9578 відвідувачів онлайн
9 319 36

ЗСУ знищили російський гелікоптер Ка-52 "Алігатор"

вертоліт,ка52

18 червня бійці Збройних Сил України знищили російський гелікоптер Ка-52 "Алігатор".

Про це повідомляє Генштаб ЗСУ, інформує Цензор.НЕТ.

"Сьогодні пообіді збито ще один російський гелікоптер Ка-52 "Алігатор". Бюджет РФ недорахується ще близько 16 млн. доларів США", - йдеться у повідомленні.

Топ коментарі
+49
Та хрін з ним, бюджетом рашки!
Головне, що цей алігатор і, можливо, його екіпаж не зможуть наносити нам шкоду!
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
18.06.2023 20:15 Відповісти
+23
Мені подобається, як вони падають. Українським хлопцям шана.
показати весь коментар
18.06.2023 20:21 Відповісти
+19
Супер!...
показати весь коментар
18.06.2023 20:16 Відповісти
Коментувати
Сортувати:
🇺🇦... 🇺🇦... 🇺🇦
показати весь коментар
18.06.2023 20:13 Відповісти
Та хрін з ним, бюджетом рашки!
Головне, що цей алігатор і, можливо, його екіпаж не зможуть наносити нам шкоду!
Слава ЗСУ!
показати весь коментар
18.06.2023 20:15 Відповісти
Це щє показова сума для оцінювання складності виробництва такої хріновини. Не тільки цей не зможе, але й на заміну йому вироблять новий не скоро.
показати весь коментар
18.06.2023 20:49 Відповісти
Алігатор наткнувся на Голку
показати весь коментар
18.06.2023 20:15 Відповісти
Супер!...
показати весь коментар
18.06.2023 20:16 Відповісти
Летів собі крокодил, нікого не чіпав і тут бац і всьо.
показати весь коментар
18.06.2023 20:16 Відповісти
Ага! " Мирно летящий над палями Ка-52, маниторивший систему арашения пасевав кукурузы, был подло сбит азверевшими бандеравскими милитаристами!"
показати весь коментар
19.06.2023 04:20 Відповісти
Масть пішла. кацапи у вигляді помсти за з'їденого в Египті рашен-туристо акулою, наслали на нас стаю алігаторів. Тваринний світ.
показати весь коментар
18.06.2023 20:18 Відповісти
Мені подобається, як вони падають. Українським хлопцям шана.
показати весь коментар
18.06.2023 20:21 Відповісти
Уже третий за пару дней,орки пробуют проводить обстрелы именно с Ка-52 так как они более дальнобойные но что то пошло не так.
показати весь коментар
18.06.2023 20:22 Відповісти
Очень надеюсь что эти сводки о сбитых вертолетах достоверны.
показати весь коментар
18.06.2023 21:13 Відповісти
а шо, є причини думати, що ГШ *******?
показати весь коментар
18.06.2023 22:12 Відповісти
"Что-то не так" заключается в том, что им для стрельбы нужно зависать, с ходу у них не получается. Встречалась тут такая инфа, правда или нет не знаю.
показати весь коментар
18.06.2023 23:06 Відповісти
це не правда.
показати весь коментар
18.06.2023 23:17 Відповісти
Це вже п'ятий чи шостий гелік за тиждень. Несіть книгу рекордів Гіннесса. Їх скоро вже бабусі України будуть малосольними огірками збивати. Ги-ги
показати весь коментар
18.06.2023 20:22 Відповісти
"гелік" 😁😂😃

Ця модель геліка з особливими аналоговнєтними технологіями, "два соосних вінта"!

А Українські Воїни встромили йому ножа у череп, як Данді крокодилові.
показати весь коментар
18.06.2023 21:09 Відповісти
нах..й всіляких крокодилів з Чебурашками кацапськими
показати весь коментар
18.06.2023 20:24 Відповісти
Це третiй з марiупольських?
показати весь коментар
18.06.2023 20:26 Відповісти
Пʼятий за два дні
показати весь коментар
18.06.2023 20:50 Відповісти
Там еще - 26 осталось. Несколько дней назад было сообщение , что кацапы в район Бердянска перекинули - 30 вертолетов. Это было на их - трехсот первом (может на трехсотом ). Нынешний- 305- ый.
показати весь коментар
18.06.2023 20:30 Відповісти
20 і уже-5
показати весь коментар
18.06.2023 21:04 Відповісти
Защищаются от ВСУ: ВС РФ перебросили в Бердянск около 30 вертолетов, - "Схемы"

Это заголовок, я его , сначала только и прочитал. А вот , что в тексте :

Россия перебросила на аэродром временно оккупированного Бердянска 20 вертолетов после начала наступления ВСУ на Запорожском направлении. Об этом https://www.radiosvoboda.org/a/news-skhemy-rosiya-perekynula-helikoptery-berdyansk-aerodrom/32457944.html сообщили журналисты проекта "Схемы" со ссылкой на спутниковые снимки Planet Labs за 13 июня.

