7389 відвідувачів онлайн
7 511 56

"Україна зараз має достатньо спроможностей, щоб звільнити окуповані території", - Столтенберг

столтенберг

Країни Північноатлантичного альянсу надали Україні достатньо військової допомоги для звільнення захоплених Росією територій, але готові робити ще більше для допомоги Києву.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ.

"НАТО надає безпрецедентну допомогу. Я впевнений, що Україна зараз має достатньо спроможностей, щоб звільнити окуповані території. Але нам треба робити більше", - сказав він.

Генсек наголосив, що країни Альянсу працюють над багаторічним пакетом підтримки Києва із значним фінансуванням.

"Це забезпечить Україні стримування й оборону на довгостроковий період, а також допоможе відбудувати сектор безпеки та оборони під час переходу від доктрин, обладнання й навчання радянської ери до повної сумісності з НАТО", - додав Столтенберг.

За його словами, під час зустрічі в Осло також було обговорено підвищення рівня комісії НАТО-Україна до рівня Ради НАТО-Україна.

"Це буде значним кроком, який допоможе нам створити спільний консультативний форум з Україною. Україна буде рівною за столом перемовин. Це також допоможе обговорювати питання безпеки", - підсумував генсек НАТО.

Топ коментарі
+18
При таких дурнуватих сусідах -- зброі багото не буває .
показати весь коментар
01.06.2023 15:43 Відповісти
+12
Україна скоро "звільнить" Монако та Лазурний берег від місцевих та євротуристів, сам Буданов направляє "бійців"
показати весь коментар
01.06.2023 16:05 Відповісти
+10
Нажаль вона ще має єрмака
показати весь коментар
01.06.2023 15:48 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
При таких дурнуватих сусідах -- зброі багото не буває .
показати весь коментар
01.06.2023 15:43 Відповісти
Це так вважає цивільна бюрократія НАТО, чи практикуючи військові?
Хіба за військовими стандартами НАТО - під час наступу не має бути значної переваги у повітрі???
показати весь коментар
01.06.2023 15:44 Відповісти
Про це вже з місяць всі на заход кажуть.
показати весь коментар
01.06.2023 16:36 Відповісти
зеля исчо не готов
показати весь коментар
01.06.2023 16:46 Відповісти
А якщо ви приймете Україну в НАТО у Вільнюсі, то кацапи самоліквідуються сами зі страху
показати весь коментар
01.06.2023 15:46 Відповісти
Нажаль вона ще має єрмака
показати весь коментар
01.06.2023 15:48 Відповісти
Ага, тобто коли США після 15 місяців війни не дають винищувачі та атакмс, не дають достатньо наземної техніки, то це провина Єрмака? В **** від місцевої публіки.
показати весь коментар
01.06.2023 16:24 Відповісти
Мне вообще плевать на Зе и Пороха, вы одинаковые группы фанатиков которые уже сошли с ума на почве ненависти друг к другу.

От того что ты будешь писать про Ермака каждый день, ничего не изменится, что бы он там не творил до войны.
показати весь коментар
01.06.2023 17:01 Відповісти
Ну так ... Побалакати ми теж можемо. Зробити що можете ??
показати весь коментар
01.06.2023 17:59 Відповісти
Ты о чём? Что я по твоему должен сделать?
показати весь коментар
01.06.2023 20:08 Відповісти


От того что ты будешь писать про Ермака каждый день, ничего не изменится, что бы он там не творил до войны.


алаверди
показати весь коментар
01.06.2023 20:37 Відповісти
Зелена ботоферма від хвилювання перейшла на свинособачу.
показати весь коментар
02.06.2023 17:45 Відповісти
ну уж точно не проблема американцев
показати весь коментар
01.06.2023 16:37 Відповісти
Не отменяет вины американцев за эту войну, которые так же само после вторжения РФ в Крым/Донбасс принуждали Украину к миру, не давали никакого оружия для самозащиты, по сути своей слабостью спровоцировали Путина на полномасштабное вторжение.

