5655 відвідувачів онлайн

ЗСУ перехопили тактичну ініціативу в районі Бахмуту, - ISW

бахмут

Українські війська перехопили тактичну ініціативу та досягли тактично значних успіхів у районі Бахмуту під час контрнаступальних операцій 18 травня.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УП, про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW).

Зазначається, що відповідні операції українських сил є продовженням локальних контрнаступів, які вони проводять вже кілька днів, але не є початком нової великої операції.

Аналітики зауважили, що кілька російських воєнкорів стверджують, що українські сили прорвалися через російські лінії оборони на південь і південний захід від Іванівського (6 км на захід від Бахмуту) і на північний захід від Кліщіївки (6 км на південний захід від Бахмуту).

Воєнкори також стверджують, що російські сили відступили з позицій на північ від Сакко і Ванцетті (15 км на північ від Бахмуту) на позиції на південь від цього села, але українські війська в це село ще не входили, йдеться у звіті ISW.

В інституті нагадали, що засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин звинуватив російські війська, що вони здали 570 метрів території на північ від Бахмуту.

В ISW наголосили, що заяви Пригожина відповідають заявам заступниці міністра оборони України Ганни Маляр про те, що українські війська просунулися на 500 метрів на північ від Бахмуту і на 1000 метрів на південь від Бахмуту.

Крім того, уточнили аналітики, речник Східних сил полковник Сергій Череватий заявив, що за 18 травня українські війська просунулися на 1700 метрів, а 3-тя окрема штурмова бригада повідомила, що контратаки її бійців розширили український виступ в районі Бахмуту до 2000 метрів в ширину і 700 метрів в глибину.

"Обмежений характер наступальних операцій "Вагнера" в Бахмуті порівняно з локальними українськими контратаками підкреслює втрату російської ініціативи в цьому районі", – заявили в інституті.

Топ коментарі
+25
Тримайтеся, ріднесенькі наші Воїни, і бийте москальську наволоч.
показати весь коментар
19.05.2023 06:42 Відповісти
+15
Ну - що сказать: "Привет таварищам "вагнерам"! Вас "сдают как стеклотару"! " У Путіна з шоблою з"явився унікальний випадок: руками ЗСУ "загнать под шконку опущенного" Не виключено, що ті підрозділи ВДВ РФ просто відступають і дають можливість нам "заперти" зеків у Бахмуті, в котел А потім їх "замісить" там Тоді вся вина за оперативний програш під Бахмутом ляже на трупи "вагнеровців", які "не шмагли" А потім піднять "хіпіш" проти самого Пригожина, як проти "лузера" І все! Путін, Шойгу та Герасимов - "не при ділах" Пригожин - "фюрер-вискочка", а Суровікін - "м"ясник"
показати весь коментар
19.05.2023 07:06 Відповісти
+12
А де ти бачив "драп"? Німці теж майже весь Сталінград захопили і "воду з Волги заливали в мотори танків" І що їм це дало?
Тебе ніколи "начальником паніки" не називали?
показати весь коментар
19.05.2023 07:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Тримайтеся, ріднесенькі наші Воїни, і бийте москальську наволоч.
показати весь коментар
19.05.2023 06:42 Відповісти
Сейчас покажет сделают ли орки Пригожина с его бандой сакральной жертвой или дадут удрать.
показати весь коментар
19.05.2023 06:43 Відповісти
...сракальной жертвой.
показати весь коментар
19.05.2023 06:49 Відповісти
Вам не угодишь.
показати весь коментар
19.05.2023 07:05 Відповісти
А де ти бачив "драп"? Німці теж майже весь Сталінград захопили і "воду з Волги заливали в мотори танків" І що їм це дало?
Тебе ніколи "начальником паніки" не називали?
показати весь коментар
19.05.2023 07:09 Відповісти
Це бот розконсервований. Недавно писав про "мир" з ******. Просуває тему про "дагаваріваца".
показати весь коментар
19.05.2023 07:31 Відповісти
Та я читав! Але я прибічник того що з такими говорить треба "з чавунною мордою" і аргументовано Матюки та лайка - це їх "живильне середовище" Вони в ньому - "як у сонячних променях купаються" А коли їх б"єш у лоба аргументами - швидко "затикаються" і "йдуть на дно"!
показати весь коментар
19.05.2023 07:43 Відповісти
Навіщо воду заливали?
показати весь коментар
19.05.2023 07:40 Відповісти
А тобі не відомо, що час від часу в радіаторах двигунів треба поповнювать запаси охолоджувальної рідини? Вона ж випаровується потроху! А та фраза - цитата з виступу Геббельса
показати весь коментар
19.05.2023 07:47 Відповісти
Скоро і пригожин зі своїми зеками і вся здичавіла русня ,
тікатиме
з нашої землі , бо вже зрозуміли , що здохнуть !!
показати весь коментар
19.05.2023 06:52 Відповісти
Ото б скоріше розвернулись й реально військовий переворот влаштували з громадянською..історія циклічна..зроблять як у 1917 році..

