4690 відвідувачів онлайн
14 552 68

Ворог атакував балістичними ракетами та "шахедами" військовий аеродром "Миргород". Є певні пошкодження інфраструктури й техніки, - ОВА

іскандер

Сьогодні ворог атакував Полтавщину.

Про це повідомив у телеграм-каналі глава Полтавської ОВА Дмитро Лунін, інформує Цензор.НЕТ.

За його словами, під час нічної атаки в районі військового аеродрому "Миргород" ворог застосував балістичні та крилаті ракети типу "Іскандер", а також ударні дрони іранського виробництва.

"Є певні пошкодження інфраструктури аеродрому й техніки. Попередньо, без жертв. Пожежу частково локалізовано пожежними розрахунками бригади та ДСНС. Проводять заходи з ліквідації наслідків обстрілу й перевезення техніки в безпечні місця дислокації", - йдеться у повідомленні.

Внаслідок роботи протиповітряної оборони, після падіння уламків пошкоджено 8 приватних будівель та 4 приватні автомобілі. Загиблих і постраждалих немає.

Ворог атакував балістичними ракетами та шахедами військовий аеродром Миргород. Є певні пошкодження інфраструктури й техніки, - ОВА 01

Топ коментарі
+43
Ще американці кажуть, щоб зеля прибрав кротів, а не розводив їх.
показати весь коментар
10.06.2023 09:08 Відповісти
+24
Не дарма американці кажуть,що спочатку треба вирішити усі питання з ППО,а потім літаки.
показати весь коментар
10.06.2023 08:58 Відповісти
+19
Один expert казав, що контрнаступ почнеться, коли ми почнемо атакувати російські аеродроми і російські літаки, щоб забезпечити безпеку з повітря нашим військам. Але поки що навпаки, росія успішно атакує наші військові літаки і летовища...
показати весь коментар
10.06.2023 09:09 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Не дарма американці кажуть,що спочатку треба вирішити усі питання з ППО,а потім літаки.
показати весь коментар
10.06.2023 08:58 Відповісти
А краще вирішувати і те й інше - одночасно .
показати весь коментар
10.06.2023 09:10 Відповісти
То нехай дають, а не язиками плещуть.
показати весь коментар
10.06.2023 09:10 Відповісти
ппо. про .лiтаки одночасно не зволiкати !
показати весь коментар
10.06.2023 09:14 Відповісти
Казати не робити!
Опыт войны в Украине показывает, что НАТО не к той войне последние 30 лет готовились.
Для того, чтобы обеспечить ПВО на фронте в 1000 км. как в Украине нужно несколько бюджетов НАТО. Против лома тепловизор бесполезен, как и Пэтриот против Шахеда - он его просто не видит!
показати весь коментар
10.06.2023 09:42 Відповісти
у американцев есть комплексы типа ЗУшки которые работают без человека, в автоматическом режиме, против низколетящих целей, но и они бесполезны против стаи дронов, как показали события в 2019 когда стаи дронов сожгли 2 нефтеперегонных комплекса в Саудовской Аравии.
показати весь коментар
10.06.2023 10:21 Відповісти
А ще краще - вирішити питання з кацапським заводами, які виготовляють балістичні ракети!
показати весь коментар
10.06.2023 10:30 Відповісти
А коли вони почнуть реально вирішувати питання з ППО? Бо у буратінки один метод вирішення цієї проблеми: укладка асфальту фірмами його друзів/родичів.
показати весь коментар
10.06.2023 11:05 Відповісти
Ще американці кажуть, щоб зеля прибрав кротів, а не розводив їх.
показати весь коментар
10.06.2023 09:08 Відповісти
Чому ми ще не в НАТО?!
показати весь коментар
10.06.2023 09:24 Відповісти
І ще проводить ''ставки'' винюхує плани ЗСУ, які зразу передаються через д'єрмака у фсб. Тому ми і маємо невдачі. ''Оман'' зеленим треба виконувати.
