13842 відвідувача онлайн
2 285 52

ЄС та Велика Британія сперечаються щодо того, як витратити на Україну $2,9 млрд від продажу Абрамовичем "Челсі", - The Telegraph

абрамович

$2,9 млрд від продажу російським олігархом Романом Абрамовичем заморожені, бо Британія та Євросоюз ніяк не вирішать, як саме витратити їх на допомогу постраждалим від війни українцям.

Про це йдеться в публікації The Telegraph, повідомляє Цензор.НЕТ.

Абрамович продав клуб майже 13 місяців тому. Угода про продаж передбачає, що гроші від нього скерують на допомогу жертвам війни в Україні, а також на підтримку довгострокових робіт з відновлення.

Однак Євросоюз наполягає, щоб вони були витрачені безпосередньо на відбудову України, а не на тих, хто постраждав від війни.

Грошима має розпоряджатися незалежний фонд, який очолює колишній виконавчий директор Unicef у Великій Британії Майк Пенроуз. Фонд готовий розпочати роботу одразу після отримання коштів, але не розуміє позиції уряду.

Видання звернулося до уряду для пояснення затримок, але там відмовилися назвати ЄС причиною.

"Ми хочемо, щоб Україна якнайшвидше відчула користь від цих грошей, особливо з урахуванням недавньої руйнації Каховської греблі, але ми маємо захистити цілісність нашого санкційного режиму", - сказало джерело.

Представниця уряду додала: "Доходи від продажу футбольного клубу "Челсі" заморожені на банківському рахунку у Великій Британії, а незалежні експерти створюють фонд для управління та розподілу грошей на гуманітарні цілі в Україні. Потім потрібно буде подати заявку на отримання ліцензії, щоб переказати кошти у фонд".

Нагадаємо, Абрамович продав футбольний клуб "Челсі" у травні 2022 року за $5,4 млрд. Частину цих кошті він збирається віддати на допомогу українцям.

Топ коментарі
+11
Предлагаю сделку: мы вам зеленского и К, вы нам - 2,9млрд. Все честно.
показати весь коментар
14.06.2023 14:36 Відповісти
+9
Хай не сперечаються, а на всі гроші швиденько куплять нам "томагавки".
показати весь коментар
14.06.2023 14:37 Відповісти
+4
що там сперечатись,сторм шедоу на всі накупити,ото русня "зрадіє")))
показати весь коментар
14.06.2023 14:40 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
Предлагаю сделку: мы вам зеленского и К, вы нам - 2,9млрд. Все честно.
показати весь коментар
14.06.2023 14:36 Відповісти
Бедоносца к нашим союзникам? Зачем им такое горе? Ну а деньги нам нужны и на восстановление и на помощь пострадавшим, лишь бы быстрее. Ключевой момент в контроле за этими деньгами с их стороны, а то бородатая бабушка зеледента не дремлет.
показати весь коментар
14.06.2023 14:44 Відповісти
Хай не сперечаються, а на всі гроші швиденько куплять нам "томагавки".
показати весь коментар
14.06.2023 14:37 Відповісти
ви що не в курсі? слугам потрібні овочерізки та сковорідки по 1,5 млн або відразу перевести на офшорні рахунки за прокат "скатів"
показати весь коментар
14.06.2023 15:19 Відповісти
и вернут яо
показати весь коментар
14.06.2023 22:16 Відповісти
До чого тут ЄС, якщо Британія вже з нього вийшла??
показати весь коментар
14.06.2023 14:39 Відповісти
А Британія бажає гроші віддати Арахамії ?
показати весь коментар
14.06.2023 14:42 Відповісти
При чому тут ця макака, Я кажу, до чого тут ЄС, як воно дотично до тих грошей? Продали же у Британії, британський футбольний клуб.
показати весь коментар
14.06.2023 14:44 Відповісти
Вышла это не значит что не учитывет мнение совета ЕС. Деньги арестованы Британией и ведется диалог об их исползовании для помощи Украины.
показати весь коментар
14.06.2023 14:46 Відповісти
Капитан очевидность) И нет, они не обязаны учитывать мнение совета ЕС,

