічнєйший боневтік"....
Велика подяка Захисникам України!
Україна Переможе Рашистів та внутрішніх ворогів!
показати весь коментар
18.05.2023 10:05 Відповісти
Слава ППО ЗСУ!!!
показати весь коментар
18.05.2023 11:02 Відповісти
***** відсмоктав черговий раз...
показати весь коментар
18.05.2023 12:21 Відповісти
дякую за роботу ППО а писаки нехай рахують вірно бо є кількість влучань ьільше чим пишуть. пишіть правду
показати весь коментар
18.05.2023 12:53 Відповісти
Влучань куди? Вам відомо куди вони намагалися поцілити? Чи ви по сирійському варіанту ("куди впало - там і штаб ігіл") облік ведете?
показати весь коментар
18.05.2023 13:59 Відповісти
Дякуємо вам, наші захистники! Ви чудово і майстерно працюєте та рятуєте наші життя! Дай Боже вам сили і міцного здоров'я! Та скорішої Перемоги!
показати весь коментар
18.05.2023 16:45 Відповісти
Всьо, поезд ушел..... Згадуючи перші дні війни, можна сказати, що Україну врятувало Диво і дураки з россійського генштабу!!!
показати весь коментар
18.05.2023 16:45 Відповісти