6268 відвідувачів онлайн
21 733 140

Російський олігарх Абрамович відмовляється передати Україні майже 3 млрд доларів від продажу "Челсі"

абрамович

Російський олігарх Роман Абрамович відмовляється підписувати угоду про передачу Україні 2,9 млрд доларів з продажу футбольного клубу "Челсі". Натомість він хоче, щоб гроші отримали "постраждалі від війни росіяни".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Daily Mail

"Ані британський уряд, ані Європейська комісія не погодяться на такий крок, поки проти Росії діють санкції через агресію Володимира Путіна проти України", - йдеться в матеріалі.

Джерела видання в Міністерстві закордонних справ Британії підтвердили, що це так, і вказали на те, що глава МЗС Джеймс Клеверлі заявив минулого тижня, що він не може гарантувати, що гроші будуть виділені до того, як уряд піде на літні канікули наступного місяця. Міністри повернуться у вересні.

"Була надія, що гроші переведуть минулого літа, потім ми сподівалися на просування в січні. Зараз ми сподіваємося, що гроші почнуть надходити в Україну до настання морозів наприкінці року, але немає жодних гарантій, що це станеться", - констатувалр джерело видання.

Наразі гроші заблоковано на рахунку компанії Абрамовича Fordstam Limited.

Раніше повідомлялося, що ЄС та Велика Британія сперічаються щодо того, як саме треба використати ці гроші для допомоги Україні. 

Топ коментарі
+41
А до того, що свого часу Давид Арахамія розповів, що через російського олігарха Романа Абрамовича передавали неформальні повідомлення до влади РФ. .. І скрізь пісявся за нього ! Але це не взаємно чомусь.
показати весь коментар
18.06.2023 17:56 Відповісти
+38
Ей, агрохімія, де ти! Мовчить абхазька мавпа.
показати весь коментар
18.06.2023 17:42 Відповісти
+37
какая неожиданность ..
показати весь коментар
18.06.2023 17:36 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Сторінка 2 з 2
так и сделают
показати весь коментар
18.06.2023 18:18 Відповісти
Надо знать історію
Остап бендер :
Деньги вечером --стулья утром
Деньги утром --стулья вечером
Но деньги вперед
ЕС не спешит передавать деньги
Не очень на них можно расчитивать
показати весь коментар
18.06.2023 18:16 Відповісти
Смешно. Особенно понравилось о том, что на эти деньги мы могли бы как-то расчитывать. Может вы еще и считаете "державниками" то ворье, которое окружает нашего народного зе-президента?
показати весь коментар
18.06.2023 18:50 Відповісти
Російський олігарх Роман Абрамович відмовляється підписувати угоду про передачу Україні 2,9 млрд доларів з продажу футбольного клубу "Челсі"

бот не тринди на ЄС
показати весь коментар
19.06.2023 08:14 Відповісти
Та то була обіцянка для лохів.
А обіцянка побратися не означає побратися.
показати весь коментар
18.06.2023 18:36 Відповісти
А щеленский так просив, так просив - не чіпайте санкціями абрашу - він вся надія України на переговорах з ******. Цікаво, а за який відсоток працює ********** від цієї сумми - як завжди, чи по дружньо-жидовстки.
показати весь коментар
18.06.2023 18:44 Відповісти
А так дишал, так дишал, бил потрясьон прєступной вайной путіна.... Це все, що потрібно знати про росіян у тому числі і "хороших росіян". Винятки є, але вони дуже нечисленні.
показати весь коментар
18.06.2023 18:46 Відповісти
ВВС - Роман Абрамович продает лондонский "Челси". Деньги пойдут пострадавшим от войны на Украине

2 марта 2022.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Все почему-то решили, что это для жителей Украины? Я тогда писал по этому поводу на Спорт УА, что это можно понимать двояко и шо абраша мог иметь в виду кацапских вояк.
показати весь коментар
18.06.2023 18:47 Відповісти
Всі Абрамовичі однакові )))
показати весь коментар
18.06.2023 19:03 Відповісти
Помнится недавно здесь задавались вопросом, куда девался арахамия. Вот и ответ
показати весь коментар
18.06.2023 19:09 Відповісти
Стосовно бабла, кошерний поц показує свою істинну природу, надурити всих і вся... обіцянки цяцянки... з гоями їх виконувати тора забороняє...
показати весь коментар
18.06.2023 19:12 Відповісти
чув що мова була про частину грошей на "постраждалі від війни росіяни"
а тут якесь наї..лово, х..ло скаже: Абрамович-гордость еврейского народа
показати весь коментар
18.06.2023 19:14 Відповісти
Надеялись на кремлевского жулика (остапа бендера).....
показати весь коментар
18.06.2023 19:20 Відповісти
Остап Ибрагимович, когда же мы будем делить наши деньги!!!
показати весь коментар
18.06.2023 19:28 Відповісти
каждый раз , когда упоминается арахамия, я почему то вспоминаю, что он был первым, кто отрицал спецоперацию " вагнергейт" и неоднократно в своих интервью отказывался создавать следственную комиссию в Раде по этому вопросу...