После Брексита https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_law право ЕС и https://en.wikipedia.org/wiki/Court_of_Justice_of_the_European_Union Суд Европейского Союза больше не имеют https://en.wikipedia.org/wiki/Primacy_of_European_Union_law приоритета над британскими законами . Закон https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_(Withdrawal)_Act_2018 о Европейском союзе (выход) 2018 года сохраняет соответствующее законодательство ЕС в качестве https://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_the_United_Kingdom внутреннего права , которое Великобритания теперь может изменить или отменить.
показати весь коментар
14.06.2023 15:36 Відповісти
Вася, это ты капитан очевидность. Вышла не значит что не имеют диалога и не состоят в одном блоке НАТО. Вася, это не развод мужа и жены, не путай.
показати весь коментар
14.06.2023 15:49 Відповісти
Алеша, эти деньги не имеют никакого отношения к НАТО)
показати весь коментар
14.06.2023 16:07 Відповісти
Вася, я говорю о партнерстве в НАТО, а не об этих арестованных деньгах.
показати весь коментар
14.06.2023 16:12 Відповісти
Алеша, проснись и пой: "статья называется ЄС та Велика Британія сперечаються щодо того, як витратити на Україну $2,9 млрд від продажу Абрамовичем "Челсі"" .Каким боком тут твое НАТО?))
показати весь коментар
15.06.2023 03:52 Відповісти
Вышла не значит что не имеют диалога и не состоят в одном блоке НАТО. Вася, это не развод мужа и жены, не путай.
показати весь коментар
15.06.2023 08:21 Відповісти
Алеша, НАТО - это военно-политический блок, а не экономический. Там просто есть еще что-то в этой истории, об этом нам не рассказали.
показати весь коментар
15.06.2023 13:51 Відповісти
Да ты что? Правда? Не экономический совсем? Значит Генсек НАТО голимый трындабол когда объявляет пакет военной помощи на лярды? Ай яй яй. Какой обманшик этот Йенс Столтенберг...
показати весь коментар
15.06.2023 13:58 Відповісти
О, так ты совсем далекий. Обьявляет каждая отдельно взятая страна о пакетах помощи, а не Столтенберг. НАТО, как организация поставила только немного топлива в начале войны и каски.
показати весь коментар
15.06.2023 14:01 Відповісти
Да, Вася, ты довольно тяжелый собеседник... Ни одной ссылки на информацию, одни твои больные мысли.. Ну вот почитай про проклятое НАТО и не забывай какие страны являются членами НАТО.

https://www.nato.int/cps/ru/natohq/topics_192648.htm#:~:text=%D0%A7%D1%82%D0%BE%20%D0%B4%D0%B5%D0%BB%D0%B0%D1%8E%D1%82%20%D0%9D%D0%90%D0%A2%D0%9E%20%D0%B8%20%D0%B3%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%81%D1%82%D0%B2%D0%B0,%D0%B4%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B0%D0%B2%D0%BA%D0%B5%20%D0%B3%D1%83%D0%BC%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D0%B0%D1%80%D0%BD%D0%BE%D0%B9%20%D0%B8%20%D0%BD%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%BD%D0%BE%D0%B9%20%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89%D0%B8 https://www.nato.int/cps/ru/natohq/topics_192648.htm#:~:text=Что%20делают%20НАТО%20и%20государства,доставке%20гуманитарной%20и%20нелетальной%20помощи .
показати весь коментар
15.06.2023 14:07 Відповісти
Алеша, ты тугой? Где тут хоть одно слово написано, про вмешательства НАТО в экономику других стран? Когда Абрамович продал Челси американскому финансисту Теду Боули и консорциуму инвесторов за 4,5 миллиарда фунтов, из которых 2,5 миллиарда должны были отправить на благотворительность в специальный фонд.

https://forbes.ua/ru/news/ugoda-z-prodazhu-chelsi-zakrita-abramovich-prodav-futbolniy-klub-za-425-mlrd-27052022-6253

Даже статья называется Британия и ЕС не могут договориться. Откуда у тебя взялось НАТО?))

Что касается НАТО, они действительно как организация не участвуют в пакетах. Ты даже не можешь прочитать то, что ты мне прислал))

https://www.nato.int/cps/ru/natohq/topics_192648.htm 4. Что делают НАТО и государства-члены для помощи Украине?

НАТО помогает координировать поступающие от Украины запросы о помощи и оказывает содействие государствам-членам в доставке гуманитарной и нелетальной помощи.

ОТДЕЛЬНЫЕ ГОСУДАРСТВА-члены НАТО посылают в Украину оружие, боеприпасы и многие виды легкой и тяжелой военной техники, включая противотанковые системы и системы противовоздушной обороны, гаубицы, беспилотные летательные аппараты и танки. На сегодняшний день СТРАНЫ НАТО предоставили Украине военную технику на миллиарды евро. Кроме того, вооруженные силы государств-членов обучают украинских военнослужащих использованию этой техники. Все это каждый день меняет ситуацию на поле боя, помогая Украине отстаивать свое право на самооборону, которое закреплено в Уставе Организации Объединенных Наций.

