11547 відвідувачів онлайн
21 301 177

У нас недостатньо озброєння для контрнаступу, - заступник голови ОП Жовква

жовква

Заступник голови офісу Зеленського Ігор Жовква заявив про брак зброї у Збройних силах України для початку контрнаступу.

Як інформує Цензор.НЕТ, таку думку речник президента висловив 3 червня британському виданню Times.

За словами високопосадовця, зараз Києву не вистачає танків, бронетехніки, артилерії та інших видів озброєння для успішного проведення анонсованої раніше масштабної операції із відвоювання втрачених територій.

"Якщо ви хочете розпочати успішний контрнаступ, вам потрібно все, що є у вашому розпорядженні, зокрема артилерія, бронетехніка та танки, тому, ймовірно, у нас їх зараз, очевидно, недостатньо", - заявив Ігор Жовква.

Політик уточнив, що Володимир Зеленський наразі їздить зарубіжними країнами з метою переконати передати Україні необхідні види озброєнь.

Топ коментарі
+51
Похоже Зелю вполне устраивает такое положение дел. В США говорят "хватает", в НАТО говорят "хватает", и только Боневтик находит все новые и новые причины почему нет. У него абсолютная и бесконтрольная власть в стране со 100% цензурой на телевидении и его это вполне устраивает.
показати весь коментар
04.06.2023 00:36 Відповісти
+39
опа , а шо такое ? все спижжжено ?
показати весь коментар
04.06.2023 00:25 Відповісти
+39
в ідеалі треба ще хоч декілька років воєнного стану. Тоді за допомогою тєлємарафону можно далі продукувати стадо свиней для майбутніх виборів. У Йозефа тоді таких фатастичних можливостей для впливу на мізки не було.
показати весь коментар
04.06.2023 00:46 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
ты спалился кацап
показати весь коментар
04.06.2023 10:58 Відповісти
Пока спалился ты с регистрацией 04.06.2023 )))
показати весь коментар
04.06.2023 11:51 Відповісти
дебил ватный я не регистрировался а просто зашел с фейсбука
показати весь коментар
04.06.2023 16:59 Відповісти
То что ты дебил ватный - это уже всем понятно. Можешь не представлятся. Вали обратно на свою фсбшную ботоферму. Здесь водки нет
показати весь коментар
04.06.2023 18:29 Відповісти
сначала тебя туда отравлю - кацапская морда не коси под украинца бот
показати весь коментар
05.06.2023 01:19 Відповісти
Исчезни, фсбшная шмара, нах отсюда, бо забаню навсегда
показати весь коментар
05.06.2023 01:58 Відповісти
козел ватный подьедь на Дарницу я тебе дебилу обьясню кто ты кремлядь-ботоксная
показати весь коментар
05.06.2023 03:32 Відповісти
В Рязані вже знають, що таке Дарниця? Це прорив! Фсбшна шмара з пустим акаунтом у фейсбуці робить успіхи ))
показати весь коментар
05.06.2023 07:49 Відповісти
а ты кацпаская морда что в рязани? ну спалился бот
показати весь коментар
05.06.2023 22:03 Відповісти
Чем больше ****** Генштаб Раиси непонятным пистежом перед контрнаступом тем лутше.
показати весь коментар
04.06.2023 01:01 Відповісти
Путанов в кінці весни Крим звільнив,а цьому зброї не вистачає.
показати весь коментар
04.06.2023 01:10 Відповісти
А в цього зам зама є ще зами?
показати весь коментар
04.06.2023 01:10 Відповісти
Валом.
показати весь коментар
04.06.2023 01:21 Відповісти
Жовква Ігор Іванович

Схоже карєрний дуполиз.
показати весь коментар
04.06.2023 01:13 Відповісти
Показова новина.
По-перше, цензор вчергове каже читачам - ви дурні. І надає посилання на белькотіння шашличника.
По-друге - цікаво хто такий той жовква?
Відповідь дає вікі. Вся трудова діяльність -товкся в президентському секретаріаті з 2002, тобто -всім лизав, всіх влаштовував. Незрозуміло кому краще лизав, але звання надзвичайного та повноважного посла отримав від сивочолого г-нія.
показати весь коментар
04.06.2023 01:14 Відповісти
не пести кацапская морда
показати весь коментар
04.06.2023 10:59 Відповісти
випорожнився зебіл н'юмецький?
показати весь коментар
04.06.2023 11:10 Відповісти
порохоліз?
Я не бачу різниці між цими двома купами лайна. Обидва мають сидіти за гратами. За розстріляти - навіть не надіюся.
показати весь коментар
04.06.2023 15:22 Відповісти
поміж такою відрижкою як ти, яНикОвощами та зебенямими, лайно- це корисне органічне добриво.
показати весь коментар
04.06.2023 15:40 Відповісти
Тобто, ти стверджуєш, що належиш до лайна.
І твоя злобна лайка то підтверджує
показати весь коментар
04.06.2023 18:55 Відповісти
стара кляча, копрофілія з тебе так і пре.
показати весь коментар
04.06.2023 20:00 Відповісти
Знатно в тебе підгоряє. Аж цапське коріння вилізло.
показати весь коментар
04.06.2023 21:51 Відповісти
По ходу рассказы о мега-успешном контрнаступе это из той же оперы, что и постоянно переносящиеся даты деоккупации Крыма, которые начались с зимы прошлого года и потом перенеслись на конец весны. Весна прошла, а Крымом так и не пахнет. Да даже Мелитополем.

