10039 відвідувачів онлайн
8 091 76

Експрем’єр Британії Джонсон склав депутатські повноваження на тлі cкандалу з COVID-вечірками

джонсон

Борис Джонсон подав у відставку з посади депутата, попередивши, що "суд-кенгуру" так він назвав комітет, який розслідує його справу щодо partygate має намір визнати його винним в організації вечірок, які порушували карантинні обмеження.

Про це повідомляє Sky News, передає Цензор.НЕТ з посиланням на zn.ua.

Колишній прем'єр-міністр оголосив, що йде з посади у своєму виборчому окрузі Аксбрідж і Саут-Русліп напередодні звіту Комітету щодо того, чи ввів він парламент в оману.

У своїй заяві він звинуватив міжпартійну групу депутатів в упередженості та сказав, що "здивований і приголомшений" тим, що вона намагається "вигнати його з парламенту".

На початку цього тижня комітет надіслав Джонсону "листа-попередження" з тезами, які будуть оприлюднені в остаточному звіті.

Колишній прем'єр-міністр сказав, що комітет "досі не надав жодного доказу" того, що він "свідомо чи несвідомо" здійснив порушення.

Однак, за його словами, депутати, які проводили розслідування, мають намір позбавити його депутатських повноважень та оголосити проміжні вибори.

Натомість колишній прем’єр-міністр випередив цю перспективу, пішовши у відставку з власного бажання. Участі у проміжних виборах, за його словами, він не братиме.

"Я не брехав, і я вірю, що в глибині душі комітет це знає. Але вони свідомо вирішили ігнорувати правду, тому що від самого початку їхня мета полягала не в тому, щоб відкрити правду або щиро зрозуміти, що було в моїй голові, коли я виступав у Палаті громад. Їхньою метою від самого початку було визнати мене винним, незважаючи на факти. Це і є справжній "суд кенгуру", — заявив він.

Джонсон також попрощався із Ріші Сунаком, дорікнувши своєму наступникові за те, що він відмовився від багатьох обіцянок, які він дав під час роботи на Даунінг-стріт, і попереджаючи, що торі ризикують зазнати серйозної поразки на наступних виборах.

Він закликав чинного прем’єр-міністра змінити свою економічну політику та якомога швидше запровадити зниження податків.

Великий друг України Борис Джонсон подав у відставку з поста прем'єр-мінстра в липні минулого року.

Формальним приводом для голосування про недовіру посадовцю став скандал через порушення прем'єром урядових правил щодо запобігання поширенню пандемії COVID-19. У травні 2020 року під час жорсткого локдауну він узяв участь у вечірці на Даунінг-стріт, 10, організованій для членів кабінету та співробітників його адміністрації. Коли чутки про це просочилися в пресу, Джонсон заперечував сам факт проведення заходу, що журналісти й багато політиків розцінили як умисну брехню.

