8976 відвідувачів онлайн
2 693 12

Росія блокує вхід 28 суден до порту "Південний", - посол США Брінк

коридор,зерновий

Посол США в Україні Бріджит Брінк закликала Росію припинити блокувати роботу "Зернової ініціативи".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Twitter Брінк.

"Після неодноразових погроз вийти з Чорноморської зернової ініціативи тепер Росія відмовляється пускати жоден з 28 кораблів до порту "Південний", одного з трьох портів, визначених угодою для експорту продовольства", - йдеться в повідомленні.

Вона додала, що  Росія повинна припинити перешкоджати роботі цієї життєво важливої ініціативи.

Топ коментарі
+7
Так. Чому б не припиняти роботу насосних станцій на нафтовій трубі допоки затримують судна-зерновози.
показати весь коментар
25.05.2023 14:40 Відповісти
+4
Квартал 95 говорить що з зерновой ініціатівой все добре. Вони не помічають ті 28 суден, та і взагалі порт Південний.
показати весь коментар
25.05.2023 14:27 Відповісти
+3
де блокує? Де саме стоять ці "блокіратори"? Туди що "Нептун" не дістає?
показати весь коментар
25.05.2023 14:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
де блокує? Де саме стоять ці "блокіратори"? Туди що "Нептун" не дістає?
показати весь коментар
25.05.2023 14:24 Відповісти
Туркі в Стамбулі виконують наказ Путлера. Судна стоять в Мраморном морі і чекають.
показати весь коментар
25.05.2023 14:35 Відповісти
Квартал 95 говорить що з зерновой ініціатівой все добре. Вони не помічають ті 28 суден, та і взагалі порт Південний.
показати весь коментар
25.05.2023 14:27 Відповісти
мокшам труба аміачна потрібна..мабудь Зе за відкат пообіцяв, а йому хтось недає її розблокувати. Не просто ж так зняті санкції з міндобрив
показати весь коментар
25.05.2023 14:31 Відповісти
Другий шлях не придумали за рік війни ...Або жлоби або ліниві ..Але те що рос нафта йде трубопроводом через Україну така собі політична воля ...долб...***** процвітає
показати весь коментар
25.05.2023 14:32 Відповісти
Так. Чому б не припиняти роботу насосних станцій на нафтовій трубі допоки затримують судна-зерновози.
показати весь коментар
25.05.2023 14:40 Відповісти
А кто деньги с транзита имеет помнишь? Никогда ее не перекроют, пока деньги текут в нужный карман.
показати весь коментар
25.05.2023 15:39 Відповісти
Який другий шлях, через Австралію? Не кажи дурниці...
показати весь коментар
25.05.2023 14:45 Відповісти
А де ООН ?
показати весь коментар
25.05.2023 14:59 Відповісти
А що ООН? Вислове стурбованість? Дайте ракети які будуть розблоковувати коридор...
показати весь коментар
25.05.2023 15:20 Відповісти
Можна йти в територіальних. Водах країн НАТО. І під захистом НАТО. А ближче до нас хай більш дальнобійні ракеты відімкнуть бухти Ватостостополя
показати весь коментар
25.05.2023 15:04 Відповісти
Ни хрена не понимаю!!Наше море .наши берега,.А контролирует Россия??.. Вы что там делаете!!ЧТо ракеты для путина у нас кончились, или Севастополь слишком далёк??.. на хрена нам ихнее согласие???
показати весь коментар
25.05.2023 15:43 Відповісти