Кажется, контрнаступ и постоянные переносы освобождения X в час Y - это из разряда света в конце туннеля и какой-то надежды на скорый исход. А если сказать честно, что "вас ждут годы позиционной войны с боданием туда-сюда обоих сторон и постоянная мобилизация, а не Крым через пару месяцев" - то сразу у многих опустятся руки и проскочат мысли о целесообразности продолжать такую войну.
показати весь коментар
04.06.2023 01:16 Відповісти
А что,у нас есть выбор в продолжении,или не продолжении этой войны?
показати весь коментар
04.06.2023 01:19 Відповісти
вас кацапы ждет только шторм шедов или пригожинские кувалды
показати весь коментар
04.06.2023 11:01 Відповісти
ну раз доручили цьому канцелярському заму завгоспа штовхнути промову то воно так і є...
показати весь коментар
04.06.2023 01:18 Відповісти
Заступник завгоспа ...
показати весь коментар
04.06.2023 01:19 Відповісти
Заступник агента фсб Єрмака? та ни пішов би ти на* твого х*йла від контрнаступу вже нічого не спасе ні китайські ні індонезійські плани ні орбано обсіяртовські хотелкі чи заклики.
показати весь коментар
04.06.2023 01:19 Відповісти
Тобто і США, і НАТО - збрехали, коли сказали, що достатньо зброї для контрнаступу?
показати весь коментар
04.06.2023 01:20 Відповісти
Може досить плескати язиком де треба і не треба? Займайся роботою балабол!
показати весь коментар
04.06.2023 01:20 Відповісти
Невиліковні підараси, які голосували за це брехливе зелене кодло.
показати весь коментар
04.06.2023 01:32 Відповісти
Точно, Оман то було велике досягнення народу України, так Юра ?
показати весь коментар
04.06.2023 01:32 Відповісти
Кто в армії служив той з цирку не сміється 🤓
показати весь коментар
04.06.2023 01:30 Відповісти
Кто это,
показати весь коментар
04.06.2023 01:41 Відповісти
Можливо так виглядають справи саме на зараз.
"Приділили увагу питанню поставок озброєння, військової техніки та ***********. Серед пріоритетних потреб - далекобійні снаряди. иво працювати над посиленням протиповітряної оборони України за рахунок додаткових систем та винищувачів F-16", - наголосив Валерій Залужний під час телефонної розмови 31 травня 2023 року з .
показати весь коментар
04.06.2023 02:40 Відповісти
Заступник завхоза. Він знає про олівці і туалетний папір.
показати весь коментар
04.06.2023 04:13 Відповісти
І мабуть ще про те як треба дрочити. Такі як він цим займаються часто.
показати весь коментар
04.06.2023 08:18 Відповісти
Набіса ви ведетесь на провокації? Зеленський сказав хватає, Генштаб сказав хватає. А слова якогось Жовкви сприймати всерйоз, то себе не поважати.
показати весь коментар
04.06.2023 04:47 Відповісти
Такі заяви вносять смуту.
показати весь коментар
04.06.2023 06:54 Відповісти
Пішов він нах. Весь Захід сказав що вистачає, всі американські генерали. Сказав так і Зеля, і Резніков, і Данілов, і генштаб ЗСУ. Все. Часу далі тягнути немає. Якщо тятива натягнулася, то лук мусить вистрілити. Більше вже ніхто нічого не дасть, поки не побачать результат.
показати весь коментар
04.06.2023 06:45 Відповісти
Висновок правильний.
Всім позакривати ****@ки.
Лише одна особа буде визначати - Залужний.
показати весь коментар
04.06.2023 07:04 Відповісти
Нажаль ні, поки Зеленський не дозволить- контрнаступу не буде, навіть якщо Залужний скаже, що прийшов час.
показати весь коментар
04.06.2023 09:43 Відповісти
див. вище.
показати весь коментар
04.06.2023 10:27 Відповісти
Залужний без дозволу Боневтіка не може нічого робити
показати весь коментар
04.06.2023 10:55 Відповісти
Так Зеленський вже анонсував контрнаступ,ще вчора? Чи я щось не розумію?
показати весь коментар
04.06.2023 10:54 Відповісти
Зрадникам не достачає зброї. Але у них їнші цілі.
показати весь коментар
04.06.2023 07:01 Відповісти
Зрадників теж зрозуміти можна. Зброя НАТО коштує дорого. Якщо її привези на Червону Площу, то Путлер може дати деякі привілеї.
показати весь коментар
04.06.2023 07:07 Відповісти
Зелений вилупок свідомо затяує наступ. Воно не може змиритись, що переможний наступ очолює Залужний. Вся ця історія з утримуванням Бахмута (при таких великих наших втратах) під керівицтвом Сирськго мала метою, у разі успішності, бути приводом для усунення Залужного, який не був прихильником цієї авантюри. Після невдалої спроби фізичного усунення Залужного безтолкове чмо продовжує тягнути з наступом з надією, що йому все-таки вдасться змістити Залужного. Бутьмо пильні та не даймо здійснитись планам зеленого виродка!
показати весь коментар
04.06.2023 07:23 Відповісти
Чергова жОПва обізвалась!
показати весь коментар
04.06.2023 07:44 Відповісти
Не пойму я вас Петрових--твоя жінка говорить--ХОРОШО, і ти говориш мені---НЕХОРОШО. Не пойму я вас Петрових Так і в нашої влади--кожний говорить ,що йому вголову вдарить,причому говорять ті люди,які не мають жодного права вро цю тему говорити. 95 квартал керує балом.
показати весь коментар
04.06.2023 07:49 Відповісти
А як спи..ли 9 мільярдів грн., виділених на зброю, Жопка не уточнив?
показати весь коментар
04.06.2023 08:29 Відповісти
Не хватает ни танков, ни бронетехники, ни артиллерии?
показати весь коментар
04.06.2023 08:36 Відповісти
Зеленский недавно сказал, что мы готовы к контрнаступлению. Американцы говорят, что мы готовы к контрнаступлению. И вот это сегодняшнее чучело говорит, что мы не готовы. В ОП похоже разброд и шатание, у всех свое мнение.
показати весь коментар
04.06.2023 08:45 Відповісти
а можливо цей чел говорить правду. всі інші чешуть по вухам бажаючим швидкої перемоги
показати весь коментар
04.06.2023 10:42 Відповісти
А может так и задумано? Просто я живу возле каховского водохранилища и нас ежедневно обстреливают черех водохранилище. Я очень жду этого нашего наступления.
показати весь коментар
04.06.2023 13:12 Відповісти
Возможно и так.
показати весь коментар
04.06.2023 09:54 Відповісти
А це що за персонаж? Теж якийсь воєначальник великий?
показати весь коментар
04.06.2023 09:59 Відповісти
Що меле цей заступник голови? У них немає зброї? Ваша зброя - гроші! Зкористуйтесь ними хоч раз для загальної користі.