Топ коментарі
+35
О УЖАС! Вечеринку закатил!.. Их бы парламент заглянул чем занимается наш жОПа... и даже не во время Ковидла, а во время ВОЙНЫ, то сразу бы бросили обращать внимание на такую ерунду как вечеринки...
показати весь коментар
10.06.2023 02:14 Відповісти
+27
Людина! Повага!
навіть за таку нікчемну муйню відповів як Людина.
показати весь коментар
10.06.2023 02:24 Відповісти
+24
А деякі крадуть міліонами та міліардами й хрін куди їх виженеш, ще й посміхаючись іньших "вчать як треба жити"....
показати весь коментар
10.06.2023 02:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
О УЖАС! Вечеринку закатил!.. Их бы парламент заглянул чем занимается наш жОПа... и даже не во время Ковидла, а во время ВОЙНЫ, то сразу бы бросили обращать внимание на такую ерунду как вечеринки...
показати весь коментар
10.06.2023 02:14 Відповісти
З "єрунди" все й починається..... політик у Британії несе відповідальність, навіть якщо він себе надумає "вялікім янєлохом".
показати весь коментар
10.06.2023 02:17 Відповісти
русмартышка, а где сыночек шойги сейчас?
показати весь коментар
10.06.2023 02:52 Відповісти
руснявое, так ты подружка сынка соловьиного помета. ОК, понял тебя, животное.
показати весь коментар
10.06.2023 03:08 Відповісти
Дааа, наши в ОПе просто посмеялись.
показати весь коментар
10.06.2023 06:07 Відповісти
А деякі крадуть міліонами та міліардами й хрін куди їх виженеш, ще й посміхаючись іньших "вчать як треба жити"....
показати весь коментар
10.06.2023 02:16 Відповісти
руzzкий, ты вместе с сынком соловьиного помета в одном окопе за фюрера подыхаешь?
показати весь коментар
10.06.2023 02:53 Відповісти
Понял тебя, мартышка болотная. Нехай за ***** буряты подыхают, ты высшая раса, твой папка - депутат ХозДупы.
показати весь коментар
10.06.2023 03:05 Відповісти
животное, а кто бОльше человек - орангутан с острова Ява или русский из мухосранска?
показати весь коментар
10.06.2023 03:12 Відповісти
Невже в раді чи студент?
показати весь коментар
10.06.2023 04:16 Відповісти
Наші депутати і ОПЗе із Джонсона, друга України, приклад брати не будуть.
показати весь коментар
10.06.2023 02:17 Відповісти
в нас немає депутатiв. є прикоритнi свинi, призначенi бандитами та мафiозi - самi себе вони нейтрально називають "олiгархи". а ми як папуги повторюєм.
показати весь коментар
10.06.2023 02:27 Відповісти
Людина! Повага!
навіть за таку нікчемну муйню відповів як Людина.
показати весь коментар
10.06.2023 02:24 Відповісти
якби він яйця крав-що б було за це??
а в нас-нічого
показати весь коментар
10.06.2023 02:41 Відповісти
Начнём с того, что никакого специального "ковида" не было - был просто грипп.
А если какие-то люди решили собраться на вечеринку, рискуя заразить друг друга -
это их личное дело - здоровье позволяет.
показати весь коментар
10.06.2023 02:50 Відповісти
Ага. Забули сказ, який був ? Штрафи ?

Тут за порушення комендантської години (починалася о 20:00) - від 1800 (чи 1600).
Збиратися не можна було ні друзям, ні родичам. До 6000 тисяч, поліцаї звіріли і виписували штрафи.

Син з невісткою приїхали до батьків у гості, так сусіди викликали поліцію і відео потім було в новинах, як ті звірюги волокли сина з хати, він опирався, невістка і мати кричали ...

Концтабір ...

І коли влада так кошмарила людей, а сама розважалася - то скандал.

Я дуже симпатизую Джонсону за його допомогу та підтримку України і хочу, щоб він став генсеком НАТО.

Але якщо влада майже всіх країн так дружненько виконувала глобалістсько-лівацьку повісточку з ковідосказом і тотальним порушенням прав людей та масовим медичним і соціальним експериментом, то ось так виходить. Жаль, що організатори і "борці" ще не покарані.
показати весь коментар
10.06.2023 03:01 Відповісти
Неймовірна ЛЮДИНА! "Контрнаступ з ненацька" -це його підтримка, яка допомогла Україні вистояти на початку війни.

