11595 відвідувачів онлайн
1 135 33

Запрошення до ЄС та НАТО Україні потрібні вже цьогоріч, - Зеленський

зеленський

Запрошення до НАТО та ЄС Україні потрібні вже цього річ. Також на шляху до НАТО потрібні гарантії безпеки.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна, про це заявив президент Володимир Зеленський на саміті Європейської політичної спільноти у Молдові.

"Влітку – у Вільнюсі, на саміті НАТО – потрібне чітке запрошення України до членства, потрібні гарантії безпеки на шляху до членства в НАТО. Восени, щодо нашого вступу до ЄС – потрібне чітке позитивне рішення", - сказав він.

Позитивні рішення для України, сказав Зеленський, будуть позитивними для всіх рішеннями.

"Основа безпеки. Очевидно, для Молдови. У довгостроковій перспективі – для Грузії. Не маю сумніву, що згодом – і для Білорусі", - зазначив він.

За його словами, Росія боїться НАТО і намагається поглинути лише тих, хто перебуває поза спільним безпековим простором. Росія намагається залишити "заморожену" війну на території сусідів, якщо не поглине всю сусідню країну.

"Наприклад, чому російський контингент усе ще в Придністров'ї? Кремлю це потрібно тільки для того, щоб якось розморозити атаку на Молдову. Як довго Європа це терпітиме? Цьому питанню вже понад 30 років. І варто відповісти. На нашому континенті не повинно бути місця ні "замороженій", ні гарячій війні!, - наголосив президент.

"Кожна європейська країна, яка межує з Росією і яка не хоче, щоб Росія її розірвала, має бути повноправним членом ЄС та НАТО. І є лише дві альтернативи цьому – або відкрита війна, або повзуча російська окупація", - сказав він.

"Ми бачимо, що відбувається в Білорусі. Ми бачимо, що відбувається в Грузії. Ми бачимо, як ці народи втягуються, хоч і по-різному, в один і той же стан беззаконня. Але що вони бачать? Якщо навіть українці, які кров'ю доводять нашу відданість свободі та цінностям єдиної Європи, які ще не почули виразної позитивної відповіді про вступ до ЄС та НАТО, надії інших стають абсолютно невловимими", – додав Зеленський.

"Подумайте про це розчарування - розчарування як наших солдатів, які борються за свободу, так і тих народів, для яких наша боротьба в Україні є їхньою надією. Цей рік – для рішень", - підсумував глава держави.

Топ коментарі
+16
А что сам для этого сделал? Стал еще больше воровать западные средства у армии со своими холуями?
показати весь коментар
01.06.2023 13:43 Відповісти
+10
НАТУ ХАЧУ !

А чи є стандарти НАТО, які би виконала наша влада.? Може ми не знаємо просто ???

Більше того, влада здається все робить, щоб НЕ вступити в НАТО. І в ЄС також. Приймаються закони прямо протилежні вимогам НАТО і ЄС.

А всі ці волання щодо вступу в НАТО і ЄС, це камуфляція а-ля Янукович, який декілька років водив за ніс ЄС та українців, але потім відмовився підписувати Асоціацію з ЄС.....
показати весь коментар
01.06.2023 13:48 Відповісти
+9
Зеля, закрий свою пельку.
Судити тебе будуть в Україні.
показати весь коментар
01.06.2023 13:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А что сам для этого сделал? Стал еще больше воровать западные средства у армии со своими холуями?
показати весь коментар
01.06.2023 13:43 Відповісти
З такими під@рами, які при владі, ми ще довго будемо чекати. А от чого це зелене ********** бикує? Воно, ублюдок, все робить що Україну тримали на відстані від ЄС і НАТО. Поки ******** зєрмаки і їм подібні будуть обиратися тупим бидлом ми будим в проміжності
показати весь коментар
01.06.2023 14:02 Відповісти
Не знаю за НАТО але до ЄС у нас є всі шанси таки вступити, особливо якщо будемо слухняні. Там в Європі тих мігрантів з Африки вже ніхто не хоче(виявилося що вони більш схильні створювати родинні бандитські клани ніж вчитися і працювати), ось нам їх і спихнуть, недурно ж постійно про мігрантів як спосіб вирішення демографічних проблем закидують. Не народження дітей, ні, це ж треба родинам допомогати, а саме мігранти, нам за це німіці ще й дєнюшку дадуть. Ну як нам...їм. Нам тільки мовчати і бути на позитиві, хоч би й кров з носа. Вибачайте але не заради того щоб стати в ЄС помийкою, люди воюють, але наші нові елітки того не бачать. Вони, курва, як не під русню, так значить під німців ляжуть. Свого не цінують і не ******* насправді, може тому що це для них не своє?
показати весь коментар
01.06.2023 14:24 Відповісти
В Пентагоні вже всі розуміють, що без України НАТО не НАТО. Просто процедуру ніхто не відміняв
показати весь коментар
01.06.2023 13:48 Відповісти
НАТУ ХАЧУ !