показати весь коментар
10.06.2023 09:37 Відповісти
Бубочка боится кротов, как Ленка мышей! Особенно крупных кротов, как Ермак - можно же оплеуху схлопотать за невыученный урок!
показати весь коментар
10.06.2023 09:45 Відповісти
А може і дозу не отримати.
показати весь коментар
10.06.2023 11:07 Відповісти
Один expert казав, що контрнаступ почнеться, коли ми почнемо атакувати російські аеродроми і російські літаки, щоб забезпечити безпеку з повітря нашим військам. Але поки що навпаки, росія успішно атакує наші військові літаки і летовища...
показати весь коментар
10.06.2023 09:09 Відповісти
Той ікспєрд баран . Бо якби він дійсно був - експертом , то знав би що в нас немає чим атакувати кацапські аєродроми .
показати весь коментар
10.06.2023 09:12 Відповісти
Ну ..так. про енгельс забули і про ту 141
показати весь коментар
10.06.2023 09:18 Відповісти
Фсьо , - кінчились Стрижі . В нас їх було там - жменька .
Для знищення аеродромів кацапні потрібні не стрижі а Томагавки .
показати весь коментар
10.06.2023 09:25 Відповісти
Стрижі іще є і досить багато. Просто чомусь після Енгельсу бздять ними стріляти.
показати весь коментар
10.06.2023 09:39 Відповісти
Іще одне: томагавк летить повільніше за Стрижа.
показати весь коментар
10.06.2023 09:40 Відповісти
Ви впевнені? Томагавк - це КР, а Стриж - це БПЛА
показати весь коментар
10.06.2023 10:32 Відповісти
Їх всього виробили в кількості 152 шт . І після розвалу совка , не всі вони дісталися Україні . Багато їх просто - роздали в музеї . Ті що й залишились , треба ще відновлювати після тривалого зберігання , це при умові якщо ще є комплектуючі до них .
Була інфа що у в/ч , де був склад стрижів , у Хмельницьку , прилетіла кацапська ракета , скільки їх там знищено - невідомо .
І взагалі , Ту 141 це розвідувальний безпілотник , а не ударний . " Погоди " він не зробить .
Вдарити ним по якомусь аеродрому можна звісно , але це буде скоріше для морального задоволення , ніж щоб реально знищувати кацапську авіацію . .
показати весь коментар
10.06.2023 09:55 Відповісти
В принципе есть Томагавки и южнокорейские крылатые ракеты. И если бы не эти недоучки, то уже можно было на Южмаше собрать пару десятков собственных крылатых ракет из дареных комплектующих и по подаренным чертежам. Россия за год сделает свой завод по производству Шахедов и мало не покажется.
Вот только не с этой властью, которая умеет только асфальт закатывать и на рояле играть для пипла!
показати весь коментар
10.06.2023 09:49 Відповісти
не обижай ЮЖмаш недоучками, он умеют то ,что никто в мире не умел. Проблема исключительно в финансировании
показати весь коментар
10.06.2023 10:23 Відповісти
що толку? Ілон Маск вміє значно краще. і твій южмаш вже не огого
показати весь коментар
10.06.2023 12:12 Відповісти
Илон Маск робив стратегічні ядерні ракети, точно? І що значить мій Южмаш? Ти колоборант?
показати весь коментар
10.06.2023 15:10 Відповісти
южмаш теж не робив саме ядерні ракети, носії - так. Але чомусь не захотіли клепати ракети середньої дальності. про відсутність фінансування не приймається. адже багато фірм, як той же "Луч", розробляли багато чого власним коштом. Моя версія - на заводі засіли совки і гальмували все на догоду москві.
показати весь коментар
10.06.2023 22:57 Відповісти
