11266 відвідувачів онлайн

Зниження потужності ГЕС компенсуватиме теплова генерація, - ДТЕК

херсон,тец

Потужності ГЕС впали після зниження рівня води у водосховищах після підриву Каховської гідроелектростанції. Це компенсуватиме теплова генерація, щоб уникнути відключень.

Про це  повідомив виконавчий директор ДТЕК Дмитро Сахарук в ефірі телеканалу "Прямий", передає Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс-Україна. 

"Уся система зараз буде адаптуватися, щоб, з одного боку, зменшити об'єм води, що скидається в Каховське водосховище, а з іншого - забезпечити достатність балансуючих потужностей за рахунок ТЕС. Через те, що зараз дещо менше виробляють ГЕС, наші станції навпаки забезпечують додаткову генерацію в систему, щоб споживачі не мали відключень", - зазначив він.

Сахарук додав, що зараз робота ТЕС, які поряд із ГЕС виконують функцію балансування в енергосистемі, буде дуже важливою, особливо під час пікових навантажень. Він звернув увагу на прохання "Укренерго" зменшити споживання під час піків, щоб полегшити балансування енергосистеми.

Загалом, за його словами, система збалансована, балансових обмежень немає, а імпорт надходить у невеликих обсягах.

"Найбільше відключень у прифронтових і прикордонних районах. Найскладніша ситуація в Донецькій області, де щодня знеструмлюється через обстріли 10-20 тис. споживачів", - пояснив топменеджер ДТЕК.

Але, як зазначив Сахарук, це точкові відключення, не пов'язані з дефіцитом потужності.

Топ коментарі
+5
яка нах "теплова генерація"?! АЕС де?
показати весь коментар
08.06.2023 20:51 Відповісти
+5
Для ДТЭК настав золотий Вік
показати весь коментар
08.06.2023 20:53 Відповісти
+5
АЕС закривають стале споживання, а маневрують ГЕС та ТЕС. АЕС маневрувати - Чорнобиля чекати.
показати весь коментар
08.06.2023 20:54 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
яка нах "теплова генерація"?! АЕС де?
показати весь коментар
08.06.2023 20:51 Відповісти
АЕС закривають стале споживання, а маневрують ГЕС та ТЕС. АЕС маневрувати - Чорнобиля чекати.
показати весь коментар
08.06.2023 20:54 Відповісти
Можеш.
показати весь коментар
08.06.2023 21:24 Відповісти
То яка різниця між напором і перепадом? Тема не розкрита. Та й про те, яка ГЕС своїм верхнім б'єфом підпирає нижній попередньої також чомусь тиша...
показати весь коментар
08.06.2023 22:01 Відповісти
а от нещодавно аєс продавали єлектроєнергію ..і ніхто не купив...потім ціну знизили до непристойної)- ахметка викупив і перепродав в 10 разів!!! дорожче)- так шо маневрує ахметка а не тец та пистец)
показати весь коментар
08.06.2023 22:04 Відповісти
Ахмєтка, на відміну від держави, оформив необхідні документи на постачання електрики в Європу. Отже, краще пошукайте хто і чому з боку держави не зробив таких самих документів.
показати весь коментар
08.06.2023 22:16 Відповісти
нема шо шукати всім відомо-шмигаль-бквший менеджер ахметки .міністр єнергентики-бувший менеджер ахметки-одна ОПГ. каштани на хрещатику вже для цих потвор підібрали..
показати весь коментар
09.06.2023 11:12 Відповісти
Не псуйте дерева. Ліхтарі є.
показати весь коментар
09.06.2023 15:06 Відповісти
як ви не розумієте, немає лише електроенергії, її виробляється рівно стільки, скільки потрібно, завдання диспечерів енергосистеми, щоб вироблення і споживання були рівні, тобто. дотримувався балансу. Для цього є спеціальні добові, сезонні та ін. графіки за допомогою яких це забезпечується. коротше зайву електроенергію не буває
показати весь коментар
08.06.2023 22:50 Відповісти
На ремонті зараз.
показати весь коментар
08.06.2023 21:03 Відповісти
АЭС скоро вообще начнут отключать на плановые ремонты, которые нельзя отменить. Летом без электроэнергии будет еще хуже чем зимой.
показати весь коментар
08.06.2023 21:03 Відповісти
Яким це чином можна замінити теплову генерацію на атомну? З яких-то пір?Це зовсім не пов'язані речі
показати весь коментар
08.06.2023 21:33 Відповісти
У дзЮристів з КВНівською освітою можна й не таке...
показати весь коментар
08.06.2023 22:18 Відповісти
Для ДТЭК настав золотий Вік
показати весь коментар
08.06.2023 20:53 Відповісти
показати весь коментар
08.06.2023 21:03 Відповісти
важко навіть у'явити, що ви й суди це пхаєте, почитайте про наслідки для початку, для всіх
показати весь коментар
08.06.2023 21:51 Відповісти
Невже запустять хоча б один з чотирьох блоків по 300 000 кВт на колись найбільшій ТЕС Європи, які у 22-23 роках не працювали жодної хвилини? НЕ ВІРЮ!!!
показати весь коментар
08.06.2023 20:56 Відповісти
Треба якомога швидше збільшити ціну на електроенергію для населення.

