10211 відвідувач онлайн

Сили ППО знищили 4 крилаті ракети та три ударні дрони

Окупанти продовжують нічні атаки по території України безпілотниками та крилатими ракетами по військових об’єктах та об’єктах критичної інфраструктури.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Повітряні сили України.

"З 01.00 по 04.00 год 4 червня 2023 року противник застосував п’ять іранських ударних БпЛА "Shahed-136/131" з Брянської області, а також шість крилатих ракет повітряного базування Х-101/Х-555 – випущені із шести стратегічних бомбардувальників Ту-95мс з району Каспію", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що силами та засобами протиповітряної оборони Повітряних Сил знищено чотири крилаті ракети та три ударні дрони.

Сили ППО знищили 4 крилаті ракети та три ударні дрони 01

Топ коментарі
+14
Чи ту-95 зовсім дряхлі стали, чи ракет стало обмаль. Думаю скоріше перше. При ттд -8 ракет- кожен несе 1. Дасть бог ,якось зваляться в каспійське море.
показати весь коментар
04.06.2023 08:11 Відповісти
+6
Але ще не закінчилось )) Віримо в ЗСУ, віримо Залужному, вони краще знають коли і що буде.
показати весь коментар
04.06.2023 08:57 Відповісти
+5
А хто там вангував що війна закінчиться влітку? Літо вже прийшло.
показати весь коментар
04.06.2023 07:58 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
А хто там вангував що війна закінчиться влітку? Літо вже прийшло.
показати весь коментар
04.06.2023 07:58 Відповісти
Але ще не закінчилось )) Віримо в ЗСУ, віримо Залужному, вони краще знають коли і що буде.
показати весь коментар
04.06.2023 08:57 Відповісти
Та вже всі знають що з Ненацька, навіть кацапи. Тільки коли.
показати весь коментар
04.06.2023 10:25 Відповісти
Незабаром ))
показати весь коментар
04.06.2023 10:29 Відповісти
А може і за Баром. ХЗ.
показати весь коментар
04.06.2023 10:31 Відповісти
Чи ту-95 зовсім дряхлі стали, чи ракет стало обмаль. Думаю скоріше перше. При ттд -8 ракет- кожен несе 1. Дасть бог ,якось зваляться в каспійське море.
показати весь коментар
04.06.2023 08:11 Відповісти
Та то придуркам керосин нема куди дівати.... А, можливо, тільки одна ракета з усього БК може летіти?
показати весь коментар
04.06.2023 09:28 Відповісти
скоріше причиною тут і обмаль ракет,і те що з двох одна долітає,і що більше 2-х на совєтські Ту вже не навісиш..
показати весь коментар
04.06.2023 10:52 Відповісти
Ті ТУ ще Хрущова пам"ятають.
показати весь коментар
04.06.2023 09:34 Відповісти
Героям слава !!!
показати весь коментар
04.06.2023 10:19 Відповісти
Ракэт менше но процент эффективнасти болше. Ранше пускали 40 и сбыты 39