12598 відвідувачів онлайн
15 610 71

У Росії можливий заколот чи військове протистояння, - ГУР

юсов

Внаслідок успішних дій українських Сил безпеки і оборони, і деокупації територій, у Росії можливі внутрішні конфлікти всередині.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Суспільне, про це в етері ток-шоу новий відлік сказав представник ГУР Міноборони Андрій Юсов.

За його словами, це – один із низки сценаріїв подій, які можливі на території московщини.

"Внаслідок успішних дій українських сил безпеки і оборони, і деокупації наших територій, можливі внутрішні конфлікти всередині самої московщини. Внаслідок успішних дій повстанців, які борються за свої права на території так званої Російської Федерації, росіян із паспортами цієї федерації, так само можливий внутрішній конфлікт", — сказав представник ГУР.

Юсов зазначив, що операція добровольців "Російського добровольчого корпусу" і легіону "Свобода Росії" досі триває.

"Король виявився голим. Все боєздатне, що може рухатись, перекинуте на окупацію України. На території московщини залишились переважно пузаті "гаїшники". І цей план "Едельвейс", який оголосив Путін на території Білгородщини, скликав там так званих "силовиків", які здебільшого навчені бити кийками учасників мирних акцій протесту і брати хабарі з бабок", — сказав він.

Представник ГУР зазначив, що боротьба з озброєними повстанцями для "ГБДДешників" не входить до їхньої компетенції.

"Тому так невдало. Тому доводиться артилерією і Градами бомбити і нищити цивільні будинки самих московитів. Це все відбувається в прямому етері, наживо, це все дивиться весь світ", — сказав Юсов.

Топ коментарі
+34
Буданов опять на кофейной гуще гадал?
показати весь коментар
03.06.2023 01:48 Відповісти
+30
Це не ГУР а битва екстрасенсів....
показати весь коментар
03.06.2023 02:46 Відповісти
+24
показати весь коментар
03.06.2023 01:44 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Скорійше б вже.
показати весь коментар
03.06.2023 01:34 Відповісти
Вы такой наивный. Не верьте в сказки буданова
показати весь коментар
03.06.2023 08:23 Відповісти
О, еще один предсказатель! Лучше бы делом занимались, губошлепы.
показати весь коментар
03.06.2023 08:47 Відповісти
Что они там курят в ГУР , что такую хер *** городят ??
показати весь коментар
03.06.2023 11:14 Відповісти
Все правильно каже буданов - білгородській народній республіці бути! Це однозначно треба артикулювати. І часто.

Під лежачий камінь вода не тече - фінансування РДК - це лише перша ластівка.

Бойові дії повинні проходити на території ворога. Бажано без участі українців. Це аксіома.

Якщо ви хоч з чимось з цього не згодні - щось з вами не так. Чи то провокатор, чи то хворий на голову...
показати весь коментар
03.06.2023 08:48 Відповісти
Системи Petriot та літаки F16 для України теж у кацапаГаварящіх колись було "сказкі".
Все буде. Україна Переможе!
P. S. Путин-*****.
РФ - страна террорист.
Кацап- раб *********** на швабре.
показати весь коментар
03.06.2023 12:07 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 01:44 Відповісти
Буданов опять на кофейной гуще гадал?
показати весь коментар
03.06.2023 01:48 Відповісти
Скоріше на бульбашках самогону в стакані.
показати весь коментар
03.06.2023 02:05 Відповісти
генрихович шишки хорошие подогнал.
показати весь коментар
03.06.2023 02:27 Відповісти
Буданов читав звіти західних спецслужб та підлеглого розвідувального складу, видав їх за свої аналітичні мегаоткровення та приправляв їх пропагандонською отсєбятіною.
показати весь коментар
03.06.2023 07:37 Відповісти
А ще в ***** рак і він зо дня на день помре.
показати весь коментар
03.06.2023 02:04 Відповісти
ну не то шоб помре помре - клізма і посере,,,
показати весь коментар
03.06.2023 03:07 Відповісти
Новости Мордора