Ракета складніша чим сам ядерний заряд . По-перше Южмаш здебільшого працював для космічного агенства, ракетоносії для космічної програми виробляв. Це інший рівень. По друге- ось ці ваші слова " про відсутність фінансування не приймається. адже багато фірм, як той же "Луч", розробляли багато чого власним коштом. "- а хто вам казав, що не робилося? Дослідні зразки робили, вони і є в тому чи іншому вигляді. Але ніхто не дав ні копійки на серійне виробництво. Ракетний комплекс Грім -2- зразки зробили, були випробування у 2019, прийшла Зелена команда- ні копійки, не там ви шукаєте зраду, ох не там. Те саме у "Лучу" були готові зразки ЗРК малої дії, і документація на ЗРК середньої і великої дії. Ні копійки влада не дала. Хиба Нептун себе погано показав? Зелена влада ще у 2019 обіцяла замовити 6 дівізіонів Нептунів, досі нічого.
показати весь коментар
11.06.2023 10:06 Відповісти
ну добре, при теперішній не давали нічого. Але чому, якщо розробки були раніше зроблені, так довго випробовували? Чи й минула не дуже спішила фінансувати? Я якраз про це - таке потужне конструкторське бюро тягне роками доводку готового продукту. Хтось там обов'язково винний. Або самі южмашівці. Або замовники в особі оборонпрому. Або хтось з минулої влади. Сам Петро за освітою міжнародник, технічно малограмотний. Але ж серед минулої влади був не лише фінансист арсеній.
показати весь коментар
11.06.2023 10:24 Відповісти
Бо це довгий шлях, складна зброя годами розробляється. Літаки, наприклад, взагалі десятиріччями розробляються. Порошенко і Пастор почали вкладатися у ракетну програму, вже в 2019 були ПЕРШІ зразки Нептуна і Грома. Якби мудрий нарід їх переобрав, то було б продовження, але він вибрав гумористичне шоу. Наприклад, ті кілька ракет нептуна, зробені ще про Порошену, затопили крейсер Москва, а далі що? Да шо про ракети казати, Зелена влада жодної стугни не замовила за 2,5 роки. Якби Тетяна Чорновіл не врятувала від обстрілів експортні стугни для арабів, і їх би не було.
показати весь коментар
11.06.2023 13:43 Відповісти
Учимся читать - недоучки у власти!
показати весь коментар
10.06.2023 15:39 Відповісти
Вчись вже українською писати, бо кацапською якась хня виходить.
показати весь коментар
11.06.2023 00:37 Відповісти
Може на дрони сподівався
показати весь коментар
10.06.2023 09:59 Відповісти
Безпечні місця? Це де не має очей дерьмака? Чому ракети долетіти змогли туди?
показати весь коментар
10.06.2023 09:12 Відповісти
Тому що майже вся ППО зосереджена довкола Києва
показати весь коментар
10.06.2023 09:42 Відповісти
Це що, Червінського випустили? 😲 (Це сарказм,, кщо щось.). Якщо ні, то хто буде новим Червінським? 🤔
показати весь коментар
10.06.2023 09:14 Відповісти
Ще фото поскидайте і буде гут .
показати весь коментар
10.06.2023 09:18 Відповісти
Шото я не понял. А Полтавську ОВА в СБУ не надо за розголошення?
показати весь коментар
10.06.2023 09:18 Відповісти
Вони й про контрнаступ дізнались своєчасно і підірвали ГЕС щоб якось знівелювати його ...
показати весь коментар
10.06.2023 09:19 Відповісти
...щоб унеможливити висадку десанту на лівий берег одночасно з наступом на Запоріжжі.
показати весь коментар
10.06.2023 09:43 Відповісти
эксплуатировать аэродром в зоне поражения баллистическими ракетами всегда риск
показати весь коментар
10.06.2023 09:21 Відповісти
А раніше за 1,5 роки кацапи так і не змогли визначити де знаходиться аеродром під Миргородом?? Досить нести всяку маячню
показати весь коментар
10.06.2023 09:25 Відповісти
Мало знати «де», треба ще знати «що» на ньому і «коли».
показати весь коментар
