9902 відвідувача онлайн

Міноборони РФ заявляє, що спецпідрозділ "Ахмат" розпочав наступ на Мар’їнку

чеченці,кадирівці

Міністерство оборони Росії заявляє, що група чеченських спецпризначенців "Ахмат" розпочала наступ на Мар’їнському напрямку.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на телеграм-канал Міноборони РФ.

"Підрозділи загону спеціального призначення продовжують наступальні дії на Мар'їнському тактичному напрямку", - йдеться у повідомленні. 

Раніше голова Чеченської Республіки Рамзан Кадиров стверджував, що бойовики полку "Ахмат" відтепер діятимуть у так званій ДНР і що вони вже "отримали наказ просуватися вперед".

Інститут вивчення війни також писав, що Кремль хоче замінити "вагнерівців" на "кадирівців" у наступальних операціях проти України. 

Топ коментарі
+31
А что, разве в Марьинке ещё остались овцы?
показати весь коментар
02.06.2023 17:31 Відповісти
+23
У Росії два союзники зеки та чеченці
показати весь коментар
02.06.2023 17:32 Відповісти
+23
Кадирівці самі офігіли, коли таке в Тік-Ток прочитали.
показати весь коментар
02.06.2023 17:38 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Для чого ім Мар*янка -- хаи вжарять пригожинців .
показати весь коментар
02.06.2023 17:30 Відповісти
Аллах как говорят вам за пазуху
показати весь коментар
02.06.2023 17:38 Відповісти
Та не за пазуху.....
показати весь коментар
02.06.2023 17:46 Відповісти
А что, разве в Марьинке ещё остались овцы?
показати весь коментар
02.06.2023 17:31 Відповісти
Бідні кози!
показати весь коментар
02.06.2023 21:28 Відповісти
Чай Ахмат вешчь, а тіктокери лузери.
показати весь коментар
02.06.2023 17:31 Відповісти
А на чолі кадирка зі шаблею наголо.
показати весь коментар
02.06.2023 17:32 Відповісти
прочитав "... зі шоблою наголо." )))
показати весь коментар
02.06.2023 18:03 Відповісти
То почав чи продовжують ? Це велика різниця
показати весь коментар
02.06.2023 17:32 Відповісти
Біда, ховайте овець.
показати весь коментар
02.06.2023 17:32 Відповісти
У Росії два союзники зеки та чеченці
показати весь коментар
02.06.2023 17:32 Відповісти
ы Яхве(снамэбох!11)
показати весь коментар
02.06.2023 17:34 Відповісти
І біляші
показати весь коментар
02.06.2023 17:34 Відповісти
то потом- после пере обработки а вообще стремно в Донецке купи 5 беляшей собери ногу попочленца
показати весь коментар
02.06.2023 17:57 Відповісти
******** ще забули ...
показати весь коментар
02.06.2023 18:37 Відповісти
не неси туфти...

чеченці з 2014-го воюють на боці України.
а то - кадирівці, шлак.