"В ночь на 1 июня украинские формирования предприняли атаку в районе пункта автомобильного пропуска Шебекино. В ней участвовали три боевые бронированные машины, четыре пикапа и около тридцати военных. Она была отбита огнем артиллерии, противник потерял четыре боевые бронированные машины, около 50 солдат и отошел, сообщало Минобороны России."
показати весь коментар
03.06.2023 02:19 Відповісти
У атаці брало участь 30 воєнних, 50 із них убиті, 200 поранені і ще 300 узяті в полон!!!
50+200+300 =30 🙄😅
показати весь коментар
03.06.2023 02:28 Відповісти
"В ней участвовали три боевые бронированные машины..., противник потерял четыре боевые бронированные машины"
показати весь коментар
03.06.2023 02:38 Відповісти
Це стьоб?)) чи реально вже ТАК пишуть?)
показати весь коментар
03.06.2023 05:46 Відповісти
Стьоб. Така інфа є, але в даному випадку тут вирвані речення з контексту зліплені до купи.
показати весь коментар
03.06.2023 06:43 Відповісти
Это реальный текст и не стьоб. Я дал ссылку
показати весь коментар
03.06.2023 13:35 Відповісти
Ни, не стьоб
https://www.rbc.ru/politics/02/06/2023/647a44679a794766c7ff433d
показати весь коментар
03.06.2023 13:34 Відповісти
У РБК вирвані шматки з контексту, як я й казав, бо посилаються вони на сайт міноборони РФ, а там чітко вказано, що буцімто було декілька атак ВСУ, внаслідок яких загальна кількість загиблих українців становить 50 осіб.
показати весь коментар
03.06.2023 14:25 Відповісти
Да? Может отстаиватетель правды МО Параши ссылку даст?
показати весь коментар
03.06.2023 18:37 Відповісти
А може руцькоговорящій під чужим прапором сам пошукає. В інтернеті забанили?
показати весь коментар
03.06.2023 18:56 Відповісти
Я могу тебя кацапа, и украинскою послать
показати весь коментар
03.06.2023 21:29 Відповісти
Це не ГУР а битва екстрасенсів....
показати весь коментар
03.06.2023 02:46 Відповісти
Яка там битва? Там хор П'ятницького.
показати весь коментар
03.06.2023 08:17 Відповісти
як і ракет нема? - чули...
показати весь коментар
03.06.2023 02:57 Відповісти
Який тепер черговий зелений корупціонер ,буде визнаним найціннішим агентом під прикриттям генералісімуса буданова ?
показати весь коментар
03.06.2023 03:00 Відповісти
Петро - інших кандідатів не бачу...
зелені чесні шо *******!
показати весь коментар
03.06.2023 03:15 Відповісти
хлопці без коментувань новин з'їхали на жалілку? - славні козаки...
показати весь коментар
03.06.2023 03:28 Відповісти
модер ну пліз
показати весь коментар
03.06.2023 03:34 Відповісти
А що краще для нас, хай те і буде у них!
показати весь коментар
03.06.2023 04:44 Відповісти
Як знов Білгородська обл. never sleeps 😅
https://t.me/zhest_belgorod/27712
https://t.me/zhest_belgorod/27713
https://t.me/belgorod_informant/4663?single

