7194 відвідувача онлайн
3 979 22

Окупанти розмістили на о. Джарилгач близько 300 військових, - Генштаб ЗСУ

джарилгач

Російські окупанти розмістили на острові Джарилгач (Херсонська область) 300 військовослужбовців.

Про це інформує Цензор.НЕТ із псосиланням на Генштаб ЗСУ.

"Російські окупаційні війська мілітаризували острів Джарилгач, який 19 травня з’єднано ними з тимчасово захопленою материковою частиною Херсонської області в районі населеного пункту Лазурне", - ідеться в повідомленні Генштабу у фейсбуці.

Зазначається, що окупанти розмістили на острові близько 300 російських військовослужбовців і 15 човнів іноземного виробництва, які викрали в місцевого населення.

Топ коментарі
+6
333, вогонь!!!
показати весь коментар
25.05.2023 19:55 Відповісти
+3
Літаки F-16 і напалмом, фауна відновиться через кілька років, аби тільки без кацапів.
показати весь коментар
25.05.2023 19:57 Відповісти
+1
А дістати туди нічим?
показати весь коментар
25.05.2023 20:02 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
333, вогонь!!!
показати весь коментар
25.05.2023 19:55 Відповісти
Літаки F-16 і напалмом, фауна відновиться через кілька років, аби тільки без кацапів.
показати весь коментар
25.05.2023 19:57 Відповісти
А дістати туди нічим?
показати весь коментар
25.05.2023 20:02 Відповісти
SS
показати весь коментар
25.05.2023 20:05 Відповісти
Засрут, бодуть гори сміття
показати весь коментар
25.05.2023 20:02 Відповісти
а чего только триста? в тот санаторий можно и тысячу завезти. Или выбирали только тех, кто умеет плавать?
показати весь коментар
25.05.2023 20:02 Відповісти
300 орков.
показати весь коментар
25.05.2023 20:18 Відповісти
300 голов падали мелкорогатого скота породы "русня тупорылая безкопытная" неплохо удобрят землю острова.
показати весь коментар
25.05.2023 20:20 Відповісти
загадка-зоо касабів, а кульків 900 = скільки ще маскалів привезуть на джаригач??
показати весь коментар
25.05.2023 20:21 Відповісти
ну, окопы понятно - там выкопают. Там легко копать. Правда долго. А вот "зубы дракона" туда будут завозить?
показати весь коментар
25.05.2023 20:37 Відповісти
Почему-то прочитал не зубы драконов, а "дупы драконiв")
показати весь коментар
25.05.2023 21:50 Відповісти
чудова мішень, здається
показати весь коментар
25.05.2023 21:17 Відповісти
Даеш сторм шедоу.
показати весь коментар
25.05.2023 21:41 Відповісти
А може вони там нариють підземні сховища глибиною в декілька десятків метрів нижче рівня моря. Після окопів та бліндажів в Рудому лісі, я в це легко повірю.
показати весь коментар
25.05.2023 21:58 Відповісти
Там летом ****@ц как жарко - и спрятаться негде. Поджаряться ублюдки до состояния сырого копчения.
показати весь коментар
25.05.2023 22:59 Відповісти
это они Даманский вспомнили, у китайцев получилось, думают и у них получиться