Кроме того, СТРАНЫ НАТО предоставляют Украине финансовую помощь на миллиарды евро. Многие государства-члены НАТО также предоставляют гуманитарную помощь гражданским лицам и принимают миллионы украинских беженцев.

На встрече в верхах в Мадриде в июне 2022 года лидеры стран НАТО согласовали усиленный пакет поддержки для Украины, который включает поддержку в области защищенной связи, боевых пайков, топлива, предметов медицинского назначения, средств индивидуальной бронезащиты, зимней одежды, оборудования для борьбы с минами и химическими и биологическими угрозами, а также переносных систем борьбы с беспилотными летательными аппаратами.------ А вот то, что НАТО сделало как организация, прислало топливо, оборудование для химзащиты, пайки.
показати весь коментар
15.06.2023 14:27 Відповісти
А как, Вася, отдельные страны НАТО будут отправлять помощь без согласования с советом НАТО? Вася ты залез туда, где вообще не соображаешь... Вася, научись пользоваться гуглом хотя бы, ну просто чтобы не позориться на людях.

Североатлантический совет (САС) - главный политический руководящий орган НАТО. Он контролирует военно-политический процесс, связанный с вопросами безопасности, затрагивающими Североатлантический союз в целом. Он объединяет в своем составе представителей каждого государства-члена для обсуждения вопросов политики или оперативных вопросов, требующих совместного решения, является форумом для проведения широких консультаций между государствами-членами НАТО по всем вопросам, касающимся мира и безопасности этих государств.

https://www.nato.int/cps/ru/natohq/topics_49763.htm
показати весь коментар
15.06.2023 14:51 Відповісти
Только деньги от продажи футбольного клуба, напрямую не касаются мира и безопасности. Хватит, Алеша, Нато в каждую дырку совать)
показати весь коментар
15.06.2023 18:47 Відповісти
Вася, военная помошь Украине не касается мира и безопасности? Ну ты совсем договорился, Василий...
показати весь коментар
15.06.2023 18:51 Відповісти
Алеша, тут не было ни одного слова о ВОЕННОЙ помощи. Видимо, ты не знаешь украинского языка.

Абрамович продав клуб майже 13 місяців тому. Угода про продаж передбачає, що гроші від нього скерують на допомогу жертвам війни в Україні, а також на підтримку довгострокових робіт з відновлення.

Однак Євросоюз наполягає, щоб вони були витрачені безпосередньо на відбудову України, а не на тих, хто постраждав від війни. Джерело:

Через гугл -переводчик переведи, что это значит, Алеша.
показати весь коментар
15.06.2023 20:19 Відповісти
Вася, распределят, тогда увидем. А ты же говорил что ее вообще не будет.
показати весь коментар
15.06.2023 20:21 Відповісти
Нет ,Алеша, мой первый коммент был: "До чого тут ЄС, якщо Британія вже з нього вийшла??", таблетки для памяти пей
показати весь коментар
15.06.2023 20:25 Відповісти
Так я тебя, Василий, и поставил на место этим комментом так, что ты до сих пор успокомтся не можешь и несешь всякий бред.
показати весь коментар
15.06.2023 20:27 Відповісти
Нет, Алеша, ты просто показал всем свою тупость этим комментом. Я тебе показал в чем ты неправ:

После Брексита https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_law право ЕС и https://en.wikipedia.org/wiki/Court_of_Justice_of_the_European_Union Суд Европейского Союза больше не имеют https://en.wikipedia.org/wiki/Primacy_of_European_Union_law приоритета над британскими законами . Закон https://en.wikipedia.org/wiki/European_Union_(Withdrawal)_Act_2018 о Европейском союзе (выход) 2018 года сохраняет соответствующее законодательство ЕС в качестве https://en.wikipedia.org/wiki/Law_of_the_United_Kingdom внутреннего права , которое Великобритания теперь может изменить или отменить.
показати весь коментар
16.06.2023 03:47 Відповісти
Вышла это не значит что не учитывет мнение совета ЕС. Деньги арестованы Британией и ведется диалог об их исползовании для помощи Украины.
показати весь коментар
15.06.2023 20:41 Відповісти
Короче ты не прав. Я нашел причину, и это не НАТО, Алеша. Все гораздо проще.