В общей сложности на аэродроме находятся как минимум 27 вертолетов армии России. Двадцать из них появились там не так давно, что подтверждается другими спутниковыми снимками за 31 мая....

Два авиационных эксперта помогли "Схемам" идентифицировать модели вертолетов. По данным проекта, россияне разместили:

5 вертолетов Ка-52;9 вертолетов Ми-8 или Ми-24;13 вертолетов Ка-29.
показати весь коментар
18.06.2023 21:36 Відповісти
Кракодили не літають!
показати весь коментар
18.06.2023 20:34 Відповісти
Вони літають , тільки низенько , низенько і відразу падають
показати весь коментар
18.06.2023 21:48 Відповісти
Ну всё логично,крокодилы не летают.
показати весь коментар
18.06.2023 20:45 Відповісти
Ну что ж вы так прозаично...

"Рождённый ползать - летать не может!"
показати весь коментар
18.06.2023 21:28 Відповісти
Фігасе. Якщо кожен день по алігатору, то за пару місяців вони закінчаться.
показати весь коментар
18.06.2023 21:22 Відповісти
Не, так не будет. Есть критический уровень потерь, после которых они перестанут посылать крокодилов. Кроме того, крокодилы - временная мера. Сейчас они ими затыкают наступление на юг, выигрывая время чтобы подтянуть более традиционные вооружения по ЖД. И вот в Рикове как раз такое подкрепление и подорвали - там ветка идёт из Крыма в Запорожье.
показати весь коментар
18.06.2023 21:32 Відповісти
Надіюсь пілот пішов за алігатором.
показати весь коментар
18.06.2023 21:28 Відповісти
Почався вертолітопад кацапських виродків
показати весь коментар
18.06.2023 21:33 Відповісти
невпинно вертольоти наздоганяють кацольотів.
показати весь коментар
18.06.2023 22:09 Відповісти
Шо? Знов? За три дні 4 москальских гвинтокрила! А що, мені подобається!
показати весь коментар
18.06.2023 22:18 Відповісти
Який "алігатор" - то комбайнотермінатор....або вбивця агрооприскувачів...Антикультіватор
показати весь коментар
18.06.2023 22:52 Відповісти
Можливо тепер нашим танкістам і іншим воїнам на бронетехніці буде легше воювати.
показати весь коментар
19.06.2023 02:26 Відповісти
"Сьогодні пообіді збито ще один російський гелікоптер Ка-52 "Алігатор". Бюджет РФ недорахується ще близько 16 млн. доларів США", - йдеться у повідомленні.

Ресурс, який дуже голосно позиціонує себе патріотичним, продовжує коверкати повідомлення ГШ ЗСУ і писати назву території-агресора (та білорашки) з великої літери.

В оригінальному пості, розміщеному на фб, рашкінська ********* пишеться з маленької, як ГШ (і не лише він) це робить з 24.02.2022.

І текст ще й взято в лапки, ніби справді йдеться про цитування. Незважаючи на неодноразові звернення користувачів, адміністрація ресурсу і далі нахабно спотворює повідомлення офіційних джерел. Жаль, що в СБУ до цих пір так і не знайшлося часу для перевірки.

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua?__cft__[0]=AZU6ynieO7QRuxZm65hCq16cykm9aOaoJbqBgP3aYvrgrWgmjwZ2rpRf4_Y4IKFg7Ign6N6cd7QtMRmCHmKIVDT0UQdd7PZBM0gQIXBBR3FrlVsgWX2w3CAEBK5SKVCkXqF5oBQTN6IAmMhom0ZPl2L0DWlv-hOQsNdKweeVxUBnq29n4-hfchwbRAyh_mLp4ZQ&__tn__=-UC%2CP-R Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua ·

Доброго вечора, ми з України! Сьогодні пообіді збито ще один російський гелікоптер Ка-52 "Алігатор". Бюджет рф недорахується ще близько 16 млн. доларів США.

Слава Україні!

Фото ілюстративне

Це - оригінальний текст від ГШ.
показати весь коментар
19.06.2023 06:00 Відповісти