В окупованому Севастополі було чути стрілянину біля військових частин, - ЗМІ

Про це повідомляє кореспондент видання "Крим.Реалії", інформує Цензор.НЕТ.
За його словами, об 11:40 в районі Стрілецької бухти Севастополя було чути стрілянину зі стрілецької зброї.
"Стрілянина почалася раптово, з перервами. Характер черг був схожий на дії при збитті повітряних об’єктів", - йдеться у повідомленні.
На берегах Стрілецької бухти розташовано кілька російських військових частин, які забезпечують берегову охорону. В акваторії бухти - місце стоянки військових кораблів РФ.
Астановитесь !