(думаю шо ти просто не знав, не навмисно ображаєш чеченців - так знай)
показати весь коментар
02.06.2023 19:28 Відповісти
Тих краше не брати у полон. А те що залишиться у свинячих шкурах повертати
показати весь коментар
02.06.2023 17:32 Відповісти
дуже навпаки, такі кадри досить ціняться, за одного вівцей**ба можна взяти 10-30 наших... це московити - рупь за пучок.. а цих "дітєй гор" вони цінять
показати весь коментар
02.06.2023 18:38 Відповісти
Якраз треба брати у полон. Їх добре обмінюють на азовців, яких пукін не хоче відпускати та морить голодом.
показати весь коментар
02.06.2023 19:18 Відповісти
путі пофіг ті обміни. Не з того копита встане, ніяких обмінів не буде. Хоч тисячу кадиркіних пропонуй.
показати весь коментар
02.06.2023 19:48 Відповісти
ну и кто не эвакуировал овцеферму оттуда??
ггасгелять!!
теперь эти товарищи ворвутся в овцеферму и .... обнаружат там свиней
Ну а помот - Дядько Хаймарс скаже - Ыыы, чо там, как погодка на погосте возле Джохара(Грозного) будет? Не дме?
показати весь коментар
02.06.2023 17:33 Відповісти
Пора уже е-бнуть и по кадыркиной резиденции. Чтобы овце-** обосрался и опух еще сильнее
показати весь коментар
02.06.2023 17:33 Відповісти
Чем? Она далеко.
показати весь коментар
02.06.2023 18:51 Відповісти
Так "розпочали" чи "продовжили"?
показати весь коментар
02.06.2023 17:34 Відповісти
продовжили розпочинати
показати весь коментар
02.06.2023 22:31 Відповісти
Получат пи₴дюлей и разбегутся с айфонами наперевес. Всё по кадыркиному фен шую.
показати весь коментар
02.06.2023 17:34 Відповісти
Значить біда в кацапській армії якщо заградотряди кидають на мясні штурми.
показати весь коментар
02.06.2023 17:35 Відповісти
Завтра вони її захоплять. Тому що вона вже не є під нашим контролем. Тому і анонсують наступ. Створюють нових героїв для москалів, на противагу вагнеру. Тобто протистояння між МА і пригожиним це реальність. Вже вчора був перший удар по пригожину який зараз в росії вважається єдиним здатним воювати і здобувати перемоги, маленький жуков. Але пригожин напад відбив витягнувши козир з рукава, уткіна. А сам залишився ніби осторонь. Кадирівці протиставити нічого незмогли. Тому тік-ток війська мусять отримати перемогу. А я нагадую що міські бої в розвалинах Марянки ідуть уже рік. І взявши Марянку жодної стратегічної перемоги москалі не отримають. Можливо наоборот.
показати весь коментар
02.06.2023 17:36 Відповісти
Кадирівці самі офігіли, коли таке в Тік-Ток прочитали.
показати весь коментар
02.06.2023 17:38 Відповісти
тиждень тому казали "контролируем 97%,", а вчора "контролируем 80%", здється там хтось отримав міцних *****..лей
показати весь коментар
02.06.2023 17:40 Відповісти
Агов! ахмат! тік-ток давай!!!
показати весь коментар
02.06.2023 17:48 Відповісти
"Ой заплачуть на Кавказі
Вівці та корови
Що покійник був ласкавий
І такий чудовий!"
показати весь коментар
02.06.2023 17:49 Відповісти
Спецпізда Кафирова
показати весь коментар
02.06.2023 17:50 Відповісти
у 79й под Авдосом есть коллекция касок с чай полка или как там эту отару назвать
показати весь коментар
02.06.2023 17:53 Відповісти
Міграція бабуїнів почалася. Мастять салом хлопці люфи.
показати весь коментар
02.06.2023 17:55 Відповісти
А там светофоры есть?
показати весь коментар
02.06.2023 17:56 Відповісти
Бачили ми вже чи то ахмат чи ще якесь зборище довбо...обів, осло...обів під славним містом Київ... Що сказати, дристали і втікали як і звичайні орки, ще й як...
показати весь коментар
02.06.2023 17:59 Відповісти
02.‎06.‎2023

З позицій в районі Володимирівки (тот. Донецька обл.) в Волноваху (тот. Донецька обл.) прибігли бійці 78-о мсп ім. Ахмат-Хаджи Кадирова ЗС РФ. Причини нам невідомі.
показати весь коментар
02.06.2023 18:05 Відповісти
Все пропало гіганти йдуть !
показати весь коментар
02.06.2023 18:06 Відповісти
Це "майстри" різати голови мирним людям, полоненим і пораненим...
показати весь коментар
02.06.2023 18:13 Відповісти
надеюсь они "свиньей" наступают
показати весь коментар
02.06.2023 18:17 Відповісти
Усіх цих тупорилих гопників-барано**обів негайно на бужинину та шашлик...!!!
ХАЙ БОГ ДОПОМОЖЕ НАШИМ ЗСУ ТА ССО знищити цю мразоту до останнього барана...!!!
А дону-*андону надіслати асорті з цих барано*обів...!!!
Ця мразота не потрапляє під ЖЕНЕВСЬКУ КОНВЕНЦІЮ...!!!