Вітаю його можливе обрання генсеком НАТО, але для України є ще один дуже добрий варіант. Той, хто вже давно без зайвого галасу створює військові коаліції для України і як політик не дає себе завалити всяким "індусам"
показати весь коментар
10.06.2023 04:06 Відповісти
Були штрафи, були звільнення за відмову від уколу - все це було,
але це не відміняє факту, що "ковід" - видумка.
показати весь коментар
10.06.2023 04:52 Відповісти
А от чего люди умирали?
показати весь коментар
10.06.2023 06:38 Відповісти
Эпидемии приходят и уходят, даже чума 14-го века
показати весь коментар
10.06.2023 07:08 Відповісти
У нас эпидемия кончилась сразу после 24 февраля. Резко.
показати весь коментар
10.06.2023 07:32 Відповісти
"Клин клином вышибают". Появилась гораздо сильно большая напасть. Сознание людей переключилось. Такова его особенность
показати весь коментар
10.06.2023 07:42 Відповісти
Сознание властей переключилось.
показати весь коментар
10.06.2023 10:48 Відповісти
В вашей теории было бы рациональное зерно если бы ковид был в одной (ну в 2-3 х) отдельно взятой стране. Но власти десятков стран, особенно таких разношерстных как Европа, Китай, Россия, Израиль, арабы и тд... и т д..., договорится не могут ни по одному вопросу
показати весь коментар
10.06.2023 12:38 Відповісти
Бабло срубили и прикрыли тему.
показати весь коментар
10.06.2023 08:12 Відповісти
Поговоріть з померлими. Я думаю вони дешевше не погодяться з вами…
Батько товариша, виписався з інфекційного відділення, де йому допоміг самостійно куплений курс ліків за $7тис. , і не дивлячись на високий рівень антитіл пішов вакцинуватися як тільки стала доступна вакцина. На питання «навіщо?» відповів «я їбав ще раз потрапити в лікарню».
Мама кума - померла, мала супутні хвороби.
Те що вашої родини це не торкнулося, ще нічого не означає. Хоча не факт - кума перенесла безсимтомно повністю, але як виявилося згодом отримала «на згадку» проблеми з судинами головного мозку…
показати весь коментар
10.06.2023 09:45 Відповісти
Ліваки, які фактично захопили Британію (візьмімо ту ж ВВС), мстяться Джонсону за те, що він - реальний консерватор і антиглобаліст, який брав активну участь в запровадженні Брекзіту. Саме вихід Британії з неомарксистського євроколгоспу дозволив їй фактично очолити міжнародну допомогу Україні. Пам'ятається, тутешні корисні ідіоти з трусів вистрибували, доводячи, що цей вихід організував пуйло, і що він йому дуже вигідний.
показати весь коментар
10.06.2023 06:56 Відповісти
Суди завжди приймали сторону тих, кого намагались оштрафувати, бо це було абсолютно не законно, як і зараз нема ніякої відповідальності по закону за порушення комендантської години.
показати весь коментар
10.06.2023 07:19 Відповісти
Шановні редактори Цензора! Cangaroo Court - це не суд, де засідають кенгуру, а "несправедливий самосуд". Саме так слід перекладати цю англійську ідіому.
показати весь коментар
10.06.2023 08:32 Відповісти
годі перекручувати, ковід - хвороба крові а не легенева. Хай би ті парламентарі взяли приклад з окремих італійців:
https://www.youtube.com/watch?v=HdPNjlCvoE8
зверніть увагу - 2020 рік
показати весь коментар
10.06.2023 06:57 Відповісти
Da da , nebilo nikakova covida , umnii ti divanexpert...vot iz za takih dalbaiobov , kak ti , i bushuiet epidemii !
показати весь коментар
10.06.2023 07:29 Відповісти
Щоб наша бидлоєліта досягла такого рівня відповідальності, її спочатку треба прокрутити через м'ясорубку, потім довго смажити, після того проїхатись по ній катком, а наприкінці закопати метрів на двадцять та забути про неї назавжди.
показати весь коментар
10.06.2023 02:53 Відповісти
Зе таке мале, вже звільняють
показати весь коментар
10.06.2023 02:54 Відповісти
Тю, пААдумаешь, какой-то там премьер Великобритании. Коля Сракотряс и прочие зеленые хозяева Украины плевать хотело на тебя. Кто ты такое, если у тебя Дерьмак не крыша?
показати весь коментар
10.06.2023 02:57 Відповісти
Завидовать руснявому гуманоиду? Ты в своем уме, мартышка болотная?
показати весь коментар
10.06.2023 03:19 Відповісти
Ну как Человек Разумный может завидовать руснявой мартышке? Ты в своем умишке, животное?
показати весь коментар
10.06.2023 03:33 Відповісти
Очень надеюсь, что это не конец его политической карьеры. Держу кулаки, чтобы его кандидатуру выдвинули на генсека НАТО
показати весь коментар
10.06.2023 03:05 Відповісти
