9668 відвідувачів онлайн
3 559 23

Директора київського "Гідропарку" затримано через хабар за каруселі

директор,гідропарк

В Києві затримали директора парку культури та відпочинку "Гідропарк". Правоохоронці вважають, що він вимагав хабар за розміщення в парку дитячих каруселей.

Про це повідомила пресслужба Київської міської прокуратури, інформує Цензор.НЕТ.

"Правоохоронці задокументували передачу та одержання посадовцем 30 тис. грн за договором. У подальшому підприємець мав сплачувати особисто керівнику парку ще 20 тис грн щомісяця", - йдеться у повідомленні.

Директора "Гідропарку" затримали під час одержання вказаної суми. Його дії кваліфікують як одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Покарання за такий злочин - від 5 до 10 років ув’язнення з конфіскацією майна.

Директору "Гідропарку" збираються повідомити про підозру та обрати запобіжний захід.

Топ коментарі
+18
Оце пацак попавсь. А взяв би двісті мільйонів - запросили б у партію СН.
показати весь коментар
08.06.2023 11:41 Відповісти
+13
А вкрав би пару мільйонів, то навіть складу злочину не було б. Голодранець
показати весь коментар
08.06.2023 11:42 Відповісти
+8
Ще б нагородили якимось орденом й почесною грамотою.
показати весь коментар
08.06.2023 11:49 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Оце пацак попавсь. А взяв би двісті мільйонів - запросили б у партію СН.
показати весь коментар
08.06.2023 11:41 Відповісти
Ще б нагородили якимось орденом й почесною грамотою.
показати весь коментар
08.06.2023 11:49 Відповісти
Сподіваюсь, "пацак" не помилка.
А якщо таки так, то чисто по Фрейду...
показати весь коментар
08.06.2023 12:14 Відповісти
Ні, це свідомо)
показати весь коментар
08.06.2023 12:15 Відповісти
Кличко за чортове колесо на Контрактовій взяв 199?
показати весь коментар
08.06.2023 13:45 Відповісти
Колись був дивився якийсь відосік перед виборами, де Кличко типу на ринзі в сраку пердолив якесь чмо. То ти був? Бо бачу, пригорає в тебе гандона до сих пір... Хоч обісрись, а кияни своє слово сказали, мері ******** не пройде, як і будь-яка інша креатура зегнід.
показати весь коментар
08.06.2023 13:50 Відповісти
А вкрав би пару мільйонів, то навіть складу злочину не було б. Голодранець
показати весь коментар
08.06.2023 11:42 Відповісти
лох ))
показати весь коментар
08.06.2023 11:45 Відповісти
краще і не сказати, дрібний "карманний" крадій, надивився відосиків і захотів "лаврів" Трубіцина...
показати весь коментар
08.06.2023 12:33 Відповісти
Дивись як обличчя замалявоють ! Це СН роблють своїм спеціально. Потім десь керівником знову вискочить, а його вже ніхто невпізнає.
показати весь коментар
08.06.2023 11:53 Відповісти
На нього зверху тиснули.
показати весь коментар
08.06.2023 12:15 Відповісти
Крутив каруселі з бабками .
показати весь коментар
08.06.2023 11:55 Відповісти
"Правоохоронці задокументували передачу та одержання посадовцем 30 тис. грн за договором. У подальшому підприємець мав сплачувати особисто керівнику парку ще 20 тис грн щомісяця".
Один я никуя не понял за ЧТО задержали? За оплату по договору и в перспективе откат который не задокументирован???
показати весь коментар
08.06.2023 11:59 Відповісти
Господи! Вже і там беруть! А зелебобіки казали, що з корупцією вже остаточно покінчено. Мабуть такої підстави від "Гідропарку" не очікували - от халепа! Якщо така "боротьба" з корупцією буде і далі, то скоро хабарі будуть брати і мавпи в зоопарку.
показати весь коментар
08.06.2023 12:06 Відповісти
Хабар звичайна тема для керівника парку в будь якому місті України, я не здивована
показати весь коментар
08.06.2023 12:09 Відповісти
Так, це бізнес "братви", такі собі оазиси.
показати весь коментар
08.06.2023 14:22 Відповісти
А я карусєлі всю жиснь кручу , і до сіх пор нє сєл . Учісь , дірєхтор зоопарка . !!

..
показати весь коментар
08.06.2023 12:10 Відповісти
Беня крутить свома слугами як циган сонцем !
показати весь коментар
08.06.2023 12:16 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2023 13:02 Відповісти
А хто його на посаду призначав?
показати весь коментар
08.06.2023 13:37 Відповісти
вибрані від умного наріда
показати весь коментар
08.06.2023 13:42 Відповісти
...з конфіскацією майна, це в нього відберуть ,,Гідропарк" ?!!
показати весь коментар
08.06.2023 14:42 Відповісти