7682 відвідувача онлайн

Вірменія нікому не союзник у цій війні, - Пашинян

пашинян

Про це заявив прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на "Радіо Азатутюн".

"На Заході помічають, що ми союзник Росії, більше помічають саме це. А в Росії бачать, що ми їм не союзник у війні з Україною. І виходить, що ми нікому не союзник у цій ситуації, а отже, вразливі", - заявив він.

Він також додав, що Вірменія відчуває "наростальну занепокоєнність від цього конфлікту".

"Здається, що є спосіб лавірувати між усіма цими зіткненнями, але також правда в тому, що чим складнішою стає ситуація, тим більше звужується можливість лавірування. Ми лавіруємо не тому, що не маємо думки щодо ситуації, а тому, що в нас, на жаль, занадто багато турбот, що не дає нам змоги бути більш залученими у вирішення інших турбот", - зазначив Пашинян.

Топ коментарі
+26
Гніда чорножопа !
показати весь коментар
01.06.2023 22:43 Відповісти
+22
якщо ви такі нейтральні, то не допомагайте кацапам обходити санкції. і не потрібно бути нам сюзниками. бо такі союзники як ви Україні нах не потрібні.
показати весь коментар
01.06.2023 22:44 Відповісти
+17
Та не. Он конечно гнида черножопая, но ему выйти из орбиты московии - было непросто. Он конечно сукин сын, и он не наш сукин сын - но он уже и не их сукин сыр. Пан Алиев ему прочистил трубы, больше желания *********** у пана Пашиняна нет.
показати весь коментар
01.06.2023 22:50 Відповісти

Завантаження...