8270 відвідувачів онлайн

Японський виробник техніки Komatsu зупинив свій завод у Росії

komatsu

Японський автовиробник будівельної та промислової техніки Komatsu зупиняє свій завод у Росії та скорочує персонал.

Про це Цензор.НЕТ повідомляє з посиланням на російські ЗМІ.

На підприємстві компанії в Ярославлі також скоротять 300 осіб. Раніше на цьому заводі випускали екскаватори, навантажувачі та самоскиди.

Гендиректор російського представництва Хосоя Казуші повідомив, що підприємство продовжує виконувати зобов'язання перед співробітниками та партнерами, але зобов'язане дотримуватись прийнятих Японією санкцій та зупиняє роботу.

Раніше у квітні 2022 року компанія Komatsu призупинила постачання комплектуючих та виробництво на своєму виробничому дочірньому підприємстві в Росії. При цьому як гуманітарна допомога постраждалим українцям Komatsu передала 1 млн євро організації підтримки.

При цьому постачання техніки в Україну компанія Komatsu відновила через три місяці після початку повномасштабного вторгнення РФ.

Топ коментарі
+9
тачка і лопата- так будували промисловість..- касаби- можем павтарить ???
показати весь коментар
03.06.2023 13:35 Відповісти
+7
бурлак-как много в етом слове для сердца руского слилось

как много в нем ото звалось
показати весь коментар
03.06.2023 13:44 Відповісти
+5
cat - це caterpillar
показати весь коментар
03.06.2023 13:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
тачка і лопата- так будували промисловість..- касаби- можем павтарить ???
показати весь коментар
03.06.2023 13:35 Відповісти
Угу, а бурлаки будуть баржі тягати
показати весь коментар
03.06.2023 13:40 Відповісти
бурлак-как много в етом слове для сердца руского слилось

как много в нем ото звалось
показати весь коментар
03.06.2023 13:44 Відповісти
Камаццу - не видать кацапу..
Камаза тоже не видать
Бери кацап дедову сапу
И продолжай *****-копать...
показати весь коментар
03.06.2023 14:10 Відповісти
А пам'ятаєте які картини Рєпін писав, і як вони характеризували дійсність у Московії та в Україні? Зрівняйте "Запорожці пишуть листа Турецькому Султану" та " Бурлакі на Волзі".
показати весь коментар
03.06.2023 14:21 Відповісти
Порівняли..козаки листа писали у вільний час. У козаків чайки були.

Що Ви порівнюєте незрівненне?? Порівняйте хоча б одяг українців і мокшан! У мокш всі одягнуті в рубіща й лапті. І гляньте на одяг козаків.

За дурною головою можна й квадратне котити, а кругле носити.
показати весь коментар
03.06.2023 15:58 Відповісти
Бурлаки й заробляли..ці два слова й рядом ніколи не стояли. Мокшанські бурлаки й раби, що будували піраміди в Єгипті - ото щось ближче.

І досить вже розповідати про бидло московське, як про трударів. Раби й розбійники.
показати весь коментар
03.06.2023 17:58 Відповісти
То не вчіть мене кацапською. Не несіть маячню про казаків. Вихвалюйте своїх суто мокшанських бурлаків на кремлядських ресурсах.
показати весь коментар
03.06.2023 18:19 Відповісти
Скільки виробників авто, побутової техніки та електроніки виїхали з Росії? А тепер питання, скільки в Україні за часи незалежності відкрилося? Може мерседес, рено, бош?
показати весь коментар
03.06.2023 13:38 Відповісти
В Україні щоб провести світло на такий завод треба дати 2 мільйона долларів хабаря
показати весь коментар
03.06.2023 13:41 Відповісти
залізу на саме високе дерево-гляну хто ж такий дебіл сюда гроші вкладати
показати весь коментар
03.06.2023 13:45 Відповісти
У нас в Україні завжди було більше корупціі. Я по 3 раза на рік їздив в Московію. Мав можливість порівнювати. Спрашував капітанів іноземних судів скільки з них брали хабарів у Московії. І завжди порівняння було не на нашу користь. Коли перетинав кордон поїздом, завжди більше злостили наші митники.
показати весь коментар
03.06.2023 14:17 Відповісти
Україна з майдану пішла на війну, ти про що?
показати весь коментар
03.06.2023 14:33 Відповісти
Секрет в тому, що відкриття виробництв в росії, це бізнес схема по відмиванню грошей . росія - це велика пральна машина. Це моя особиста думка.
показати весь коментар
03.06.2023 14:25 Відповісти
секрет в тому що параша то великий ринок збуту, плюс державна політика була спрямована на залучення іноземних компаній, які в свою чергу сплачували величезні суми податків.
У нас же мали заробляти тільки декілька олігархічних кланів, от і все.
показати весь коментар
03.06.2023 14:30 Відповісти
так звана россія завжди сприймалася іноземними компаніями як великий хаб для розповсюдження товарів по территорії совка!
до того ж, кацапи приклали багато зусиль, щоб іноземні компанії не могли зайти в Україну - створюючи штучні перешкоди у вигляді бюрократичних чи корупційних перешкод через своїх місцевихагентів
показати весь коментар
03.06.2023 14:31 Відповісти
Отвечаю. В Украине производятся єлектронніе и єлектромеханические компоненті, а также єлементі отделки для машин Мерседес, Рено, Форд. (Я там біл) На уровне слухов знаю еще пару культовіх марок.
показати весь коментар
03.06.2023 21:10 Відповісти
Кацапні "Komatsu"?! Це як папуасам космічний корабель!!!
показати весь коментар
03.06.2023 13:40 Відповісти
Ще в 80-х роках 20-го століття в совці працювали на будівництві БАМу і коматцу, і катерпіллари, і хорвейстери і феоталіси, хочу і була холодна війна!
показати весь коментар
03.06.2023 13:53 Відповісти
А їхній Cat дуже карна штука, універсальна для будівництва.
показати весь коментар
03.06.2023 13:43 Відповісти
*гарна
показати весь коментар
03.06.2023 13:44 Відповісти
cat - це caterpillar
показати весь коментар
03.06.2023 13:49 Відповісти
В данном случае автор имеет ввиду компоновку - бобкэт.
показати весь коментар
03.06.2023 21:12 Відповісти
на фото - продукт компанії катерпиллар
показати весь коментар
04.06.2023 02:20 Відповісти
?! И... Катерпиллару запрещено производить бобкєті?
показати весь коментар
04.06.2023 02:27 Відповісти
автор коментаря, розмістивший фото, ТУПАНУВ! продукт, зображений на фото, виробляє компанія катерпіллар! жодного відношення до команії коматсу, продукт, зображений на фото, НЕ МАЄ! фраза, автора коментаря: "А їхній Cat дуже карна штука" має помилку! окрім синтасису словоутворення "їхній", яке походить від слова "їх" і має вказувати на значення належності до певної категорії продуктів вказанної в контексті статті компанії Коматсу. Компанія Коматсу не виробляє продукту, зображенного на фотографії, розміщенній автором повдіомлення.
показати весь коментар
04.06.2023 02:36 Відповісти
Сейчас в Мариуполе таких много, еще думал что за компания.

