4807 відвідувачів онлайн
7 774 56

Формуватимуться нові бригади "Гвардії наступу", - Клименко

гвардія,наступу

Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко анонсував формування нових бригад "Гвардії наступу". Їх створюватимуть у міру обробки заявок від громадян до підрозділів.

Про це Клименко сказав в інтерв’ю BBC News Україна, повідомляє Цензор.НЕТ.

Він зазначив, що на сьогодні повністю сформовані і готові діяти вісім бригад "Гвардії наступу". Ще одна, дев’ята бригада під назвою "Хартія", формується.

Загалом, за словами Клименка, МВС отримало близько 40 тис. заявок від добровольців на вступ до бригад.

"Заявки ми ще опрацьовуємо, тому що нові бригади будуть ще формуватись", - сказав він.

Клименко наголосив, що "Гвардія наступу" - це не просто перейменування окремих бригад Нацгвардії.

"Це нові підрозділи, куди ми набрали нових людей. Ці підрозділи сформовані з кістяка - командирів, які пройшли бойові дії, мають досвід участі у війні. Ці командири та інструктори вчать молоде поповнення, яке приходить до нас для того, щоб сформуватись уже в бойові порядки і в складі сил оборони взяти участь в бойових діях", - пояснив він.

Міністр уточнив, що всі бригади і ЗСУ, і "Гвардії наступу" приблизно мають однакове озброєння, можливо, лише за винятком деяких видів озброєння, в першу чергу важкого. Він поінформував, що у них на озброєнні є автомобілі, бронетранспортери, артилерія, мінометне озброєння.

Клименко також додав, що основна мета створення цих підрозділів - штурмові дії для звільнення території та виходу на кордон 1991 року.

Топ коментарі
+24
Всі "Гвардії наступу" чомусь родом з МВС і будуть захищати зелену владу від військовий, такий варіант не виключено.
Контрнаступу немає, а "Гвардії наступу" набирають і на це є грощі, які для військових урізали.
показати весь коментар
02.06.2023 12:04 Відповісти
+18
Шапіто збирається себе захищати...
показати весь коментар
02.06.2023 12:08 Відповісти
+17
"Гвардії наступу" = МВС = Татаров = Єрмак
Чому вони не під ЗСУ, мало хто замислюється
показати весь коментар
02.06.2023 12:07 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Всі "Гвардії наступу" чомусь родом з МВС і будуть захищати зелену владу від військовий, такий варіант не виключено.
Контрнаступу немає, а "Гвардії наступу" набирають і на це є грощі, які для військових урізали.
показати весь коментар
02.06.2023 12:04 Відповісти
похоже на то что набирают свою чвк мвд имени оп
показати весь коментар
02.06.2023 12:06 Відповісти
Якби ж протидії русні, то добре. Але ж ми розуміємо проти кого.
Доречі, з ******** оп контрнаступ вже повинен був давно початися. Вже навіть набрали батальйони, то де воно?
показати весь коментар
02.06.2023 15:14 Відповісти
упаковывают их по полной,а тех кого незатейливо на фронт кидают народ с волонтерами снаряжает
показати весь коментар
02.06.2023 12:07 Відповісти
Від військових ніяка гвардія не захистить якшо шо. Або ту гвардію треба робити розміром з повноцінну армію. Але де гарантія, шо сама гвардія буде в разі революції не на стороні добра?
показати весь коментар
02.06.2023 12:10 Відповісти
ее и создают по опыту беркута,там мозги промывали начисто,у меня однокашник в области им командовал сейчас гдето в москве оттирается **** ментовская,под Киевом зимой 2014 тормознули их автобус и наваляли и они ушли в Крым,и все мальчик вова уже фсб
показати весь коментар
02.06.2023 12:14 Відповісти
Їх декілька, думаю в кожній десь під тисячу, досить щоб захистити владу під час громадянських заворушень у містах. До речі кількість "Беркуту" була теж відносно невелика у маштабах України
показати весь коментар
02.06.2023 12:16 Відповісти
Ну і як "Беркут" Януковича "захистив"?! Та особливо з огляду що його ніхто й не чіпав, а лише вимагали звільнити уряд Азарова й продовжити процес підписання угоди про асоціативне членство України у ЄС. Дриснув Яник сам, бо мабуть була команда з Кремля, і саме факт цієї втечи й розпочав процеси яки призвели до окупації Криму, бо так вирогідно у Московії все й було сплановано. Тому ще ВЕЛИКЕ питання хто саме ініціював початок Майдану, бо виглядає то все дуже файно, сміливо та гідно, але чомусь зиск з цього мала саме Московія (т.з. "роССія") придбанням Криму. А те що проект "НовороССія" не вдався рашистам, то це як із повномасштабним наступом 24.02.2022, який пішов не за планом, але щось та вдалося московитам, і це щось вони бажають утримати, чого, впевнений, їм не вдасться!!! Як по мені виглядає це логічно й усі пазли складаються!!!
показати весь коментар
02.06.2023 12:37 Відповісти
Сперечатися не буду, але про зиск москви від Майдану дуже сумніваюсь, кацапські снайпери працювали на Майдані і це вже відомий факт як і створення "Правого сектору" з "УНА УНСО".
Крим росія і при Кучмі хотіла забрати, це ії бажання на всі часи, бо ще у18 сторіччі Петро перший платив данину Кримському хану.
показати весь коментар
02.06.2023 12:44 Відповісти
Ага, не захистить. Почитайте как после Первой Мировой немцы-бывшие вояки на социальных митингах бузили из-за бедности. Кто их разгонял и иногда стрелял по демонстрациям? Их бывшие же побратимы.
показати весь коментар
02.06.2023 13:13 Відповісти
З Франції звичайно видніше,але вони вже приймають участь у бойових діях.до речі зараз проходить ще одна потужна хвиля мобілізації......
показати весь коментар
02.06.2023 12:10 Відповісти
Де вони приймають участь у контрнаступі, під Бахмутом ?
Конкрєтно, де ??


