7763 відвідувача онлайн
1 502 27

За зачинені укриття має бути кримінальна відповідальність, законопроєкт вже готується, - нардеп "ЄС" Сюмар

сюмар

Народні депутати з фракції "Європейська Солідарність" сьогодні інспектували укриття Києва. Як виявилося, зачинені сховища - це системна проблема, яку треба терміново вирішити.

Про це повідомила у Facebook нардеп Вікторія Сюмар, повідомляє Цензор.НЕТ.

"Весь день з Іриною Геращенко та колегами займалися проблемою сховищ. З шокуючого: маємо свідчення, що випадок з Деснянськом районом – не один. Аналогічно було і в Дарницькому районі, в поліклініці. Більше сотні людей не пустили в сховище", – повідомила Сюмар.

"В це неможливо повірити на 16 місяці війни. Лікарні прикриваються тим, що буде порушена епідеміологічна ситуація. Заклади освіти – що це заважатиме дітям. А ті, хто приватизували підвали, взагалі кажуть: моє право нікого не пускати і замок не відкривати", – пише народна депутатка.

За зачинені укриття має бути кримінальна відповідальність, законопроєкт вже готується, - нардеп ЄС Сюмар 01

"Сьогодні київська влада ухвалила єдино можливе рішення: відкрити всі сховища. Але ми точно маємо закріпити цю норму в умовах воєнного стану як обов’язкову законодавчо. І передбачити відповідальність за зачинені сховища. Кримінальну. Інакше все лишиться як є", – застерігає Сюмар.

"Законопроект вже пишемо. Так само біля сховищ мають бути камери спостереження, якщо вони будуть відкриті цілодобово. Це не складно і точно дешевше ніж наймати охоронців", – пояснює депутатка.

"І до сумного. Стаціонарних бомбосховищ на весь Печерський район аж 7. Сім сховищ, де є вентиляція, туалет, вода і тд. Бізнес з облаштуванням сховищ в паркінгах справляється значно краще, ніж держава. З хорошого – в Києві ці нечисленні сховища бодай відремонтовані і забезпечені. В них є окремі зони для дітей і дорослих", – повідомила Сюмар.

"Ми маємо усвідомити одну дуже складну річ: ми надовго Ізраїль. Або назавжди. Сховища, техніка безпеки під час бомбардувань мають бути відпрацьовані до автоматизму. А загиблі діти – це відповідальність дорослих", – пише Сюмар.

Топ коментарі
+11
Только не путайте подвалы с убежищами
показати весь коментар
01.06.2023 20:48 Відповісти
+9
укриття це не тільки підвал с замком...це і вода і туалет і прибирання і охорона...якби у нас люди були культурні, то і хати б не зачиняли як в Ісландії.
показати весь коментар
01.06.2023 20:58 Відповісти
+8
а законопроект содержит указание за чей счет содержать сторожа? иначе ж бомжи обживут.
показати весь коментар
01.06.2023 20:52 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Только не путайте подвалы с убежищами
показати весь коментар
01.06.2023 20:48 Відповісти
В основном это подвалы в приужаснейшем состоянии и есть, или вы находясь дома поедете прятаться в метро
показати весь коментар
01.06.2023 22:01 Відповісти
Та їм в Трускавецькому Аніверситеті лекцію "Що таке укриття" не читали
показати весь коментар
02.06.2023 08:46 Відповісти
Судя по рожам этих депутатхов,охотно верю....
показати весь коментар
01.06.2023 20:49 Відповісти
Ви цинік і провокатор! По суті можете щось?
показати весь коментар
01.06.2023 20:59 Відповісти
На раз,цинічно ви тут на форумі нещодавно,нє?

