10403 відвідувача онлайн

У Криму замовчують знищення Каховської ГЕС, - Генштаб

гес,каховська

Рашисти намагаються приховати підрив Каховської ГЕС від населення окупованого Криму. 

Про це йдеться у ранковому зведенні Генштабу ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"У тимчасово окупованому Криму, зокрема, у Сімферополі, спостерігається тенденція замовчування місцевими ЗМІ факту знищення російськими окупантами Каховської ГЕС та наслідків цієї катастрофи. Відомо, що місцева окупаційна влада занепокоєна можливою панікою серед населення", - йдеться в повідомленні.

Топ коментарі
+27
показати весь коментар
09.06.2023 08:08 Відповісти
+19
как буд то бы в Крыму тотально отсутствует интернет
показати весь коментар
09.06.2023 08:00 Відповісти
+13
А ще приховують що гур відпускає хабарників за кордон
показати весь коментар
09.06.2023 08:08 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
как буд то бы в Крыму тотально отсутствует интернет
показати весь коментар
09.06.2023 08:00 Відповісти
В них там чебурнет.
показати весь коментар
09.06.2023 08:04 Відповісти
Та для чого інтернет? Вони шо, *********** тєлєвізор не дивляться? Там скабєєво-соловїного помьйота достатньо на цю тему.
показати весь коментар
09.06.2023 08:28 Відповісти
Чергова люта маячня. Як зараз можливо щось приховати? Відключили інтернет, телебачення і радіомовлення? Схоже, Генштаб ЗСУ, який це повідомив, починає скочуватись в зелене лайно...
показати весь коментар
09.06.2023 08:05 Відповісти
Яке в Криму ТВ в курсі?Гебельс ТВ.Далеко не всі дивляться новини в інтернеті.
показати весь коментар
09.06.2023 08:09 Відповісти
І що? Навіть по гебельс тв це давно вже повідомили. Маячня.
показати весь коментар
09.06.2023 08:24 Відповісти
Я думаю у них лучше освещают, чем у нас.
Сначала написали Рашка взорвала, через полчаса потерли и написали "Произошел взрыв на ГЭС"
показати весь коментар
09.06.2023 10:45 Відповісти
А ще приховують що гур відпускає хабарників за кордон
показати весь коментар
09.06.2023 08:08 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 08:08 Відповісти
Нічо! Не дойде через телевізор, дойде через кран!
показати весь коментар
09.06.2023 08:08 Відповісти
показати весь коментар
09.06.2023 08:15 Відповісти
https://youtu.be/AzS3NWOa8f8
показати весь коментар
09.06.2023 09:23 Відповісти
Ну не уже ли и в Ген.Штабе такие идиоты? Причем тут местные СМИ, если про это по всем федеральным СМИ уже давно раструбили, в интернете вся информация есть.
показати весь коментар
09.06.2023 08:09 Відповісти
Крымчанин? Держи нас в курсе.
показати весь коментар
09.06.2023 08:59 Відповісти
если полные идиоты сидят в оп, кму, вр, то в генштабе..?
показати весь коментар
09.06.2023 09:52 Відповісти
если б в Генштабе сидели идиоты и предатели как в опах, то ты б на т52 штурмовал уже Польшу
показати весь коментар
09.06.2023 10:12 Відповісти
Якщо з'явиться холера, то точно потече в Крим
показати весь коментар
09.06.2023 08:14 Відповісти
Генштаб би ліпше планував наступ а не переимався кримськими СМІ.
показати весь коментар
09.06.2023 08:22 Відповісти
Судьба Крыма печальна без днепровской воды, можно сказать трагична. Тем не менее, Путин взорвал Каховскую плотину. То есть заведомо обрек крымчан на лишения. Теперь даже самым верным сторонникам Путина, стало понятно, что ему глубоко плевать на судьбу Крыма, на судьбу проживающих в нем людей. Фактически он бросил всех на произвол судьбы, предал. Точно также бросили защитников Севастополя умирать в 1942 году. Скоро он начнет бомбить Крым, уничтожать больницы, школы, убивать мирных жителей, сам взорвет мост, чтобы задержать продвижение ВСУ. Но победа за Украиной. Слава ВСУ!
показати весь коментар
09.06.2023 08:33 Відповісти
Сторонникам путина, даже если он нагадит им на голову, а не то что "начнёт бомбить Крым" будет ясно, что он гений и всех переиграл.
показати весь коментар
09.06.2023 09:00 Відповісти
Точно не вспомню, вроде в 1973 г канал запустили. А до этого как было? Обойдется.
показати весь коментар
09.06.2023 10:44 Відповісти
Моя бабушка в молодости жила без света, интернета, радио-телевизора, газа и колодец с водой и туалет во дворе. Обходилась!
показати весь коментар
09.06.2023 12:20 Відповісти
Они прожили 8 лет без канала.
Даже сельское хозяйство было, а вы умрет...
показати весь коментар
09.06.2023 10:48 Відповісти
Доля Маріуполя повторюватиметься в Криму.
Перша фаза: після нас хоч потоп, птн-пнх виконана...
показати весь коментар
09.06.2023 08:44 Відповісти
ну на фига так тупо брехать, весь мир знает, кроме крыма
показати весь коментар
09.06.2023 10:04 Відповісти
Забули додати в речення чи випадково пропустили слова "замовчують наслідки для криму" знищення Каховської ГЕС. Тоді буде правильно.
показати весь коментар
09.06.2023 10:29 Відповісти
Да как то начхать, что там знают или не знают в Крыму. А вот о результатах нашего контрнаступления Генштаб ничего не замалчивает? Или не в курсе?
показати весь коментар
09.06.2023 11:50 Відповісти
Шел десятый год "русской весны", а камни с неба всё падали и падали...