5696 відвідувачів онлайн
5 709 36

Лукашенко справді хворіє, але це не надто серйозно, - ГУР МО

лукашенко

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко справді хворіє. Водночас російський диктатор Володимир Путін не має планів на випадок його смерті.

Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Еспресо.

"Вік, стрес, робота шкідлива... Так, хворіє", – сказав він. На думку Юсова, ця хвороба не надто серйозна.

"Я думаю, що це не та ситуація, яка виведе з ладу на довгий час. Зрештою, тут ставку треба робити не на стан здоров'я, а на більш складні геополітичні процеси", – сказав представник ГУР.

За його словами, російський диктатор Володимир Путін не має планів на випадок смерті Лукашенка.

"Я думаю, що це буде кризова ситуація", – сказав Юсов.

На його переконання, в Лукашенка немає двійника, на відміну від Путіна. Юсов висловив сумнів у тому, що справжній президент РФ живий.

Топ коментарі
+12
Це мабуть "розвідав" "розвідник ГУР" Євгеній Шевченко.
показати весь коментар
18.05.2023 14:16 Відповісти
+7
Пукин болеет, Лукаш болеет, Кадыров болеет.
У этого придурковатого ГУР МО вообще хоть кто-то кроме фигуристого бородатого хрипуна обладает здоровьем?
показати весь коментар
18.05.2023 14:26 Відповісти
+4
Окуительні історії "пітун здихає від надцяти форм раку" та ніяк не окочуриться вже не в тренді. Запускаємо нову серію про луку мудіщєва. Лох схаває.
показати весь коментар
18.05.2023 14:29 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Це мабуть "розвідав" "розвідник ГУР" Євгеній Шевченко.
показати весь коментар
18.05.2023 14:16 Відповісти
🤡🤡🤡
показати весь коментар
18.05.2023 14:17 Відповісти
Дурачок типо???
показати весь коментар
18.05.2023 14:17 Відповісти
Так -- легенькии енцефеліт .
показати весь коментар
18.05.2023 14:17 Відповісти
без допомоги ці покидьки, ***** та лукашеску, на концерт до кобздона потраплять ще дуже і дуже не скоро.
показати весь коментар
18.05.2023 14:18 Відповісти
Хто б сумнівався. Особливо 24 лютого 2022 року. Коли він мапу тягав на кожну конференцію. Не відпускав її навіть у туалеті. Так, він - хворий. На голову. А це вже ... ГЕНИ. Кляті гени. Маразм приходить несподівано і безболісно.
показати весь коментар
18.05.2023 14:18 Відповісти
Про це повідомив представник Головного управління розвідки Міноборони Андрій Юсов, інформує із посиланням на https://espreso.tv/lukashenko-spravdi-khvorie-rozvidka-shchodo-prognoziv-pro-smert-biloruskogo-diktatora Еспресо . Джерело:

а може не треба розкривати секрети ? Може Лука прикидается хворим для хутина ?
показати весь коментар
18.05.2023 14:19 Відповісти
цілком можливо. судячи по жу..жу..жу в кремлівських палацах.
показати весь коментар
18.05.2023 14:27 Відповісти
"Лукашенко, наприклад, справжній, в нього двійника немає тому він і хворіє.(c)
показати весь коментар
18.05.2023 14:38 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2023 14:19 Відповісти
Лукашенко справді хворіє, але це не надто серйозно