Вообще, уничтожение армии, возможностей РФ, долно быть одним из первых приоритетов внешней политики США. Тем более учитывая тот факт, что Китай помогает Кремлю, не только военно но экономически.
показати весь коментар
01.06.2023 16:59 Відповісти
Кумедный ты горлопан. США спровоцировали? США зимой войска в одностороннем порядке отводили? США в Омане рассказывали зеледенту как сдавать Украину? Гособронзаказ нам США сорвали? Ну и на десерт: США заставляли бюджет в асфальт закатывать?
показати весь коментар
01.06.2023 19:17 Відповісти
США не сделало ничего чтобы защитить Украину, и сейчас не делает. При этом я вовсе не пытаюсь обелить Зеленского.

Виноваты в этой войне абсолютно все. Но прошлое возвратить нельзя, а будущее изменить можно. Именно США не хотят менять будущее минимальными поставками оружия.
показати весь коментар
01.06.2023 20:07 Відповісти
Абсолютно все виноваты? Ну а полномасштабная война при зеледенте просто совпадение?
показати весь коментар
01.06.2023 20:10 Відповісти
Полномасштабная война случилась бы в любом случае, учитывая как развивались события начиная с Евромайдана. Ты даже не понял что я пытался тебе донести.
показати весь коментар
02.06.2023 02:25 Відповісти
Бы, не бы, а случилась полномасштабная при зеледенте, он даже гордится этим.
показати весь коментар
02.06.2023 07:10 Відповісти
І не кажи, жлоби лівацькі. Могли б вже давно нам передати хоч одну АУГ з відставниками.
показати весь коментар
01.06.2023 16:40 Відповісти
400 тисяч кацапів на ТОТ натякають, що не все так райдужно.
показати весь коментар
01.06.2023 15:52 Відповісти
Візьміть у руки зброю (всю що в нас є), посадіть своїх жінок і дітей(в кого є і козанок) під обстріли, а потім ******@
показати весь коментар
01.06.2023 15:59 Відповісти
Коханок*
показати весь коментар
01.06.2023 16:00 Відповісти
Асфальт, только асфальт и шашлыки.
показати весь коментар
01.06.2023 16:48 Відповісти
Наче патриції на арені - дають відмашку випускати гладіатора, а якщо він програє - ну то його проблеми.
показати весь коментар
01.06.2023 16:02 Відповісти
Ні ні ні! Нам треба ще кілька мільйонів траншів.
А щодо Данилова, який каналу ВВС сказав, що контрнаступ вже має йти з 28 травня, то не вірьте, то він пошутив😝
показати весь коментар
01.06.2023 16:03 Відповісти
Україна скоро "звільнить" Монако та Лазурний берег від місцевих та євротуристів, сам Буданов направляє "бійців"
показати весь коментар
01.06.2023 16:05 Відповісти
Брехня, на окупованій території знаходяться 400+ тисяч росіян, які мали 8 місяців на будування, мінування складних оборонних ліній. Тим часом допомога США/ЄС мізерна, просто глузування.
показати весь коментар
01.06.2023 16:22 Відповісти
Нова методичка???
показати весь коментар
01.06.2023 17:10 Відповісти
Звичайно, усе що тобі не подобається це методичка
показати весь коментар
01.06.2023 17:25 Відповісти
Це правда. Методички зрадофільні мені не подобаються. Та ще й дата реєстрації твоя теж.
показати весь коментар
01.06.2023 17:47 Відповісти
Як хочеш. Через декілька місяців, коли результати наступу будуть або відсутні або незначні, пригадаєш що я писав.
показати весь коментар
01.06.2023 20:04 Відповісти
А якщо буде все навпаки, що ти напишеш? Чи зникнеш швидко із цензора? )
показати весь коментар
01.06.2023 20:31 Відповісти
Не на часі, кацапи ще не повністю окопалися. А там по-тихеньку перейдемо до дипломатичного "визволення" територій.
показати весь коментар
01.06.2023 16:37 Відповісти
ну так, я й забув, ми ж вже отримали атакамси, літаки, крилаті ракети та касетні снаряди.
показати весь коментар
01.06.2023 19:24 Відповісти