вони вже приймають участь у бойових діях
показати весь коментар
02.06.2023 12:12 Відповісти
ніде. просто "приймають"
показати весь коментар
02.06.2023 12:15 Відповісти
А що вони будуть робить після перемоги, кого і від кого захищатимуть?
показати весь коментар
02.06.2023 12:18 Відповісти
зелені цуки знають що по їх душі прийдуть ... !
показати весь коментар
02.06.2023 12:21 Відповісти
хто прийде по їхні душі?
показати весь коментар
02.06.2023 14:36 Відповісти
побудеш з хлопцями на нулькі , чи хочаб біля неї , зрозумієш зразу ...
показати весь коментар
02.06.2023 14:44 Відповісти
Вони зроблять так щоб перемоги не було.
показати весь коментар
02.06.2023 12:32 Відповісти
Під Бахмутом воює бригада НГУ Рубіж,можеш підірвати булки з дивану і допомогти.
показати весь коментар
02.06.2023 12:55 Відповісти
А окрім "Рубіжа" ще хтось воює чи як ?
Азов не рахується, бо воював і до цього.
Свою булку залиш собі, з чаєм поїси
показати весь коментар
02.06.2023 15:52 Відповісти
Воюють з 2014 року напрклад батальон Кульчицького.ще Аваков формував ті батальйони з майданівців.зрадофіли зовсім *********.
показати весь коментар
02.06.2023 19:51 Відповісти
Ага, дуже багато військ МВС воює, окрім Азова
Здрафіл мабуть на вас у дзеркало дивиться кожен день🧐
показати весь коментар
02.06.2023 21:21 Відповісти
Прикольно чути про "нові хвилі мобілізації" в Україні у час коли вона (мобілізація) не зупинялась ані на секунду як це й повинно бути у військовий час! А що стосується цієї "гвардії", то якось незрозуміло, чому за майже півроку вона ще не сформована?! Це багато каже й про те, які "патріотичні" в нас поліцейські й як вони "рвуться до бою", з майже 200 тисяч не можуть сформувати й 10-ть! І чому я не здивований?!
показати весь коментар
02.06.2023 12:25 Відповісти
З диванних зрадойобів можна сформувати кілька дивізій.
показати весь коментар
02.06.2023 19:53 Відповісти
А де старі бригади? Уже багато часу спливло, а бригад не чутно
показати весь коментар
02.06.2023 12:07 Відповісти
"Гвардії наступу" = МВС = Татаров = Єрмак
Чому вони не під ЗСУ, мало хто замислюється
показати весь коментар
02.06.2023 12:07 Відповісти
Це не нове і не нові коментарі. Діло добре,але темне
показати весь коментар
02.06.2023 12:09 Відповісти
вот этот факт кстати и бросается в глаза сразу,наступление,бригады прорыва,а вооружение армейское,никогда у мусоров небыло тяжелого вооружения это прерогатива армии
показати весь коментар
02.06.2023 12:10 Відповісти
Шапіто збирається себе захищати...
показати весь коментар
02.06.2023 12:08 Відповісти
Дыма без огня не бывает. Видимо зезедент все таки с Залужным не ладит. Ну это и не удивительно, в любой области жизнедеятельности у профессионалов всегда конфликт с некомпетентными.
показати весь коментар
02.06.2023 12:08 Відповісти
В них цілі різні. Один хоче продати Україну в Рашу подорожче і потім в Оман, а інший за Незалежність від Раші
показати весь коментар
02.06.2023 12:44 Відповісти
Так це при тому що дійсно ВСУ і дійсно патріотів і героїв вагнерівськими зеками знищують на Бахмуті поки мусорська "гвардія" катається в тилах на Challenger-ах і потім ці ж мусора будуть хероями.
показати весь коментар
02.06.2023 12:12 Відповісти
Дуже цікаво, якими саме досягнення є у вже створених бригадах? Інші підрозділи ЗСУ, ССО та тероборони регулярно викладають відео з утилізацією рашистів, а "Гвардія наступу" робить відосики з тренуваннями в тилу.
показати весь коментар
02.06.2023 12:16 Відповісти
Тупі коментатори, це всі ті ж бригади Національної гвардії, як Азов та інші, їх переформовують, із мусорів там тільки одна зведена бригада
показати весь коментар
02.06.2023 12:16 Відповісти
Головне, що вони не підкоряються Командувачу ЗСУ.
показати весь коментар
02.06.2023 12:28 Відповісти
Від коментарів таке відчуття,що мова йде про тисячі тупих кацапів,яким завтра дєрьмак з татаровим скажуть "фас" і вони побіжать стріляти по ЗСУ і народу 🤦
показати весь коментар
02.06.2023 12:18 Відповісти
Це зараз так здається, а якщо чи можливо з них відберуть у новий Беркут?
показати весь коментар
02.06.2023 12:23 Відповісти
Не треба відберати. Це і є Беркут та загородзагін.
показати весь коментар
02.06.2023 12:26 Відповісти
Що означає "відберуть"? Це повинні бути хто? Кацапи? Ватніки? Вороги України? Садівники у дєрьмака чи татарова?
показати весь коментар
02.06.2023 12:36 Відповісти
Це будут дятли, які погодяться захищати владу від народа. В Беркут ттаких і набирали
показати весь коментар
02.06.2023 13:07 Відповісти
Ну как бы в Украине продажных людей всегда было в достатке. Часть, конечно, плюнет и уволится. Но на это и расчет.
показати весь коментар
02.06.2023 13:26 Відповісти
Чергова "схема"?
показати весь коментар
02.06.2023 12:19 Відповісти
і мусор почав пздіти.
показати весь коментар
02.06.2023 12:22 Відповісти
Загородзагоні У Єрмака вже є !
показати весь коментар
02.06.2023 12:24 Відповісти
Июнь месяц. Бригады еще формируются. В августе начнутся дожди.
Ждем следующей весны для наступления?

