9181 відвідувач онлайн
3 139 17

Африка стурбована поширенням впливу Росії та хоче переймати досвід України, - МЗС

африка

Африканські країни хочуть вивчати український досвід протидії ворожій російській пропаганді.

Про це заявив спецпредставник України з питань Близького Сходу та Африки Максима Субх, повідомляє Цензор.НЕТ з посиланням на РБК-Україна.

Він розповів, що Росія агресивною поведінкою підриває міжнародну законність, реалізовує неоколонізаторську політику й намагається переглянути міжнародно визнані кордони, що особливо небезпечно для Африканського континенту.

Читайте на Цензор.НЕТ: Кулеба закликав Анголу приєднатися до української формули миру

Речник МЗС Олег Ніколенко додав, що, попри російські міфи про те, що Росія нібито є "борцем за свободу", за закритими дверима африканські партнери кажуть про занепокоєння через загрозу для своїх країн. Зокрема йдеться й про ПВК "Вагнера", яка підтримує перевороти та краде ресурси.

"Ще одна загроза - російська пропаганда. Росія використовує інформаційні технології для дестабілізації ситуації в інших країнах. Африканські партнери говорили нам, що вони хочуть вивчати наш досвід протидії пропаганді, боротьби із фейками та розбудови стратегічних комунікацій", - розповів Ніколенко.

Також на Цензор.НЕТ: Російські посли в Африці вмовляють не вести переговори з Кулебою, а Лавров "по його слідах" готує свій візит

Топ коментарі
+5
Судячи з ніку той кадирка на квартал працює)))
показати весь коментар
14.06.2023 12:45 Відповісти
+4
чего, блт???
показати весь коментар
14.06.2023 12:38 Відповісти
+3
Серйозно? Там постійні міжплеменні війни. Про дитячі армії Уганди нічого не чули?
показати весь коментар
14.06.2023 12:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Африці простіше, у них немає внутрішнього ворога.
показати весь коментар
14.06.2023 12:30 Відповісти
Серйозно? Там постійні міжплеменні війни. Про дитячі армії Уганди нічого не чули?
показати весь коментар
14.06.2023 12:36 Відповісти
Коррупции и продажных хватает.
показати весь коментар
14.06.2023 12:39 Відповісти
Насамперед хай повісять тих, хто пропонує асфальт замість оборони. Тоді вже ми перейматимемо їхній досвід.
показати весь коментар
14.06.2023 12:36 Відповісти
З "Вагнєром" розберіться. Інакше всі ваші "тонкі матерії" відріжуть разом з головами.
показати весь коментар
14.06.2023 12:37 Відповісти
чего, блт???
показати весь коментар
14.06.2023 12:38 Відповісти
🤣
показати весь коментар
14.06.2023 12:40 Відповісти
Судячи з ніку той кадирка на квартал працює)))
показати весь коментар
14.06.2023 12:45 Відповісти
Кажуть шо Делімханов здох. Якщо це так то дякую ЗСУ, це найкраший подарунок на день нарождення
показати весь коментар
14.06.2023 12:49 Відповісти
Африканцям треба вивчити кілька українських слів...
майдан, паляниця, путін-*****...
показати весь коментар
14.06.2023 12:57 Відповісти
наберуть на роботу до своїх мзс тамтешніх мін'єтчиць?
показати весь коментар
14.06.2023 13:05 Відповісти
Африканським країнам потрібно рекомендувати в першу чергу не включати Телемарафон і вибирати клоунів у президенти.
показати весь коментар
14.06.2023 14:01 Відповісти
Їсти вони хочуть, а не досвід переймати. То в миротворці лізуть, то в ученики.
показати весь коментар
14.06.2023 14:09 Відповісти
"Африканські країни хочуть вивчати український досвід протидії ворожій російській пропаганді."
Оголошений збір коштів на відправку найкращого фахівця - ЗЕ до Африки. Нам воно тут тікі пакостить, а африканцям, може, потрібне бібабо.
показати весь коментар
14.06.2023 14:21 Відповісти
запросіть яйценосного, він вам тренінг проведе
показати весь коментар
14.06.2023 14:22 Відповісти
африканці розумніші, ніж наші малороси, які вибрали у президенти ідіота
показати весь коментар
14.06.2023 15:49 Відповісти
МЗС запропонувало африканцям продукцію 95 кварталу?
І кандидатам у президенти для електоральної підтримки потрібно буде навчитись грати хріном на барабанах?
показати весь коментар
14.06.2023 17:34 Відповісти