8488 відвідувачів онлайн
9 208 115

В Україні дуже хороші перспективи мати свої ракети з дальністю ураження понад 1 тис. км, - Резніков

олексій,резніков

Україна має дуже хороші перспективи для створення для свого оборонного сектору ракет із дальністю понад 1 000 км.

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна.

"У нас дуже хороші перспективи мати українські ракети з дальність ураження понад 1 000 км", - сказав він на спецзаході NV "Діалоги про відновлення України".

Резніков також нагадав, що в Україні затверджено ракетну програму, на яку вже офіційно виділяють кошти.

"Виконавцями програми є українські виробники", - зазначив він.

Окрім того, міністр наголосив, що російський крейсер "Москва" був потоплений українськими ракетами "Нептун".

Топ коментарі
+70
Дуже хороші перспективи, залишилось тільки з-під асфальту викопати ракети, а начинку - з яєць по 17, і зразу все буде.
показати весь коментар
08.06.2023 16:18 Відповісти
+64
Ти дивись, ракетну програму Пороха вийняли з забуття і перейменували в ракетну програму зеленського - Дєрмака
показати весь коментар
08.06.2023 16:19 Відповісти
+59
Именно так.

показати весь коментар
08.06.2023 16:24 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
молюсь,щоби резніков став німим,природним чи надприродним способом,це не можливо слухати
показати весь коментар
08.06.2023 17:04 Відповісти
Отец Солдата.

@uspenovka19632

Це каже той міністр,заступниця-поплічниця якого,разом із ним,,побудувала"укріплення навколо Бахмуту,в ньому та за ним,на паперах А тепер вони "будуватимуть*"ракети!Як мавіки закупали,весільні".*****,ницний уйобок -мародер,який постійно зриває постачання БК на передок.
показати весь коментар
08.06.2023 17:11 Відповісти
Суки. Вже могли бути не перспективи - дивізіони.
показати весь коментар
08.06.2023 17:21 Відповісти
Будем заправляти ракети паливоя із яець 1кг 17 гривень.
показати весь коментар
08.06.2023 17:35 Відповісти
Були, поки зелена пліснява не пролізла у владу
показати весь коментар
08.06.2023 17:51 Відповісти
После окончания войны и смены власти нас ждут офигительные истории о том, кто остановил и заблокировал ракетную программу.
Думаю, будет очень интересно.
показати весь коментар
08.06.2023 18:05 Відповісти
А що, кажуть, по ПХЗ прилeтіло?- Та було нeдавно... - Тоді давай виділeмо 10 мільйонів, ім вони всe одно вжe нe потрібні, а ми дeсь щe асфальт "покладeм".
показати весь коментар
08.06.2023 19:06 Відповісти
Поки таке падло як ти буде міністром, жодних перспектив.
показати весь коментар
08.06.2023 19:16 Відповісти
Так НАХІБА було нищити свою ракетну програму в 2020 р, нищити виробництво унікального озброєння Нептун, Вільха,Богдана,Гром-2,Стугна і тільки тому що аиробництвом опікувався Порошенко !!!?? Квартального ЧМОшника і преЗЕрватива судити тварюку як саботажника і зрадника і за те що здав південь України оркам !!!
показати весь коментар
08.06.2023 19:21 Відповісти
Даже если эти ракеты нам дадут создать, то применить их могут не дать....эскалация же будет....
показати весь коментар
08.06.2023 19:27 Відповісти
Раніше перспективи були ще більші, але Zелені гниди все проїхбали.
показати весь коментар
08.06.2023 19:43 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2023 20:22 Відповісти
Резников придумал асфальтную катапульту, на 1000 км.
показати весь коментар
09.06.2023 01:03 Відповісти
Сторінка 2 з 2