показати весь коментар
03.06.2023 05:04 Відповісти
Після історії з развєтчіком Трубіциним зрозумілішою стає історія з развєтчіком Кірєєвим. Херої ГУР.
показати весь коментар
03.06.2023 05:31 Відповісти
Бл***! Не "Головне розвідувальне управління", а "Гадальний салон мадам Гржебович"! У них там карти "Таро" і кришталеві кулі водяться? Чи вони вде гадальними комп"ютерами користуться?
показати весь коментар
03.06.2023 05:32 Відповісти
https://youtu.be/p8CPSRKjj38?t=12012 на одних предсказаниях бизнес не сделаешь
показати весь коментар
03.06.2023 05:49 Відповісти
На России фифти-фифти, Пятьдесят на пятьдесят:
Полстраны, что могут, п*здят, Полстраны - сидят, *****т.
Читав я спогади Ігнатьєва - "Пятьдесят лет в строю" (військовий аташе часів І Світової війни) Згадував про те що маршеві підрозділи що були повністю екіпіровані в глибині Росії приїжджали на фронт "голі та босі" Шинелі шапки і особливо чоботи вони по дорозі міняли на випивку Інтенданти мусили везти на фронт нові партії обмундирування для того щоб знову одягнуть солдат
показати весь коментар
03.06.2023 06:16 Відповісти
Вони продовжують це робити на лівому березі міняючи випивку на паливо і провізію ))) все по завіту дідів)
показати весь коментар
03.06.2023 08:28 Відповісти
є знайомий букініст?)
показати весь коментар
03.06.2023 15:23 Відповісти
Був Два роки тому - помер А діти кудись у Київ бібліотеку спродали Але Ігнатьєв - не проблема Він доволі часто тиражувався І при Радянській владі і зараз У мене його книга вже друга Одну у мене "зачитали" - мусив купить другу Надто часто звик її перечитувать Дуже цікаво писав
показати весь коментар
03.06.2023 15:45 Відповісти
у мене була в одному томі.
показати весь коментар
03.06.2023 15:48 Відповісти
У мене перша такою була У сіро-зеленій обкладинці А нову купив уже у двох томах У штучному ледерині коричневого кольору
показати весь коментар
03.06.2023 15:56 Відповісти
і у мене сіро-зелена була з картонною палітуркою, тому кутки палітурки давно поскруглялись. Живо була написана, тому не дивлячись, що мемуаристика, але читалась легко.
показати весь коментар
03.06.2023 16:02 Відповісти
ух как он себе гос таньге присвоил это эпик в карман как минимум 100 Ньюпоров 12 х
показати весь коментар
03.06.2023 16:01 Відповісти
Коли клоун верховний гівнокомандучий, то вся країна перетворилася на суцільний цирк. Тому не дивно, що очільники ГУР зі своїми заявами більше схожі на клоунів, а ніж на представників поважної структури
показати весь коментар
03.06.2023 05:48 Відповісти
З виду в ГУР дорослі люди а розказують щось як діти тіктоку.
показати весь коментар
03.06.2023 06:22 Відповісти
Заколот станеться відразу після весняного контрнаступу. Через 2-3 тижня. Максимум!
показати весь коментар
03.06.2023 06:47 Відповісти
Хіба у на після Вагнергейту є ГУР ? Заправляють тут πεξдунця хлопці з вулиці !
показати весь коментар
03.06.2023 06:49 Відповісти
Ось такі заяви повинен робити не ГУР, а політики, але політиків шкода, тому їх спускають робити ГУР. Бо такі заяви від ГУР чомусь вказують на те що саме звідти вуха стирчать в тих зайців які є громадянами росії і які хочуть повстати проти пу. Тому ГУР з таким же успіхом міг би заявити що ці громадяни рф є українськими військовослужбовцями, і виконують завдання ГУР. Бо москалі саме це і говорять. І світитись ГУР з заявами в цій темі зовсім небажано.
показати весь коментар
03.06.2023 06:54 Відповісти
Интересно, они за свои слова отвечают, или просто поговорить выходят?
показати весь коментар
03.06.2023 06:55 Відповісти
так, це наша мрія, аби повбивали одне одного
показати весь коментар
03.06.2023 06:57 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 07:09 Відповісти
Все перетворилось на шапіто...
показати весь коментар
03.06.2023 07:40 Відповісти
буданов зі своїм відомством кілька разів поховав ху#ла, ліквідував рашистський запас ракет, звільнив Крим, а тепер на черзі військовий заколот! І все у вільний час від основної роботи - роздачі інтервʼю!
Цікаво - він ідіот, провокатор чи щось гірше?
показати весь коментар
03.06.2023 07:52 Відповісти
Три в одному.
показати весь коментар
03.06.2023 09:10 Відповісти
та мабуть усе разом ... якби не мовчать , типу " у пукіна рак " і в " раісі вже кінчаються ракети " . тільки щось не видно ні одного ні іншого...
показати весь коментар
03.06.2023 09:13 Відповісти
вечірня казка від пропитого буденого
показати весь коментар
03.06.2023 08:02 Відповісти
Ключове слово "можливий".
показати весь коментар
03.06.2023 08:03 Відповісти
Та хай кацапи хоть один одного перекусають,нам байдуже, швидче б від нас відчипилися!
показати весь коментар
03.06.2023 08:12 Відповісти
Занадто багато базікань від ГУР.
показати весь коментар
03.06.2023 08:14 Відповісти
Знову Буданов ?
показати весь коментар
03.06.2023 08:32 Відповісти
Уява у вас, казкарів, розвинена, будь-здоров!
*****, по Буданову, мали ще минулого року скинути.
Чи отруїти…
Чи задушити…
У нього там різні сценарії..
показати весь коментар
03.06.2023 08:48 Відповісти
Ні, це останнє шифрограмма від агєНта Трубіцина..... доХтур Зорге радірує із Токіо (чи з Златих Пясків)
показати весь коментар
03.06.2023 09:05 Відповісти
Це їх рівень: займатись вангуванням.
Нігтя не варті команді Василя Бурби.
показати весь коментар
03.06.2023 09:08 Відповісти
Це те саме ГУР, яке вже рік повідомляє що завтра ракети закінчаться? І те саме ГУР, яке роздає дозволи на виїзд усяким виродкам за гроші?
показати весь коментар
03.06.2023 10:48 Відповісти
Ага
показати весь коментар
03.06.2023 11:37 Відповісти
Напередодні затримання Слуги народу Трубіцина начальник ГУР МО Буданов на прохання начальника ССО Хоренко видав дозвіл на виїзд за кордон обвинуваченого у корупції Слуги народу Трубіцина. Трубіцин мав повернутись до 25 травня, але не повернувся. ГУР МО та ССО дуже жалкують з цього та засмучені, вони, очевидно, не здогадувались, що таке може статись, і що вони сприяли втечі обвинуваченого, бо депутат дуже незамінний, проводив спецоперацію у Європі, про яку нічого не можна розказати. Наївні, довірливі люди у погонах… Добре, що пояснили, а то усі подумали, що Трубіцин просто дав хабаря за цей дозвіл...
показати весь коментар
03.06.2023 11:39 Відповісти
Зачем кормить народ сказками...даже Бабченко, который жил в рашке и знает ее очень хорошо прямо сказал, что козломордым все пох....
показати весь коментар
03.06.2023 12:00 Відповісти
Байкарі. Невже під час війни ГУР не має чим зайнятись? Все керівництво має час кожен день декілька годин витрачати на медіа.
показати весь коментар
03.06.2023 15:15 Відповісти
Я вас умоляю!
Никакой бунт не даст результата, если нет идеи для масс и партии, которая возглавит.
показати весь коментар
04.06.2023 11:24 Відповісти