5813 відвідувачів онлайн
17 241 98

В Одесі лунали вибухи, є загиблі, - ЗМІ

одеса

В Одесі лунали вибухи, в одному з будинків вибило вікна, ЗМІ повідомляють про двох загиблих.

"В одному з районів Одеси вибило вікна, повідомили Суспільному місцеві жителі", - пише Суспільне, передає Цензор.НЕТ.

Видання Думська опублікувало місце прильоту ворожого "шахеда".

Крім того, видання повідомило про двох загиблих внаслідок російської атаки.

Топ коментарі
+21
РФ - страна террорист.
путин - *****, военньій приступник.
Ксцап - нелюдь, раб *********** на швабре.
РФ&*****&Кацапьі- идитенахуй!
показати весь коментар
10.06.2023 01:47 Відповісти
+16
смерть кацапам
показати весь коментар
10.06.2023 01:59 Відповісти
+13
Знайти б тих, хто відправляє відосики у Телеграмм, засунути той смартфон в одне місце, і для надійності, щоби не випав - запінити!
показати весь коментар
10.06.2023 01:26 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
з Криму запустили? нанести удар у відповідь, ОПУ навіть не розглядають?
показати весь коментар
10.06.2023 01:24 Відповісти
по дрону нанести удар? или по фуре ? которая давно свалила
показати весь коментар
10.06.2023 01:52 Відповісти
спалити всю в}{уйсосію напалмом!
показати весь коментар
10.06.2023 02:14 Відповісти
твоим языком - легко
показати весь коментар
10.06.2023 02:31 Відповісти
Уроди... Хоча уроди й невинні... Касаби... Це не гуманоїди зовсім!
показати весь коментар
10.06.2023 01:25 Відповісти
Знайти б тих, хто відправляє відосики у Телеграмм, засунути той смартфон в одне місце, і для надійності, щоби не випав - запінити!
показати весь коментар
10.06.2023 01:26 Відповісти
Теж варіант
показати весь коментар
10.06.2023 01:29 Відповісти
тут тіки Шерлок Холмс... - самі ніяк недотумкуємо..
показати весь коментар
10.06.2023 05:43 Відповісти
Російські нацисти не припинять убивати українців, поки не будуть знищені їх вожді на москві.
показати весь коментар
10.06.2023 01:30 Відповісти
А що робити з тими мільйонами оголтилих московитів, які просто шаленно бажають української крові? Гадаєте те бажання у них зникне після вбивства керманича? Сумніваюсь.
показати весь коментар
10.06.2023 06:00 Відповісти
не позорься путинский ублдок
показати весь коментар
10.06.2023 01:47 Відповісти
РФ - страна террорист.
путин - *****, военньій приступник.
Ксцап - нелюдь, раб *********** на швабре.
РФ&*****&Кацапьі- идитенахуй!
показати весь коментар
10.06.2023 01:47 Відповісти
а ты что кацап - зелебот? спалился гнида ватная
показати весь коментар
10.06.2023 01:53 Відповісти
смерть кацапам
показати весь коментар
10.06.2023 01:59 Відповісти
узкая нелюдь, роZZии капут!
показати весь коментар
10.06.2023 01:54 Відповісти
Москальня клята , скоро всі підете до пекла 😡
показати весь коментар
10.06.2023 01:31 Відповісти
Гнойний кацапе , тобі пора туди
показати весь коментар
10.06.2023 01:37 Відповісти
пипец у вас в кацапии одних пидаров на сайты пускают
показати весь коментар
10.06.2023 01:51 Відповісти
Гнойний кацап , вали спати
показати весь коментар