Я думаю это наглая ложь.....дык и не предъявишь им за это....вообще тогда поставки оружия перекроют....союзники....что бы им так дышалось, как они оружие дают....
показати весь коментар
01.06.2023 20:11 Відповісти
ой кретины
показати весь коментар
01.06.2023 21:02 Відповісти
В юности коммунист Йенс из Норвежской рабочей партии состоял на связи с КГБ под кликухой Стеклов. Пока его не вломил перебежчик.
показати весь коментар
01.06.2023 21:04 Відповісти
так и Даля Грибаускайте была коммунистом
показати весь коментар
01.06.2023 21:10 Відповісти
кто тебе это сказал, идиот! плюнь ему в рожу.
показати весь коментар
01.06.2023 22:17 Відповісти
Украине ни чего не светит до тех пор пока в президентах числится Оманский, бенин Нарик со ставленником патрушева фсбэшником Елдаком, сначала они пытались сдать Украину разминировав границы и т.д потом заморозили выплаты военным, а теперь подняв тарифы хотят развалить полностью экономику при том что Западные партнеры выделили средства для востоновления энергосистемы, но эти бабки были разворованы этой кодлой а теперь нужно спонсировать ахмета, беню, пинчука, суркиса, левочкина и т.д и выполнять задачи поставленные кремлем...
показати весь коментар
01.06.2023 21:32 Відповісти
У Украины есть, а у Zе и дЄрьмака - нет.
показати весь коментар
01.06.2023 21:46 Відповісти
Если структуры вашей государственной власти и органи безопасности напичканы "украинскими гнидами" и фсбшно-кгбшными Штирлицами, шансы на победу, как бы героически вы не сражались, равны 0.
Нужно быть весьма безответственным человеком или полным кретином, чтобы не отдавать себе в этом отчет и надеется на иной результат. При таких раскладах, вы неминуемо проиграете и дело тут вовсе не в ракетах , дронах, танках, самолетах и джавелинах
показати весь коментар
01.06.2023 22:15 Відповісти
У росиян полно самолетов-Запад не поставил нам ни одного,полно дальнобойных ракет-Запад поставил несколько десятков штук ито с запретом бить по территории Парашки. Ни одного ударного дронав Украине. Ограниченное количество танков и САУ. Россия до сих пор имеет серьезное преимущество в вооружениях и текхнике а Столтенберг говорит что Украине хват оружия чтобы НАСТУПАТЬ(наступать сильно тяжелее чем обороняться)-что там Столтенберг курит?
США во время последних военных компаний делали массированные авианаеты на позиции противника,вибивали вю его авиацию и ПВО а затем ковровыми бомбардировками уничтожали сухопутные войска и только потом в бой шла пехота и танки. Запад не дал Украине ничего чтобы повторить эту правильную стратегию. Столтенберг предлагает забросать укрепленные россиянские позиции трупами солдат ЗСУ? Поэтому и Залужный не спешит с контрнаступлением-явно недостаток вооружений
показати весь коментар
02.06.2023 00:25 Відповісти
самолетов-Запад не поставил нам ни одного

Ни Польша ни Словакия не передавала ничего? Другое дело, что они несколько устаревшие, но хоть такие пока.
показати весь коментар
02.06.2023 05:35 Відповісти
а Ты точно знаешь,что не поставляли ????
показати весь коментар
02.06.2023 08:51 Відповісти
А я не говорил, что не поставляли., а наоборот, что поставляли. Во всяком случае, заявляли, что в ближайшее время отправят, а отправили на самом деле или нет, я не знаю. Правда я писал про старые советские самолёты, а Иван наверно имел ввиду западные.
показати весь коментар
02.06.2023 09:29 Відповісти
Президент Ермак и Зе компания термитов ожидают разрешения ФСБ - что бы уже точно было поздно , что бы раша максимально укрепилась ...Они очень хотят повторить ,, подвиг,, начала войны - сдать.
показати весь коментар
02.06.2023 07:45 Відповісти
..да есть достаточно,но для полной уверенности надо ВСУ улучшить в 5 раз ..