10.06.2023 09:30 Відповісти
Рік тому влітку кацапи кілька разів обстрілювали миргородський аеродром. Я був тоді неподалік.
показати весь коментар
10.06.2023 09:44 Відповісти
А шо його визначать, цей аэродром ще при совку будувався.
показати весь коментар
10.06.2023 10:10 Відповісти
Що ти чешеш? Кацапи атакували аеродром в Миргороді ще у перші дні війни. Як би не у найперший день.
показати весь коментар
10.06.2023 10:21 Відповісти
Це добре, що наші почали правду казати про втрати. Так на Заході швидше усвідомлять необхідність постачання нам більшої кількості систем ППО. Та й не лише їх...
показати весь коментар
10.06.2023 09:25 Відповісти
Чого ми не б'ємо по їхнім аеродромам хоча по тим які достаємо. Взагалі останім часом кацапи дуже влучно почали бити. Напевно в нас завівся потужний кріт.
показати весь коментар
10.06.2023 09:28 Відповісти
Він і не виводився.Весь ОП перерив.
показати весь коментар
10.06.2023 09:30 Відповісти
Ще й який кріт, за найвеличнішого по габаритам більший в 2 рази. Агент Козир, по прізвищу Дерьмак.
показати весь коментар
10.06.2023 10:13 Відповісти
Базировать самолёты лучше в Польше, а если надо - пользоваться подвесными баками или дозаправкой - их для того и придумали.
показати весь коментар
10.06.2023 09:28 Відповісти
в прошлом году на дорогах новых прятались
показати весь коментар
10.06.2023 09:34 Відповісти
Минулого року пацаки кілька разів обстрілювали миргородський єродром. Висновки, *****, можна було зробити?
показати весь коментар
10.06.2023 09:41 Відповісти
Ну там потужне господарство - є що обстріляти .
показати весь коментар
10.06.2023 10:47 Відповісти
польша не пойдет на это
показати весь коментар
10.06.2023 14:46 Відповісти
Червинский вроде как уже посажен. А они все бьют по аэродромной технике и бьют. Может что с зеленским не так?
показати весь коментар
10.06.2023 09:37 Відповісти
З д'єрмаком не так! З нього стирчать вуха фсб!
показати весь коментар
10.06.2023 09:40 Відповісти
Головне, щоб БЛОХЄри не бігли фоткать чуже горе для самореклами!!
Півтора року просять Захисники України,
ЦЕ НЕ РОБИТИ!!
Якщо і після цього не дійшло, повісити падлюку, на ліхтарному стовпі з мобілкою в роті!!
Слава Захисникам України та їх Сім'ям!!!
Пильнуймо та звільняймо Україну від опозажопників ригоАНАЛЬНИХ!
Смерть ворогам!!
показати весь коментар
10.06.2023 09:41 Відповісти
Похоже у Зеленского мозгов совсем нет, или как у дворового задрота! Сколько уже он потерял из-за Дерьмакового запаха в ОП и все еще продолжает повавать это дерьмо к утреннему чаю всей стране. Я не понимаю людей, которые ходят в обосранных штанах, не догадываясь, что их можно поменять. Разве шо Зеленский не видит замены Ермаку...
показати весь коментар
10.06.2023 09:53 Відповісти
Все выглядит так, что главный КРОТ - Зеленский, а дЕрмак - это просто радистка Кет при нём.
показати весь коментар
10.06.2023 10:27 Відповісти
То же думал об этом, ну не совсем же он идиот держать возле себя такую токсичную фигуру , как Дерьмак. Два варианта . Через Дерьмака налажен контакт получения ВСЕХ теневых потоков: таможня, суды, налоговая, закупки в ВСУ, другой бизнес, а клоун вроде как не при чем, хотя все это бабло идет ему и Бене. Или у Дерьмака есть конкретный компромат на Зелебобу.
показати весь коментар
10.06.2023 10:31 Відповісти
Менше звизди і буде тобі щастя.
показати весь коментар
11.06.2023 00:40 Відповісти
"... перевезення техніки в безпечні місця дислокації"

