9804 відвідувача онлайн

ООН засудила ракетний удар по лікарні Дніпра

дніпро

ООН на своїй російськомовній сторінці в Twitter відреагувала на ракетний удар по лікарні в Дніпрі, але забула вказати, що його завдала Росія.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляється у сторінці ООН у твіттері.

"Сьогодні під ракетний обстріл потрапила лікарня у Дніпрі, є загиблі та поранені", - йшлось в повідомленні.

Представники ООН повідомили, що за даними бюро ВООЗ в Україні, з початку повномасштабного російського вторгнення сталося понад 900 нападів на заклади охорони здоров'я у країні.

"Цивільні особи та медустанови - не мішень", - наголосили в організації.

Своєю чергою постійний представник України при ООН Сергій Кислиця зауважив, що в своїй заяві ООН не згадала, що всі ці обстріли здійснила РФ.

"Невже так неможливо згадати у своїх твітах, що саме Російська Федерація завдала більше десятків ракетних ударів по цивільній інфраструктурі в Україні лише цього місяця", - написав він у твіттері.

Нагадаємо, 26 травня російські загарбники завдали ракетного удару по медзакладу в Дніпрі.

Топ коментарі
+13
показати весь коментар
26.05.2023 20:42
+11
Дякуємо ООН,ці підори вже занепокоєні чи збентежені?
показати весь коментар
26.05.2023 20:44
+9
Хай йдуть нахєр .
показати весь коментар
26.05.2023 20:41
Коментувати
Сортувати:
ахахха и выслала вертолет с эскимо
показати весь коментар
26.05.2023 20:40 Відповісти
Хай йдуть нахєр .
показати весь коментар
26.05.2023 20:41 Відповісти
показати весь коментар
26.05.2023 20:42 Відповісти
Пропоную після цієї заяви ООН взяти ракетний обстріл на себе ... і саморозпузтитися
показати весь коментар
26.05.2023 20:43 Відповісти
оон ? гондон истерично примеряет обновку. .
показати весь коментар
26.05.2023 20:43 Відповісти
А були варіанти?
показати весь коментар
26.05.2023 20:43 Відповісти
Дякуємо ООН,ці підори вже занепокоєні чи збентежені?
показати весь коментар
26.05.2023 20:44 Відповісти
Глибоко занепокоєні)
показати весь коментар
26.05.2023 21:28 Відповісти
Ці підАри Азабочєни
показати весь коментар
26.05.2023 21:44 Відповісти
Свого часу Україна (Українська РСР) була одним із фундаторів цієї сраної оон. Тепер несемо цього хреста. Як, доречі свого часу Київські Русичі заснували і окультурили москву і навколишній гадюшник.... Радіймо.
показати весь коментар
26.05.2023 20:47 Відповісти
ООНа больше нет...
показати весь коментар
26.05.2023 20:48 Відповісти
В кошки мышки играют.. Днём ПВО расслабилось...
показати весь коментар
26.05.2023 20:52 Відповісти
Утром.оно и напрячься не успело.скорость ракеты с 300 2 км.в секунду. Полторы минуты и она на месте.
показати весь коментар
27.05.2023 01:38 Відповісти
недоказуемо
показати весь коментар
27.05.2023 09:28 Відповісти
1991 рік - ООН зібрала багатонаціональну армію коаліційних сил і надавали п*здячки іракським окупантам в Кувейті

2022-23 рік - ООН реагує на війну постами-засудженнями в соц.мережах
показати весь коментар
26.05.2023 20:55 Відповісти
Бо в Кувейті - нафта і газ.
показати весь коментар
26.05.2023 21:08 Відповісти
Причем здесь нафта и газ. напала бы на Кувейт росия, было бы тоже такое засудження и все..Все зависит от того кто напала а не на кого напали.
показати весь коментар
15.08.2023 10:39 Відповісти
Мабуть тоді РФ вето не накладала.
показати весь коментар
26.05.2023 21:29 Відповісти
ООН - ортодоксальный импотент !!!
показати весь коментар
26.05.2023 21:07 Відповісти
Гнила, потворна і непотребна організація, метою якої є міжнародна корупція і розбазарювання бюджету на космічні зарплати оонівських чиновників.
показати весь коментар
26.05.2023 21:07 Відповісти
ООН - Організація Обʼєднаних Нікчем?
показати весь коментар
26.05.2023 21:14 Відповісти
Ой, ну шо ви такоє гаварітє! В етай вашей лєкарнє укропи спряталі 5 Патріотаф!
показати весь коментар
26.05.2023 21:31 Відповісти
Ви там взагалі кончені тупі уроди, чи шо??????
показати весь коментар
27.05.2023 07:13 Відповісти
К сожалению мир очень труслив, все эти организации никчемны. Ничего не поменялось за многие века, все тупо наблюдают в стороне. Передают по 2 танка для галочки и все. Уверен что и НАТО бумажная организация, все повторяется в этом мире и ничего не меняется.
показати весь коментар
15.08.2023 10:35 Відповісти