По суті-погляньте уважно на ці пики...
показати весь коментар
01.06.2023 21:09 Відповісти
Точьна...нірусскіі какііта...а Парашенка Вальцман?
показати весь коментар
01.06.2023 21:15 Відповісти
Раіше зв Вас на 15 днів, а на цензорі - з 2014.
показати весь коментар
01.06.2023 21:37 Відповісти
Ой не тринди,дати наводку ,"я тебя по айпи вычислю",у мене тут майже у одного коментарі з ... в кінці,заходь в понеділок зранку . Владимир.Якщо не сцикло...((()))
показати весь коментар
01.06.2023 21:48 Відповісти
Та киньте ці лякалки! Якого мартобря?
показати весь коментар
01.06.2023 22:05 Відповісти
сказати, що хотіло?
показати весь коментар
01.06.2023 22:01 Відповісти
От дебілоід,не сцикай,лошара куйню,якщо не розумієш потвора "єлементарного регання на сайте через твиттер",поц...
показати весь коментар
01.06.2023 22:19 Відповісти
а законопроект содержит указание за чей счет содержать сторожа? иначе ж бомжи обживут.
показати весь коментар
01.06.2023 20:52 Відповісти
Як завжди, все навісять на місцеві бюджети і вийде все так, як вийшло в свій час з сумнозвісними "пунктами незламності"...
показати весь коментар
02.06.2023 00:04 Відповісти
вы продали их в частные руки, а теперь требуете их работы под криминальной ответственностью??? вы вменяемы???, национализируйте их...
показати весь коментар
01.06.2023 20:57 Відповісти
введите криминальную ответственность Ахметову, за отключении электроэнергии.....
показати весь коментар
01.06.2023 20:58 Відповісти
укриття це не тільки підвал с замком...це і вода і туалет і прибирання і охорона...якби у нас люди були культурні, то і хати б не зачиняли як в Ісландії.
показати весь коментар
01.06.2023 20:58 Відповісти
Ключове слово - якби.
показати весь коментар
01.06.2023 22:06 Відповісти
Так, мудрому наріду пора міняти менталітет, ящо щось лежить і воно не твоє, то його не потрібно забирати, а якщо сховище відкрито, то це не туалет!
Але тут питання до віталика, а де ж достатня кількість туалетів?
показати весь коментар
01.06.2023 22:08 Відповісти
Менталітет народу змінити неможливо. Бо він визначає, так би мовити, його моральні якості та цінності. Якщо його змінити - буде зовсім інший народ. Не українці.
показати весь коментар
02.06.2023 00:00 Відповісти
А навіщо "видумувать велосипед"? Є стаття 135 КК України "Залишення в небезпеці" Просто за необхідності внести деякі зміни в дану статтю
показати весь коментар
01.06.2023 21:01 Відповісти
Головне, щоб бомжі з циганами туди не вселилися, поки тривоги немає, треба ще щоб там черговий був.
показати весь коментар
01.06.2023 21:23 Відповісти
Брешуть депутати - отже сам Буба Оманський казав, що до війни готувалися, поки вальцман мародерив на дорогах та клістрони ППО забирав.

"От такий от ви президент!" Ми, ****** зелена, все пам'ятаємо! будете з ярмаком поряд.

с тобой пришел - вместе и уйдете!
показати весь коментар
01.06.2023 22:00 Відповісти
Електронний замок з автоматичним відкриттям на час повітряної тривоги і все. Один раз вклались і більше не маємо проблем. Ключ у голови ОСББ чи ЖЕКУ для прибирань.
показати весь коментар
01.06.2023 22:05 Відповісти
Нарешті прокинулись, треба було комусь загинути!
показати весь коментар
01.06.2023 22:38 Відповісти
В моєму населеному пункті,щоб їх відкрити,треба побудувати спершу. Цікаво,чи врахує законопроект цей момент
показати весь коментар
01.06.2023 23:21 Відповісти
ДБН А.3.1-9:2015 «Захисні споруди цивільного захисту. Експлуатаційна придатність закінчених будівництвом об'єктів»

"Где деньги, Зин, на укриття"?
показати весь коментар
02.06.2023 08:50 Відповісти