8448 відвідувачів онлайн

На окупованій частині Донеччини бракує технічної та питної води, - Центр нацспротиву

вода

Росіяни не можуть налагодити постачання питної та технічної води населенню окупованих міст.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Центр національного спротиву. 

"Зафіксовано, що працівники підконтрольного окупантам "державного унітарного підприємства днр "вода донбаса"" не можуть забезпечити ремонт мереж та об’єктів водопостачання та водовідведення. Також спостерігається проблема із підвозом звичайної питної води населенню окупованих міст", - ідеться в повідомленні. 

ЦНС додає, що за інформацією українського підпілл, причина полягає в тому, що окупаційна адміністрація ТОТ Донеччини розікрала кошти, виділені на ремонт інфрастуктури.

Топ коментарі
+7
Там в шахтах затопленими асвабадітєлями не тільки танки з Градами, а ще й повно води. Нехай черпають звідти.
показати весь коментар
02.06.2023 17:59 Відповісти
+4
А што у росісі кончілась вода?
показати весь коментар
02.06.2023 17:47 Відповісти
+4
я кажу--2 руками черпай!
показати весь коментар
02.06.2023 18:17 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А што у росісі кончілась вода?
показати весь коментар
02.06.2023 17:47 Відповісти
В нас в Миколаєві не хватає питноі води .
показати весь коментар
02.06.2023 17:53 Відповісти
Зате технічної з Бугу вдосталь. Чого не скажеш про Бамбас.
В покійного тестя в Миколаївській області була колодець-цистерна не знаю на скільки кубів, в яку збиралась вода з даху будинку, талий сніг, дощова вода. Такої води вистачало завжди для приготування їжі та корму для домашніх тварин. Для інших потреб була неглибока свердловина з насосом до підгрунтових вод, але вода була трохи солонувата і годилась тільки для душа та полити доріжки в дворі, щоб не було пилюки.
показати весь коментар
02.06.2023 18:14 Відповісти
Там з цим завжди було важко.А як тепер,то страшно й подумати...
показати весь коментар
02.06.2023 17:55 Відповісти
І на неокупованій теж!
показати весь коментар
02.06.2023 17:56 Відповісти
Там в шахтах затопленими асвабадітєлями не тільки танки з Градами, а ще й повно води. Нехай черпають звідти.
показати весь коментар
02.06.2023 17:59 Відповісти
Вода з затоплених шахт це отрута.
показати весь коментар
02.06.2023 18:15 Відповісти
я кажу--2 руками черпай!
показати весь коментар
02.06.2023 18:17 Відповісти
Як казав кот Матроскін: орки лапою вмиваються, а деякі з них ще й мишей їдять
показати весь коментар
02.06.2023 18:26 Відповісти
Не хотіли ''нахлібників з Европи'' , а тут самі себе не можете забезпечити.
показати весь коментар
02.06.2023 18:28 Відповісти
На окупованій частині Донеччини бракує технічної та питної води

А також правильно пришитих рук, тверезих та працюючих мізків.
показати весь коментар
02.06.2023 18:40 Відповісти
бамбас нє корміт ? А как карміл, как карміл!! ..І ні бєндєровців,ні нєгрів на танках крайні вісім з гаком років не було. Фсьо ж било с срасиий..Как же так?.. Недоумкам не дійде. Стикався я з тією популяцією... Ефект Да́ннінга - Крю́ґера. АМІНЬ.
показати весь коментар
02.06.2023 18:51 Відповісти
Там уже 9 лет нет воды толком, когда отключили Канал Сіверський Донець - Донбас
Сейчас канал из Дона идёт. Водовод Дон - Донбасс