P.S. Про "диванного эксперта" пишите кратко.
показати весь коментар
02.06.2023 12:30 Відповісти
Час покаже з якою метою створюються ці бригади. Звісно, хочеться помилятися, але сумніви, що звучать в коментарях - вельми обґрунтовані.
показати весь коментар
02.06.2023 12:48 Відповісти
Они уже с прошлого июля создаются. Скоро почти год. В осенних действиях прошлой осенью не участвовали.
показати весь коментар
02.06.2023 13:28 Відповісти
Купа бригад вже сформована, нові формуються, а ніяким контрнаступом не пахне взагалі. Дуже цікаво, для чого ці бригади. Чи не аналог Расгвардії на паРаші?
показати весь коментар
02.06.2023 12:52 Відповісти
Окопніків не міняють на нулі, зате набирають паралельну армію з бувших мінтів для придушення протестів
показати весь коментар
02.06.2023 13:20 Відповісти
Де вони формуються....
Наступу нема. Буданов обіцяв вже Крим весною брати.
показати весь коментар
02.06.2023 13:27 Відповісти
Смішно це читати..
показати весь коментар
02.06.2023 13:39 Відповісти
Цікаво, куди поділися попередні бригади наступу, якщо ще й наступ не починався?...
показати весь коментар
02.06.2023 14:41 Відповісти
Може тим, що є вже час щось показати? Ну бодай щось, крім реляцій?
показати весь коментар
02.06.2023 15:17 Відповісти
А де "стара" поділась з тими грошима, які урізали нашім справжнім захисникам?
показати весь коментар
02.06.2023 15:20 Відповісти
Весеннее наступление ВСУ так и не началось. Почему?
https://www.bbc.com/russian/news-65767079
показати весь коментар
02.06.2023 15:31 Відповісти
Крім Азова і частково Хартії решта бригад не помічені в зведеннях з фронту.
показати весь коментар
02.06.2023 15:46 Відповісти