10.06.2023 02:00 Відповісти
Від тебе трупаком несе , кацапе 🤮🤧🥱
показати весь коментар
10.06.2023 02:06 Відповісти
В психарні сьогодні день відкритих дверей, походу..
показати весь коментар
10.06.2023 02:21 Відповісти
ден, ти шизофренік? лікуйся
показати весь коментар
10.06.2023 01:40 Відповісти
Без знаку запитання 😕
показати весь коментар
10.06.2023 01:42 Відповісти
Щось ти шматок лайна довго тут просидів.... ніяк модератори поснули.
показати весь коментар
10.06.2023 01:48 Відповісти
Навіщо ви з лайном розмовляєте? Цей смердючий ватний опариш повинен бути в спамі, поки його не зачистять.
показати весь коментар
10.06.2023 02:08 Відповісти
Зате вони дуже швидко реагують на людей, які сумніваються у величі самі знаєте кого.
показати весь коментар
10.06.2023 06:59 Відповісти
так **** за бандюковича - вот ты гнида ватная
показати весь коментар
10.06.2023 01:49 Відповісти
ты гондоном работал всю жизнь - а тебя от кормушки оторовали - лузер
показати весь коментар
10.06.2023 02:32 Відповісти
Умри, придурок.
показати весь коментар
10.06.2023 03:40 Відповісти
ты **** кремлевская не в НАТО а в ПИСДЕ кацапской
показати весь коментар
10.06.2023 01:48 Відповісти
... На той світ.
показати весь коментар
10.06.2023 01:58 Відповісти
не встиг почитати придурка... може ще хто так думає, то поясню для недоумкуватих: януовоч не був самостійною фігурою. його пас кремль дуже пильно. І, везуча ж падлюка, його хотіли прибрати ніби то ми вбили власного президента, а тоді на наш захист жодна ні демократія, ні авторитарія тим паче не стала б. Але Господь на нашій стороні і зек зі своєю чуйкою рвонув у Крим, а там вже раші не було смисла його "мачіть". довбонутий колективний кремль ні 2014, ні в 2022 не досяг жодної своєї цілі: позбавити Україну незалежності, повбивати патріотів (списки портнова), налякати весь світ своєю безкарністю і "сверхмогутністю". А про нато? - нато і зараз не хоче воювати, як того раша не випрошує. Але ідіоти не розуміють, що чаша терпіння навіть здавалося бездонна колись переповниться. І орбанія з ердоганією чи макронією може й далі не воюватимуть. Але допомагати іншим країнам блоку їм все одно прийдеться.
показати весь коментар
10.06.2023 11:40 Відповісти
Не переводи стрелки, кацап. Террористические обстрелы украинских городов целиком и полностью на совести твоей московйской *********, ее фюрера и всех вас, фашистов.
показати весь коментар
10.06.2023 02:38 Відповісти
Ватная мразь это всё на вашей совести. Не удивлюсь сколько сейчас местой одесской ваты будут обвинять во всём Украину, а не рашистов .
показати весь коментар
10.06.2023 01:40 Відповісти
что за бред вата вся выгорела или выехала
показати весь коментар
10.06.2023 01:55 Відповісти
Да не, дохера ещё осталось, на удивление.
показати весь коментар
10.06.2023 02:52 Відповісти
кацапня ********...
показати весь коментар
10.06.2023 01:47 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2023 01:48 Відповісти
Під час нічної дронової атаки на Одещині силами протиповітряної оборони всі "Shahed-131/136" знищено.

