8008 відвідувачів онлайн
1 375 36

Зеленський провів засідання Ставки: Доручив перевірити всі укриття по Україні

ставка,зеленський

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки Верховного Головнокомандувача.

Про це глава держави повідомив у Telegram, передає Цензор.НЕТ.

"Жорстка реакція учасників засідання на загибель людей біля зачиненого бомбосховища. Доручив члену Cтавки, міністру Камишіну, провести повну ревізію всіх захисних споруд Києва. Звіт – за десять днів. Іншому члену Ставки, міністру Клименку, – те саме по Україні.

Питання друге. Комплексний розгляд стану нашої ППО. Її потреби для відбиття загроз із землі, з моря, з повітря. Шляхи вдосконалення з урахуванням наявних ресурсів, надходжень від партнерів та власного виробництва", - йдеться в повідомленні.

Також розглянули ситуацію на фронті, але деталей глава держави не надав.

"Питання четверте. Всеохопна доповідь розвідки щодо країн, які допомагають РФ не просто обходити санкції, а й нарощувати виробництво ракет та дронів в умовах війни. Готуємо відповідні рішення", - підсумував Зеленський.

Топ коментарі
+21
показати весь коментар
02.06.2023 14:01 Відповісти
+20
"Пздеть" - не мішки ворочати. Є різні хвороби - коліт, нефріт, гінгівіт. А у зелі хвороба "піздіт"
показати весь коментар
02.06.2023 13:55 Відповісти
+19
нема нічого неможливого , якщо ти 3,14 ЗДАБОЛ !!!!

показати весь коментар
02.06.2023 13:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Как по мне это уже второй раз он поручает, и что?
показати весь коментар
02.06.2023 13:52 Відповісти
"Пздеть" - не мішки ворочати. Є різні хвороби - коліт, нефріт, гінгівіт. А у зелі хвороба "піздіт"
показати весь коментар
02.06.2023 13:55 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 14:01 Відповісти
«Жодна людина не має достатньо хорошої пам'яті, щоб бути успішним брехуном.»
(А. Лінкольн
показати весь коментар
02.06.2023 15:00 Відповісти
поручив кабміну не підвищувати вартість електроенергії та знайшов шляли зниження її вартості.
і шо?
показати весь коментар
02.06.2023 13:54 Відповісти
нема нічого неможливого , якщо ти 3,14 ЗДАБОЛ !!!!

показати весь коментар
02.06.2023 13:58 Відповісти
Напольйон в ставкє, чи в ставку. Акакаяразніца.
показати весь коментар
02.06.2023 13:55 Відповісти
Попко знову не при ділах .
показати весь коментар
02.06.2023 13:55 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 13:59 Відповісти
А Шапіто не зібрав головів РДА, яких призначив в Києві, і не спитав куди поділися виділені більше мільярда на укриття?
показати весь коментар
02.06.2023 13:55 Відповісти
та вiн знає..
показати весь коментар
02.06.2023 14:08 Відповісти
велелюдне «осанна, хвала, алилуя». будєм значіт хваліть батюшку.....
показати весь коментар
02.06.2023 13:58 Відповісти
Столична влада обіцяє перевірити всі наявні бомбосховища, ті, які з них закриті - відкрити.

Про це повідомив очільник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко у відповідь на численні скарги киян на неможливість потрапити в укриття під час повітряної тривоги.
Це від 17 травня 2023.
показати весь коментар
02.06.2023 14:01 Відповісти
..то в Києві дві влади!!??! Попко..призначений Зеленським... та Кличко...вибраний киянами!? КМВА (військова) та КМДА (цівільна) . Дві влади на одне місто..не забагато?
показати весь коментар
02.06.2023 14:23 Відповісти
Цей ідіот не хоче звільнити з посади буданова - за зловживання службовим становищем?! Чи дозвіл на виїзд з країни депутату правлячої партії, який є злочинцем - ето другоє?
показати весь коментар
02.06.2023 14:02 Відповісти
Себто, найближчим часом влада буде займатись виключно перевіркою укриттів. А ми, відповідно, регулярно читатимемо на цю тему гарячі новини онлайн.
показати весь коментар
02.06.2023 14:02 Відповісти
Ну так, час "пунктів незламності" пройшов, стало тепло, гроші тихенько розпиляли...
Тепер потрібен інший "проєкт підтримки людєй"...
показати весь коментар
02.06.2023 14:07 Відповісти
Доручив перевірити? А ножкою тупцьнув? Ні? Ну тоді не рахується...
показати весь коментар
02.06.2023 14:05 Відповісти
І рояльним інструментом по столу не грюкав..
показати весь коментар
02.06.2023 14:20 Відповісти
не пересмикуйте, бо провів та Доручив...
Маю надію, що ще й на пісюаніні зіграв та запросив до балдибілдерства???
показати весь коментар
02.06.2023 14:22 Відповісти
А Єрмак вже розмінував підходи до укриттів ? Чи вагнерівці заважають ?
показати весь коментар
02.06.2023 14:05 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 14:06 Відповісти
показати весь коментар
02.06.2023 14:50 Відповісти
От саме зелений і відповідає за укриття.
Власне його вертикаль на днях відзвітовувала про придатність та доступність бомбосховищ Києва.
показати весь коментар
02.06.2023 14:07 Відповісти
..а хто відзвітував? Призначений Попко, чи вибраний Кличко?
показати весь коментар
02.06.2023 14:25 Відповісти
Ще мільярдом дерев обсадити для маскування.
показати весь коментар
02.06.2023 14:09 Відповісти
і дорогу ширше
показати весь коментар
02.06.2023 18:12 Відповісти
Кого ми вибрали???
показати весь коментар
02.06.2023 14:12 Відповісти
Пане Ле прозріли ? А ми порохоботи вас попереджали .
показати весь коментар
02.06.2023 15:07 Відповісти
Доручив міністру Камишіну... Це чисто поржать. Він крав і піарився в УЗ, 23.022022 вже тікав на мотрисі до Львова і там пів року переховався, по генделиках а тут що він має доповісти? Гидота.
показати весь коментар
02.06.2023 14:12 Відповісти
Моя думка така. Німців примусили платити за квитки у трамваї дуже швидко. Всіх "зайців" одного рейсу вивели і розстріляли прямо на очах мешканців міста. Перевищення влади ? Ні, це перевищення нахабності "зайців". Я ні нащо не натякаю. Кращий варіант: забов'язати чергування мешканців будинку чи найближчого під'їзду відповідати за вчасне відкриття бомбосховища. Перевищення? Війна на .... вулиці, друзі. Всі повинні захищати країну, місто, людей. Наскільки у них вистачає сил.
показати весь коментар
02.06.2023 14:13 Відповісти
Варіант в тому - що відкривати нічого. Все, що відмітив на карті той Попко у жилих будинках непристосоване як укриття!
показати весь коментар
02.06.2023 14:23 Відповісти
Яка мета цієї ревізії ?
Встановити чи відкривають людям укриття під час
тривоги ,чи також перевірити відповідність укриттів
вимогам стандартів ?
показати весь коментар
02.06.2023 15:52 Відповісти
"Всеохопно, жорстко, потужно, адженда...."

цей актор може свій словарний запас розширити?
показати весь коментар
02.06.2023 18:11 Відповісти