12217 відвідувачів онлайн
4 999 21

Губернатор Гладков скаржиться, що ніч на Бєлгородщині "минула неспокійно"

бєлгород

Ніч на Бєлгородщині видалася неспокійною.

Про це повідомив у телеграм-каналі губернатор Бєлгородської області РФ В'ячеслав Гладков, інформує Цензор.НЕТ.

"Ніч минула неспокійно. І ППО працювала над Бєлгородом. У Розумному постраждали автомобілі. Найважчі наслідки у нас у Соболівці Валуйського округу. Я вже повідомляв, що після обстрілу із систем залпового вогню є поранені та загиблі мирні жителі. А в Шебекіно дізнаємося, яким чином змогли проїхати люди, які постраждали під час чергового обстрілу. Хоча кількість обстрілів Шебекіно значно скоротилася порівняно навіть із попереднім днем, але все одно (місто. - Ред.) залишається поки що небезпечним", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+24
показати весь коментар
03.06.2023 09:04 Відповісти
+17
Недарагие белгарадчане! Если к вам в дверь стучат нагой и кричат: "Аткрывывай ****!" - эта не абязательна барцы с бандеравским фошизмом", каторые пришли к вам за деньгами, жратвой и водкой Вазможна, эта пришли русские легианеры, каторые хатят вам рассказать, насколька у "хахлов" лучше, чем в Рассии!
показати весь коментар
03.06.2023 09:10 Відповісти
+16
Що, кацапчики, не спалося?
показати весь коментар
03.06.2023 09:05 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
показати весь коментар
03.06.2023 09:04 Відповісти
шамбілі бмякіно
показати весь коментар
03.06.2023 09:09 Відповісти
показати весь коментар
03.06.2023 09:49 Відповісти
Що, кацапчики, не спалося?
показати весь коментар
03.06.2023 09:05 Відповісти
рузкому льотчіку краще знати де потрібно робити неконтрольований сход бомб з кріплення...
показати весь коментар
03.06.2023 09:08 Відповісти
Недарагие белгарадчане! Если к вам в дверь стучат нагой и кричат: "Аткрывывай ****!" - эта не абязательна барцы с бандеравским фошизмом", каторые пришли к вам за деньгами, жратвой и водкой Вазможна, эта пришли русские легианеры, каторые хатят вам рассказать, насколька у "хахлов" лучше, чем в Рассии!
показати весь коментар
03.06.2023 09:10 Відповісти
"русские легианеры" не кричать "Аткрывывай ****!" УсвоЯЙ !
показати весь коментар
03.06.2023 12:10 Відповісти
Уточни вислів - може ти серед них і тобі більше відомо?
показати весь коментар
03.06.2023 12:13 Відповісти
Хай вам усі ночі булуть неспокійними!
показати весь коментар
03.06.2023 09:37 Відповісти
"...Положение в Шебекино на сегодня - "Серая Зона". Украинские войска не вошли, российские войска вышли, воздействие армии только дистанционное, то есть авиация и артиллерия, все государственные и силовые структуры, включая мэра, город покинули, жители предоставлены самим себе, начался массовый грабеж и мародерство. Мэр Шебекино Александр Жданов указом Президента Путина награжден "Орденом "Мужества"
показати весь коментар
03.06.2023 09:51 Відповісти
И это еще Байден не разрешает нам и Игнату лично отвечать по территории РФ!!!
показати весь коментар
03.06.2023 10:06 Відповісти
а Свобода Росії вже пропонує белгородцям евакуюватися в Україну. Я знала, що цим закінчиться. Шо ми будемо з цими мирними рашистами робити? у нас табори для них є? і скільки шпіонів серед них закинуть?
показати весь коментар
03.06.2023 10:10 Відповісти
Нє но а шо, най прийдуть познайомляться з нашими людьми як вни кажуть ''бандерівцями'' в Харкові, Сумах, Чернігові, в селах прикордонних мені така ідея любиться. Най послухавуть шо про них думавуть українці, най їх прямо зазвідавуть шо в них з ***лом? Най розкажуть шо і як. Може дакому то ***ло і начистять. А шпіони першими повіткали, фсб здриснули з пограничних пунктів лим як увиділи танки здалека.
показати весь коментар
03.06.2023 10:48 Відповісти
ага, замість того, рятувати дітей з під бомб, будемо цих виродків перевиховувати. Нашо? нехай в сибір або мацкву їдуть. Вони ледачі, наглі і підлі - це не перевиховується
показати весь коментар
03.06.2023 12:05 Відповісти
Та це тролізм просто. Хай їх трохи покорчить.
показати весь коментар
03.06.2023 12:03 Відповісти
ви дуже наївний. Я думаю, перші десятки диверсантів і шпіонів, замаскованих під шебекінців, вже отримали інструктаж у шойгу чи того схожого на кащєя безсмертного фсбешника
показати весь коментар
03.06.2023 12:08 Відповісти
Московская хунта обстреливает БелНР!!!
показати весь коментар
03.06.2023 10:35 Відповісти
В Щебекино сбежали все полицаи, "власти" в городе нет, немногочисленное русское население мародерствует, бензина нет, поезда все отменили.
показати весь коментар
03.06.2023 10:54 Відповісти
Амінь.
показати весь коментар
03.06.2023 10:57 Відповісти
У Шебекіно немає залізничної дороги. Якщо пишеш, навіть жартуючи, притримуйся ПРАВДОПОДОБНОСТИ.
показати весь коментар
03.06.2023 12:13 Відповісти
Іншалла!