показати весь коментар
01.06.2023 13:48 Відповісти
ну не треба вже аж так, не знаю що до НАТО але заради ЄС ми прийняли стамбульську конвенцію, а значить і гендерну революцію. Це коли люди отримують право ігнорувати свою реальну стать і змушувати іншіх з тим рахуватися. Зараз по-трохи продавлять одностатеві шлюби, потім усиновлення дітей геями. У нас же багато сиріт - треба допомогти, ось ми і віддячимо загиблим на війні батькам, віддамо їх дітей **********. А потім зроблять з країни бордель на радість кацапам. А нам будуть локшину на вуха вішати що це по-демократичному, по-цивілізованому і взагалі, нам зброю не дадуть, якщо ми не будемо на все - угу.
показати весь коментар
01.06.2023 14:19 Відповісти
Змініть «прапорець на кацапський.
показати весь коментар
01.06.2023 14:39 Відповісти
Ой! Кацачику! Ати чого стидаєшся свого капського «прапорця»?!
показати весь коментар
01.06.2023 14:55 Відповісти
Судячи з прапорця ти пишеш із Польші, сильно тобі геї заважають в ЕС?
показати весь коментар
01.06.2023 16:27 Відповісти
як то кажуть - не такі страшні геї з Європи, як пед*р*сти із Кремля

моя дитина вчиться в школі і я не боюся, що школа зробить з неї лезбійку...
мене більше лякає заборона абортів польською владою.
показати весь коментар
01.06.2023 17:22 Відповісти
Та з тобою ***** теж немає про що розмовляти.
показати весь коментар
01.06.2023 20:18 Відповісти
Це буде не за Зеленського ! Він προςραβ кредит довіри.
показати весь коментар
01.06.2023 13:49 Відповісти
Выборы 🔥
показати весь коментар
01.06.2023 13:51 Відповісти
Зеля, закрий свою пельку.
Судити тебе будуть в Україні.
показати весь коментар
01.06.2023 13:52 Відповісти
Передусім ******* зеленському це треба для виборів.
На Україну йому насpaти високо, адже воно не гребує ні в українців мільярдами з бюджету красти, ні з допомоги донорів.
Війна, не війна - воно, гнида, прилаштувалося і удає небритого альфа-борця.
показати весь коментар
01.06.2023 13:52 Відповісти
продажный кало-през год назад первый раз только выдавило из себя слово НАТО
показати весь коментар
01.06.2023 13:56 Відповісти
Тому що в НАТО заправляє США і Британія, ці хлопці завжди дадуть собі раду, в якому б лайні не опинилися, вони вимогають від себе і тим більше від іншіх. В той час як в ЄС повно старих добрих друзів путіна, любителів харошіх русскіх, і ліволібералів які вірять вважають що демократію вибороли не христиани в боротьбі з бандитами а геї на лгбт-парадах, вони самі на потоках сидять то під русскіх то під китайців кидаються і бичать проти США.
показати весь коментар
01.06.2023 14:14 Відповісти
"українці, які кров'ю доводять нашу відданість свободі та цінностям єдиної Європи", ця війна показала на скільки Європа не єдина і насправді на скільки різні ці цінності. Для одних цінність їх нація, традиція, культура, які тисячи років складалися, а в когось цінності вище сраки не піднімаються і далі гаманця не простягаються.
показати весь коментар
01.06.2023 14:10 Відповісти
после того , как вся зе- *************** банда будет сидеть в тюрьме , вместе с их семьями , на которых эти ****** переписали наварованные у людей средства , вас зе - гандонов вешать нужно , а не в нато принимать.
показати весь коментар
01.06.2023 14:14 Відповісти
Не потрібні. Жодного приводу для овацій Віслюка не повинно бути. Ганьба і прокляття - ось, що має бути для Віслюка.
показати весь коментар
01.06.2023 14:23 Відповісти
А чого ми не в НАТЄ? А агент фсб працює регентом в Україні, так може і рашку теж у НАТО причепом ?
показати весь коментар
01.06.2023 15:05 Відповісти
Славы хочет. Ты,зе-мразь уже будешь в учебниках как самый худший президент и предатель Украины.Гетьман Порошенко нужен Украине ! Слава Украине !
показати весь коментар
01.06.2023 16:01 Відповісти
Щоб кудись прийти треба йти в правильному напрямку У цієї влади з цим великі Труднощі Боюся з Україною безвіз припинять швидше ніж запросить до ЄС та НАТО нажаль
показати весь коментар
01.06.2023 16:12 Відповісти
Байден, чому ми досі не в НАТО? (С)
I так ножкою - туп!
А - Атважний!
показати весь коментар
01.06.2023 16:24 Відповісти
МИ не в НАТО тому що восени 2019 року Верховний головнокомандувач проігнорував історичний саміт НАТО в Лондоні. Тоді нам всім говорили про мир в очах північних сусідів. Ми повним ходом відводили війська і "майже вірили" за версією 1+1 в те що мир вже наступив. Правильна відповідь: а ВИ впевнені, що вам це потрібно?
https://www.ukrmilitary.com/2021/02/zelene-nato.html
показати весь коментар
01.06.2023 18:17 Відповісти
Поки ми не здолаємо корупцію нам НАТО не бачить як своїх вух без дзеркала. Чому це питання ніхто не хоче вирішувати? Порошенко був це питання обходив десятою дорогою і цей президент обходить це питання А його треба вирішувати і ніхто за нас його не вирішить.В першу чергу вирішувати треба президенту а не хтось там.З президента буде спрос.Останні новини---- в Одесі военком купив віллу за 4 млн євро і дальші працює як ні вчому не бувало.Ні в кого не має до нього питань.Особливо у влади.Будуть наші хлопці гинуть на полі бою а через отакі недоработки нас в НАТО не приймуть .Так же по судовій системі пройдись то це просто жах ----як хочуть так і судять.
показати весь коментар
14.07.2023 13:59 Відповісти