Однако CAT (Caterpillar)- американский концерн, один из ведущих мировых производителей спецтехники, оборудования, двигателей и сопутствующей продукции.
показати весь коментар
03.06.2023 15:13 Відповісти
В Украіну навіть в тучні 2000 -ні не дуже ломанулись іноземні компаніі .
показати весь коментар
03.06.2023 13:47 Відповісти
Не пройшло і пів року!
показати весь коментар
03.06.2023 13:50 Відповісти


https://t.me/nevzorovtv НЕВЗОРОВ з посиланнням на https://t.me/mozhemobyasnit/15408 Можем объяснить пише:
Вино для путинской разведки. Западный алкоголь так и не ушел из России - поставки продолжают десятки известных компаний. Часть вина европейцы продают «дочке» СВР
Вторжение в Украину и западные санкции никак не помешали поставкам импортного алкоголя в Россию. Как https://poligonmedia.io/gradus-doveriya-kak-v-rossiyu-postavlyaetsya-importnyj-alkogol/ выяснил проект «Можем объяснить», обходить ограничения Москве помогают компании из стран Балтии и Чехии. Благодаря им алкоголь попадает прямиком на столы путинской элиты. А некоторые производители, заявившие об уходе из РФ, на деле даже увеличили поставки в эту страну. Вот основные выводы из нашего расследования.
Европейские компании, заявившие об уходе из России, не сдержали свое обещание. Среди них оказался французский концерн Pernod Ricard (производит виски Chivas Regal, водку Absolut, коньяк Ararat, джин Beefeater). Еще в марте 2022 года компания https://www.kommersant.ru/doc/5490886 сообщила о прекращении экспорта своей продукции в Россию. На деле же поставки продолжались - до ноября 2022-го Pernod отправил в Россию алкоголя на сумму в 23 млн долларов.
Часть западного вина закупается специально для чиновников и силовиков. В рамках госзаказа западный алкоголь активно закупает предприятие «Ясень», среди учредителей которого - Служба внешней разведки РФ и Минимущество. Судя по документам, они покупали вина «Мурвиедро Колекшн» и «Токай» из Испании и Венгрии.
Об уходе из России солгал и чешский производитель пива Budweiser Budvar. С марта этот концерн поставил в Россию более 1 млн литров пива на сумму свыше 1 млн долларов. Основным покупателем пива оказалась «Московская пивоваренная компания». Одним из бенефициаров МПК https://fakty.org/kto-takoy-andrey-macola-prokladki-iz-offshorov-nalogovye-dolgi-i-torgovlya-pivom-v-dnr/ называется сын Иосифа Кобзона - Андрей. Благодаря непрекращающимся поставкам ее прибыль в военный год выросла в два с половиной раза по сравнению с мирным временем (3,3 млрд вместо 1,4 млрд).
В Россию ввозится даже украинский Nemiroff. Поставки осуществляют посредники из стран Балтии. Таким образом украинский алкоголь оказывается на полках магазинов формата Duty Free в 7 российских аэропортах.

Прочитать https://poligonmedia.io/gradus-doveriya-kak-v-rossiyu-postavlyaetsya-importnyj-alkogol/ расследование можно здесь .
показати весь коментар
03.06.2023 13:51 Відповісти
Та хай бухають на росії всі.
показати весь коментар
03.06.2023 14:26 Відповісти
розумієш, я за те, щоб вони травились, не тільки бухали. От якби бояришник на метилі туди би возили - я би погодився з тобою...
показати весь коментар
03.06.2023 15:14 Відповісти
А раніше ніяк не зміг.
показати весь коментар
03.06.2023 14:08 Відповісти
если они прекратили поставки комплектующих год назад, то значит этот завод стоял с прошлого лета, а сейчас просто утрясли формальности что бы выгнать кацапов с работы и не платить им зарплату.
показати весь коментар
03.06.2023 16:27 Відповісти
Надеюсь, что завод японцы заминировали?
показати весь коментар
03.06.2023 14:42 Відповісти
Молодці Японці!!! Вже скоро з Курильських островів буду вигнані свинособаки і нарешті прийде цивілізація однієї з найрозвинутіших і вільних країн світу!!!
показати весь коментар
03.06.2023 15:11 Відповісти
Не прошло и пол года.
показати весь коментар
03.06.2023 17:31 Відповісти