СЛАВА ЗСУ та ССО УКРАЇНИ...!!!
показати весь коментар
02.06.2023 18:17 Відповісти
батальен "шаурма"
показати весь коментар
02.06.2023 18:26 Відповісти
забыли как под Киевом лесные мужики вооруженные как попало, их заворачивали в свинные шкуры, которые подвезли с мясокомбината, перед тем как пустить в расход ? все как Нестор Иванович Махно завещал.
показати весь коментар
02.06.2023 18:30 Відповісти
У якому підвалі буде зніматься ця епічна битва?
показати весь коментар
02.06.2023 18:31 Відповісти
или они думают что там куда их отправили не найдется сала или шкур свиней ?
показати весь коментар
02.06.2023 18:31 Відповісти
ахмат - *****.
показати весь коментар
02.06.2023 18:43 Відповісти
Тік ток наступ почався...
показати весь коментар
02.06.2023 19:00 Відповісти
Дикую дивизию погнали по днепровским берегам, как перепуганное стадо. Страшные для мирного и безоружного населения украинских сел и хуторов, лихие кавказцы раз за разом терпели унизительные поражения от Махно, неся при этом совершенно чудовищные потери, которые даже представить сложно было белому генералу Деникину, возлагавшему огромные надежды на храбрых горцев. Махновцы питали по отношению к горцам лютую ненависть паосле того, что они делали с мирным населением родных для повстанцев земель. Если пленный офицер рассчитывал на быструю смерть, а пленные солдаты Красной или Белой армии вообще в пропагандистских целях обычно отпускались на все четыре стороны, горцам-насильникам это не грозило точно. Пуля в голову в таких случаях казалась редким счастьем для вайнахов.
(С)
показати весь коментар
02.06.2023 19:04 Відповісти
В бою под Александровском (ныне город Запорожье) полк Кожина буквально расстрелял два полка кавказцев, вырезав остальных в сабельной атаке. Потери махновцев составили около 40 человек, потери джигитов более 1000 всадников!

Окончательно Дикая дивизия была добита 11 ноября в ночном бою под Екатеринославом (современный Днепропетровск). Горцев уничтожили в кавалерийской рубке, многие бежали и утонули в Днепре. 700 человек попали в плен. Утром их обливали керосином и сжигали, либо медленно рубили шашками на мелкие куски…

Участник махновского движения Герасименко писал: «Больше всего досталось кавказским частям, чеченцам и другим. Их за месяц погибло несколько тысяч. В конце ноября массы чеченцев категорически заявили, что не желают больше воевать с Махно, самовольно бросили посты и поехали к себе на Кавказ. Так начался общий распад деникинской армии».
показати весь коментар
02.06.2023 19:06 Відповісти
А что если патроні мазать не салом, а свинім дерьмом?
показати весь коментар
02.06.2023 19:21 Відповісти
Навіщо зброю паплюжити?? Неповага це
показати весь коментар
02.06.2023 19:51 Відповісти
***** такой хитрый выпердыш, утилизировал идиотов которые хотели воевать, утилизировал зэков, утилизировал вагнеров а теперь утилизирует кадыровцев. Так чтобы у низ и не было идеи скинуть этого придурка с трона.
показати весь коментар
02.06.2023 19:34 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 12:03 Відповісти
Абреки тільки з цивільними воювати можуть. Грабувати, гвалтувати... Ще можуть загранзагонами. Їх вирізав тисячами ще Батько Махно. Не хочуть вони воювати проти України, не треба це їм
показати весь коментар
02.06.2023 19:48 Відповісти
В общем, все ясно... Чечены погнали в атаку дэнээровцев и мобиков!
показати весь коментар
02.06.2023 20:13 Відповісти
при атаці "мар'янки" кадировці у своєму тилу усі посадки обстріляли для "тіктока"
показати весь коментар
02.06.2023 20:14 Відповісти
Надіюсь наша арта прорідить ряди тих овцейобів
показати весь коментар
02.06.2023 20:41 Відповісти
ахмэд, ыды дамой, здэс ауэц нэт.
показати весь коментар
03.06.2023 00:25 Відповісти