9856 відвідувачів онлайн
2 833 33

Україна й ООН домовились про евакуацію на окупованому Лівобережжі: очікують від РФ на безпекові гарантії та надання доступу

херсонщина

Глава МЗС України Дмитро Кулеба та координаторка системи ООН в Україні Деніз Браун домовились, що організація негайно сформує групи для надання гуманітарної допомоги та евакуації людей на окупованих територіях на лівому березі Дніпра за умови, що Росія надасть доступ і гарантії безпеки.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомила пресслужба МЗС України.

Зазначається, що 8 червня міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба та Координаторка системи ООН в Україні, Гуманітарна координаторкою Деніз Браун обговорили посилення допомоги з боку ООН задля подолання гуманітарних наслідків терористичного акту Росії на Каховській ГЕС.

ООН направила гуманітарну допомогу на постраждалі території. Однка у МЗС України зазначили, що масштаб руйнувань та страждань, завданих громадянам і тваринам, потребує якісно іншого реагування.

За підсумками зустрічі узгоджено, що ООН невідкладно збільшить обсяги допомоги та направить додаткові сили до Херсонської та інших постраждалих областей.

"Домовлено, що ООН негайно сформує у Запоріжжі та Херсоні групи, які будуть направлені на постраждалі окуповані території Лівобережжя для надання гуманітарної допомоги та евакуації людей за умови забезпечення безпечного проїзду на окуповані території з підконтрольної Уряду України території", - ідеться в повідомленні.

Міністр запевнив ООН в тому, що Україна надає всі безпекові гарантії ООН для виконання гуманітарних операцій в усій зоні ураження. Сторони домовились, що згадані підрозділи ООН вирушать до уражених зон на тимчасово окупованих територіях з наших територій, щойно Росія надасть доступ та гарантії безпеки.

Наразі Організація Об’єднаних Націй очікує на надання зазначених гарантій від російської сторони та доступу до окупованих територій, постраждалих внаслідок підриву дамби Каховської ГЕС.

Нагадаємо, раніше Кулеба висловив очікування, що після проведеної роботи з представниками ООН і Міжнародного комітету Червоного Хреста члени цих організацій будуть розгорнуті у зоні лиха після підриву росіянами Каховської ГЕС.

Президент Володимир Зеленський напередодні заявив, що шокований реакцією ООН і Червоного Хреста на підрив російськими окупантами Каховської ГЕС. Зеленський зауважив, що попри те, що трагедія сталася у ніч на 6 червня, ані ООН, ані Червоного Хреста "там немає", хоча вони "мають першими рятувати життя", оскільки саме для цього й були створені ці структури.

Топ коментарі
+17
дадуть гарантії. потім обстріляють рятувальників. потім скажуть "ето нє ми".

Схема відкатана роками...
показати весь коментар
08.06.2023 15:37 Відповісти
+10
ото на Радбезі ООН і треба було ставити питання про миротворчо-рятувальну термінову !!!! місію

а соплі жувати
показати весь коментар
08.06.2023 15:39 Відповісти
+10
ООН просто шикарні, на колінках у терориста слізно просять гарантій. Кожен раз здається що ООН досягла дна, проходить тиждень, і дно пробите... і знову, і знову, і знову. Віршики їм почитайте, уйобки.
показати весь коментар
08.06.2023 15:41 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
дадуть гарантії. потім обстріляють рятувальників. потім скажуть "ето нє ми".

Схема відкатана роками...
показати весь коментар
08.06.2023 15:37 Відповісти
по "блакитних касках"?
показати весь коментар
08.06.2023 15:47 Відповісти
занєфіг!
показати весь коментар
08.06.2023 15:49 Відповісти
Чуркам пох, хоть по розовым
показати весь коментар
08.06.2023 15:50 Відповісти
Та хоть в сєро-буро-малінових, вони бл людей які евакуюються обстріліють, що їм якісь сцикуни з ООН. А в оон спочатку скажуть що потрібно розслідувати хто обстріляв, а потім скажуть що це були неопізнанні снаряди з бетонними боєголовками, так вбило людей яле це не напад на оон. А, ну ще дуже занепокояться, і скажуть зменшити екскалацію.
показати весь коментар
08.06.2023 15:55 Відповісти
Ризику не обминути,але люди дійсно потребують допомогу як і тварини.
показати весь коментар
08.06.2023 15:38 Відповісти
ото на Радбезі ООН і треба було ставити питання про миротворчо-рятувальну термінову !!!! місію