Внаслідок повітряного бою, уламки одного з дронів влучили в квартиру багатоповерхівки, спричинили займання.

Пожежу площею 50 кв.м. оперативно ліквідовано. 3 цивільних загинули. Вибуховою хвилею пошкоджено кілька багатоквартирних будинків навколо.

Понад 10 осіб отримали поранення. Остаточна інформація уточнюється.
https://m.youtube.com/watch?v=qzbtb_lye00&feature=youtu.be


https://www.facebook.com/OperationalCommandSouth/videos/951226079504943/?locale=ru_RU ОК "Південь"
показати весь коментар
10.06.2023 04:22 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2023 06:28 Відповісти
Нехіла така вирва... 50 кг вибухівки. зе-влада не телиться про масове виробництво подібних наших.
показати весь коментар
10.06.2023 07:01 Відповісти
тварі рашистські
показати весь коментар
10.06.2023 01:57 Відповісти
Модери, ви взагалі поснули? Тут параша кацапська розсмерділася. Приберіть це гнидозне лайно.
показати весь коментар
10.06.2023 02:06 Відповісти
Це кацап особливий - гнойний 🥱🥱🥱
показати весь коментар
10.06.2023 02:14 Відповісти
То сепар ригівський недобитий скоріш за все.Підстилка козломордих
показати весь коментар
10.06.2023 02:18 Відповісти
Типовий ЗЄ-виборець - ватна гнида.
показати весь коментар
10.06.2023 02:22 Відповісти
ЗЕрмак разбушевался )) скоро в тюрьму
показати весь коментар
10.06.2023 02:33 Відповісти
я тебя ***** в реале могу забанить с одного удара
но ты же зеленое ссцыкло пряешься за унитазамии флажками
показати весь коментар
10.06.2023 02:37 Відповісти
Да какое оно "зеленое" - оно типичный кацап, разжигающий срач между украинцами.
показати весь коментар
10.06.2023 02:40 Відповісти
как же Порох вам ублюдкам зелено- кацапскмим засадил по самые гланды - до сих пор у вас очко болит
показати весь коментар
10.06.2023 02:43 Відповісти
"а какая разница" - кацапы срут на всех - а этот хмырт только на украинских патриотов - так что зеленую морду не спрячешь
показати весь коментар
10.06.2023 02:42 Відповісти
Вас очен легко развести на срач - почитайте внимательней, что оно несет - что в террактах виноваты украинцы - это типичный кацапский посыл - ни один фанат зели такого не скажет.
показати весь коментар
10.06.2023 02:54 Відповісти
куда к тебе? в дурку - или в навозную кучу?
показати весь коментар
10.06.2023 02:45 Відповісти
Не відповідайте цьому лайну. Їм платять за кожну відповідь. Так ботва робить "двіж". тільки спам.
показати весь коментар
10.06.2023 02:46 Відповісти
Фууууу , знову кацап гнойний тут 🤮🤧😷😴🥱
показати весь коментар
10.06.2023 02:35 Відповісти
Навряд. Зелібоби зараз про це тухле лайно Яника і не згадують. Бо зараз саме їх "Дуче" (прости Господи) веде війну з паРашею і перефарбувався у ярого патріота з ЕС і НАТО. Це або тупий рашистський бот, який намагається просувати методичку розбрату по політичних поглядах, або якийсь януководрочер, хоча вони вже виздихали, як динозаври.
показати весь коментар
10.06.2023 02:32 Відповісти
Кацап - це стан душі. Хоча про яку душу може йтися у таких істот?
показати весь коментар
10.06.2023 02:26 Відповісти
Одесса, серце мліє...
показати весь коментар
10.06.2023 02:10 Відповісти
В то время,когда уже гибли люди в Херсоне,Каховке,Олешках,(от подрива ГЭС) в Одессе устраивали "пенные"вечера для "избранных.Может хоть сегодня догадаются отложить "веселье".ИБИЦА будет работать???Или ****** надо выгуливать при всех раскладах???Слава Героям .!!!!
показати весь коментар
10.06.2023 06:02 Відповісти
не здогадаються на жаль.
ви подивіться на любу зелену харю при владі,
вона вам хоч сумрачно нагадує того який здогадається, чи патріота?
а скажить "10 мілліонів зелених" - очі загорілися, кубло зашевелелилося...
показати весь коментар
10.06.2023 06:12 Відповісти
Перекладывание ответственности. В гибели людей в Херсоне, Каховке, Олешках виноваты не одесситы, а кацапы
показати весь коментар
10.06.2023 07:39 Відповісти
Одеса сьогодні під двойним ударом.На Радарі пишуть,шо крім шахедів ще й ракети полетіли.Бидло кацапське ніяк не угомониться.
показати весь коментар
10.06.2023 02:15 Відповісти
показати весь коментар
10.06.2023 02:52 Відповісти
Смерть кацапам!
показати весь коментар
10.06.2023 02:47 Відповісти
Мало того, ещи и из памяти удалить инфу о том, шо кацапьі когда-нить существовали. ЗЬІ.,. МОж кто забьіл: Сибирь - родина германцев (R1b гаплогруппньіх) . Даешь историческую справедливость !!!
показати весь коментар
10.06.2023 05:47 Відповісти
Вже троє загиблих
показати весь коментар
10.06.2023 07:29 Відповісти
Москалі долучились до гулянь на пінній вечірці?
показати весь коментар
10.06.2023 08:18 Відповісти
Можно было бы продолжить на Белгородском направлений, да нельзя, то ли Ермак запрещает. то ли Байден. Надо только выстроить колонну а-ля Угледар, да на минные поля.
показати весь коментар
10.06.2023 08:43 Відповісти
І чого би нам не радіти, що кацапа з'їла акула.
Треба було чекати поки його заберуть в армію і він вб'є кілька українців ?
Ні. Всі вони однакові вирродки. І для нас діє проста арифметика - менше їх більше нас.
показати весь коментар
10.06.2023 10:10 Відповісти
У касабів такий такий національний характер, що своїх не шкода і своїх не бережуть. "Баби ещьо нарожают". Юго-восток вони вважають своїм в силу спорідненності. Тому, шо чмобіки що одесити, що олешківці, що маріупольці - всіх готові принести в жертву.
показати весь коментар
10.06.2023 20:35 Відповісти