Прилетіли ракети - з'явилися безпечні місця
показати весь коментар
10.06.2023 10:40 Відповісти
Протягом ночі до світанку на Одещині повітряна тривога лунала 4 рази при чому тривалістю від 15 хвилин до 1,5 години.
Першою хвилею ворог атакував ударними дронами-камікадзе "Shahed-131/136". Всі безпілотники були знищені.
Внаслідок падіння уламків в житловому районі Одеси 3 людини загинуло, за уточненими даними 27 людей отримали травмування та поранення різного ступеню важкості. Серед них 3 дитини і вагітна жінка. Всім надано медичну допомогу. Людям, чиє житло пошкоджено надано тимчасовий прихисток.
Щонайменше 4 житлових багатоповерхівок зазнали пошкоджень. На місці працює слідчо-оперативна група, фіксує злочини російської федерації.
Наступною хвилею атаки ворог спрямував крилаті ракети наземного базування в рекреаційну зону Одеської області. Дві ракети знищено, одна влучила саме в морське узбережжя, від чого запалала рослинність. Уламками збитих ракет та вибуховою хвилею пошкоджено кілька приватних обійсть, поранено 3 місцевих мешканців.
Інформація ще уточнюється.⏱️ Протягом ночі до світанку на Одещині повітряна тривога лунала 4 рази при чому тривалістю від 15 хвилин до 1,5 години.
🛸 Першою хвилею ворог атакував 8️⃣ ударними дронами-камікадзе "Shahed-131/136". Всі безпілотники були знищені.
🔥 Внаслідок падіння уламків в житловому районі Одеси 3 людини загинуло, за уточненими даними 27 людей отримали травмування та поранення різного ступеню важкості. Серед них 3 дитини і вагітна жінка. Всім надано медичну допомогу. Людям, чиє житло пошкоджено надано тимчасовий прихисток.
🏬 Щонайменше 4 житлових багатоповерхівок зазнали пошкоджень. На місці працює слідчо-оперативна група, фіксує злочини російської федерації.
🚀 Наступною хвилею атаки ворог спрямував крилаті ракети наземного базування в рекреаційну зону Одеської області. Дві ракети знищено, одна влучила саме в морське узбережжя, від чого запалала рослинність. Уламками збитих ракет та вибуховою хвилею пошкоджено кілька приватних обійсть, поранено 3 місцевих мешканців.
Інформація ще уточнюється.
https://www.facebook.com/OperationalCommandSouth/posts/pfbid0woBQZAD7gBXoiNB7ZLXUQynadLEE9w4qrm6fixEUZr9VxL3F8suULLdteccrPupTl?locale=ru_RU ОК "Південь"
https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/352783349_583368687256711_5272387146300444104_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=a3sGveAmovkAX8RHNP1&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAw7q9HyTAG8EP3R3lMlpgJRYEMTjiCiaXwWPDdJUC68g&oe=64884152 https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/352557839_583368583923388_8579429958660558798_n.jpg?stp=cp0_dst-jpg_e15_fr_q65&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8024bb&efg=eyJpIjoidCJ9&_nc_ohc=igt4_GAdd3kAX-WCFbY&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDAC3Y03X7IW8bp2leOEiEF1vQIOrR-mKz7Dq766_oyoA&oe=648A0F45
показати весь коментар
10.06.2023 11:10 Відповісти
в принципі, є варіянт як ховати наші літаки якщо нема надійних ангарів.

ПОЛЬЩА.

звісно, відразу хтось розумний скаже - польща не піде на це бо стане стороною війни.

це правда.

але це не вся правда.

справа в тому що якщо український літак злетить з польського летовища, потім полетить на українське летовище, приземлиться аби лише проїхатися по злітній смузі і все - польща вже не надає свою інфраструктуру для війни, це вважається наданням летовища для передислокації авіяції.

а далі можна бомбити, перехоплювати, що завгодно робити.
показати весь коментар
10.06.2023 12:42 Відповісти
это риски для польши. Сомневаюсь, что они радостно согласятся