Суки - з вашими грошима вже давно пригнали б туди цистерну спирту. Та вся підарасня - напилась би вусмерть.
То нація Падликів Морозових - здадуть за гроші все і всих. Хоч раз попробували?
показати весь коментар
04.06.2023 10:19 Відповісти
При прослухали виступ розмовляючої жопи ОПЗЄ, яка ні за що не відповідає.
показати весь коментар
04.06.2023 10:24 Відповісти
А звідки взялось "високопосадовець"? Офіс Президента -- це канцелярія, котра повинна слідкувати, щоб в Президента було достатньо зошитів, ручок та паперу в клозеті. Ні в Конституції, ні в Законах України жодних згадок про ОПу та її повноваження нема. А замголови Опи -- аналог прибиральниці на фірмі.
показати весь коментар
04.06.2023 11:26 Відповісти
Яке відношення має опа до озброєння? Невже на передову йдуть увією адміністрацією аж тут їм зброї не хватило?
показати весь коментар
04.06.2023 11:36 Відповісти
🤡 Клоунятко недавно хрипело, что срок контрнаступу уже утвержден.
Этот срок - никогда?
показати весь коментар
04.06.2023 13:03 Відповісти
Нужны современные самолёты и баллистические ракеты
показати весь коментар
04.06.2023 13:18 Відповісти
Оружия, техники и боеприпасов НИКОГДА не бывает и не будет достаточно. Всего всегда не хватает и всегда требуется больше. Это во-первых.
Ну, а во вторых, только с начала сентября 2022 года в ВСУ создано около 40 новых бригад. Имеются в виду только те, которые зафиксированы были в публичном пространстве и СМИ.
А всего в армии миллион солдат и офицеров и около 130+ различных бригад.
К примеру на эту массу людей одних танков требуется около 3000. Естественно такого количества никто обеспечить не в состоянии. Поэтому будет недостаточно всегда.
показати весь коментар
04.06.2023 13:47 Відповісти
п.с. Каждая новая бригада это 170+ единиц тяжелой техники (30+ танков, 120+ бмп-бтр-мрап, 18 САУ) минимум. И еще куча оружия прочего и легкой техники. А они продолжают непрерывно создаваться. Хотя не хватает для уже созданных ) Но таков путь...
показати весь коментар
04.06.2023 13:50 Відповісти
Чергова відмовка від контрнаступу ОП ?
показати весь коментар
04.06.2023 14:15 Відповісти
*******
показати весь коментар
04.06.2023 15:08 Відповісти
хто це такий?Накуй хтось його цитує?
показати весь коментар
04.06.2023 15:11 Відповісти
БРЕХНЯ!!! Буданов сказав, що ми вже в Криму.
показати весь коментар
04.06.2023 18:10 Відповісти
У цій жОПі хоч би ******* одинаково навчились...