А может абрамович под "русскими пострадавшими в Украине" имел в виду вагнеровцев ?
показати весь коментар
18.06.2023 19:30 Відповісти
А що там аГрохімія-хЛамідія?
показати весь коментар
18.06.2023 19:31 Відповісти
зелеДрочеры!!! Так о чём там договаривалась ваЗЕлиновская Хламидия???
показати весь коментар
18.06.2023 19:39 Відповісти
Ой, Ви такі кумедні! Скажіть мені, ще що Коломойський, Боголюбов, та інші "богообрані" задонатили на ЗСУ!
показати весь коментар
18.06.2023 20:10 Відповісти
ало абхазька обезьяна арахамія за базар відповідай
показати весь коментар
18.06.2023 20:14 Відповісти
а що з цього приводу говорить його друг і Зе-мавпа з Абхазії товариш Арахамія?

показати весь коментар
18.06.2023 20:16 Відповісти
Арахамія росіянин з Сочі. Він в Абхазії ніколи не був.
показати весь коментар
18.06.2023 20:31 Відповісти
Так? - втім, це не важливо.

Основне вірно - він Зе-мавпа та друг Абрамовича якого він рятував від західних санкцій
показати весь коментар
18.06.2023 20:35 Відповісти
Арахамія -гірский Єврей як і Єрмак. Їх на Північному Кавказі як бруду.
показати весь коментар
18.06.2023 22:01 Відповісти
Давид народився 23 травня 1979 року в Сочі, РСФСР. Деякий час жив у Грузії в Гаграх (Ґа́ґра - місто в Абхазії). 1992 року, тікаючи від війни в Абхазії, переїхав з батьками до Миколаєва...
(с) wikipedia
показати весь коментар
18.06.2023 22:43 Відповісти
А если посол Израиля читает Цензор.НЕТ? Такой комментарий не может повлиять на отношения Израиля с Украиной?
показати весь коментар
18.06.2023 21:23 Відповісти
а якщо зовсім спростити, то хитрий жи... єврей абрам просто хотів перевести бабло собі на рахунок на п е дерацію.....
але брити його розкусили і тепер хитрий жи.... єврей абрам немає ні клубу, ні грошей від продажу клубу!
показати весь коментар
18.06.2023 20:28 Відповісти
Натомість він хоче, щоб гроші отримали:
АраХамія,Єрмак
та інші "постраждалі від війни росіяни"
показати весь коментар
18.06.2023 20:44 Відповісти
Абрамовичу пізно пити боржомі. Корона забере все до центу, хоче він того чи ні. Нема у бритів конституції. і право приватної власності ніде формально не прописаний. Так шо гроші ваші - стали українські.
показати весь коментар
18.06.2023 21:11 Відповісти
Хламідія в долю захотів?
показати весь коментар
18.06.2023 21:14 Відповісти
от тобі ще один «хароший» руzький,

для кацапів брехати як дихати, не можуть не брехати
показати весь коментар
18.06.2023 22:28 Відповісти
Арахамія - красавчік. Кинув х.йла, пообіцявши, що Україна буде нейтральною, а рф повірила і вивела війська. А тепер, виявилося, що і кинув абрамовича, пообіцявши, що частина грошей піде в рф. Може, абрамович щось за це і арахамії відслюнявив.
Круте кидалово.
показати весь коментар
18.06.2023 22:44 Відповісти

ШО КУРИШ?
показати весь коментар
19.06.2023 08:16 Відповісти
А агрохімія нам казав що цей Абрамович начебто справжній козак…. Мабудь на.бав українців агрохімія.
показати весь коментар
18.06.2023 23:19 Відповісти
400 000 врятованних Абромовичем українців, як написав Арахамія, не дадуть збрехати.
показати весь коментар
19.06.2023 09:41 Відповісти
стесняюсь спросить, а кого он считает "постраждалими від війни росіянами"? вагнеровцев, регулярную армию, вдов ****** которые послали мужей сюда воевать или конченых мамаш, которые покупают дроны для уничтожения ВСУ???? кто у этого жида пострадал?!
показати весь коментар
18.06.2023 23:30 Відповісти
Не хочет - не надо, пусть санкции против него запускают по полной.
А бабки никуда не денутся - лишь бы в Россию не попали.
А когда наша победа будет решённым вопросом, он прибежит сам.
показати весь коментар
18.06.2023 23:42 Відповісти
Абрамовича так просто не взять. Вон он Березовского засудил в лондонском суде!
показати весь коментар
19.06.2023 13:34 Відповісти
Сторінка 2 з 2