Порятуємо Україну, - віддамо всі свої гроші Ахмєтьєву Рінату Лєонідьєвічу!!!
показати весь коментар
08.06.2023 21:07 Відповісти
Нє. давайте нічого не робити і жити в умовах віялових відключень завжди. Заодно зекономимо)
показати весь коментар
08.06.2023 21:20 Відповісти
Вот уж нєт! Це раніше ми могли нічого не робити, і доволі пристойно жити.
А тепер доведеться крутитися пропєллєром, щоб якось виживати.
І то була не економія. То були пєсні і пляскі.
Економія тільки починається...
показати весь коментар
08.06.2023 21:31 Відповісти
А ти вже соснув в Ахметова? Чи тобі пільги дали на електрику, як знаному сосуну?
показати весь коментар
08.06.2023 21:53 Відповісти
Виходячи з того, що на колись найбільшій в Європі ТЕС у 22-23 роках 1 200 000 кВт генерації не працювало ЖОДНОЇ СЕКУНДИ, ніякого дефіциту генерації в Україні не було. А відключення були... То може у зЕленимх керівників, на кшталт галущенка з компанією, треба якісь регулятори покрутити? Оті, що у рєзнікова по 17 гривень...
показати весь коментар
08.06.2023 22:08 Відповісти
Раніше у 20-21 році АЕС були у примусові простої, а ТЕС працювало на повну потужність, тому що ТЕС приватні, а ГЕС і АЕС державні і як завжди доять державу.
показати весь коментар
08.06.2023 21:12 Відповісти
ну не дарма ж вибрали зе, маріонетку бени, енергоатом вивели в ТОВ, я думаю ви розумієте для чого?
показати весь коментар
08.06.2023 22:53 Відповісти
10 млн выехало, промышленности уже нет, мощности не нужны
показати весь коментар
08.06.2023 21:13 Відповісти
Менше споживачів, - більша ціна.
Закон ринку.
Будем платити і за себе, і за "дядю Васю"...
Або шукати альтернативні джерела енергії.
показати весь коментар
08.06.2023 21:18 Відповісти
Причому компенсувати ми будемо ще довго, враховуючи, що найближчим часом відновити ГЕС просто неможливо
показати весь коментар
08.06.2023 21:19 Відповісти
з такою "геніальною" владою, як у нас, нічого іншого не чекаємо, як тільки того, що гусей більше скубстимуть, тобто нас з Вами... І всі труднощі в Зеленського пояснять тим, що війна...
показати весь коментар
08.06.2023 22:22 Відповісти
в Омане цена какая?
показати весь коментар
08.06.2023 21:25 Відповісти
Суммарная установленная мощность станции - 334,8 МВт (6 × 55,8 МВт) вікіпендія. це 1 блок Трипілської тес. для України 0, 1% від всієї генерації. тим більше,що гес це пікові генерації. які з утра 2 години і ввечері 2 години. нам втюхавиють цей мотлох, щоб підняти тарифи. ******** зелена шобла. 73% як вам тарифи на електрику і це ще не вечир. далі буде на воду. бо у каховському морі не буде води, на газ, бо з рашки немає постачання, а далі жкх, вивоз мусора, і тд і тп.
показати весь коментар
08.06.2023 21:34 Відповісти
На деякий час доведеться обмежити спрацювання води ГЕС Дніпровського каскаду, щоб пришвидшити спадання повені на Херсонщині. Це кілька тижнів. А оті 334,8 МВт не працюють з лютого 22 року.
Але це зовсім не змінює зазначених Вами характеристик шобли.
показати весь коментар
08.06.2023 22:13 Відповісти
> Зниження потужності ГЕС компенсуватиме ... населення
- ДТЕК
показати весь коментар
08.06.2023 21:38 Відповісти
Не знаю, як у кого, а особисто у мене зараз найбільше переживань за людей і тварин, щоб врятували все живе, що зараз на грані зі смертю і відчаєм...
показати весь коментар
08.06.2023 22:17 Відповісти
Батяня Ринат из Швейцарии будет компенсировать поднятием тарифов.
показати весь коментар
09.06.2023 07:06 Відповісти
Не зовсім зрозуміло. Каховська ГЕС вже більше року не працює. Чи може на каховському водосховищі була ще одна електростанція, і як зниження рівня в ньому подіяло на вищі каскади дніпровських ГЕС. Ці ахметки, коломойші, фірташі вже давно просяться на кілок.
показати весь коментар
09.06.2023 09:14 Відповісти