Сделка по продаже ФК Челси была под британской юрисдикцией, но тогда правительство привлекло ЕС к подписанию соглашения по фонду, поскольку Абрамович получил португальский паспорт в 2021 году. Вот и вся причина.
показати весь коментар
16.06.2023 05:34 Відповісти
Капитан очевидность) И нет, они не обязаны учитывать мнение совета ЕС,

После Брексита право ЕС и Суд Европейского Союза больше не имеют приоритета над британскими законами . Закон о Европейском союзе (выход) 2018 года сохраняет соответствующее законодательство ЕС в качестве внутреннего права , которое Великобритания теперь может изменить или отменить.
показати весь коментар
16.06.2023 07:15 Відповісти
Не обязаны= может изменить или отменить
показати весь коментар
16.06.2023 14:42 Відповісти
И тут дело не только в этом ,как я написал выше, а в том ,что Абрамович гражданин ЕС
показати весь коментар
16.06.2023 14:43 Відповісти
Фуф... Ну и зачем было мне хамить?
показати весь коментар
16.06.2023 15:19 Відповісти
Капитан очевидность, это не хамство. Ты просто переиначил мой вопрос своими словами и написал тоже самое. А мне нужен был ответ. Я его нашел. Хочешь сделать что-то хорошо, сделай это сам.
показати весь коментар
16.06.2023 16:23 Відповісти
що там сперечатись,сторм шедоу на всі накупити,ото русня "зрадіє")))
показати весь коментар
14.06.2023 14:40 Відповісти
ATACMS or Storm Shadow, money well spent. Direct help without corruption. Nobody will resell or steal those missiles. They will be the most effective help.
показати весь коментар
14.06.2023 17:21 Відповісти
Да віддайте їх Арахаміі ! Він же афідавіт писав Лондонскому суду як Абрамович 400000 українців від Путлера врятував.
показати весь коментар
14.06.2023 14:40 Відповісти
Україні треба Томагавки. Швидко і негайно.
показати весь коментар
14.06.2023 14:40 Відповісти
віддайте на допомогу ЗСУ, буде найкраща інвестиція вбивати русню
показати весь коментар
14.06.2023 14:40 Відповісти
краще вiдразу ATACMS на 300 км, бо ще яйця для 170 грн куплять.
показати весь коментар
14.06.2023 17:17 Відповісти
Віддайте їх зеленим "мужновладцям",вони "розберуться"
показати весь коментар
14.06.2023 14:42 Відповісти
Вора ограбили.)
показати весь коментар
14.06.2023 14:43 Відповісти
The Telegraph, а за ним й "Цензор.нет" перетворились на бульварну пресу?! Які можуть бути "сперечання" у використанні коштів АНГЛІЙСЬКОГО клубу? Хіба є якісь "сперечання" стосовно рішень Литви по коштах які там заарештували? НІ! А по тих які заарештувала Німеччина чи Чехія?! Тож явне вкидання заради розваги читачів та роздмухування чогось з НІЧОГО!!!
показати весь коментар
14.06.2023 14:54 Відповісти
Я розібрався у чому справа. Абрамович отримав громадянство Португалії у 2021, отож став громадянином ЄС. І тому ЄС приймала участь в цій угоді 2022 року.
показати весь коментар
16.06.2023 14:49 Відповісти
Поразуміются.
Головне контроль за витрачанням та сувора Заборона долучати до розподілу та витрат укр держ службовців.
показати весь коментар
14.06.2023 15:10 Відповісти
Знають, що зелені мародери успішно розкрадуть. Вони ж бачать яйця для армії по 17 грн.
Не вистачає відосіка, щоб Шапіто запитало чому ми не в ЄС і не в НАТО.
показати весь коментар
14.06.2023 15:36 Відповісти
ATACMS, please 🚀
показати весь коментар
14.06.2023 17:14 Відповісти
Дайте нам на все деньги дальнобойных ракет: влупить по Мацкве и **********! От всего сердца прошу!
показати весь коментар
14.06.2023 17:39 Відповісти
Абрамович володів Челсі з 2003 до 2022 року. Потрапивши під санкцій Великої Британії та ЄС на початку повномасштабного вторгнення Росії проти України, олігарх отримав спеціальний дозвіл на продаж клубу за умови, що не отримає жодної вигоди з угоди.

Виручені кошти були розміщені на банківському рахунку у Великій Британії, який контролюється компанією Абрамовича Fordstam. Формально мільярдер не має доступу до грошей через санкції, однак вони все ще юридично належать йому.

Абрамович готує юридичний захист, вважаючи, що кошти мають бути розподілені не лише на користь України, що викликає різку позицію Лондона та ЄС.
показати весь коментар
03.01.2026 21:32 Відповісти