Мало хто сприймає це серйозно. Більшості погуй.
показати весь коментар
18.05.2023 14:23 Відповісти
Ме так, покуй і на лукаша і на путлєра! Хай швидше здохнуть!
показати весь коментар
18.05.2023 14:45 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2023 14:23 Відповісти
а білоруси радіють....немов би завтра настане рай...Нерозуміють ,що до демократії їм ,як до гори рачки.
Україна пройшла дві революції..А вони думають,що завтра вже настане демократія і свобода.За свободу необхідно боротись, і не з цвіточками .
показати весь коментар
18.05.2023 14:25 Відповісти
Пукин болеет, Лукаш болеет, Кадыров болеет.
У этого придурковатого ГУР МО вообще хоть кто-то кроме фигуристого бородатого хрипуна обладает здоровьем?
показати весь коментар
18.05.2023 14:26 Відповісти
кругом ванги...Я казав--- у тиранів навіть вош ,на голові здоровіша ніж ви.
показати весь коментар
18.05.2023 14:29 Відповісти
Окуительні історії "пітун здихає від надцяти форм раку" та ніяк не окочуриться вже не в тренді. Запускаємо нову серію про луку мудіщєва. Лох схаває.
показати весь коментар
18.05.2023 14:29 Відповісти
Таки да, шизофренія то таке.....
показати весь коментар
18.05.2023 14:45 Відповісти
показати весь коментар
18.05.2023 14:47 Відповісти
мабуть переїв картопляників і мастив зверху новачком замість сметани.
показати весь коментар
18.05.2023 15:04 Відповісти
Хто про це доносить, гогілашвілі чи буданов ?
показати весь коментар
18.05.2023 15:11 Відповісти
гур мо краще б зайнялось ліквідвцією вищого керівництва русні, чим хйню пздіти.
показати весь коментар
18.05.2023 15:13 Відповісти
От мене теж цікавить: ніякого нічого - від слів зовсім нічого і тільки один піар і вангування.
Іноді здається враження, що буданов є - просто офісною секретаркою ермака і зеленського.
показати весь коментар
18.05.2023 15:28 Відповісти
ПОРА! ПОРА!
показати весь коментар
18.05.2023 15:16 Відповісти
‎https://timeze2019.blogspot.com/p/tze.html 18.‎05.‎2023

Armagnac Sempe 1898 який доставляють Лукашенко в «Республіканський клінічний медичний центр» Управління справами президента Білорусі, де він "лікується", якось дивно не асоціюється з міокардитом, про який усім розповідають. Судячи з усього Лукашенко просто "заліг на дно" і щось перечікує, чи чогось чекає.
показати весь коментар
18.05.2023 15:17 Відповісти
Звільнили справжніх розвідників поназаводили купу фейкових справ на достойних людей.
Понабирали зрадників, клоунів, які без піару і відлизу зеленському і опі спати спокійно не зможуть.
Я досі не можу зрозуміти, як може голова гур вилазить по декілька разів на день і нести х.ню.
Питаю: хтось знав при Порошенко голову гур?
А при Януковичі?
Може хтось за всю незалежність, бачив вилазки розвідки на телеканали, особливо голови?
З цією владою, перемога нам не світить.
показати весь коментар
18.05.2023 15:23 Відповісти
Це все на що вони спроможні: вангувати, вангувати і ще раз вангувати.
показати весь коментар
18.05.2023 15:26 Відповісти
Пора, давно пора грыгорыч. Кобзон уже заждался и устал тебе место в шестом ряду держать. Да и сторож на Кальварийском кладбище тебе прогулы пишет. Хотя по моему тебя надо на помойке или свинарнике зарыть, самое тебе там место.
показати весь коментар
18.05.2023 15:33 Відповісти
Та це ***.о проводе виховну роботу з своїми подданими ординцями, спочатку отровив кадирова який здихав як собака поки не приїхав до ху.ла поклявся в вірності до гроба і отримав протиядіе, а зараз така сама історія з уйоб.ом бульбою. Хто слідуючий в тьмутаракані ?
показати весь коментар
18.05.2023 15:37 Відповісти
Те що він й@бнутий мішком з картоплею-несерйозно?
показати весь коментар
18.05.2023 15:54 Відповісти
Давленіє скаконуло від хвилювання....
показати весь коментар
18.05.2023 16:16 Відповісти
"Путін не має планів на випадок його смерті..." Бред сивой кобылы! Это ГУР вместе с Будановым не имеют планов насчет лукашенко, вообще никаких. А у пуйла в этом случае, как раз "все идет по плану". Или кто-то считает, что это лука сам случайно отравился винегретом?
показати весь коментар
18.05.2023 17:04 Відповісти
ГУР - головне управління розваг?
Коли воно вже припинить своє *********** і займеться справжньою роботою?
показати весь коментар
18.05.2023 17:16 Відповісти