На би встигнути паркан відбудувати, замінувати кордони..ще б кулемети розставити для впевненості..і рови з піраніями, крокодили не виживуть, а піраньї пристосовуються до клімату
показати весь коментар
19.05.2023 07:09 Відповісти
Мариночко! "Піраньї" у нас ВЖЕ живуть! Років з тридцять Якраз у Каховському водосховищі Їх "некровожерливий" родич - "сонячний окунь" Він годується безхребетними та мальками риб Однак не кожен рік нерестяться В холодне літо ікра не може визріть
показати весь коментар
19.05.2023 07:14 Відповісти
То я в курсах)) Тому й кажу - у рови вздовж кордону запустити))
показати весь коментар
19.05.2023 07:15 Відповісти
Піранья і сонячний окунь належать не лише до різних семейств, але й до різних рядів. Це, приблизно, такі ж родичі, як кіт і корова. Але форма тіла і забарвлення у них дещо схожі. Сонячний окунь (він родом з Північної Америки) нормально живе й розмножується й під Києвом. Піранья (їх декілька видів, усі з Південної Америки) нашу зиму не переносять без варіантів.
показати весь коментар
19.05.2023 09:51 Відповісти
Читать умієш? Я ж написав "родич" а не сама "піранья" Панди та ведмеді з куничими, УСІ - "міациди" І навіть дуже схожі Але харчуються по-різному
показати весь коментар
19.05.2023 10:26 Відповісти
"Громов"! Я твоїх родичів чіпав? Я ж можу теж тобі сказать, що ти "дурного батька син"! Бо мало тебе лупив у дитинстві і ти в школі погано вчився правопису Відкрий у Гуглі "Український правопис "Лапки" і прочитай, у яких випадках вони застосовуються
показати весь коментар
20.05.2023 08:40 Відповісти
Ну, твоя розумова незграбність для мене не дивина. Мушу вибачитись перед бараном, я ж забув - ти у нас син лейтенанта Шмідта.)))) Чи ти, все ж таки, наполягаєш, що баран - твій родич? Сходи сам у 9-й клас, підучись, телепню дипломований - https://miyklas.com.ua/p/ukrainska-mova/9-klas/****************-rechennia-43534/spr-z-***********-obstavinnimi-umovi-meti-prichini-naslidkovimi-i-dopusto_-45320/re-2ed6d003-fa32-4988-ac68-fdc6a285a7ea#:~:text=%D0%A1%D0%BA%D0%BB%D0%B0%D0%B4%D0%BD%D0%BE%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%BD%D1%96%20%D1%80%D0%B5%D1%87%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D1%8F%20%D0%B7%20%D0%BF%D1%96%D0%B4%D1%80%D1%8F%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8%20%D1%83%D0%BC%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%B8,%2C%20%D1%8F%D0%BA%D1%89%D0%BE%20%D0%B4%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%B5%20%D0%BF%D1%80%D0%B0%D1%86%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%BC%D0%B5%D1%88%20(%D0%9D%D0%B0%D1%80.
показати весь коментар
20.05.2023 15:13 Відповісти
"Громов"! Те, що я вже не раз тебе тикав носом у твої провокації та "розведення срачів" - люди бачили Тому те, що я тобі "поперек горла стою" - не дивина! Тому ...!
показати весь коментар
20.05.2023 15:26 Відповісти
Не зможуть! "Котлик" намічається! А солі та вогню там вистачить на всіх!
показати весь коментар
19.05.2023 07:10 Відповісти
Пригожину пох на Украину у него другие плани, он как минимум хочет быть царем Ленинградской обл, а Украина это промежуточный этап.
показати весь коментар
19.05.2023 07:05 Відповісти
Ну - що сказать: "Привет таварищам "вагнерам"! Вас "сдают как стеклотару"! " У Путіна з шоблою з"явився унікальний випадок: руками ЗСУ "загнать под шконку опущенного" Не виключено, що ті підрозділи ВДВ РФ просто відступають і дають можливість нам "заперти" зеків у Бахмуті, в котел А потім їх "замісить" там Тоді вся вина за оперативний програш під Бахмутом ляже на трупи "вагнеровців", які "не шмагли" А потім піднять "хіпіш" проти самого Пригожина, як проти "лузера" І все! Путін, Шойгу та Герасимов - "не при ділах" Пригожин - "фюрер-вискочка", а Суровікін - "м"ясник"
показати весь коментар
19.05.2023 07:06 Відповісти
Кувалду для пригожина вже приготували у футлярі від контрабасу!
показати весь коментар
19.05.2023 08:17 Відповісти
..жги тварей с болот мацковии...
показати весь коментар
19.05.2023 09:30 Відповісти
--- Слава ГЕРОЇЧНИМ ВОЇНАМ України! Радіємо і пишаємося Вами !!!
Одне бентежить :--Чому у "пролом" -2х0.7км НЕ вводяться головні сили ?! Подібні .наступальні.. прориви.( як вже звично ) здійсьнюються час засідання Великої сімки G-7. на якій - планується та росподіляється військова допомога України ...Ось і зараз це відбувається у Японській Херосімі... / НЕ дай Бог показуха !? /
показати весь коментар
19.05.2023 15:30 Відповісти
Молодець!!! Аплодую! 2х0.7км - це максимум "тактичне просування батальйонної групи" Ти ніколи не чув арабський вислів "Провести верблюда у вушко голки"? Саме це ти і пропонуєш! А потім отримать у спину удар цілої бригади з артилерією і танками
показати весь коментар
19.05.2023 17:36 Відповісти
Хиросимі, але це дрібниця до вашого виступу)
показати весь коментар
19.05.2023 21:17 Відповісти
🙏🙏🙏🙏🙏
показати весь коментар
19.05.2023 20:05 Відповісти
Зачем людьми рисковать? Отошли бы и артиллерией сровняли бы там с землёй всех уродов. А потом снова зашли бы, только уже без риска.
показати весь коментар
19.05.2023 21:13 Відповісти