це відбувається інакше, кандидатури обговорюються кулуарно, поки не знайдуть того, хто "влаштує всіх". Може тому вони часто такі соплежуї, і нашим, і вашим.
показати весь коментар
10.06.2023 04:15 Відповісти
Висунути, то може і висунуть. Але ніхто його, на наш превеликий жаль, не обере з цим шлейфом. Дуже шкода.
показати весь коментар
10.06.2023 11:47 Відповісти
заклевали стервятники нашего парня.
показати весь коментар
10.06.2023 03:11 Відповісти
це поведінка нормальної людини.
дуже скоро запит на Людей перевісить кількість кандидатів.
кловани в усіх країнах закоцали вже всіх - руді, зелені, плишиві, товсті пельмені, чорні людожери...
показати весь коментар
10.06.2023 03:32 Відповісти
шо б зробили з бубою британці за розмінований Ла-Манш у 39му?
навіть уявити страшно...
показати весь коментар
10.06.2023 03:15 Відповісти
о Боже, шо се сталося Прем'ер Британії за бокал шампуся
без маски склав мандат?
от коли ми почнемо розуміти все це - от тоді і в НАТО...
показати весь коментар
10.06.2023 03:44 Відповісти
А в Болгарії та Румунії теж це розуміли, коли їх до НАТО брали, да? І були ці країни на 100% вільними від корупції, еге ж? Не пишіть *****. До НАТО нас не беруть від бзділуватості (по хутін нападе).
показати весь коментар
10.06.2023 07:53 Відповісти
Там інше спрацьовувало. Їх та інших в темпі приймали в НАТО, не зважаючи на багато речей, щоб їх (після Варшавського договору) знову не пригребли в якийсь російський блок. Ну і для поступового перевиховання на західний штиб. А це непросто. Народ з навіть колишньої НДР сильно відрізняється по менталітету від західної частини країни.
показати весь коментар
10.06.2023 11:58 Відповісти
там йде повзуча узурпація влади індусом за гібридної підтримки русни
показати весь коментар
10.06.2023 11:59 Відповісти
підростає мілліард дерев,
i асфальт буром стає на запроти кацапні - краще Нептунів.
і тут дядько тарас з поправкою вліз,
"а як зелених з кацапню по три штуки на вже ті смерекі, шо вже є?"
рацпреложеніє.....
показати весь коментар
10.06.2023 05:14 Відповісти
ви собі уявляете - буба склав повноваження тому,
що наїбав всіх, а клявся не наїбать, а якщо да - то піде сам?
я ні... - от тому ми і не в НАТО.
показати весь коментар
10.06.2023 07:02 Відповісти
А в Болгарії та Румунії теж це розуміли, коли їх до НАТО брали, да? І були ці країни на 100% вільними від корупції, еге ж? Не пишіть *****. До НАТО нас не беруть від бзділуватості (по хутін нападе).
показати весь коментар
10.06.2023 08:33 Відповісти
Україна воює.
Болгарія і Румунія не воювали.
вам би в наш МІД - чі в опу, там такі самі як ви сидять..
але тільки після курсів мінетчіков зі здачею відповідних тестів.
показати весь коментар
10.06.2023 08:41 Відповісти
Скатологічний гумор- фірмова риса кацапа. Пішов *****, підар кацапський.
показати весь коментар
10.06.2023 14:49 Відповісти
Сумно, що нашого Джонсюка так клюють Але так і тільки так виховується справжній парламентаризм. Якщо ми, суспільство, теж застосуємо до наших можновладців методи постійної стійкої дрессури, навіть у дрібницях, то дай бог колись...
показати весь коментар
10.06.2023 07:16 Відповісти
Наші Колі-котлєти на відміну від якогось Джонсона, не лохи їх з влади хіба в білих тапках можна витурити
показати весь коментар
10.06.2023 07:20 Відповісти
ще стільки сльоз Україна за свій клятий квітень 19го пролье - навіть не хочу думати за це....
показати весь коментар
10.06.2023 08:00 Відповісти
Коля Митбол смотрит на Бориса как на неудачника.
показати весь коментар
10.06.2023 07:53 Відповісти
Джонсонюк "митболлу" руки не подаст.
показати весь коментар
10.06.2023 08:14 Відповісти
А у нас шулячка генерує корупційні закони та стримує та шкодить розвитку країни,
а її не тільки не виганяють, а през ще й каже, що деяким подобається
показати весь коментар
10.06.2023 08:44 Відповісти
У нас хламідія крав перед повномаштабним вторгненням 40% з тих міліардів доларів, що платили кацапам і бульбашам за електроенергію. І нічого. Краде далі.
показати весь коментар
10.06.2023 10:57 Відповісти
Джонсон может создать комиссию по расследованию афёры "ковид".
показати весь коментар
10.06.2023 09:36 Відповісти
Пивка попили. Вечірка голосно сказано. Там купа чиновників була. Сунак теж. Він і підняв скандал. І добився, що хотів.
показати весь коментар
10.06.2023 10:59 Відповісти
Серед тих хто зараз травить Джонсона треба шукати російських агентів впливу.
показати весь коментар
10.06.2023 11:47 Відповісти