6987 відвідувачів онлайн

Понад тисячу росіян втекли до Фінляндії, ховаючись від мобілізації

росія,мобілізація

1109 громадян РФ втекли від мобілізації до Фінляндії та хочуть отримати там статус біженців.

Про це повідомили в Імміграційній службі Фінляндії, інформує Цензор.НЕТ з посиланням на SkyNews.

Фінляндія попросила Євросоюз вирішити, що робити з цими росіянами - надавати їм притулок чи ні.

"Ми не змогли ухвалити рішення щодо притулку", - сказала директор з питань імміграції міністерства внутрішніх справ Фінляндії Санна Саттер.

Коли саме Фінляндія може чекати на рішення Євросоюзу, не повідомляють.

Нагадаємо, у січні у Фінляндії призупинили розгляд клопотань про притулок для росіян, які втекли від мобілізації.

Топ коментарі
+5
Відмовити, тому що
показати весь коментар
18.05.2023 14:53 Відповісти
+5
А ще фотографувати місця прильотів, допомагати вербувати місцевих, сцяти у під`їздах.
Нам воно треба?
показати весь коментар
18.05.2023 14:54 Відповісти
+3
Це хіба справедливо?
Справедливо було б, якби банда уйобків рознесла ракетами, артою і танками їх будинки, пограбувала б їх, погвалтувала їх дружин і трирічних дітей, а потім півроку тримала б на підвалі, катуючи струмом, відрізаючи частини тіла і годуючи очистками від картоплі раз на місяць. Оце було б справедливо, а не якісь там стройки!
показати весь коментар
18.05.2023 14:55 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Відмовити, тому що
показати весь коментар
18.05.2023 14:53 Відповісти
Якщо їм відмовити, то завтра вони будуть на Донбасі. Тобі не вистачає рашистів зі зброєю в руках на українській землі? Краще вони б усі виїхали з рашки у сусідні країни. То війна закінчилась би дуже швидко. А після того нехай вже повертаються, якщо так хочуть
показати весь коментар
18.05.2023 15:01 Відповісти
У тебе розум є? Ці сцикуни ніколи не підуть на передову. А якщо і підуть, то багато не навоюють. Зате оце ліберальне кацапське бидло є розповсюджувачем московицької зарази, що не все так однозначно. Кацапи мають залишатися в кацапстані, потерпіти поразку, почати шукати винних, ненавидіти один одного і з ненавистю знищувати один одного. Де б кацап не був, що б не говорив, щоб не робив, він все одно залишиться кацапом, і тому має бути нейтралізований якомога швидше і з максимальною рішучістю і необхідною жорстокістю.
показати весь коментар
18.05.2023 15:58 Відповісти
справедливо было бы послать их в Украину бесплатно работать на стройках....хотя они конечно жопорукие,но бетон мешать пойдёт
показати весь коментар
18.05.2023 14:53 Відповісти
А ще фотографувати місця прильотів, допомагати вербувати місцевих, сцяти у під`їздах.
Нам воно треба?
показати весь коментар
18.05.2023 14:54 Відповісти
на что же они будут снимать,на палец чтоли??? я говорю о создании трудармии (алаверды от моих предков) и чтоб они под надзором были
показати весь коментар
18.05.2023 14:58 Відповісти
Цивілізований світ не схвалить. Ми дуже сильно залежимо від цивілізованого світу, власне, через прагнення потрапити туди і почалась ця війна.
показати весь коментар
18.05.2023 15:00 Відповісти
Це хіба справедливо?
Справедливо було б, якби банда уйобків рознесла ракетами, артою і танками їх будинки, пограбувала б їх, погвалтувала їх дружин і трирічних дітей, а потім півроку тримала б на підвалі, катуючи струмом, відрізаючи частини тіла і годуючи очистками від картоплі раз на місяць. Оце було б справедливо, а не якісь там стройки!
показати весь коментар
18.05.2023 14:55 Відповісти
всё верно конечно,только вот справедливости нет,как и бога,потому что если бы он был то не было бы русских....
показати весь коментар
18.05.2023 15:01 Відповісти
Ніяких "рускіх" і немає. Є різні племена золотої орди. "рускій" це москальський міф, для вялічія і щоб ліцензувати чужу історію. Навіть не треба дуже вишукувати доказів, в інтернеті повно порівняльних таблиць різних аспектів життя і побуту слов'янських племен і того утворення лайна, що зараз є мразійською ********** - там нічого спільного, бо це махрова азія.
Що стосується бога, тут не моя парафія, краще спитайте в спеціалістів.
показати весь коментар
18.05.2023 15:13 Відповісти
Точніше "руськіє" це загальна назва поголів'я на московії,яку німець назвав "раша", бо неміг вимовити " московія"!
показати весь коментар
18.05.2023 15:18 Відповісти
Я большую часть своей жизни прожил в азиатской мусульманской стране и неплохо знаю историю,так вот в той самой азии которую русня считает чем то отсталым была развита медицына и напромер ткатское дело и люди носили красивые одежды и кожаную обувь строили архитектурные сооружения в то время когда андрофаги (русня) бегала по лесам.
показати весь коментар
18.05.2023 15:36 Відповісти
Всіх їх, тварюк, на лінію Маннергейма та на Раатську дорогу камені тягати, а не дефілювати по фінським містам у шортах та сидіти у кав'ярнях з літерою Z на сраці.
показати весь коментар
18.05.2023 15:00 Відповісти
А для чого дикунів пускаєте в свою країну???
показати весь коментар
18.05.2023 15:06 Відповісти
Отримають ВНЖ та організують автопробіг "проти надання зброї, за мирні переговори та проти дискримінації російськомовних".
показати весь коментар
18.05.2023 15:13 Відповісти
Нє, у Фінляндії не отримають, там тре мову вчить, а у них чєлюсть іная.
показати весь коментар
18.05.2023 15:17 Відповісти
Нічого вони там не організують фіни їх дуже швидко навчать, що так робити не варто.
показати весь коментар
18.05.2023 15:55 Відповісти
Таки да, слово ПАЛЯНИЦЯ вони досі вимовити не можуть, хоть українська, по їх недологому разумєнія, це нє правильная руzzкая, а по фінськи ботати їм треба поколінь триста!
показати весь коментар
18.05.2023 15:28 Відповісти
Всі росіяни мають бути ізгоями в країнах цивілізованого світу "хороших росіян " не буває ,а їх стільки розвелось в Європі та Америці і переважна більшість їх підтримує путіна.
показати весь коментар
18.05.2023 15:39 Відповісти
Валерия Новодворская: Проблема в народе, а не в Путине. Путин - это зеркало, в котором отражается народная душа.
показати весь коментар
18.05.2023 16:04 Відповісти
У Декларації лише 30 пунктів і про небажання виконувати громадянський борг там не слова.
Підстав для визнання біженцем немає.
Додому до мамки. Воювати це лайно не буде, тож нехай краще на рашці воду мутить. Чим більше такого шлака, тим швидше кінець війни.
показати весь коментар
18.05.2023 18:06 Відповісти