а соплі жувати
показати весь коментар
08.06.2023 15:39 Відповісти
Читаю, що школа Олешки, де люди притулок знайшли, обстріляли. Оце і уся гарантія мордора
показати весь коментар
08.06.2023 15:47 Відповісти
Довго чекати будете.
показати весь коментар
08.06.2023 15:40 Відповісти
ООН просто шикарні, на колінках у терориста слізно просять гарантій. Кожен раз здається що ООН досягла дна, проходить тиждень, і дно пробите... і знову, і знову, і знову. Віршики їм почитайте, уйобки.
показати весь коментар
08.06.2023 15:41 Відповісти
Кулебяка сам попливе рятувати під гарантії москалів. Лизнуло ООН і облизалося. Гарантії від мясників кацапів, що вже нажерлися крові і заспокоються.
показати весь коментар
08.06.2023 15:42 Відповісти
Ну подивимось на цих імпотентів як вони будуть бабу ї.... в лодку саджати.
Результат я так думаю ясний заздалегідь,тим більше кацапи навряд чи погодяться адже ненароком можуть побачити масштаб їх злочинів і реально прихуїти,думаю кацапня не погодится
показати весь коментар
08.06.2023 15:47 Відповісти
пффф
показати весь коментар
08.06.2023 15:48 Відповісти
Тут вже ця оон не потрібна. І без неї обійдуться. Нехай краще збирає свої сили,щоб атомну станцію від підриву врятувати. Оце зараз небезпека номер один.
показати весь коментар
08.06.2023 15:49 Відповісти
Ти мабуть в Херсоні чи в Олешках на човні людей вивозиш?!
показати весь коментар
08.06.2023 16:08 Відповісти
Він про те що коли, можливо, домовляться, то люди вже втопнуть. Тут була потрібна НЕГАЙНА допомога.
показати весь коментар
08.06.2023 18:03 Відповісти
Але її не було в першу чергу від МЗС України
показати весь коментар
08.06.2023 18:55 Відповісти
Це яким чином на окуповану територію українські рятувальники заїдуть? А Червоний Хрест може це зробити.
показати весь коментар
08.06.2023 18:59 Відповісти
Три дні пройшло!
В Херсонській області діють лише тільки наші рятувальники!

Час для реакції світу і організації міжнародної рятувальної операції втрачено!
показати весь коментар
08.06.2023 19:03 Відповісти
ані ООН, ані Червоного Хреста "там немає", хоча вони "мають першими рятувати життя", оскільки саме для цього й були створені ці структури.
Мы поняли. Всем пора на шашлыки. ООН пусть думает что дальше делать с этим народом Украины.
показати весь коментар
08.06.2023 15:49 Відповісти
Цивільне населення? Скілька кацапів зарізало цивільноє населєлєніє кухонним ножем? На своїй кухні. Своїй!
показати весь коментар
08.06.2023 15:56 Відповісти
Ну почнемо з бабці , яка нагодувала отруйними пиріжками орків , список великий, як і супротив населення проти орків .
показати весь коментар
08.06.2023 16:25 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2023 16:39 Відповісти
кацапський провокатор .
показати весь коментар
08.06.2023 16:56 Відповісти
А шо, є куди поспішати? Не то шоб там була якась там гуманітарна катастрофа чи щось таке, вірно?
показати весь коментар
08.06.2023 16:08 Відповісти
Та невже!?
Не пройшло й 3 доби, як МЗС України і ООН домовилися терміново розпочати...

Кулеба, ти що в ООН пішки ходив?!
показати весь коментар
08.06.2023 16:15 Відповісти
Ціна гарантій? Садьдо запевнив, все під контролем.
показати весь коментар
08.06.2023 16:18 Відповісти
які можуть бути гарантії від рашистського крокодила,котрий у 2014 році відкусив кусок української ноги, пережував її ,і у 22 році вчепився зубами, щоб відкусити ногу цілком???
показати весь коментар
08.06.2023 16:29 Відповісти
Вершина наивности-гарантий , от убийц и тиранов.
показати весь коментар
08.06.2023 16:57 Відповісти